Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
2. máj 2009

zuzanamv aj moj synovec ma taky strasny kasel, hlavne v noci ho vkuse drhne aj dve hodiny. stale doktor vravel,ze to je nachladnúty, no kedze kasel neprechadzal, tak murobil stery a v nose ma nejakeho bacila hemofilusa, ci ako sa vola. a pritom sopliky nema,len ten kaslisko o trapi.

danny aj mysme boli pre terku hned z nemocnivce, cez den bola este doma s nami, aby vedela, ze uz babo mame doma, ale navecer ju muz este zaviezol ,,na prazky,, k babinke, lebo ja so bola k.o. Ja som v nemocnici dve noci nezazmurila oka, co som maleho sledovala, lebo ho stale este napinalo, co sa vody napil a skoro sa mi zadusil. Dva krat mu odsavali zo zaludka.

zuzanamv
2. máj 2009

Kala, ja som dala vo stvrtok spravit vytery z nosa obidvom, v pondelok budu vysledky.
Ale myslim, ze to bude ok, Matko ma vzdy takyto priebeh nadchy, este sme ho nepresvedcili na smrkanie, tak mu sopliky vzdy stecu a kasle z nich.

dannynka
autor
2. máj 2009

kala-prajeme Terezke skore uzdravenie ...chudatko nech je cim skvor oki 😉

No pocula som od maminy ze ste si pokecali v buse,boli ma kuk v porodici a Gabika sa nevedela odtrhnut od malinkeho a tak to pokracuje aj doma,A co sa tyka noc veru ani ja som sa dobre nevyspala lebo vzdy nadranom teda aj tuto poslednu noc teda asi od 2-30 bol Domi hore a zaspal az okolo 5-tej a to uz nas okolo 6-30 budila sestricka na vysetrenie 🙄 ,ale stihla som si navecer schrupnut s malinkym,manzel zobral Gabiku von tak ja som hned zalahla a poslala som si asi 2-hodky aj s malinkym 😉 Pre istotu keby sa rpzhodol znova buntosit 😅 😅 .
Ozaj Vy uz mate nejaky rezim?

newyorkgirl
2. máj 2009

mami, my byvame tak v strede anglicka, ked sa pozries na mapu, v takom mensom meste, akoze ma to svoje vyhody aj nevyhody, hlavne neznasam tie anglicke maminy, co nechaju svoje decka hocikde behat polonahe, ako nasi cigani, dnes mala Nika pancusky a bundu a na ihrisku za nami svornozkovalo babo v tielku a kratasoch cele ohadzane a osoplikovane, takze vzdy mojmu muzovi poviem ze tuna by som socialnu pracovnicku robit nechcela, lebo by som vsetkym anglicanom asi pobrala deti, oni ich maju aj pat a viac totiz a nestaraju sa, iba beru pridavky a deti chudatka no ☹

newyorkgirl
2. máj 2009

danny ty to inak stihas, este aj fotky nahadzovat cerstve 😉

mami.sk
2. máj 2009

new - ja som skoro odpadla ked sme boli na vylete v Irsku, februar - kosa jak na Sibiri a tam cicusky v trickach na ramienka a zabky na nohach 😝
a my s MM zimne bundy 😀 😀 😀

a tie decka - presne ako pises ☹ hrozne ☹

danny - ty mas veru energie 😉 hlavne aby si mala cas oddychnut 😉

kala - dufam ze Terezka bude v pohode a rychlo sa vylieci 😉

kala12
2. máj 2009

Danny my uz rezim mame, sice doobedia su vesele, mino by sa len nosil, potom okolo jedenastej ho supnem do kocika a ideme na prechadzku. Ked prideme s prechadzky, maleho dam dalej spat na balkon, Terka sa napapa a ide buvat. Milanko sa zobudi vzdy skor, dam mu papat a ked sa terezka zobudi, ideme za nou do izbicky, lahneme este do postele a citame knizky. potom pride tatinko domov a bud ideme pozriet babinu, alebo este vsteci von. Vecer to mame podelene. Ja kupem Mina, manzel potom terku,nedzitym terezke urobim veceru, potom sa deti napapaju a uspavame zase tak, ze ja milanka a muz terku. ked sa stane, ze maly zalomi skor, tak si idem este aj s terezkou lahnut´a pokecat, aby nemala pocit, ze sa venujem len babu. No a potom si konecne sadneme s muzom k telke a je pohodaaa... 😉

dannynka
autor
2. máj 2009

new,mami-nejak mi to este asi nedochadza ze som uz "double" mama 😕 😅

mami.sk
2. máj 2009

kala - a o ktorej to uz ma konecne tu pohodu? 😀

kala12
2. máj 2009

no vzdy sa s muzom snazime najneskor do deiatej to zmaknut, ved sa musime aj sami sebe venovat 😀 😀 😀 .

dannynka
autor
2. máj 2009

kala tak to mate super podelene 😉

inak aj mm dnes kupal Gabiku a potom isiel jej papat robit a ja som zatial Domiho okupkala,medzytym sa Gabika napapala,a mohli sme ju ulozit,a to mi stihol aj Dominik zaspat na DIdinke takze mam tiez teraz chvilocku cas na pc 😉

martinano
2. máj 2009

caute
kala mate to super zariadene.
danny maly je krasny
new, tak ja ti poviem tu je to to iste s detmi a to je norsko teda chladna krajina.ale ja uz sa nad tym nezamyslam to je tu taky zivotny styl a nezmeni sa to.ale zo zaciatku mi to neslo do hlavy.ja malemu utieram rucicky stale,ked treba tu su decka ufalane neskutocne 😝

dannynka
autor
2. máj 2009

no nic babulky idem do hajan ak by ma zase cakala dlha noc 😅 😝 😀 ,bruu 😔

mami.sk
2. máj 2009

danny - to ti verim, ved je to vsetko este take cerstve 😉 ale malinky je krasny 🙂 drobcek malinky 🙂

kala - veru krasne podelene 😉

new - ma prekvapilo ze anglicanky maju aj 5 deti 😕 som si myslela ze tak max. 2 😕

mami.sk
2. máj 2009

martinano ahoj 😉 oni su ti severania asi viac otuzili ako my 😀 ale aj tak niekedy nechapem ze im nie je zima 😝

idem aj ja do hajan, dnes odkedy som bola s malou vonku len visim na nete, uz mi MM dohovara ze som zavisla 😀 tak idem radsej spat lebo rano o 5 to nerozchodim 😀

miroslava72
3. máj 2009

Danny,vitaj doma. Dominik je nadherny. To je super,ze sa Gabika tak stara...sikovna velka sestricka 🙂
Len si pospi,ked sa ti da-nacerpas sil i mliecka bude viac.

Veronike,Matkovi i Terezke prajem skore uzdravenie. To ma veru skoro take problemy s mechurom ☹
ja som mala teda len raz zapal,ale bolelo to riadne...chuda male

som tiez teda prekvapena,ze anglicanky 5 deti...aj sa o ne staraju same,ci aur pair?

amatula
3. máj 2009

ahojte 🙂

no dominik je rozkosny...tak vela síl prajem hlavne tie prve mesiace 😉

kala pekne to máte rozdelene,len aby vam to vydrzalo...nam sa to pokazilo ked Matko zacal trochu vnimat,,asi v troch mesiacoch 😒
ale uz je zasa vsetko v pohodke 🙂

prajem peknu nedelu 😎

newyorkgirl
3. máj 2009

baby aby som to uviedla trocha na pravu mieru, toto je male mesto takze na au pairky zabudnime 😀 isto nejake pani pravnicky a podobne maju 2 deti, ale to mozno tak v Londyne, po celom Anglicku v mensich mestach to vyzera zrejme bohuzial podobne, ako pred nedavnom pripad utyraneho babatka, oni nemaju problem sediet s detmi v krcmach, bezne stretavam pubertacky s kocikmi, to je tu uplna samozrejmost ze baby od 16tich tu rodia a v mojom veku uz tie 3 deti maju minimalne, najhorsi obrazok co vidam tehotne fajciace a pijuce, aj vcera som pred takym vzdelavacim centrom pre mladych videla taku 16tku s bruskom co si s kamoskou zapalovali cigaretky 😖 je mi tych deti luto a este vazne v zime, nehrozia nejake ciapky ci deky na kociku, trcia im len omrznute ruky nohy, lebo oni totiz nedavaju niekedy detom ani topanky ani ponozky tot moj vyklad o anglickych detoch a matkach 😀

miroslava72
3. máj 2009

newyorkgirl,ved to sa az normalne zle cita...ja som si myslela,ze to len tu u nas je tak,hlavne u romov a ono,ze i vo svete

martinano
3. máj 2009

mirka to je vsade vo svete, tu napr.fajcia totalne vsetci u tehotnych ziadna vynimka ☹

mami.sk
3. máj 2009

ahojte 😉
no ja len kukam, ze v akoze vyspelej Europe tak fajcia? ved vsade citam ake je moderne nefajcit a som si myslela ze len u nas skoro vsetci s cigaretkou 😝
a 16 tak vo velkom maju deti??? ach jaj, musim si poopravit moje nazory 😀 😀 😀

Mirka - zajtra vyrazime na prechadzku? 😉

erka12
3. máj 2009

ahojte,
my sme sa vcera vratili z oravy,bolo super, ale doma je doma 😀 😀 😀

danny este raz gratulujem,maly je zlatucky 😉

idem si precitat,co ste popisali 😀

lucaska
3. máj 2009

ahojte, vsetkym marodikom prajeme skore uzdravenie............ 😉

mami.sk
3. máj 2009

muci - som dnes varila tvoje famozne zavitky a MM sa oblizoval / samozrejme aj ja/ 😀 😀 😀
boli vynikajuce 😉
taka mnamka 😉
este mozes hodit do eteru nejaky dobry recept 😉 si dobra inspiracia na varenie 😉

mucilienka
4. máj 2009

ahojte kocky,

mami, tak to som teda fakt rada.. ja som varila vcera toto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8404&user...

a robila som domacu knedlu.. vsetci sme sa zalizovali, mala sprasila tiez peknu porciu.. vrelo doporucujem!!! 😀

u nas tak krasne prsi, tak si pozerame rozpravky a popijame dzusik... to je pohodicka 😵

erka12
4. máj 2009

ahojte,
tak nam neprsi 😉
muci vyzera to super 😀 musim skusit,lebo stale varim dookola to iste 😉

lucaska
4. máj 2009

ahojte,
muci vyzera to suuuper.............nam tu mozes pridavat recepty, ze co varit na druhy den 😅 😅 😅 😅 😅

mucilienka
4. máj 2009

lucaska, len ja potrebujem tiez radu - co varit zajtra ? 😕 😅

martinano
4. máj 2009

caute
nemala som kedy citat, naposledy v sobotu
danny pekne fotecky
nestiham, len som pridala nejake foto

lucaska
4. máj 2009

muci ved aj ja uz som na nervy z toho co varit ale asi rajcinovu polievocku a nieco sladke bud nejaky nakyp, palacinky, buchty....este neviem.......ale urcite nie maso zajtra....... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre