Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
1. apr 2009

Hlavne, ze to bolo povinne ockovanie, teraz uz vobec nebude chybat. Tak ak su vsetky takto ,,povinne,, dakujem pekne. 😠 😠

lucaska
1. apr 2009

ved to aj mna vytaca velice je vsetko povinne a za par rokov pridu na to ze to tym detom ani nechyba ,ze zbytocne do nich pchali nejaky bordel 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanamv
1. apr 2009

Tiež ma to očkovanie naštvalo. Maťko to ešte dostal ako 2ročný, bola to hrúza, tri dni kríval.
A vraj sa to presunulo na 5rokov. To už je predsa lepšie, dieťaťu sa to lepšie dá vysvetliť.

dannynka
autor
1. apr 2009

ahojte 🙂
kto tu dnes vecer?
dnes som stretla Kalu aj s muzikom a detmi,a videla som nazivo maleho Milanka aky je zlatucky 😵 😵

a tusim som na stefanicke stretla aj miroslavu,mas cierny kocik,a si nakratko ostrihana?ak ano tak si to bola ty 😀

erka12
1. apr 2009

ahojte,
baby o akom ockovani ste sa bavili,misko bol na ockovani v dvoch rokoch 😉 to sa uz teraz nechodi,ci je to nejake ine 😉

dannynka
autor
1. apr 2009

aj GAbika tusim este bola 😅 😕

lucaska
1. apr 2009

ahojte.........dnes spinkate vsetci????

som sa vas chcela spytat , neviete o nejakej sale,kde sa vojde 150 ludi..... 😉

erka12
1. apr 2009

lucaska,veru neporadim 😉

kala12
1. apr 2009

lucaska v Ode je celkom velka sala, ale ci to normalne prenajimaju, netusim. 😒
Potom uz len sportova hala. 😀 😀

mami.sk
1. apr 2009

ahojte,
no my sme stastne dosli domov z vyletu 😉 malu to asi zmohlo lebo uz od osmej spinka, s jednou prestavkou na kojenie 😉 len dufam ze sa nezobudi uz o 4 rano 😀 😀 😀

danny a na Stefanicke si bola na UPSVR? my tam mame volebnu miestnost a nastvali ma ze zrusili tu plosinu pre kocik a inv. vozicky ☹ sme sa tam trepali s kocikom cez tie schody ☹ nieco tam rekonstruuju.. no a teraz v sobotu zase volby tak zase budem posilovat 😀

lucaska - co sa ides vydavat??? 😀 myslim ze na zeleznicnom ucilisti je taka sala 😉 a asi aj na hoteli na Brezine 😉

v pondelok ma byt 20 stupnov baby tak dufam ze stretko vyjde 😀

dannynka
autor
1. apr 2009

mami ano na stefanicke,a tam co to rekonstruuju bude zevraj velke parkovisko pre UPSVR aa Duklu dokopy 😉

lucaska naproti zelezaku ze tiez domov mladeze a tiez je tam velka sala a robia sa tam vselijake akcie,svadby atd..... 😉 a dobre tam varia....to viem z vlastnej skusenosti lebo mi tam vari mamina a mali sme tam aj oslavu k svadbe 😀

lucaska
1. apr 2009

mami.sk, nastastie ja mam svadbu za sebou...................jedine zeby druhy krat,ale nie 😅 😅 😅 😅
dnes bolo vonku uplne fantasticky.......... 😉

kala12
1. apr 2009

mami. na brezine sme mali svadbu a tam sa asi tolko ludi nezmesti. Nas bolo o polovicu menej a aj to uz bolo viac nez dost. 🙂 To uz skor ten zelezak, ale ani to si neviem predstavit. Lucaska musite zredukovat pocet hosti. 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. apr 2009

no nic babulky idem ja do hajan aby sa mi zajtra chcelo vstavat lebo o 10-00maju prist ujovia nam dvere robit...tak pa pa a bruu nocku prajem 😉 😔

lucaska
1. apr 2009

kala to uz je zredukovany pocet ludi 😅 😅 😅 😝 😝

kala12
1. apr 2009

fuuuha, tak to bude zurka, ako sa patri. 😀 😀 😀

lucaska
1. apr 2009

kala, no uz aby to bolo............... 😉 😉 😉 🙂

kala12
1. apr 2009

a co sa idete svadbit? 😉

lucaska
1. apr 2009

segra sa asi bude vydavat............................tak zistujeme ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mami.sk
1. apr 2009

juj, tak viac miest uz nepoznam 😀 ale oproti zeleznicaku na Stanicnej je fakt velka sala tam som byvala na intraku a furt tam boli velke svadby 😀 😀 😀 a na to som zabudla 😉
lucaska to co za velka oslava??? 😀 😀 😀 priznaj sa ze predsa len druha svadba 😀 😀 😀
ja sa uz tesim na tie krasne dni co maju prist...tych 20 stupnov mi dava taku nadej a optimizmus 😀
danny no to je fajn s tym parkoviskom, tam je vzdy problem 😒 tak aspon sa ludom ulavi, lebo je tam vela uradov a ziadne miesto na parkovanie 😒
len dufam ze tu plosinu na kocik tam daju naspat lebo tam musim ist povybavovat v maji a nemozem furt brat muza so sebou ☹ a sama tam isto nevyjdem ☹ a neviete ako je to na danovom urade s pristupom s kocarom?
musim ist zaniest potvrdenie na darovanie 2% z dani a neviem ci sa tam dostanem 😒 juj je to sila

lucaska
1. apr 2009

mami svadba ale sestrina............. 😉 😉 😉 😉 😉 ja som vydata 😉

mami.sk
1. apr 2009

juj, lucaska tak to je fakt dost ludi 😀 my sme mali na svadbe 72 a ja som bola hotova 😉 a to povodne mala byt svadba s 30 hostami v TN a bola z toho prava vychodniarska veselka na vychode so 72!!! a to som mame dalsich 50 zrusila 😀

lucaska
1. apr 2009

mami,my sme mali okolo 80 ludi a tiez uz to bolo dost.............ale co uz nech si sestra uzije 😀 😀 😀 😀

kala12
1. apr 2009

Lucaska aspon bude mat veeeela darov. 😀 😀 😀

babenky idem do postele, dobru nocku. 🙂

lucaska
1. apr 2009

kala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobruuu..............ja tu bude dnes strasit asi dlhooooooo 😝

mami.sk
1. apr 2009

veru tak, nech si to uzije 🙂
ja idem tiez spat, o chvilku kojime a tak si chcem aspon zdriemnut 😉
dobru nocku 😉
lucaska a ty preco chces strasit dlhooooooo???

lucaska
1. apr 2009

ma vsetci opustate? 😢
manzelik neni doma,tak budem strasit kym dojde................. 😝

mami.sk
1. apr 2009

aha, tak moj akurat prisiel tak ja mozem ist spokojne spat 😉
tak to nejako vydrz a potom dobru nocku 😉

lucaska
1. apr 2009

dobruuu noooc.................. 😉

miroslava72
2. apr 2009

dobre ranko

uuha lucaska, to bude teda riadna svadba 🙂

danynka, ano mam kratke vlasy i tmavy kocik,takze som to bola ja,ale ja si ta akosi nemozem vybavit ☹ ,
kludne do mna nabuduce drcni.

mami, na zajtra sa mozme dohodnut na kocikovanie,napis sem alebo cez IP o kolkej asi pojdes
a co sa tyka uradu,mozem ist s tebou ak budes potrebovat povybavovat a malu postrazim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre