Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
15. júl 2008

minka, skus jej to okolo usiek postlacat a sleduj, ci sa nemykne od bolesti...

dannynka
autor
15. júl 2008

boze babule..ale naozaj kolko marodov tu...a ze kiahne lucaska to myslis vazne? 😕

drobec.z
15. júl 2008

muci, ani ty si nemala kiahne? tie foto ti poslem 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci a uz si malovala tu kuchynu? tak ako nakoniec urobis to co si chcela, tie flaky?

lucaska
15. júl 2008

muci , uvidime ci to bolo len zo stvrtkoveho ockovania alebo je to predzvest niecoho ineho ved uvidime je tam 7-10 dni inkubacna tak budeme cakat.........dame vediet...... 😉

mucilienka
15. júl 2008

drobec, idem na to od pondelka, vcera som si bola dat zarobit farbu a objednat si speci valec na tie "flaky" - sviniar je dost drahy - do 400korun, ale vsak ho pouzijem viacejkrat - nielen raz...

drobec, ja som uz mala, ale kvoli malej - keby to dovliekla zo skolky a ja budem prave vtedy tehu.. 😲

drobec.z
15. júl 2008

muci, hod mi do IP tvoju adresu, lebo ja ju mam v robote, poslem ti tie foto 😉
lucaska, tak ak budete mat kiahne, tak my sme boli s vami, tak som zvedava 😲

mucilienka
15. júl 2008

lucaska, a co ste boli s niekym, kto kiahne ma? hovorila mi jedna kamoska, ze u deti so slabsou imunitou zacinaju kiahne bolestami usiek...

lucaska
15. júl 2008

neviem o tom ze sme boli s niekym kto ma kiahne to nikdy nevies,,,,,,,,, to len doktorka spomenula ze su kiahne.....vobec ich nemusime mat.....to ja som studovala na internete a moze to zacinat teplotami.........

dannynka
autor
15. júl 2008

lucaska nestras 😝

drobec.z
15. júl 2008

muci,tak to aj ja by som chcela nech Romco ma radsej teraz, lebo keby sme mali dalsie, tak aby take male mimi nechytilo, to nie je dobre 😒 , moja neter mala v zime a sme aj s nou boli, chceli sme, aby romco chytil a on nic ☹

lucaska
15. júl 2008

nemame ani vyrazku ani nic, to mńa len napadlo, ze ked mal teplotu z nicoho nic........ 😉

minkak
15. júl 2008

muci skusali sme jej to stlacat....
aj na brusko sa jej pytam
....
najskor to bude nakoniec vsetko zo zubkov,co myslite?vracali vam niekedy deti ,alebo poculi ste niekedy o tom?
ja viem ze hnacky,teploty,sopliky ,ale o vracani som nepocula,my sme doteraz nemali problemy so zubkami
teraz nam idu vsetky 4 ocne naraz v podstate ich ma uz prerezane....tak ze by???ci uz nie ked su prerezane?
len viem ,ze ocne su najhorsie...

lucaska
15. júl 2008

teraz sa nam budete vsetci vyhybat vonku................. ☹ ☹ ☹ ☹

meggi
15. júl 2008

babulky, nebláznite s tými chorobami - prajem skoré vyzdravenie a držkajte sa 😉
New - ja si tiež idem spravit izbu s motívom macko Pu - ja som v Kauflande kupila také velké penové obrázky macka Pu a chcem si z internetu objednat ešte tu predlohu a namalovat na stenu - pozerám akurát nejaký koberec a záclony a veru obliečky by sa tiež zišli 🙂

dannynka
autor
15. júl 2008

lucaska mi nie.... 😀 😝

mucilienka
15. júl 2008

lucaska, urcite nie.. neboj... 😉

minka, zuby su previti.. tak mozno aj hej.. u kazdeho decula je to individualne...

minkak
15. júl 2008

lucaska urcite nie,ved ich nemate a keby aj kazdy by to mal najradsej za sebou 😉

drobec.z
15. júl 2008

lucaska, my nie 😉 ved ked budu tak budu, a este nie je iste, ze ich chytime, 😉

mirka ja som o vracani pri zubkoch nepocula, ale mozno niektore deti mozu mat, len je ich mensie %, tak sa o tom az tolko nepise 😉 hlavne ju sleduj, nech to nie je nieco vazne, ja som mala ako mimco,ale take 3-mes. zapal uska a vraj nieco strasne ☹

drobec.z
15. júl 2008

lucaska a pojdete plavat???

minkak
15. júl 2008

muci no to teda su 😠 poznam z vlastnej skusenosti... 😀
inak aj sa pridavam k deturencom mne ide 8 😉
uz ju mam prerezanu asi mesiac ale som v pohode 🙂

mucilienka
15. júl 2008

minka, tak by tu mala tvoja maminka na net napisat, ze ti idu zubky 😀

minkak
15. júl 2008

drobec aj MM si tym presiel ked bo dieta,tak ten je na to pes ....hned ked sa nieco melie hned jej prve sleduje uska 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. júl 2008

muci- 😀 😀 😀 😀

drobec.z
15. júl 2008

dany, prva 😀

dannynka
autor
15. júl 2008

ozaj babule poradte co varite....bo mna nenapada nic .. 😒

minkak
15. júl 2008

muci no 😀 😀 😀 veru nech sa pochvali 😀 😀 😀 ako to zvladam 😀

dannynka
autor
15. júl 2008

drobec si sikovnejsia... 😀 😀

lucaska
15. júl 2008

drobec my ideme plavat az v septembri, sme sa s monikou tak dohodli lebo teraz v lete stale niekde sme, od 26 ideme do tatier a to by sme na to plaavanie chodili vseliako, tak sme too nechali az od septembra..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre