Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
10. apr 2009

ani mne..............a ani kava......... 😝
pocasie vyzera dobre 😉

minkak
10. apr 2009

ok,tak kofola?moze byt? 😅 tu ja teda mozem 🙂
no este som kuk sem
http://www.topky.sk/se/17/Pocasie
tak vsade to vyzera dobre,uz dalej ani nepozeram......

takze streda o 16-ej????????? 😅 😅 😅

lucaska
10. apr 2009

jojo,kofca moze byt........... 😉
streda,stvrtok?????????????????mozeme to zajtra upresnit??? neviem ci v stredu nepojdeme prec???? a mozno az vo stvrtok?

minkak
10. apr 2009

OK 😉
a kam sa chystate?

lucaska
10. apr 2009

chceme ist kuk do zlina....................... 😉
tak v pondelok mate party ked ma ocinko narodky 😉

minkak
10. apr 2009

jaaaaaj,vies ,ze ma to aj napadlo,ze ci nejdete na nakup.... 😅
noooooo mame 😅
a 23-ho ma mangelik 30-tku
a medzitym este kopu menin....svokra,sesterka,bratranec,synovec.....ten april je taky rusny,ja to odstartujem a taha sa to cely mesiac,ale zase u nas je kazdy mesiac,plny oslav 😅

lucaska
10. apr 2009

miri si ma odhalila s tymi nakupmi 😅 😅 😅 😅 😅
no aj u nas teraz vsetci slavia bracho, lucas, druhy bracho,mama.........meniny -narodeniny je nas jak hadov stale nieco 😉

lucaska
10. apr 2009

miri,dobruuu nooooc......... 😉

minkak
10. apr 2009

no ma to tak napdalo,lebo tusim vzdy tak chodite...
a uz si tak raz tusim pisala,ze este nevies ci pojdete v str.alebo vo stvrtok.... 😅
no tak to mate teda pekne veselo 🙂

minkak
10. apr 2009

lucaska dobruuuuu,som sa zamotala lebo som Ti zase odpisovala romaaaaaaan 😀
tak sladke snicky,paaaaa

martinano
10. apr 2009

minkak no teda, tak ja uz viem kacky moje zlate
som vas dobehla s detickami 😀 , aj mne sa uslo jedno mimi
idem spat zelam krasnu dobru noc
zavidim stretko v dobrom, dufam,ze dame nejake ked pridem a nas drobec nebude uz nic vymyslat 😠

lucaska
10. apr 2009

romaaaaaaaan som precitala...........martinano ponocujes?????? uz ale idem , maniacka........papa

minkak
10. apr 2009

ajojky martinano 🙂
no tak som rada,ze si si spomenula 😅
veru ano dobehla 😵 😵 😵
a kedy pridete????urcite nieco zorganizujeme 😉 🙂
dobru nocku a sladke snicky,papa

minkak
10. apr 2009

lucaska 😀 papa aj tebe dobru nocku 🙂

s.i.m.k.a1
11. apr 2009

ahojte, ani vas sledovat nestiham, ked tu jeden den niesom... tak uz mate napecene?? u nas ete piect nezacalo, ak vobec zacne... baby vy uz spite hadam vsetky, idem aj ja... pa a bruuu 🙂

minkak
11. apr 2009

s.i.m.k.a vsetky nie 😀
ale uz sa aj ja chystam,dobru nocku 🙂

s.i.m.k.a1
11. apr 2009

ahoj, aj ty si taky nocny vtacik?? :D

martinano
11. apr 2009

preklep ospravedlnujem sa malo tam byt kocky nie kacky 😅
zelam krasny dnik

mouse
11. apr 2009

Ahojte Trencanky, mozete mi prosim poradit kde sa da v Trencine kupit bio ovocie, zelenina? Potrebujem na prikrmy pre syna, domace zasoby uz chytaju skazu a do novej urody je daleko. Pekne velkonocne sviatky prajem

mami.sk
11. apr 2009

ahojte zienky 😉
som skoro pol hodiny len citala.. 😀 ste veru za tych par dni nelenili 😀
my sa mame fajn, vsetci by chceli terezku popestovat a ja som rada ze kojim lebo by som vlastne dieta ani nevidela ako je den dlhy 😀 😀 😀
ja som vcera tiez piekla o dusu, svokra musela za babkou do nemocnice tak som sa realizovala 😉
ale este som ani neochutnala tak dufam ze som si hanbu neurobila 😀 😀 😀
mala dnes bola hrozne nepokojna, ani v kociku vonku mi nechcela spat, mozno bola nervozna z burky, tu leje cely den a hromy- blesky 😝

mami.sk
11. apr 2009

vsetci odisli do kostola a tak som ostala sama s terezkou.
nastastie som ju okupkala a od 8 spi ako dudek 😉 a tak ja mozem na net, lebo inac ma svagor nepusti, zavislak jeden 😀 😀 😀

inac vitam miauku 😉 s dr. ti neporadim lebo ja tiez nejakeho hladam 😉

muci - ty mas nejake zle skusenosti s homeopatikami? lebo akurat som dneska vravela muzovi ze malej asi kupim nieco na zubky ,CHAMOMILLA VULGARIS 5CH sa to myslim vola...

new ty si tiez na vychode? alebo som to zle pochopila??? 😲

danny tak ako? este 2 v 1?

mami.sk
11. apr 2009

juj, zda sa ze dnes tu nikto nie je ☹
ja idem asi spat, lebo moje drobca je dnes hore uz od 5. hodiny a ja som uz K.O. a taaaak hrozne tu prsi ze to cloveka fakt laka do hajan 😉
zelam dobru noc a krasnu Velku Noc 😉

dannynka
autor
11. apr 2009

ahojtee
mami este stale som kinderko 😀

s.i.m.k.a1
11. apr 2009

mouse ahoj, myslim, ze na juzanke na 1.poschodi vedla Jupy 🙂

mami ty si kde vlastne?? keby aj tu prsalo.. uz mi to teplo vadiiii :(

mucilienka
12. apr 2009

caute koculky.

vsetkym vam zelam vela radosti a pozehnania zo zmrtvychvstaleho Krista!!!

MM s Maruskou isli na velku omsu, tak mam free, obedik navareny - teda nie mojou zasluhou, varila mamina - klasicky slovensky rezen s majonezovym salatom, uz sme to davno nemali, a hovadziu polievku, tu varim ja, teda vlastne sporak...

my sme nakoniec vcera boli v Deichmane, bolo to tam o drzku, asi 1/3 trencina tam nakupovala topanky, nemali pustenu klimu, skoro sme tam dusu vypustili... Ale nakupili sme - malej Adidasky, krasne cukrikovo ruzove, za 25euro, a modre sandalky na dvor za 9,90 eura a ruzove kozene za 10,90 eura.. tak sme super nakupili.. Vrelo odporucam, maju tam super akcie na topanky, hlavne take vacsie od 25 viac.. co teda este pre nas nebolo. Ale uchvatili ma tam krasne cierne lakovky, no tie boli 25tky, nam velky za 5,95Eur, to sa fakt vyplati... kto mate take nozicky, bezte na nakupy.. A vacsi vyber je pre chlapcov ako pre dievcatka, teda mala som taky pocit...
Ja som si hned v Takko kupila krasne tricko s goralkami, malej gatuse, v DMke som si vyzdvihla tie veci na tie fitness kupony a pekne dopoludnie za nami.... 😀

mami. sk,
mam skusenosti s homeopatika, ale negativne.. na detoch by som to vobec neskusala... ak chces, napisem ti IP... je to nazor aj pediatra, aj jednej znamej magistry, ktora ma letite skusenosti.. takze... a mam to odskusane aj na vlastnej kozi... je v tom hacik, kedze co do obsahu je to len placebo... 😝

mucilienka
12. apr 2009

jo, a mouse, z mieroveho namestia, co su tie ulicky smerom k hradu (v okoli moroveho stlpu), tak tam v jednej je taka biopredajna, maju tam okrem ineho vybornu ryzovu kasu na prikrimy a ine za super ceny.. no a tu zeleninu ti su schopni podla tvojej objednavky dodat tak za 2 tyzdne.. Teda aspon ked som tam ja chodila, tak to tam tak bolo...

lucaska
12. apr 2009

ahojte, muci u nas to bolo napodobne, manzelik bol s lucaskom vonku, ja som varila obed ako mate vy 😉

my sme vcera zasa boli na tom ostrove u matejku je tam super a aj super grilovane veci............. 😉

muci , no ja mam vacsinov v obchodoch pocit ze je viac tovaru a vacsi vyber na dievcatka, ale to mozno preto ze mam chalana a dievcenske mozeme len obzerat.......... 😝

zuzanamv
12. apr 2009

Ahojte,
tak nam sa nase plany uplne pokazili. Mali sme dnes ist k svokrovcom a potom podvecer cestovat do BA. Zajtra sme mali ist na tradicny vylet s kamaratmi, co chodime uz 10 rokov. ☹
Lenze Veronika sa mi zdala rano nejaka teplejsia, tak som odmerala a mala 38, bez akychkolvek priznakov. Ani sople, ani kasel, nic, odkedy vracala je 5 dni, co jej nebolo vobec nic, takze s tym to asi tiez nesuvisi. Nechapem, ci zuby, alebo nejaka viroza cudna.
Tak siel k svokrovcom len muz s Matkom a ja s Veronikou sedim doma a cakam, co z toho bude.
Stuplo jej to potom na 38,5, dala som cipok, pospala si, potom kleslo na 37,1, ale teraz zase 37,8. ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
12. apr 2009

ahojte 🙂

tak ako dnes pozeram vacsina ste vyhnali muzov von s detmi,ani u nas to nebolo inak 😀 Ja som zatial dovarila udene,popritom ozehlila,polievku s vyvaru spravila a aj kolacik teda kremes s bebekeksov spravila uz sa chladi v ladnicke.A medzitym stihol mangel aj podlahu poumyvat 😉

muci dik za tip,na tie sandalky pojdem kuk,mi mame nozku tak 24-25,vsetky topanky z minuleho roku mi uz neobuje tak mozem kupovat vsetko odznovu 😅

zuzka-prajeme Veronike nech je to len take chvilkove aby bola cim skvor oki 😉

zuzanamv
12. apr 2009

Danny, dakujem!

Inak, vcera sme aj my boli v Deichmanne a kupili sme Veronike sandalky za 11€. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre