Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
7. máj 2009

no moj nepozna, ten sa neprida

kala12
7. máj 2009

minkak vsak moj muz vcera skonstatoval, ze dufam, ze nie baby. tak u neho vyhravaju chalani, nech sa aj tatinko zabavi. 😉

inak kazdy chlap tuzi mat syna, no ten moj aj ma, ale terezka je jeho milacik. baby su vzdy proste tatinkove lasky, a chlapci zase maminkyni.

mucilienka
7. máj 2009

kala, to mas asi pravdu, ze kazdy tatino chce mat syna... aj ked ako pises, MM nekonecne miluje malu.. to je taky krasny pohlad 😵

dannynka
autor
7. máj 2009

kala-ano skusam davat cajik a aj si potiahne,vcera za cely den stiahol 50-ml 😉

a co sa tyka toho ze kazdy chlap chce mat syna ten moj veru ee tuzil mat doma 3 baby ale volako mu to nevyslo ale ako teraz vidim je rad ze mame zdrave dietatko,no pohlaviu nezalezi 😵 😵 😵 😵

kala12
7. máj 2009

muci ved ja uz zacinam aj ziarlit, lebo len tatinko sem, tatinko tam. MM sa jej teraz snazi stale venovat, ked pride domov z prace, lebo ma pocit, ze terezka trpi tym, ze mame male babatko a uz nema tolko pozornosti ako predtym. Az si myslim, ze ju zacina poriadne rozmaznavat. ☹

dannynka
autor
7. máj 2009

muci-veru pekne si to napisala...ten pohlad 😵 😵 😵 😵

mucilienka
7. máj 2009

my mame jednych znamych, a ti cakaju tiez babatko - prve, po niekolkych nevydarenych pokusoch.. no a v nedelu boli na 4D uzv... stale ze tobias sem- tobias tam.. no a nakoniec ma tobias "cicku" a nie pipika.. tak sa poriadne pre to pohadali... lebo nechceli dievcatko... 😲 to je az nepochopitelne pre mna!

kala12
7. máj 2009

danny tak to ti pekne vypil, mne nechce ani za svet, grimasy struha. Ani terka mi nechcela caj pit. Aleasi ani nepotrebuje, ma dost mliecka.

mucilienka
7. máj 2009

kala, netreba davat caj, to ti povie aj dr. gavenda

dannynka
autor
7. máj 2009

muci- 😲 😲 😲 😲 😲 😲

kala mne sa zda ze mu ten cajik robi dobre na brusko,lebo mam pocit ze sa stale natahuje ☹

dannynka
autor
7. máj 2009

ozaj kala davas este maleho do rerinky?lebo ten moj v nej nechce byt ani za svet 😅

kala12
7. máj 2009

ja ked sombola na 4d, tak uz som tusila, ze to bude chlapec, ale este som stale dufala. No a ked doktor ukazal pipika, tak moj muz taky usmev vystruhal, a tak´pysne sa zatvaril. 😀 😀 😀 Ja som bola trosku sklamana,ale hned to presko, ked som ho uvidela na obrazovke.

muci aj pojdes na 4D?

mucilienka
7. máj 2009

kala, no chcela by som.. ty si bola u Jankovskeho?

kala12
7. máj 2009

danny uz nedavam, lebo sa tam nezmesti. Na buducu sobotu krstime, som zvedava v com ho tam ponesiem. 😀 😀 😀

dannynka
autor
7. máj 2009

kala aj ja som do posledenj chvilky dufala ze budeme mat babulku ale ked mi dr na prietokoch povedal ze to bude chlapec ,tak som sa aj tak potesila aspon mame doma parik 😵 a teraz by som Domiho nevymenila za nic na svete 😵 😵 😵 😵 😵

kala12
7. máj 2009

muci ja som bola v pruskom. Ale uz aj v Cegyse u Kascaka je 4D, tusim 1600 stoji.

lucaska
7. máj 2009

muci, tak to je aj pre mna nepochopitelne a hlavne ked po nevydarenych pokusoch konecne cakaju..........ja som chcela vediet co budeme mat ale nie preto ze by som chcela viac dievca alebo chlapca ale bola som zvedava a aby som si mohla nieco pochystat..........jasnacka ze by som bola rada keby mame aj dievcatko a mozem mat malu princeznicku ale mame lucaska a milujem ho ako nikoho nikdy a nedala by som ho ani za svet za ziadne dievcatko.proste milaaaaaaaacik....... 😉

dannynka
autor
7. máj 2009

kala ja som tak Gabiku,tiez ked sme krstili tak sa mi uz do perinky nevmestila tak bola v hrubsom overale 😀 a sranda bola ze jedny co krstili s nami mali o tyzden starsie dievcatko na to sa v perinke stracalo,co ho vidiet nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 .Ozaj kde krstite?budeme musiet spolu hodit rec lebo aj nas to v najblizsej dobe caka 😉

kala12
7. máj 2009

lucaska tak este treba milaaaacika pre manzela. 😀 😀 😀

mucilienka
7. máj 2009

kala a v ktorom tyzdni si bola? u jankovskeho stoji 50 eur a robi to aj v nedelu.. pri malej som bola tiez v pruskom, bola som naramne spokojna s dr. ale moj manzel bol akurat v DE na sluzobke, tak som tam bola s nasim najlepsim kamosom 😀 takze malu MM videl az na dvdcku... teraz by som chcela aby to videl aj on life... 😵

mucilienka
7. máj 2009

lucaska, mozno ta este namotame 😀

lucaska
7. máj 2009

kala , ved ma lucaska....................... 😉 😉 😉 😉 😉

kala12
7. máj 2009

muci ja som bola v 24 tt, MM bol tiez, kedze som si ho vyzdvihla po ceste z prace. Ale keby so vedela, ze uz sa to robi aj v TN, tak idem aj ja. Inak sme boli s Mickom spokojni, urobil to ozaj podrobne, maly najprv nechcel ukazat tvaricku, tak sme tam skusali ŕozne polohy. 😀 😀 😀

Danny my krstime hore na fare. Aj terku sme tam.

mucilienka
7. máj 2009

no, kocky, ja to vzdavam, idem si lahnut - trapi ma hnacka od vcera, ak som nebola 50krat na wcku, tak ani raz.. dnes som od tretej hore, co som stale behala... uz som si nasadila smectu - ale vsetko islo von, tak som prvykrat za tehu aj zvracala 😝 poviem vam, je to nařez!!! vraj je vela brusnych chripiek - je to virusoveho charakteru, tak kto nemusi, ani nech nejde po lekaroch... 😔 co mam priberat, tak este aj chudnem, a to mi tak zle chuti jest..

dannynka
autor
7. máj 2009

kala aj my tam chceme a presne ako vy aj my tam mame krstenu Gabiku 😉

lucaska
7. máj 2009

muci,tak si bez oddychnut.........no a to priberanie, ja som tiez pri lucaskovi najskor nepriberala a potom zrazu som bola jak gula...... 😝

dannynka
autor
7. máj 2009

muci-veru chod oddychovat,teraz to mooc potrebujes...prajeme skore vyzdravenie aby si bola cim skvor oki 😉

kala12
7. máj 2009

muci veru este oddychuj. 😉

zuzanamv
7. máj 2009

No teda, ja som si zdriemla a tu zatiaľ dve strany pribudli! 😉

My sa tiež chystáme na míľu, tak sa uvidíme.
Idem len sama s deťmi, muž ide brigádovať ku kamarátovi. 😒

mucilienka
7. máj 2009

no caute kocky,

tak uz beham menej, snad je to na ustupe...

cakam dalsie tipy na doplnenie tabulky.. za ten titul to stoji 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre