Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

ja mam pocit ze my jesen uz mame pri tych 14tich stupnov, hoci dnes bolo okolo 18 19 a aj zajtra ma byt vraj slnecno, nie je mozneeee normalne ze by uz aj na nas si to slniecko spomenulo, bo posledne dva tyzdne slabo teda 😒

newyorkgirl
22. júl 2009

niektore dni som mala pocit ze v noci aj prikuuurime lebo Nikolka spi bez paplona, resp. sa stale odkope asi 5 sekund po zakryti 😅

martinano
22. júl 2009

tak tu aj svieti slniecko,ale je pravda,ze tiez viac dni uz prsi a stupne no dnes 15,ale byva tak okolo 20, tak na kratky rukav pohodicke,ale leto uz skoncilo 😒

newyorkgirl
22. júl 2009

teda nestras, dufam ze nas tatik sem netrepkal bazen na to aby sa Nika 2x okupala na zahrade 😀 dufam ze este bude teplooooo

martinano
22. júl 2009

ja tomu moc neverim, tu uz isto nie ☹

newyorkgirl
22. júl 2009

my ideme 1.9. domov, ze by tam este sme sa okupkali 😀 my chodime inak plavat kazdy tyzden piatky ale to je na krytuuu no, idem ja do hajan, bo nasa slecna sla spat prosim pekne dnes o 19.30 takze nechcem vediet ako skoro rano vstane, toto sa nam uz dlho nestalo ale je to vysledok toho jej nechodenia spat poobede 😖

newyorkgirl
22. júl 2009

inak to som mala ist spat uz pred dvoma hodinami aspon bruuu nocku 😔

martinano
22. júl 2009

ok dobru noc, my budeme v tom case tiez na slovensku 😉 tak sa hadam uvidime
dobru noc pa

dannynka
autor
23. júl 2009

pekny slnecni dnik prajem 🙂

minka vazne,som si nevsimla som bola v soku lebo nam zase daco v aute robilo tak som sa bala ci dojdeme domov,a to nam ho akurat ujovia s opravy dali 😅 tak dnes sa na neho idu ujovia znova pozriet a uz by to malo byt oki. 😉

erka12
23. júl 2009

ahojte,
danny co mate s autom?

mami.sk
23. júl 2009

ahojte 😉

tu sa zase riadne ponocovalo 😀

my sme sa dnes vybrali kuknut kolegynky do Puchova a skoro sme sa uvarili 😝 😝 😝 a to mame v aute klimu ale nechcela som to velmi prehanat kvoli malej tak som mala saunu zadara 😕
chuda Terezka, komplet mokra bola 😝

no muci - diky za super tip, uz som volala muzovi ze ci neskocime do Tesca a on ze sa mu nechce , ze radsej ostane s malou doma a nech idem sama 😉 tak hor sa na nakupy 😀 😀 😀

siska - ti poviem 😕 Terezka nechce od narodenia cumel, a ja som jej ho par krat ponukla ale nenutila tak teraz aj lutujem ze som jej ho predsa mala nanutit 😒 ona sa nema ako ukludnit tak takto place ☹

newyorkgirl
23. júl 2009

mami tak keby sa riadne ponocovalo, ja by som tu bola byvala aj dlhsie, normalne chodim spavat tak o pol jednej anglickeho casu, ale Nikolka ma aj prekvapila spala do rana 7.50 co teda supeeeeer, som myslela ci aj o piatej nevstane, ked sla vcera tak skoro, uvidime, co bude dnes 😀

newyorkgirl
23. júl 2009

este ma napadlo, babule NEXTACKY - ak by ste stihli do konca vikendu si rozmysliet, co chcete, bolo by to fajn, lebo budem objednavat asi tak hromadnejsie a poslem to na SK okolo 10.8. tak aby to doslo, inak asi az 1.9. ked priletiiiim potom 😀 ale keby mam toho vela este poslem kuriera okolo 24.8. 🙂

mami.sk
23. júl 2009

new - ja som veru zvyknuta chodievat spat okolo polnoci uz od vysky, no teraz trpim hrooozne ked mala vstava uz o 6 😀 a to som este aj v noci hore ked kojim tak som sa uz 7 mesiacov nevyspala poriadne 😀 😀 😀
ale super je ze muzik chodi do prace az na 9.30 a pracuje 10 min od domu tak rano je s Terezkou on 😉

inac bola som v tom Tescu, veru som si nejako nevybrala, v nasej velkosti nemali ziadny vyber 😒 no kupila som dve vecicky uz na buduce leto 😉 ale dolezite je ze ani ja som neobisla naprazdno 😉 jedna sukna a jedny kratasy takze som spokojnaaaaaaaa 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. júl 2009

ahojte,

erka uz nic uz to ujovia opravari opravili a auticko je O.K 😉

idem piglit pokial mozem caka ma tam plny kos 😝

newyorkgirl
23. júl 2009

kto ponocujeeeee? 😕

minkak
23. júl 2009

veru new,pod,pod 😀

newyorkgirl
24. júl 2009

dobre ranko... lidi a teraz mam kde pisat 😀 do oboch? 😕

erka12
24. júl 2009

no teda,vy ste presli do druhej temy?

amatula
24. júl 2009

cafte mamuse

no veru obe temy sa nedaju stihat 😒 tak som po dlhej dobe kukla aj sem 🙂
mami ani nam nesedia uz velkosti v tescu,,vypredaje su viac na babatka...ale nikdy odtial nejdem na prazdno 😉 🙂 ja rada nakupujem v tescu..aj som spokojná....

new ty zijes v UK...nieco scooby doo??? 😅 by si nenasla...tak tricka s dlhym rukavom alebo mikiny 😵 ja len iformacne...objednavam tu od jednej na MK...
no keby si daco videla..hned berem..moj Bobo musi mat len scooby doo 🙄

siska_br
24. júl 2009

ahojte

som tiez zmatena z tych tem 😕 😕 😕

mami - ani u nas dudel nefici ☹ , aj ked by som privitala. ked je kriza, samko sa upokoji len na didusi, kebyze dudluje, bolo by to asi jednoduchsie...a mozno nie...neviem. od malinka ho vobec nechcel, co som sa len rodine navysvetlovala, ze on ho ale vaaaazne nechce.... ale vonku u nas zaberala manduca, tiez sa jedovaval, ked bol unaveny a nemohol zaspat, presupla som ho do manduca a obvykle do 3 minut vytuhol

v tescu sme tiez neuspeli, hned som tam nahnala muza cestou z prace... uz sme odrasteny do tych velkosti, kt. su este k dispozicii

to je uplne ze klasika - cely tyzden horucavy, zavarame sa vo vlastnej stave a na vikend ochladenie a dazd ☹ ale vraj v nedelu by to mohlo byt celkom oki 🙂

martinano
24. júl 2009

ahojky
erka nikto nikam nepresiel len prispievame ako pride kto kde je ako vcera sme boli vecer na druhej
new no pojdem si precitat hned som to len preletela,prvy typ jednu taku poznam nechapem 😕

martinano
24. júl 2009

siska nic si z toho nerob tu su vypredaje v h&m po jednom eure vsetko miminkovske na nas nic 😠

martinano
24. júl 2009

uz som zvalila tri nanuky a stale mam na nieco chut 😝

minkak
24. júl 2009

ahojte 🙂
new,noooo,ved zvladame nie 😀
erka nepresli my sme aj tu 😅 aj tam aj inde 😀

matka no daj si este nieco 😉 a nebudes len hladna?

martinano
24. júl 2009

ale ja som aj hladna aj vsetko 😝

minkak
24. júl 2009

matka 😀
najskor sa napapaj a potom mlsaj 😉

martinano
24. júl 2009

ved som jedla, tak ja uz neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre