Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
14. júl 2008

new, ty mas novy kocik zasa? mne sa moon ani magic nepacili.. a MM ze vsadime na kvalitu nemcurov... 😀

mucilienka
14. júl 2008

new, tak ty takto uz hotovis...hmmm 🙂

newyorkgirl
14. júl 2008

majka ked zratam to graco, tak hlboky, to graco co sme vozili asi 3x, demu, pogo a tento uz je duuufam posledny zoderiem ho do posledneho srobika 😀

kocky dobru nocku, poberiem sa uz do hajan, lebo ma cakaju este nejake uradovacky tento tyzden, dufam, ze pocko sa umudri a hodime stretko 🙂 😔

mucilienka
14. júl 2008

new a co s pogom?

kacenka83
15. júl 2008

dobre ranko 🙂
tu sa zase ponocovalo a ja som zalahla o deviatej 😎
idete dnes niekto pozriet do skoly na vychodnej? my sa chystame tak ci nebudeme samy....
inak fakt kazdy dr. je iny, nam po ockovani povie, ze kludne cipok preventivne mozeme dat... ja nedavam, neuznavam hlavne u takychto malych deti davat lieky preventivne 😒 no ale zatial kubko zvladol kazde ockovanie uplne bez problemov 🙂

meggi
15. júl 2008

ahojky,
drobec - ten kočík vyzerá fakt super a pohodlný a dá sa využit s viacerými kombináciami, škoda, že sa tu nedá zohnat... Ešte sa mi aj tento páči: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3581248 - je to kombinácia hlbokého a nasuvné sedadlo, keby sa jej nechcelo sediet - čo sa mi páči, lebo myslím, že ona zachvílu bude chciet sama chodit - len bolo by to tak na pol roka využitelné a potom by som ho musela predat...
new - pozerala som ten tvoj nový kočík - vyzerá fakt supeeeer 😉 Kedy budete na ihrisku, že by sme ešte nejaké to stretko hodili, kým sme ešte 2v1...
Mintak - posielam Veronike pusku, nech sa skoro uzdraví - a nemože to byt nejaký vírus z plavárne, minule som pozerala TV a tam bolo v poslednej dobe viac takýchto prípadov, že detičky vracali, lebo sa napili vodičky a ta hygiena tam asi nie je 100% 😖
My sa už tiež snažíme cikat do travičky, ale ešte stále sa občas zabudne vypýtat a skončí to v plienke 😒 ale snad to cez leto nejak zvládneme a odučí sa od plienočiek. Pekný den všetkým 🙂 aj ked dnes to vyzerá asi upršane ☹

jurdinka
15. júl 2008

drobec-uz maju cervenu manducu na sklade, prave som ju objednala, tak ak mas zaujem objednaj si aj ty lebo vraj ich maju len par

dannynka
autor
15. júl 2008

ahojte.. 🙂
meggi- tak ty uz to mas naozaj za par 🙂 ,a ten kocik co si link hodila celkom vyzera dobre,ale na tvojom mieste neviem ci by som riesila surodenecky kocik... 😅 ,ved KArolinka zachvilku uz urcite ani v kociku nebude chciet sediet..tak neviem ci sa ti to oplati... 😅

jurdinka
15. júl 2008

erka- dr.chudy ma dovolenku posledny julovy a prvy augustovy, ale vraj tam bude sestricka keby bolo treba kartu

dannynka
autor
15. júl 2008

jurdinka.dakujeme za info 😉

kacenka83
15. júl 2008

baby kde ste boli????? priestory su pekne a ked sa to vsetko porobi tak to bude super, ale treba ludi...

drobec.z
15. júl 2008

jurdinka ja som tu cervenu manducu objednala uz vcera, objednala som prirodnu a do poznamky mi kazala pani dat ze chcem cervenu farbu, tak ja uz mam objednanu,ale vdaka 😉
muci, fotky mailom som ti poslala uz vcera, nedosli ti? ak nie,tak daj vediet cez IP a zajtra z roboty ich poslem zase 😉 a tie fotocky si urobila krasne, ja vam tam dam taku fotku co sme sa fotili s MM ked sme boli na dovci, len ju musim naskenovat. 😉
meggi, no s tymi kociarmi to je skoda, fakt sa da vyuzit kadeako na rozne kombinacie a deturence aj vydrzia viac sediet, ked im stale vymenis, lebo si budu mysliet,ze maju stale novy kociar. 😉
ja som dnes vyprevadila MM na misiu, tak uz sme s romim samy, to bolo placu 😢 😢 😢

drobec.z
15. júl 2008

kacenka a co bolo v skole na vychodnej??????????bude tam nakoniec to MC????

kacenka83
15. júl 2008

drobec to je smutne, neviem si to ani predstavit, ja by som ho oplakavala uz pol roka dopredu 😢
a ano, boli sme pozriet priestory kde by malo byt MC, ale s takym pristupom a zaujmom neviem ci nieco bude ☹ 😒 😠

drobec.z
15. júl 2008

kacenka, keby som vedela, sla by som., ja byvam hned pri skole a dnes som doma,tak by som skocila, len ja som nejako mimo z info teraz, mala som plno vybavovaciek a este som balila MM a teraz sa spamatavam ☹

drobec.z
15. júl 2008

dnes sa tu nekavickuje?, ja by som si hned dala kafco 😉

lucaska
15. júl 2008

ahojte kavickarky, ako dopadla obhliadka na vychodnej???????? my sme museli ist k doktorke......

kacenka83
15. júl 2008

lucaska ako ste dopadli u doktorky?

minkak
15. júl 2008

ahojte babulky,tak mala vracala este aj rano o 6-ej.... ☹
volala som dr,mame pockat 2dni vraj je toho vela iba mi povedala co mam kupit malej
ma aj teplotu rano 38.7 teraz 38,2 ☹ ☹ ☹

lucaska a vy ako???

drobec tak sa teda drzkajte-myslime na vas 😉

tak dnes bolo nieco ohladom MC ja som tiez nic nevedela

meggi aj mna napadla ta voda ,sice my sme neboli na kupku ,ale na zelenej ale to je za jedno....

drobec.z
15. júl 2008

lucaska, drzkame palceky malickemu,nech je zdravy, co vam je? ☹
mirka, romco posiela veronicke velku pusinku na uzdravenie 😉

lucaska
15. júl 2008

doktorka lucaska pocuvala, poprezerala a nic....je nejaka vyroza ale uz nema teplotu, tak uvidime co vecer.....a su kiahne.... 😒

minkak tak sa drzkajte,................

a drobec tebe vela siiiiiil..............

drobec.z
15. júl 2008

juj kiahne, to nie je moc dobre teraz na leto, ja si neviem predstavit, ze by to Romanko teraz dostal pred dovcou ☹ dakujem, zatial si neuvedomujem,ze isiel, horsie budu vecery, ked Romco zaspi a najhorsie vikendy 😉

erka12
15. júl 2008

ahojte,
baby ani nehovorte o kiahnach,ja som sa cele tehotenstvo bala aby som ich nedostala 😉 sa cudujem,ze som ich este nemala,lebo som ucila v skole a nic 😉

dannynka
autor
15. júl 2008

ahojte,aj ja kavickujem...Gabika este len teraz zalahla..tak dufam ze skoro zaspi.... 😅
vsetkym "marodom" prajeme skore uzdravavenie,nech su cim skvor fit.. 😉
Inak aj nasa Gabika je posledne dni akási nesvoja....vcera vecer zaspat nemohla chudatko stale len plakala,soplikuje a zda sa mi ze ma zvysenu teplotku..tak uvidime co sa s toho vykluje 😖 😅

drobec.z
15. júl 2008

erka ty si este nemala kiahne?
moja kamoska minule chytila po malom,najprv mal maly a potom ona a vravela,ze on to zvladol ovela lepsie ako ona 😉

lucaska
15. júl 2008

je zevraj lepsie mat kiahne ako dieta , pre dospeleho je to horsie a mozu zanechat aj nasledky.......

drobec.z
15. júl 2008

lucaska aj ja som to pocula, a detska pokozka sa len vyvija, tak sa skor spamata z vyrazok ako dospela 😉

minkak
15. júl 2008

babulky dakujem vam 🙂 drzkame sa ,snazime sa drobec mne sice nic nieje ,ale aj ja celu situaciu zvladam strasne,ved to poznate......najradsej by som to mala ja miesto nej..... ☹ chudatko malicke taka je dobrunka,milucka stale ma mojka,hladkaa hovori mi pritom mama moja--juj az mi srdiecko stiska 😉

lucaska chvalabohu,ze uz ste bez teploty 🙂
ja som davala malej o 10-ej sirupcek a nic ,tak skusim teraz cipok ked sa zobudi,obkladiky nechce ani za svet

mucilienka
15. júl 2008

caute kocenky
babulky, tu je marodov.. tak sa skoro uzdravte...
lucaska,
ak chytite kiahne prideme sa nakazit, aby som to ja alebo mala nemala cez dalsie tehu, to by bolo na nervove zrutenie, taky strach... 😲
drobec,
fotecky mi prisli, dakujem pekne.. len som chcela tie s tym bicyklom vo vacsej kvalite, chcem dat z toho urobit taky maly plagat a dat len do toho skleneneho nosica... 😉 drobec, nech ti to rychlo ujde bez michala... ked sa budes nudit, prid, chystam sa malovat 😀
mirka,
mala moze vracat z tej vody.. hlavne sa jej pytaj, ci ju neboli uska - suseda - byvala, co sem chodia jej deturence k babke, ma malu a ta dostala zapal stredneho uska - co jej natieklo vody, ked sa boli kupat na zelenej... a tiez predtym vracala...

minkak
15. júl 2008

muci stale sa jej pytam ci ju nieco neboli,je len taka ospala z tej teplotky....
boze ani nestras s uskami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre