Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
14. júl 2009

cves
tak snad zajtra pridem.....idem z kvetnej na ostrov..dufam ze nebude prsat 😉 a snad vas najdem...ivaz som uz osobne strela....aj mami poznam tak 🙂 🙂

sivka
14. júl 2009

ahojte babulky, aj ja sa tesim, ze vas spoznam 😵 a dufam, ze sa nam podari prist co mozno najpresnejsie, nech o nic nepridem 😉 aj ked s takym 3-tyzdnovym je tazko nieco presne planovat. no ved uvidime 🙂
len sa nas prosim nezlaknite, ja som dnes pekne zabaranila....matko ma troska na jazyku biely povlak, tak nam laktacna poradkyna poradila, aby som si potrela bradavky gencianom pred kojenim, aby sa mu to dostalo na jazyk a preliecilo, no a ja strasne mudra som si to nagebrila aj na dvorec...chuda moje male, cely je fialovy teraz, uz som myslela, ze ani nikam zajtra nepojdeme, ked je taky ufulany, no ale zas by mi bolo luto stretko zmeskat...no co uz, ked som taka sikovna...muzik sa mi rehotal, ze som teda matka vylepsila.... 😒

ivella
14. júl 2009

he he,dievcence,zajtra sa pozname 😀

dannynka
autor
14. júl 2009

ivella-my zajtra dame prednost bazenu,ale veru rada by som ta spoznala snad nabuduce 😉

lucaska
14. júl 2009

ahojte, ja to tu akosi nestiham...................ale uz sa tesiiime na nove tvare na stretku.......... 😉 😉 😉

martinano
15. júl 2009

ahojte my by sme sa pridali len nam v tom brani 2000km, skoda,ale o mesiac sme doma,tak potom urcite 😉
danny ty vzdy napises,ze rada by si sa pridala a nikdy neides, co je strasna skoda ☹

newyorkgirl
15. júl 2009

ahojte, tak sa ide stretkovat? no my az v septembri mozme ked tak, az to za ten tyzden stihneme vobec 😀

martinano
15. júl 2009

new ahoj a kedy v septembri?ci vas stihne 😉

amatula
15. júl 2009

ahojte

na stretku bolo fajn 🙂 som nadsena konecne po case zasa nove tvare 😵 len sa musim priznat ze nas bolo tolko ze keby som zajtra niektoru stretla v meste tak asi nespoznam 😅
super sa tesim na dalsie 😉
aj Dalibor este sme boli len za rohom a on ze kedy pojdeme zasa 😀

dannynka
autor
15. júl 2009

martinano-no zial s dvomi detmi si netrufnem zatial,a dnes sme dali prednost radsej bazenu u babiny a veru bolo super 😵

lucaska
15. júl 2009

ahojte, aj ja som rada ze som spoznala nove tvare, amatula matko a daliborko su zlatulinky .......tak super ze sa mu pacilo 😉 😉 😉 😉 😉

martinano
15. júl 2009

danny budem sa tesit,ked si uz trufnes a konecne sa zas uvidime
tak na stretku ako vzdy super, no paradicka myslela som na vas 😵

minkak
15. júl 2009

ahojky bolo fakt super 😵 😵 😵
podme sup-sup na fotecky 😅
amatula tak Daliborko bol spokojny 😵
martinano no tak nabuduce uz aj s tebou 🙂 ,len neviem ci este niekedy aj somnou 😀
ale snad.....no....uvidime 😉

martinano
15. júl 2009

minkak tak o tvojich organizacnych schopnostiach nepochybujem a ty to zmaknes aj s tromi detmi, pomozeme neboj, ja velmi rada, este si aj pri kave posedis 😉

lennie7
15. júl 2009

ahojte, tak aj nam sa pacilo, mala bola nadsena z toho ihriska, tak tesime sa aj nabuduce 🙂 som tiez rada ze som spoznala nove tvare,aj ked nie s kazdym som stihla pokecat..

Minkak,Lucaska dokedy ste boli? 🙂

minkak
15. júl 2009

matka 😀 😀
no nevieeeem,my sa budeme musiet trosku zosuradit..... 😉

lennie ani sa nepytaj.....taky cas to uz sa nemoze ani na verejnost dostat 😀 😀 😀
ja som az v aute zbadala kolko je 😕 😕 😕 😀

martinano
15. júl 2009

minkak co stresujes ved je 22:00 a ste doma,tak je to ok a tak to ma byt 😉
neboj za chvilku to budete mat v malicku a veronika ti bude volkou pomocnickou a my,ked prideme na slovensko poziciame si kocik a budes oddychovat 😉

siska_br
15. júl 2009

aj nam sa velmi pacilo, mamulky, martinao mala pravdu, ste riadna vesela kopa 😀 😀 😀 , akurat ani za toho jana neviem, ktora ste ktora a ani deticky priradit 😔 ... mozno to casom vlezie do hlavy... samko zalomil hned ako sme vyrazili z restiky a pred vecerom sa tvaril nebezpecne bdelo. porazila ho az vecerna kupacka...

radi sme vas vsetky videli 🙂 🙂 🙂

minkak
15. júl 2009

😀 😀 😀
a vsak aaaaano 😉 😉 😉 😵 😵 😵

kala12
15. júl 2009

miri, lucaska, tak co, farba skolky vydiskutovana??? 😀 😀

aj nambolo dness Vami fajn, len skoda, ze Mino bol taky neposlusn, esteze som bola len s nim,lebo neviem, ako by som Terku ustriehla.

martinano nabuduce uz sa hadam konecne spozname.

veru tych novych tvari bolo dnes neurekom, amatula ja si zase pamatam tvare ale mena eeee. 😝

minkak
15. júl 2009

siska zorientujes sa postupne 😉
aj ja som ta rada spoznala 😉 😵

martinano
15. júl 2009

no vidis 😉
siska som ti hovorila, to je paradne stravene poobedie a ktora je ktora na to prides casom 😉

minkak
15. júl 2009

kala vyriesene ,vsak co mala som pravdu,nieeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. júl 2009

martinano ty si v trencine? 😅 som nevedela 😅 Snad nabuduce si uz trufnem....Domi uz zacina byt celkom rozumny 😅 😉

inak pridala som par fotto

ivella
15. júl 2009

dievcata 😅 😅 😉
som dobra,dve vas spoznavam 😀 pocitam ze vy mna ano 😎
aj tak je ten trencin velky,ze sme sa niktora predtym nepoznali

martinano
15. júl 2009

vy ste hviezdy 😵
danny nie som,ale aj keby som bola by si neprisla,lebo ste sa boli kupat,ale nabuduce pridem matkovi bolo minule super a mne tiez 😵
pozerala som to uz mas velkeho chlapa
baby neviete ako je to v tn s jaslami?

minkak
15. júl 2009

ivell no veru....

dannynka
autor
15. júl 2009

martinano-ved aj my napodobne sme boliv bazene 😉 mala sa vyjasila a vecer hned ako lahla spala 😀 😉

lucaska
15. júl 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30275468&... babulky par fotto zo stretka.................. 😉 😉 😉

lucaska
15. júl 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2016981&i... druhy pokus....... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre