Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
22. apr 2009

aj za rohom mame take mini ihrisko,ale ta akosi nerada chodim,par krat tam sedeli maminy s cigaretkami a to ja nemusim 😉

tak mozme na kvetnej 😉

ivaz
22. apr 2009

Kvetná to je pri železničnom učilišti?

erka12
22. apr 2009

blizko lidla 😉 ihrisko je medzi panelakmi 😉

ivaz
22. apr 2009

ok, kto sa pridá?

erka12
22. apr 2009

pokusam sa napalovat to dvd pre teba,filipko dnes vybral gombik.ktorym sa otvara dvd mechanika,ked to manzel uvidi asi ho uz .... minule mu stihol popisat pastelkou celu skrinku pocitaca 😉 keby som mala pisat,co vsetko vyparati za den,tak ani dve strany nestacia 😉

erka12
22. apr 2009

super,o kotrej?

erka12
22. apr 2009

oprava - o ktorej?

ivaz
22. apr 2009

Erka, dohodnuté 16-16:30. A Filipko je šikulka, 😀 aj nášmu chrústovi DVD podáva ruky, ale zatiaľ je celé.

kala12
22. apr 2009

ahojte,

my budeme zajtra u babky na kvetnej, mozno by sme prisli, len uvidim, kedy pre nas potom muz pride, ci tam este budeme dovtedy. 😉

ivaz
22. apr 2009

Kala, chystáme sa dnes. Smola. ☹ Rada by som videla Drobčeka. Zajtra má pršať a už máme program.

kala12
22. apr 2009

tak teda nic. 😔

mucilienka
22. apr 2009

caute kocky,

my sme si vcera dali s Maruskou rande - boli sme spolu na zrmzke, tak sme si zalizali 😝 , kupili sme si kopec bizuterie, tak ktora nosite v sixe pod vezou maju akciu na vsetko od 0,29 eura do 3,95 eura, ale ze brutalne dobre kusky...😵

dnes ma Maruska chut na parizske rozky, tak ich zatial susim v rure.. slahacku uz mam na krem prevarenu, tak ich dnes hadam aj dokoncim....a samozrejme, ze pereme uz stvrtykrat.. vsak sme od pondelka nie... 😀

kocky, poradite mi recept na nejake dobre slane cestovinky - s nejako omackou, alebo niecim takym?

tatanya
22. apr 2009

Ahojte 🙂 dakujem, ze ste mi dali vediet, ohladom toho pediatra.... Inak sa velmi cudujem, ze na Sihoti ako takej nie je ziadny.... posuniem info kamoske. Pekny den... 🙂

mami.sk
22. apr 2009

ahojcek 😉
baby na ihrisku bolo dobre? zajtra uz ma fakt prsat? 😝

muci - kuk sem na recept http://kuchar.mojerecepty.sk/2009/04/kuracie-bi..., manzel varil v sobotu a az som sa oblizovala, mnam 😉 a mali sme to s cstovinami 😉
no velmi chutne a rychle a velmi mi to pripominalo svieckovu na smotane / tu manzel vari suprovu/ 😅

mami.sk
22. apr 2009

tatanya - aj mna to prekvapilo ze na Sihoti nie je ziadny detsky lekar ☹ take velke sidlisko ☹
a je tam nejake zdravotne stredisko?

lucaska
22. apr 2009

ahojte,tak my sme boli dnes dat lucaska ockovat proti kliestovej encefalitide.tak som zvedava ked sa zobudi 😝
no veru ma sa nam pokazit pocasie....... 😠

mucilienka
22. apr 2009

mami, dakujem, vyzera to super.. ja som dnes robila pluckovu omacku s knedlou, bude aj na zajtra.. tak uvidim, toto mozno pride na rad v piatok... alebo volaco nasladko, uvidime
ja som dnes videla poco na TA3 a ze ma byt 21C a slnecno, tak kde kecaju?

mami.sk
22. apr 2009

muci - vyskusaj, neolutujes 😉
tak to si ma potesila s tym pocasim, chcela som zajst k dr. na poradnu s kocikom za mosty a ked som si predstavila ze tam pojdem po dazdi 😝
ved uvidime, ale s malou musim vonku tak ci tak, tak mozno pojdem aj ked bude prsat 😉
ja som dnes upiekla francuzske zemiaky a myslela som si naivne ze bude aj na zajtra / velky pekac/ , no ale moj drahy sa pustil do nich a vyzera to tak ze zajtra budem musiet varit zase 😒 😀

mucilienka
22. apr 2009

mami,
to pocasie si asi vyberie samo, tazko povedat, ci bude alebo nebude 😝
francuzske su tiez super vec, s takym dobrym kapustovym salatikom 😉

ja som prave zozrala 1/2kg jahod, uz su take ozajske 😀 😵 😝 😵 😵

miroslava72
22. apr 2009

No ja som rano pozerala telerano a tam hlasi li prsat ze na juhozapade Slovenska,ale nie cely den.

mami,ten recept vyzera dobre.

mami.sk
22. apr 2009

no mali sme tie francuzaky s nastruhanou cviklou s chrenom este z Velkej Noci 😉
mnam, mnam 😉 a este je to aj zdrave
😉

amatula
22. apr 2009

ahojte na ihrisku bolo super 😉 ,len skoda ze baby prisli neskôr......

mami.sk dnes si bola v meste???som ta videla,myslim ze si to bola ty..ale okolo 10´,,11 😕

mami.sk
22. apr 2009

amatula - bola som v meste, mame cerveno- sedy kocik 😉 a tak okolo 11 to veru bolo 😉 isla som do Prioru kupit malej ziarovku do detskej lampicky 😉
juj, mala si na mna zakricat, lebo ja som niekedy hlucha - slepa 😀 😀 😀 a mas v pase dost malu fotku tak neviem ci by som ta spoznala 😉 😉 😉

dannynka
autor
22. apr 2009

ahojte 🙂

amatula skoda ze sme Ta nestihli,nakoniec sme aj my boli za mostamy na ihrisku,stretli teda stihli sme tam este ivaz s Filipkom,a ten sa tak krasne vyhral s Gabikou 😵 veru mohli by ste chodit čatejsie 😉
a aj dienku sme este videli 😉

amatula
22. apr 2009

no ja som ta spoznala 😉 kocik sedí a mala si prehodenu plienku 😉cez strechu

aj som chcela kricat,ale ja s dvoma detmi,svgrina s jednim.to je o drzku 😀
na buduce 😉

amatula
22. apr 2009

teda fakt ste boli

budeme chodit castejsie ked uz je pekne 😉

mami.sk
22. apr 2009

joj, tak to mas vyborny pozorovaci talent 😉
plienku malej davam cez kocik lebo uz ma hnede licka a rucicky 😉 a aj ju natieram opalovacim kremom ale nechcem ju velmi patlat chemiou uz taku malinku 😒
no nabuduce urcite do mna postrc 😉

dannynka
autor
22. apr 2009

amatula veru teraz sa tam budeme asi castejsie stretavat ked bude pekne pocasie a ja budem urcite aj s druhym mimi chodit k rodicom castejsie 😉

mami.sk
22. apr 2009

baby, ja idem asi spat lebo som uplne K.O., dnes som bola s malou vonku 4 hodiny okolo obeda a este od 4 poobede do 7 😒 takze megadavka cerstveho vzduchu 😀
len mamina je utahana ako pes 😝
hlavne ze Terezka spinka uz od 19.30a je spokojna 😉
dobru nocku 😉

dannynka
autor
22. apr 2009

mami dobru nocku aj ja sa uz pomalinky zberam 😉 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre