Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
29. apr 2009

Jéj ďalší Trenčan, blahoželáme a držíme palčeky. 🙂 🙂 🙂
Emanka, skús pozrieť v obchodíkoch s tehotenským a detským tovarom oproti slovenskej sporiteľne.

ivaz
29. apr 2009

Emanka, teraz som si všimla, že som potvrdila Lucaskine doporučenie. Tak to máš zdupľované.
Maminkatn, krásny vnúčik, a čo Gabika ako sa má?

emanka
29. apr 2009

Lucaska, Ivaz....ďakujem!!! 🙂 🙂 🙂

mami.sk
29. apr 2009

maminkatn - krasny vnucik 😉 a taky malinky je 🙂 gratulujem 🙂

mami.sk
29. apr 2009

emanka - ja som kupovala cez internet
kuk sem http://www.buducamamicka.sk/, bola som velmi spokojna, a prislo do do 2 dni 😉

amatula
29. apr 2009

ahojte

emanka v tich butikoch pri druzbe..kde je pradlo maju tiez ja som tam kupila...peknu,cisto bileu kvietkovu a na ramienkach co sa odopinaju su male dudliky 😀 😉

Dominik je ale krasny 😵 ♥♥♥rozkosne babatko

zajtra idem do mesta tak budem zasa kukat zname tváre 😉 😀

lucaska
29. apr 2009

mami.sk, ta stranka co si uviedla tak to je ta ista znacka co sa preda v tom dvore v tom spodnom butiku....complicite-kraaasne tehotenske oblecko a aj kvalitne... 😉

mami.sk
29. apr 2009

amatula - ked ma stretnes tak kric 😀 😀 😀

mami.sk
29. apr 2009

lucaska - no vidis a ja som prechodila cely TN a nikde som tu znacku nenasla 😉
ja som bola velmi spokojna, kupila som si tam tehu gate, rifle, tuniky a tricka a vsetko perfektne 😉 a aj spodne pradlo a nelutujem 😉

lucaska
29. apr 2009

aj ja som mala odtial vsetky tehu veci a bolo ich dost 😅 😅 😅 len neviem ci to tam este je a ci to ma stale ta pani miska sa volala,bola zlata ked som daco chcela aj mi to objednala 😉

mami.sk
29. apr 2009

ja som pochodila cely TN a nic som na seba nenasla v kamennych obchodoch ☹
tak som kukla na net a nevedala som co skor objednat 😀 😀 😀

lucaska
29. apr 2009

mami to ti verim complicite je u mna znacka jedna pre tehu 😉 😉 ,teda aspom v tej dobe ked som bola ja tehu...teraz nemam az taky prehlad 😅 😅 😅

co ste dnes porabali s terezkou???

mami.sk
29. apr 2009

no, dnes sme skoro cely den boli vonku, tak bolo krasne 😉
doobedu s Mirkou a Melliskou na prechadzke na Kubrej a poobede uz len tak na 2 hodky sme sa motkali tu Pod Sokolicami 😉
taka bola unavena ze uz o 7 zaspinkala 😀 a ja odvtedy frcim na nete 😀

a vy?
Lucasko je strasne zlatunky, som si po nasom stretnuti kukla album 😉
joj a muzovi sa velmi paci klobucik 😉 este raz diky 😉

zuzanamv
29. apr 2009

Ahojte,
maly Dominik je rozkosny! Maly baculko.

My sa trapime s detmi, Matkovi sopliky presli klasicky do kasla a Veronika dostala vcera vecer zase teplotu bez inych priznakov. Dnes uz aj ona trohcu soplila.
Zajtra ideme k dr. a dame pre istotu spravit odbery a vytery, lebo uz sa mi to nepaci.
A to som planovala, ze vybehneme cez vikend niekam na vylet. ☹

lucaska
29. apr 2009

mami, tak to som strasne rada ze aj manzelikovi sa pacil, aj ja som bola z neho unesena ale kedze fialova sa nam nehodi,tak mozem len zavidiet 😝
my , ani nic, len sme prebehli k nasim , lebo lucasko ma trosku soplik,tak sa liecime....... zuzanamv, sa to tu siri po stupacke???? sa drzte , dufam ze tie nase deti nebudu chore.............. 😖 😖

mami.sk
29. apr 2009

no veru, aj Terezka ma sopliky uz 2 tyzdne 😒
sme boli minuly stvrtok na poradni a kedze uz ma velmi dlho uzlinky vzadu na hlavicke tak pre istotu dal dr. odbery krvi ked ma sopliky😒
vcera sme tam boli na odber a dnes som volala o vysledky a taaak ma dr. potesil 😉
ze vraj výýýýborne vyšli 😉 tak mi odlahlo 😉
tak asi tie sopliky budu fakt zo zubkov 😒

zuzanamv
29. apr 2009

Lucaska, no asi je niečo vo vzduchu.
Alebo aj tým počasím, najprv teplo, potom zima. Snáď sa to už skončí.

Baby, počula som niečo, že by sa mala otvárať nejaká nová súkromná škôlka tu na Juhu, anglická, neviete niekto niečo?

mami.sk
29. apr 2009

juj, idem ja spat, uz je najvyssi cas, nie? 😀
dobru nocku 😉

newyorkgirl
30. apr 2009

ahojte kočky, mám čo dočítať tuším 😀 keby ste mali záujem niekto o Chou Chou novú bábiku mrk do inzerátov, môj manželík môže doviezť z UK teraz v máji, ale máme iba 2ks

dienka
30. apr 2009

Dannynka az teraz som si precitala milu novinku, gratulujem k Dominikovi, je zlatunky 🙂 Drzte sa, nech ste zdravi a maly nech Ti pekne spinka.

mucilienka
30. apr 2009

caute babulky,
u nas tak krasne hrmi - ale neprsi, tak som sa tesila, ze sa nadychame vonaveho vzduchu po dazdiku a to nic...

u nas sa dnes stavia maj vo velkom, tak chceme ist pozriet... ja som dnes upiekla uz na vikend paradnu karamelovu marlenku a cokoladove dobosove rezy, tak mam vybavene.. zajtra mame ist opekat k svokrovcom, tak budem mat co zobrat...

kocky - kolotociarky, dokedy su v TN kolotoce? by sme chceli ist aj my s malou pozriet...

new, co tam po Chou-Chou, prines radsej real baby doll 😉

lucaska
30. apr 2009

AHOJTE, MUCI tak u nas uz aj hrmelo a aj prsalo a uz svieti slniecko........

na juhu su uz kolotoce neni a v meste neviem................... 😉

minkak
30. apr 2009

Muci,juuuuuj ,ale by som si dala,Ty tu robis chute 😅
veru ako pise Lucaska sup-sup a uz svieti slniecko 😉
zuzanamv,mami.sk drzim palceky nech ste cim skor fit 😉

mami.sk
30. apr 2009

ahojte,
no aj tu prsalo, ale len chvilku. potom zasvietilo slniecko a teraz je zase zamracene 😒
esteze je dnes este april 😀
my mame so susedmi taku tradiciu ze vzdy 30.4. chodievame grilovat tak dufam ze nam to aj dnes vyjde 😉

mami.sk
30. apr 2009

muci - ty zase vypekas? 😀 😀 😀
juj ja uz tiez rozmyslam co zajtra upeciem 😉 muzik mi stiahol z netu recept na marlenku / ale asi nie karamelova/ ale som to este nepiekla tak sa stale odhodlavam 😉 musi to byt riadna kaloricka bomba a ja som si povedala ze uz by sa patrilo schudnut 😀

mucilienka
30. apr 2009

mami, ked prestanes kojit, pojdu kila same dolu 🙂

mami.sk
30. apr 2009

muci - myslis? to by som bola rada 😉 hlavne teraz ked ide leto 😉
no vcera som zasla do Billy a mali 20% zlavu na vsetky nanuky a zmrzlinu, no nekupila som si Carte Dor?
no skoro celu som ju zozrala 😀 😀 😀

mucilienka
30. apr 2009

mami, a ake dobre mliecko mala terezka... 😵 vidis, taku zmrzku by som si aj ja dala.. ja prave vyjedam lupienky, co mi tu mala nechala 😅 tiez mi nie je treba..

miroslava72
30. apr 2009

ale dievcence-mami,muci,nebojte,raz to bude aj lepsie....lepsie je byt s kileckami navyse a zdrava ako bez nich a behat po lekaroch 😀
hlavne,ze sa vy dobre citite a vasim muzickom sa pacite 😀 😀 😀

mami.sk
30. apr 2009

ahojte,
tak my grilujeme, nakoniec pocasicko vyslo 😉
zisli sme sa skoro vsetci susedia, kopec malych deti tu je takze sama omladina 😉
Terezku som pred chvilkou okupkala, cakam kym zaspi a este pojdem trochu pogrilovat aj ja 😉

mirka - mas pravdu 😉
moja svokra vzdy hovori ze kym tlsty schudne, chudy umrie 😀 😀 😀 / to nieze chude baby zoberiete zle 😉 moja svokra je same prislovie, vzdy vytiahne nejake 😉 /

muci - urcite malej mliecko chuti, uz zase zacala pekne papkat 😉 a urcite ho ma sladucke 😉
muz dnes skonstatoval ze sa jej licka vyplnili tak asi pribera 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre