Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
15. jún 2009

jeeej konecne sa nam konik rozbehol 😉

no veru posledne dni nejako nestiham net,ked je vonku tak krasne slnieckovo a navyse aj Dominik je teraz posledne dni nejaky nesvoj tak sa venujem jemu a Gabike.

dannynka
autor
15. jún 2009

jeeej konecne sa nam konik rozbehol 😉

no veru posledne dni nejako nestiham net,ked je vonku tak krasne slnieckovo a navyse aj Dominik je teraz posledne dni nejaky nesvoj tak sa venujem jemu a Gabike. 😉

mami.sk
15. jún 2009

ahojte,
ja som dnes doobedu chcela nieco popisat a vobec mi nesiel konik 😝
same bludy mi nabehli, hodilo na hned na prihlasenie / aj ked inokedy ma prihlasuje automaticky / a ked som sa chcela prihlasit tak ze vraj moj nick neexistuje 😀 😀 😀

no ale zda sa ze je to uz v pohode 😉

mami.sk
15. jún 2009

my sme sa vratili z Oravy vcera, bolo perfektne 😉
ja som si fantasticky oddychla, mala krasne spinkala na cerstvom horskom vzduchu, no proste idylka 😀

stretla som sa s kamoskami z vysky, este minuly rok v juni ked sme sa stretli tak sme mali jedno dieta a teraz uz 4!!!! 😀
no baby-boom 😀

dannynka
autor
15. jún 2009

mami tak ste sa teda vratili zrelaxovany a nadychaní cerstveho vzduchu 😉

erka12
15. jún 2009

ahojte,
mami,na orave je super,aj my sa tam v juli chystame,tak sa tesim 😀
jej danny,ako sa mate?

dannynka
autor
15. jún 2009

erka uz som ta asi nestihla 😅 ,mame sa vselijako...Dominika trapi brusko....ale snad to cim skvor prejde,som si na chvilku odbehla snorim po nete kocik pre Domiho,manzel o dalsom kociku nechce ani pocut ale co uz ked po GAbike je sportak v dezolatnom stave 😅 😅 😅 😅 😅
erka a vy sa ako mate?chlapci posluchaju?

mami.sk
16. jún 2009

dobre ranko 😉

danny, dufam ze Dominikovi sa to brusko zlepsi, my sme mali koliky do 3,5 mesiaca a ked sme boli na tej Orave tak kamoskin maly / 2 mesacny/ mal tiez koliky tak som si spomenula ake to bolom hrozne 😝
chudiatka deticky 😝

ivella
16. jún 2009

ahooj,ani som nevedela ze toto tu existuje...danynka,preco si nam nedala vediet? 😅

erka12
16. jún 2009

danny,chudatko dominik 😉 tak mas teraz toho dost,ze? a gabika ako?
nasi chalani,v pohode,su uz zohrata dvojka,filipko zacina rozpravata vsetko po miskovi opakuje,aj to co by nemusel 😀
ja som od juna zamestanana, ale este si vychutnavam dovolenku 😀 a uz mame aj opatrovatelku,sice este bola u nas iba pozriet,ale v auguste zacneme s nacvikom 😀 nech si filipko zvykne 😀

ivella,vitaj medzi nami 😉 uz aj ty budes za par dni 2nasobna mamina 😀

erka12
16. jún 2009

danny a vybrala si nejaky kocik 🙂

maminkatn
16. jún 2009

ahojte 🙂
pisem s mamiho nicku bo som prave u nich na pc 😀

ivella-nejak ma to nenapadlo kedze teraz sem uz nechodim tak casto 😅

erka uz mam nejake vyhliadnute na nete len by som rada vidiet ich nazivo 😅 😅
mas ip 😉

miauka
16. jún 2009

ahojte maminy. mozete mi poradit ci su toto priznaky iducich zubkov?
Asi 4 dni mala Eliska teploty, inak jej nic nebolo. Posledne tri dni teploty nema, ale casto kaka, par krat za den tak hnackovito. Vcera a dnes je dost umrncana a casto sa taha ku mne na ruky. Dnes mala zachvaty placu take, ze zo sekundy na sekundu...v jednej chvili sa usmievala, uplne spokojna a zrazu velky plac...o chvilu zase v pohode a tak. Doktorka si mysli, ze zuby, ale az dnes zacala trochu viac kusat, tak mozno hej. Ved ma stale iba 4, dva dole a dva hore. No a vecer vobec nechce sama zaspavat vo svojej postielke, co bolo u nej uplne bezne, tak musim ist s nou spat ja na posteli a pocas vecera sa vcera casto budila a vrtela, taky nepokojny spanok.
Mali aj vase dietky taketo prejavy pri zubkoch?
Dakujem za radu a prajem pekny vecer.

mami.sk
16. jún 2009

ahoj miauka,
Terezka ma tieto priznaky uz asi 2 mesiace ☹ okrem casteho kakania, zvysenej teploty , mrncania a placu zacala horsie v noci spavat a ma aj hrozne sopliky a slinta 😝
ja si tiez myslim ze su to zubky ☹
aj dr.mi to potvrdil ale vraj to moze trvat par dni aj par mesiacov 😝
tak kazdy den cakam ale zatial nema ani jeden zubok 😕

mami.sk
16. jún 2009

a hrozne hryzie vzdy a vsetko co jej pride pod ruky 😒

martinano
16. jún 2009

ahojte
miauka neboj urcite zubky podla toho co pises 😉
ivella vitam ta tu 🙂
inak nestihala som prispievat uz sme opat v norsku od vcera pomaly si zvykame tatik na to,ze musi chodit do prace 😀
a my s matkom,ze sme len spolu 😉
danny aky kocik si vybrala?
lucaska minkak kocky co je s vami? 😕

erka12
16. jún 2009

miauka,to budu urcite zubky 😉 musite vydrzat 😉
ozaj niektore baby sa dlhsie neukazali 😉 kde ste?

miauka
16. jún 2009

Dakujem vam baby za nazor, vidim, ze sa zhodnete, tak to asi ozaj budu zuby. Pri tych prvych 4 sme to nezazili, tie vysli von ani nevieme ako, ziadna teplota, hnacky, plac, nervozita, takze to teraz zazivame prvy raz. No dufam, ze to nebude trvat dlho...Mami.sk, ty si to teda uzijes...ze 2 mesiace. Tak nech aj vam to co najskor skonci.

ivella
16. jún 2009

jeej,my sme zubky zvladli ani netusim kedy a ako,zrazu tam boli 😅 ale prvy bol az v 9ich mesiacoch-aspon ma dovtedy nekusal 😅
dany,aj ja mam buginu znicenu a muz to akosi nevidi-alebo nechce,ale ved dostanem prispevok,tak mozno ani neuvidi ked kupim novy 😝
marti,uz som si vravela co je s tebou,ale ono sa mi tiez neda stihat chodit na vsetky stranky ktore by som chcela..

amatula
17. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

mami a miroslava vcera ste isli pesky do mesta ze 😉 som vas stretla na tej ulici smerom od Maxu..pri Renaulte 😎
aj som vas chcela zastavit,ale som bezala pod sokolice k dokimu,uz by som nestihla.....isla som aj detvakmi...ten starsi zas vymyslal tak ste si ma mozno aj vsimli 🙂 a mozno nie 🙂

ako sa mi tu máte?bol tu taki utlm,ale uz sa to zasa pohlo 😉

miauka..to su zubky a mozno aj celkovo spravanie malinkej 😉 deticky si na nas proste niekedy uz nevedia co vymysliet 😒 😀 nebojkaj.....keby bola chorucka by si to sama spoznala 😉
maminka to vie vzdy najlepsie 😉
ale som mudra ze 😀 😀 😀 😅 😕

minkak
17. jún 2009

Ahojte kocky no veru dlho som sa neukazala ,nejako nestiham....stale sa nieco deje....a trosku sme aj marodovali,teraz v lete 😠 hlavne ,ze nam celu zimu nic nebolo....
ale chvalabohu uz je lespie uz len sopliky a sme fit 😉

miauka ja si tiez myslim,ze to budu zubky,drzkajte sa a nech su skoro vonku 😉

martinano,tak uz ste spat,aka bola cesta?kedy zase pridete?

ivella no vitaj medzi nami 🙂

ivaz
17. jún 2009

Ahojte, nemám veľa čítania a tak vidím, že si užívate slniečko a detičky. 😉 Aj my sa stále niekde túlame. 😀 Cez víkend sme boli pozrieť vláčiky v BA. Filipko bol zo začiatku vystrašený z veľkého rámusu, ale potom vliezol do každého rušňa. 😀 Kto má detičky zbláznené do vláčikov ako je to moje určite odporúčam sa ísť niekedy pozrieť. http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003092-Re... Ešte som zachytila, že bude 100 rokov električky Tr. Teplá – Tr. Teplice http://www.mdc.sk/Action/TrainDetail/19/100_rok... ale zatiaľ som nenašla program. Nevideli ste plagáty?
A neboli ste niekto pozrieť na rozprávkovom festivale v Bojniciach?
No a čo dovolenky už sa balíte? Kam tento rok vyrážate? My sa chystáme do Štúrova, tak dúfam že sa počasie nezhorší a poriadne si to užijeme.
Miauka, zúbky vedia potrápiť. ☹ Treba vydržať.
Ivella vitaj medzi nami, už sa ti to kráti a budete štyria. 😉 Držím palčeky.
Minka, dúfam, že to boli len soplíky a nič vážne.

ivaz
17. jún 2009

Tak už som objavila plagát k oslavám 100 rokov električky Tr. Teplá – Tr. Teplice
http://www.trez.wbl.sk/Oslava_100_rokov.html
Ešte zvážim, či sa oplatí vyraziť kuk.

mami.sk
17. jún 2009

ahojte 😉

amatula, veru boli sme to my 😀 skoda ze si sa nepristavila 😉 ja som si teba ani chalanov nevsimla a asi ani Mirka lebo by mi bola povedala 😉

ivella - vitaj 😉 pozeram ze kazdu chvilu je to tu 😉

miauka - nam uz teieto stavy trvaju 2mesiace a zatial sa nezda zeby sa to mohlo zlepsit 😒

zajtra a v piatok ma byt krasne pocasicko tak sa tesim 😉 no cez vikend hrozna zima 😒 juj, take zmeny ☹

mami.sk
17. jún 2009

baby, nedavate niektora detom mlieko HAMI alebo BEBU? mam kupony do DM, platia do 30.6. tak ak by ste mali zaujem tak rada darujem 😉
este mam aj ine kupony tak kuknite do temy DM v sekcii babatka, vcera som dala prispevok 😉

mucilienka
17. jún 2009

caute kocky,

aj ja sa ospravedlnuje, dlho sme tu neboli.. ale prehlad mam, lebo ste/sme vela nepopisali....

hned pridavam super prispevok kuknite, svita nam na lepsie casy:

http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

ja som vcera bola na glukozovom teste - 😝 , my bolo poriadne zle z neho, este aj v noci - normalne na vracanie, hlava sa mi tocila ako po kolotoci, nizky tlak.. dufam,ze si to tak skoro nezopakujem 😅 doktor mi robil sono - mame 920g, a stale mame prekvapenie v brusku, nie a nie byt v takej polohe, aby sme videli - no ale nam to nevadi, my sa chceme nechat prekvapit...

kocky, nechodite niektora dr. Kockovskemu? ja idem k nemu na poradnu 7. jula, lebo nas dr. ma dofcu skoro mesiac, potrebovala by som t.c.

DAKUJEM!

mami.sk
17. jún 2009

ahoj muci, Kockovsky nie je nahodou v Medik centre na Zlatovskej ul?
lebo ak ano, zajtra idem s malou k dr. na poradnu tak by som ti kukla telefonne cislo 😉

mami.sk
17. jún 2009

a co sa tyka toho rodicovskeho prispevku, uverim az ked mi pride na ucet 😀 😀 😀

ale pevne verim ze sa to podari a fakt to bude zvysene. lebo tato almuzna je strasna 😝

lucaska
17. jún 2009

ahojte, ja sem tam nakuknem ale akosi nestiham a zvykla som si poobede spavat , tak je menej casu na pc.....
ivaz tak v tej ba to muselo byt kraasne....... 😉 😉 😉 😉

ivella vitaj medzi nami..........

ten rodicovsky prispevok, noo to som zvedava , lebo toto co dostavame to ani neviem ze som dostala...ale mna sa to uz moc tykat nebude, par mesiacov, ja uz pojdem do robotky od noveho roka uffff, ked si na to spomeniem.......... 😝

ivaz,aj my sa chystame do sturova, kedy idete??????? my posledny julovi asi..................este by sme chceli stihnut tatry a chorvatsko, uvidime co nam vide, duuufam ze vsetko..

martinano, tak uz mate po slovenskej dovolenke 😝

mucilienka
17. jún 2009

mami, budem rada za to cislo, dakujem pekne vopred... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre