Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
7. aug 2009

mami a nebude to siesta detska?tie teploty,k ed klesne a za cvhilu je zas aj by to sedelo, boli ste s nejakymi detmi v kontakte?

mami.sk
7. aug 2009

adkag - Terezka mala uz asi 3x take obdobie ked bola dost umrncana, castejsie sa v noci budila a stale chcela byt na ciciku a ja som si naivne myslela ze to su najhorsie sprievodne javy rastu zubkov 😖 no velmi som sa mylila

a dr. mi vravel ze to moze trvat aj niekolko tyzdnov tak je mozne ze aj u vas su to zubky 😒 u Terezky som to prvykrat zaregistrovala asi ked mala okolo 4 mesiacov a dokonca raz mala sopliky 2 mesiace v kuse 😒
uz aj dr. to bolo cudne a urobil je vyter z nosteka a ked nic nenasli tak povedal ze su to asi zuby 😒

mami.sk
7. aug 2009

ahoj martinano - vies ze ma to uz napadlo? no stretli sme sa jedine s Cathuskou a jej Martinkom a on je uplne zdravy 😕

a nevies ake su priznaky Siestej choroby???

mami.sk
7. aug 2009

inac som myslela aj na to , ci nema alergiu lebo aj dost kycha a hlavne tie slzave oci , ale to by nemala horucku, nie?
ja som totiz silny alergik 😝

martinano
7. aug 2009

viem teploty nad 38 a prave takto na chvliku klesnu potom su hned spat to trva niekolko dni zvacsa 4 a potom sa babo vyhadze,ak nema nad 39 zabal nedavaj, keby vyletela, daj tri krat plus teda od teploty tych kazdych 6hodin davku na aku ma terezka vek a kg

mami.sk
7. aug 2009

ja som jej davala tie homeo cipky Virbucol a ked jej to zase vystupila ta teplota tak som jej potom dala Nurofen sirup a to iste tak jej davam len tie cipky 😕

zaujimave je ze ona je ciperna, pobehuje tu pri mne, a kedy nemala horucku a sople tak absolutne by som nepovedala ze jej nieco je 😕

a od vcera ma aj hnacku a vsetko zurivo hryzie😕 preto som ako prve tipovala zuby ☹

martinano
7. aug 2009

tak ano mozu byt, mato mal pri poslednych styroch isli mu naraz to iste,ale teploty cez 39a to bolo pred nedavnom, takze to mam este cerstve trvalo to 24hodin a potom asi za dva dni sa pekne ukazoval jeden zub za druhym

martinano
7. aug 2009

ked ma takuto teplotu kludne nurofen tych kazdych 6 az 8 hodin podla toho ako bude teplotovat

mami.sk
7. aug 2009

a tie homeopaticke cipky mozem ako casto? uz som jej dala dnes treti, v pribalovom letaku pisu ze 3x denne a v akutnych pripadoch aj kazdu hodinu len neviem ci sa to vztahuje aj na take male deticky 😕

martinano
7. aug 2009

mami ja by som jej ich moc nedavala nemam skusenost v akutnych pripadoch to som dala vzdy panadol, u nas pekne zaberal

mami.sk
7. aug 2009

mam aj paralenove cipky tak jej dam tie 😉
dakujem za radu 😉

michell13
7. aug 2009

ahoj adkag, no akosi nestíham ani sem chodit, mala dava zabrat, stale musime nieco robit, alebo niekde chodit, ale urcite niekedy prideme ked nebude tak teplo, tak sa ozveme a na chvilu prideme, ozaj nepotrebujes pre Natalku nejake veci?

renatasynkova
8. aug 2009

ahoj mami. tak ako to ide s terezkou?

lucaska
8. aug 2009

ahojte, ako sa mate co nove???? idem skusit zbezne docitat,co sa udialo............dnes sme sa vratili z Tatier, bolo bozsky.................. 😉 😉 😉 😉

zuzanamv
9. aug 2009

Ahojte,
my sme boli tyzden na dovolenke na Spisi, a potom jednu noc pod stanom pri Stiavnici. Tak sa teraz spamatavame, vybalujeme a tak.

Gratulujem Venonne k malej princeznej!
A vidim, ze mi tam chybaju dva tipy, tak Drobcovi tipujem dievcatko a miauke chlapca. 😉

erka12
9. aug 2009

vennona,gratulujeme 😉

mami.sk
9. aug 2009

jejej, vennona gratulujem 😅 😅 😅
a akurat kukam do tabulky a nejak som zabudla vennone tipovat 😀

mami.sk
9. aug 2009

lucaska , zuzanamv - tak ste si uzili dovolenku 😉

my ideme zaciatkom septembra do Terchovej, ja sa uz tesim 3 mesiace 😀 😀 😀 a v piatok vyrazame na 10 dni k rodicom tak sa tesim tiez 😉
budem len oddychovat lebo budem mat straaasne vela opatrovnikov pre Terezku 😀

dannynka
autor
9. aug 2009

aj my zo srdiecka gratulujeme venonne 😵

minkak
9. aug 2009

Ahojte kocky 🙂
mami tak vyrazate za oddychom-supeeeer 😵 ale stretko este stihate 😉 tak dufam,ze dorazite 🙂
akurat sme vedla dohodli....tak pisem aj sem

v stredu u MATEJKU----------o 16-ej 😉 😉 😉

dannynka
autor
9. aug 2009

jeeej takze stretko,no tentokra ak by bolo slnieckovo by sme dorazili aj my kedze mame aj tatu doma 😉

mami.sk
10. aug 2009

jeej, super, tak my by sme prisli ak sa nic neudeje a nebudeme teplotovat 😉

neviete ake hlasia pocasie??? 😕

minkak
10. aug 2009

mami ,danny no super ,snad bude fajn 😉
http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/trencin
vsak ak by nieco tak Verde to isti 😅 😉

ivaz
10. aug 2009

Venonne gratulujeme a držíme palčeky. 🙂 🙂 🙂
Vidím, že sa tu dovolenkuje. 😉 Super. Aj my sme boli minulý týždeň na pár dní na Donovaloch. Teraz sa z toho musím spamätať a šup do reality. Bolo fajn. Filipko sa stále pýta kedy pôjdeme znovu na dovolenku. 😀 Lucaska a vy ste sa mali ako v Tatrách. Zvládli ste aj malinke túry, alebo len prechádzky po okolí?
Mami vy ste už v pohode?
Minka páni 30 týždeň 😨 ale ten čas letí.
Stretko v stredu, ešte uvidíme. Tento týždeň máme veľa behačiek.

mami.sk
10. aug 2009

super 😉
takze pocasie by nam malo priat 😉

minkak - veru aj ja pozeram ze 30tt 😕

ivaz - tak to chcel dalsiu dovolenku pre Filipka 😀 😀 😀
my uz sme nastastie v pohode, akurat zub ziadny 😕 tak som zvedava ci sa nieco ukaze lebo dasienka ma dolu neskutocne navrete 😒

miroslava72
10. aug 2009

dievcence,aj my sa pridame na stretko....dufam,ze to pocasie naozaj vyjde
prideme spolu s mami.sk.

No minka,fakt to leti...uz to mas pomaly len zapar..... 😀 😀 😀
ale este radsej vydrz

erka12
10. aug 2009

aj my sa pridame na stretko 😀

minkak
10. aug 2009

Ahojte 🙂
Ivaz tak ste si dovcu pekne uzili 🙂
Mirka prepac,ze som Ti len tak narychlo dnes zakyvala ,ale strasne som sa ponahlala..no vsak vies kde....ja tehulka.... 😀
vsak na stretku sa vidime 🙂 tusim nas bude ajaaaaaaj🙂))))))))
no veru kocky leti to.... 😵 som bola dnes na tom sone v 30tt 🙂 vsetko mame v poriadku-moc sa tesime 😵

newyorkgirl
10. aug 2009

miri a hlavnu vec si neprezradila hej? treba hladat v inej teme 😀 jaaaj babule ja nestiham pracovat furt idem do hajan, bleee nech uz mi skonci toto upracovane obdobie 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre