Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

miroslava72
26. apr 2009

Mami,som ta videla v bille...aj my sme boli,pri tej istej pokladni len par ludi za tebou,ale neskoro som ta zbadala
My sme dnes boli u nasich na obede,tak som mala pauzu vo vareni....boli sme trosku oslavit sestrine a otcove i muzikove meniny.

mami.sk
26. apr 2009

jej mirka, ja som ta vobec nevidela 😒
som potrebovala nieco kupit ku peceniu tak som vzala prevetrat aj Terezku 😉
no riadne ma vyfukalo, musim kupit nejaku sietku na kocik, lebo vsetok bordel som mala v kociku na terezke 😒
neviete co by bolo najlepsie? ci sa daju kupit nejake sietky na kocik?

poobede vzal manzel malu vonku a ja som si tak fajn pospala 😉 som povodne chcela ist s nimi ale nejako som nevladala 😒

mami.sk
26. apr 2009

mirka - inac zbehneme zajtra na ten Juh?
lucaska - mohli by sme sa teda stretnut a zobrala by som od teba ten klobucik 😉 najprv ho ale Terezke vyskusam, dufam ze nevadi 😉 ale na leto jej podla mna bude dobry 😉

newyorkgirl
26. apr 2009

ahojte, hlasime sa z Anglicka, stastne sme docestovali, sice o pol jednej nasho casu v noci, ale NIkolka si aspon pospala aj cestou na letisko, v lietadle bola celkom OK a potom spinkala aj v nasom aute este sme mali hodku a pol cestu, tak sme ju prelozili do postielky a buvala do rana 🙂 ja sa teraz nezastavim, lebo nechajte dvoch chlapov(mojho muza a svagra) 3 mesiace samych, som prisla z jedneho upratovacieho kolotoca do druheho 😀

mami.sk
26. apr 2009

newyorkgirl - ty si bola 3 mesiace na Slovensku? to je velka odvaha nechat 2 chlapov tak dlho samych 😀
nezaviidm to upratovanie 😒

mucilienka
27. apr 2009

ahojte kocky,

dnes budu tusim vsetky "nizkotonazne" postavy v povetri, ako stale fuka... Esteze mam take dobre tukove zavazia 😀

mami.sk
27. apr 2009

dobre ranko 😉
muci, veru ani mna urcite neodfukne 😀 😀 😀
sme chceli ist s Mirkou na Juh ale teraz neviem ked je tak britko 😝

amatula
27. apr 2009

ahojte

no dnes teda fuka,ozaj 😕

mami vy ste isli cez brezinu pesí,vtedy na juh na to stretko??lebo vcera som tam bola a to je teda riedna streka 😅 😨
boli sme s drobcami,Bobo sa fantasticky vysantil,mal aj bicykel 😉 ja som tam nebola asi od zakladnej 😅

ake dnes plány,dámy 🙂 ?

danny co?? 🙂

mucilienka
27. apr 2009

amatula,

to je provokacia voci danny?

ja sa chystam do mesta, na jahody, ale pojdem si pre vysledky na endokrinologiu, tak to hadam rychlo vybavim.. a peciem este cokoladove resanky 😝 mnam! malej na zelanie 😉

kala12
27. apr 2009

ahojte,

boze muci, kde beries tolko energie, este aj vypekat, a hned tak zrana. 😀 Ved pockaj, to ta casom prejde 😀

juuuj jahody by som si aj ja dala, le bohuzial tuto sezonu budu pre mna tabu. ☹ ☹

Danny este nic?
Aj u nas na pocudovanie fuka ako besne. 😀 Takze my dnes asi len doma. ☹

dannynka
autor
27. apr 2009

ahojte,hlasim sa stale ako kinderko 😀

mami-som Ta videla s auta aj s mirkou ste stali pri heglase aj s kocarmi,ale nestihla som trubit 😅

muci-mnaaaaaam posli 😅 😀 😀 😀

amatula
27. apr 2009

teda danny,tomu sa tam ozaj páci 🙂

ale uzivaj si to este,lebo ked sa narodi budu fofri 🙂

ten vietor ma uz stve 😠 Bobo sa hral na dvore a usiel dnu,lebo ze mu odfukuje hracky 😀

mami.sk
27. apr 2009

ahojte 😉
hned vidiet ze je vonku hnusne ked vas je tu tolko 😀 😀 😀
my sme boli s Mirkou na tom Juhu ☹ skoro nas odfuklo 😝
ale nakoniec sme sli cez mesto lebo sme sa bali aby nieco na nas nepopadalo na brezine 😒
aj sme sa stretli s Lucaskou 😉

amatula- veru na stretku sme boli cez Brezinu, bola to makacka / hlavne pre mna - ja som fucala riadne, Mirka vybehla ako srnka 😉

danny - nevadi, nabuduce zatrubis 😀 no malemu je u teba fakt dobre ked sa mu nechce na svet 😉

muci - ja iez veeelmi rada peciem, len teraz nejako pri malej nestiham 😒 tak peciem len ked je muz doma 😉

amatula
27. apr 2009

fuka a fuuuuuka ☹

ozi baby som sa chcela spytat ci máte niektora cestovnu postielku??

lucaska
27. apr 2009

ahojte, tak ten vietor to je deees....... 😠 😠 😠 😠

amatula, my ano,preco??

mucilienka
27. apr 2009

danny, posielam ti na kostovku....

amatula, my nemame, ale teraz je na ne dobra akcia tusim v Jysku, ci kde...

mami, pecenie a varenie je moj relax, vcera som vymyslela skvele masko 😵 dvojicky z krkovicky v porovej omacke 😝 mnam!

kala, vyskusaj si dat tak dve-tri jahodky, uvidis co to s malym spravi - ked som bola tehotna s Maruskou, tak som zozrala 12litrovy kybel jahod za den - ale okrem toho uz vobec nic ine, iba liter mlieka... to bolo MNAAAAAAM!!!!

v bille tentokrat jahody nemali 😖 esteze mali v kauflosi 😵

miroslava72
27. apr 2009

Muci,to s tym vetriskom si mala pravdu,kebyze sa nedrzim kocika,tak som ta-tam,tak na Juhu fucalo.

Ja tiez rada varim i peciem,hlavne,ked viem co,len nikdy nedodrzim presny recept,vzdy si tam cosi uberiem alebo pridam a potom sa obavam,ci sa to podari 😀

No inac mami,poviem ti,som bola rada,ze uz sme doma,este sme vybehli s muzikom do maxu a uz sme potom ostali len pekne doma odpocivat.Kebyze tak nefuka,tak je to ok,ale ist vlastne stale proti vetru ma unavilo.

mucilienka
27. apr 2009

miroslava, musis dobre papat ako my.. my mame aspon teraz vyhodu 😀

zuzanamv
27. apr 2009

Ahojte,
tak som späť z úžasného víkendu v Tr. Tepliciach. Tak dobre som si už dávno neoddýchla. Len ten návrat do reality bol trošku ťažký, lebo som v piatok nestihla dokončiť robotu, musela som robiť včera večer, v noci a dnes ráno.
A k tomu ten vetrisko, vôbec som v noci nespala, čakala som, kedy nám odfúkne nejaké okno. 😖
A Maťko je k tomu soplavý, tak nešiel do škôlky.
Ale inak to zvládli cez víkend v pohode, Veronika vraj vôbec neplakala. A bola taká zmätená, keď som prišla, chvíľku rozmýšľala, čo sa to dialo.
Ale bolo to super takto vypadnúť!

lucaska
27. apr 2009

muci, no veru aspom nanieco su nam tie kilaa, ani ja sa teraz nemusim obavat vetra 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanamv, tak suuuper ze si si odychla,boooze ti normalne zavidim, ale ja neviem ci by som to zvladla bez lucasa 😝
a rodinka to zvladla teda super...................... 😉

amatula
27. apr 2009

ahojky

pytala som sa na tu cestovnu postielku....lebo budem potrebovat na dovcu.
muci viem pozerali sme ju v Jysku alle stoji okolo 30 eur ..myslim a mne sa to neoplati kupovat pre jeden tyzden vies...
tak som myslela ze by sme mozno niekde pozicali 😅

za dake pozicovné 😉

no neviem 😒

mám ohradku,ale ta sa zlozi na velké a chcem usetrit miesto v aute 😕

mami.sk
27. apr 2009

amatula - my mame cestovnu postielku, rada poziciam, este ju mame zabalenu 😉 sme ju kupili lebo mame rodicov daleko a oni nam nachystali paradne postielky este po nas 😀

kludne ti ju poziciame, staci dat vediet kedy idete na tu dovcu 😉lebo my by sme mali ist v juli do Ciech tak ju budeme potom potrebovat 😉

amatula
27. apr 2009

jeje mami ty si zlata...ale mi ideme zaciatkom jula 😨 tak neviem ak ju budete zrovna potrebovat....

ja ti kludne zapltim aj pozicovné 😉 vies len na co to budem kupovat pre jeden tyzden 😉

mami.sk
27. apr 2009

amatula - my ideme 11. jula na vikend 😉

mami.sk
27. apr 2009

tak ja idem asi spat 😉
mirka - ta "veterna" prechadzka aj mna dorazila a asi aj terezku 😀 lebo o pol stvrtej poobede som si s nou lahla a spinkali sme do piatej a o 8 uz zase spinkala 😉
a mne sa uz oci zatvaraju 😝
tak dobru nocku 😉

amatula
28. apr 2009

bre ranko 🙂

dnes máme slniecko 😎 😵

mami to by sme saa asi nedohodli,lebo mi sa máme okolo 12.jula vratit 😒
neva...skusim este nieco pozret..mozno niekde v bazare.......

miroslava72
28. apr 2009

Dobre ranko.
No slniecko svieti nadherne,ale ten vietor fuci riadne stale.

My sa dnes chystame do poradne,tak som zvedava,ako mala vyrastla a pribrala.

mami.sk
28. apr 2009

dobre ranko,
my sme uz stihli zajst k dr. na krv rano a este si mala trochu pospala a asi pojdeme vonku 😉
ale fuka tam statocne aj ked slniecko svieti 😉

amatula - to ma mrzi, rada by som Ti pomohla 🙂 my sme tu postielku este ani raz nepouzili ale do tych Ciech ideme len na vikend / este sa na dlhsie dovolenky necitime 😉 / a to ju budeme potrebovat 😉
je fakt uplne zbytocne ju kupovat kvoli jednemu tyzdnu ☹
my sme si povedali ze vela cestujeme tak ju kupime a este je nevybalena 😀

mirka - som zvedava ako dopadnete 😉 my sme si dnes u dr. poplakali / muz ani dnu nesiel , ze vraj by mu zle prislo keby krv videl😀 /
no co uz 😀

amatula
28. apr 2009

mami to nic 😉
aj mi vela tulame,ale sme nekupovali lebo ked bol babo prespal v kociku a na vela hoteloch maju cestovne postielky..no teraz nemame a do kocika ho uz dat nemozem 😀 😀

nieco vymyslim 😉

mami.sk
28. apr 2009

amatula - dufam ze nieco vymyslis 😉 a kam to cestujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre