Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
5. máj 2009

Ahojte, nestiham, len vam chcem dat vediet, ze v Juzanke konecne dostali tie platenky, maju celkom dost vyber, ale napr. modre 27 sme uz nestihli, hned sa vypredali. 😒

miroslava72
5. máj 2009

Dievcence,tak torta sa vydarila 🙂 ...sice si krem urobil podla seba a nedal tam vsetko,co mal 😀 ,ale bola i tak vynikajuca...vobec jej to neuskodilo....a nabuduce budu piect roladu...ak mate nejaky osvedceny recept na roladu,ktora sa pri stacani nezlomi,tak napiste...budem rada...ja na rolady moc nie som...co som aj malo skusala,tak sa mi vzdy potrhali. 🙄

mami.sk
5. máj 2009

mirka - super ze sa torta vydarila 😉
a rolada sa ti nezlomi ak upecies piskotu na papieri na pecenie a hned po upeceni ju das na mokru utierku a zrolujes 😉 ked vychladne tak uz je vlastne zrolovana a uz sa nezlomi 😉

ach jaj baby, ved zase tocime o jedle 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. máj 2009

ahojte 🙂

miroslava-tak poradna dopadla super,malinkymrasne pribral za tyzden teda dobehol porodnu vahu a aj o cosi viac...mame 3810g a narastol o jeden centimeter 😉 .Dr bol super mily 😵 pogratuloval,a maleho pekne popozeral 😵 😵 😵
Dnes sme bolo cely den u nasich teda poobede,takze som si oddychla u nasich,vonku aj tak hnusne pocasie tak aspon sme sa nenudili doma 😅 😅 Manzel poobede este doobiehal posledne papierovacky po uradoch takze uz mame na chvilku s krku aj to.... 😅 😅 😅
Ozaj a este som zabudla ze sme odfoteny v trencianskych novinach takze sme take male trencianske medialne hviezdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. máj 2009

kala co sa tyka Gabiky jasne,automiaticky mi pomaha,napr ked idem dat Dominikovy "didinku" automatick mi podava vankus na podlozenie aby sa mi lepsie kojilo 😅 😵 😵 😵 🙂 😉 ,na bratceka neda dopustit 😵 😉 .Ale co sa tyka jej tvrdohlavej povahy......ked neni po jej neda si povedat a huci az do poslednych sil,nepohne s nou ani 100 volov...asi sa zacina prejavovat jej osobnost......no veru a akurat teraz ked nam pribudol novy clen 😒

mami.sk
5. máj 2009

jej danny, to je super ze priberate 😉
dr. neprisiel k vam na prvu navstevu? a Gabika je zlata ako sa stara 😉
uz mal spinka?

dannynka
autor
5. máj 2009

mami ee neprisiel,mamina mu volala ked sa malinky narodil a dr povedal ze ak bude vsetko ok tak staci ak prideme v utorok teda dnes na poradnu a tak aj bolo 😉
a co sa tyka malinkeho tak ano zatial spinka tu vedla mna,ja cakam kym mi hlava troska preschne a beriem ho zo sebou do hajan..uvidime aka noc nas caka 😅 .A Terezke sa ako dari?

mami.sk
5. máj 2009

Terezke asi idu zubky, je placliva a zase vo velkom vyuzivam fitloptu 😝
no uvidim, vraj jej ide ocny zub tak horor 😒 a tie vraj velmi bolia 😒 zatial nema ziadny ale dasienka navrete tak uvidim 😕
este ze mi poradila martinano dobre cipky tak jej davam a pomahaju tak aspon to, ale trapi sa chudiatko ☹

no ked ju to neboli tak je zlatunka 😉 som pridala nejake fotky, uz sa dava na styri tak mam veselo lebo mi uteka 😀

martinano
5. máj 2009

ahojte
mami som rada,ze pomahaju.ale ocak?tak to maste nejake rozhadzane chudatko malinke.nasmu matovi vyslo za posledny tyzden 5zubov, este jeden taky a mame komletny chrup 😉 .nie je nejaky umrncany len s poobednym spankom mame problem 😝

erka12
6. máj 2009

ahojte,
danny maly pekne pribera 😉
mami,vam nejako skoro idu ocne,nam sa prave druhy prerezava,ale filipko je ☹ a potom este dalsie dva ocne ☹

zuzanamv
6. máj 2009

Ahojte,
mami, tiež sa mi to zdá skoro na očný, nie je to 2ka?

Danny, super, že ti malinký tak dobre priberá. Pre mňa bolo váženie detí vždy nočná mora.

martinano
6. máj 2009

ahojte
erka tak vas dobiehame
z osmych sme prisli na 13a dnes som pozerala,ze druhy ocak ide 😝

miroslava72
6. máj 2009

a my este stale nemame ani jeden zub 😀

erka12
6. máj 2009

miroslava,prajem ti,aby si nevedela,ze jej idu a najdes zbky pekne prerezane 😉

miroslava72
6. máj 2009

Dakujem Erka...dufam,ze to tak bude

venonna
6. máj 2009

cafte, cafte!!! Tak gratulacie osobne prijimam toho 20. v Cafe Verde - zvladla som tu cestu autom 😎 sice by sa mi do zadku nezmestil zastruhany vlas, co som mala strach, ale zvladla som a mala bola ukazkova, nemrnclala... len sme u lekarky cakali vyse hodiny a doma sa to prejavilo - hrozny boj a rev, kym zaspala... 😖
dany, super, ze sa maly ma k svetu 🙂
babky, drzim palce so zubami... ked sa nechcu prerezat, je to niekedy fakt na maslu 😝

dannynka
autor
6. máj 2009

ahojte 🙂

detuchy mi este obe spia,obedik mam navareny a tak som dosla kuk,ale ako pozeram tu sa nekavickuje 😕

co sa tyka stretka tak mi asi ee,este sme malicky a veru neviem ako by som zvladla cestu do mesta sama s oboma detmi,najskvor musim natrenovat 😅 😅 😀

mucilienka
6. máj 2009

ahojte 😉

minkak
6. máj 2009

ahojteeeeeee 😵 😵 😵

mami.sk
6. máj 2009

ahojte 🙂

mami.sk
6. máj 2009

no aj mne sa zda nejako skoro na zuby a hned ocny??? 😝
ale aj svokra to kukala a je zubna laborantka a vravela ze je to ocny 😝 aj hore vpravo aj dole vlavo ☹ ma tam take biele tvrde bodky a aj podla dr. su to zubky...ale preco to ma zboku na dasienku a nie hore?
ja som z toho uz blba 😕

no ale ten plac je horsi ako pri kolikach ☹ a si predstavte ze za 4,5 mesiaca nechcela ani raz cumel a teraz si ho sice necmula ale hryzie ho 🤐

kacenka83
6. máj 2009

ahojte 🙂

muci, minkak, gratulujem, minkak tebe teda dvojnasobne, o muci som vedela, ale ty si ma teda riadne prekvapila 😉
tak sa drzte, nech to zdarne dotiahnete do konca, ako sa citite, vsetko v poriadku?

ja som stale 2v1 a vraj to ani tak skoro nebude tak som na tom takto 😖 😢 ale vsak snad tam nebude do vianoc...

neviete ako to je ked sa chodi do nemocnice uz na kontroly? mam sa tam v utorok hlasit a neviem ani na kolku tam mam prist...

my stretko urcite ee kedze vtedy budem asi rodit 😝

newyorkgirl
6. máj 2009

ahote kocky, teda pozeram, ci dobre vidim babule 😀

tak ste to pekne tajili tehulky jedny, za chvilku tu budem sama 🙂 ked my mame ine starosti, dnes sme boli pozerat byt na stahovacku, ale je to tak na prerabku, komplet malovka alebo tapety, lebo je tam akasi divna omyvatelna farba a komplet pokladka kobercov, lebo su vytrhane, tak nevieme, ci sa do toho dame este no 😒

tak gratulujeme tehulkam a kacenka ty nech to mas skoro za sebou 😵

mucilienka
6. máj 2009

kacenka, a kto ti to prezradil? 😕
ja som to tak usilovne tajila 😀

kacenka, staci, ak sa v priebehu dna tam prihlasil - myslim dopoludnia, tam ti dole natocia CTG a podla toho sa uvidi... 😉 drzim palce, aby to uz bolo.. hadam si tam ten maly dom nepostavi 😀

martinano
6. máj 2009

gratulujeme tehulkam aj ja som to tajila
a muci mrkni na pas

miroslava72
6. máj 2009

jeej muci,minkak....gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

kacenka,ved sa coskoro dockas,on sa vypyta.......aj danny sa bala a uz su pekne spolu vsetci doma

zuzanamv
6. máj 2009

No teda, úžasné novinky!
Gratulujem tehulky! 😀

dannynka
autor
6. máj 2009

jeeeej to su mi spravicky,gratulko tehulky 😵 😵 😵 😵 😵

kacenka ja som nastastie komtroly v nemocjnicy nestihla 😅 😝 😀

dannynka
autor
6. máj 2009

mam maleho na rukach tak pisem ao madar 😅

erka12
6. máj 2009

gratulujem tehulky 😉
kacenka ja som do nemocnice na kontrolu chodievla rano pred osmou,aspon som tam nemusela dlho cakat,lebo najprv mi natocili ctg 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre