Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
24. apr 2009

ved hej..to ja len tak 🙂 aj tak neviem ci to zaberá 😀

on caka na máj 😉 ja mám obe majovcatka 🙂

dannynka
autor
24. apr 2009

no veru asi ano....a mozno ako pisala martinano na 1-maj sviatok prace 😀 😀 😀

kde sa nam stratila erka?

mami.sk
24. apr 2009

ahojte,
tak my sme sa vratili z Puchova, vylet dopadol dobre 😉
prvykrat tento rok sme grilovali, juj fajne bolo 😉

martinano - dakujem za dobru radu , cipky Virbucol su super 😉 Terezka mala rano 38,2 asi reakcia na ockovanie/ inac jej nic nebolo, len bola rozpalena/, tak som jej dala jeden cipok rano a jeden po obede a uz ma teplotu 36,2 😉

danny - to by bolo super keby manzel dostal taky darcek 😉 a uz vam ide tepla voda?

erka12
24. apr 2009

halo, tu som 😀

amatula
24. apr 2009

mami nedrazdi s grilovackou....ja chcem schudnut..hrizem tu kalerab a ty mi robis chut 🙄 take mnamky mäsko 😵

newyorkgirl
24. apr 2009

ahojte kocky, ja som akurat dosla z juhu som sla peso a kukam ze co policajti sa prechadzaju po vychodnej, tiez som sa az teraz docitala o tom pohodenom babatku je to hrozne ☹

zajtra odlietame, tak nam drzte palce nech to zvladneme

erka, posli mi prosim do IP tel. na teba este lebo sa mi neulozili vobec cisla, teraz nenachadzam, sa dohodneme o sedacke, fakt si nam strasne pomohla, povodne sme prisli na mesiac a sme tu zostali 3 😀

ale sme radi ze uz ideme lebo s bytom kopec starosti nohy si necitim od chodenia a ruky od mozolov co som dnes este pilila prechodove listy a lepila, tak chvalabohu koniec takymto brigadam a uz ma cakaju len starosti kazdodenne, co navarim a nakupim a podobne 🙂

amatula
24. apr 2009

new a kam letite,,,,nech som aj ja v obraze 😉
vy nezijete na SK???????? 😕

dannynka
autor
24. apr 2009

mami-tak ste si uzili grilovacky,veru dnes bolo krasne pocasie 😉

erka ja ze kde si usla,si ma nakoniec ukecala uz mam piskotu upecenu a prave varim puding na kremes 😉 takze asi ho zmaknem este dnes 😉

new-no my sme sa nakoniec ani nestihli 😅 😅

dannynka
autor
24. apr 2009

kde ste vsetky usli? 😲

erka12
24. apr 2009

danny,no vidis aka si sikulka 😀
uz ani nevidim,zatvaraju sa mi oci,dobru nocku 😉

dannynka
autor
24. apr 2009

erka uz mam aj puding na piskote 😀 este slahacku,keksik cokoladku a je hotovo 😵 mnam to zas budu kila navyse 😅 😝 😀 ,prajem dobru nocku,ja este rozmyslam ze by som aj polievocku na zajtra spravila 😉

martinano
24. apr 2009

danny,to mas aky recept vyzera to jednoducho, hod do ip,ak sa ti bude chciet 😉 ze som taka smela

erka12
24. apr 2009

danny nebud taka akcna,ze polievocku 😀
dobru nocku

amatula
24. apr 2009

danny ja som tu ale striedmo,lebo kvoli vasim kolacom a grilovackam som sa neudrzala a zjedla dve cokoladky 😕 😀

mami.sk
24. apr 2009

danny - musela som ist uspat Terezku, uz pri odchode z Puchove plakala ale v aute hned zaspinkala 😉 no tak som ju narychlo okupkala a myslela som si naivne ze hned o 8 zaspi ako kazdy den a ona doteraz plakala ☹ tak som jej dala prsko a konecne sa mi podarilo uspat ju 😉
neviem, neviem ci je z tych zubkov taka nekludna ☹

erka- dobru noc 😉

amatula - masko bolo vyborne , ja som jedla len kuracie prsia ale keby si vedela aku chut som mala na tu grilovanu slaninku 😀

new - veru som si myslela ze byvate v TN 😉

martinano
24. apr 2009

mami super,ze cipky pomohli,som rada,ved uvidis ako to bude dalej
nasmu hercovi idu dalsie stolicky 😝 , no sranda je to
dufam,ze nam vydrzi pekne pocasie a budeme aj my zajtra grilovat na zahrade, ja sa tesim huraaaaaa 😀

amatula
24. apr 2009

prestante s tim jedlom 😠 😠 😀

nas krpec má stale len 5 zubkov 😅 ja neviem kde sa zabudli ostatne 😕

martinano
24. apr 2009

amatula neboj dobehne aj matovi sa to chvilu zastavilo a teraz vsetky stolicky narazto je hrozne

amatula
24. apr 2009

na ja si pamätam ze aj Bobovi ta isli..najskor len sest.potom dlho nic a potom vsetky naraz,ale nastastie bez bolesti..dufam ze sa nam to zopakuje.

martinano
24. apr 2009

to by ste mali super

mami.sk
24. apr 2009

ja si idem lahnut, padla na mna nejaka unava 😉
dlhy den 😉
dobru noc 😉

lucaska
24. apr 2009

ahojte,ale ste sa rozpisala.....co sa vsetci venujete tatinkom 😅 😅 😅 😝

martinano
24. apr 2009

ja som tu

dannynka
autor
24. apr 2009

aj ja som tu,akurat som dorobila spominany kolacik 😉 vyzera super uz sa na neho na zajtra moooc tesim,uz ho robim druhy krat v priebehu dvoch tyzdnov 😀 😀 😀 😀 😀

martinano-oki,ked bude viac casu urcite hodim do ip-recept,teraz sa mi uz nechce,ani polievocka robit tu zbuchnem zajtra rano ked sa zobudime 😅

martinano
24. apr 2009

tak to je vyborne danny,budem sa tesit jasne,ked budes mat cas.dakujem pekne.ja totiz hrozne rada peciem tak sa tesim novym receptom na dobre kolaciky

dannynka
autor
24. apr 2009

martinano oki... 😉

este robievam aj zelatinovy,zaklad je to iste piskota,na to tvaroh,potom nejake ovocie a uz len zelatina...ten je tiez super osviezujuci...a tiez dobry.... 😉
recept mam od mojej maminky aby som sa nechvalila cudzim perim 😅

dannynka
autor
24. apr 2009

idem hodit sprchu bo uz uu potrebujem ked tak sem potom este nazrem 😉

martinano
24. apr 2009

a teplu podbrusko a krize 😉

dannynka
autor
24. apr 2009

oki 😀 ako obvikle 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
24. apr 2009

jasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre