Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

vlalu6it
30. sep 2009

siska--ja nie som konfliktnmy typ,,skor kamaratsky a viem vela pochopit a kompromisovat,,ale mam svoje priority a svoje hranice,,dam hlavne na pocity,,a pokial viem,ze mam pravdu,,nik a nic to nezmeni,,,stale sa da najst riesenie,,pokial ma aj 2strana zaujem,,ale ked to zial nejde,,tak treba byt razny a nedat si skakat po hlave,,,
ja som uprimna a cestna k ludom a to si prajem aj opacne,,,a ked to nechce ist dobrym umyslom,,co ti viac napisat,,aj lekar je len z masa a kosti,,poslem ho priamo k psychologovi aby sa zamyslel nad svojou odusenostou,,bud ho to prejde,,alebo menim lekara,,,
a sestricky u nas na sr su uplne nevyspytatelne,,,a tak sa nesmies prezentovat ako slba osobnost,,pokial tak urobis,,,tak si mimo hry,,a ona je potom tou kralovnou,,,cize,,,

sisi-inak dik za typa,,link,,,

martina o---takze to poznas,,len nasa mala akosi nechce byt uz vobec v aute,,chce sa plazit a toto ju deprimuje,,tak vystraja 😠

lucaska
30. sep 2009

ahojte, sa tu smejem ze konfliktny typ..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my mame Recaro autosedacku a sme s nou veeelmi spokojny...... 😉 😉 😉 😉 😉

ivaz,drzime palceky nech to mate rychlo za sebou a nech ste cim rychlejsie aj domka.......drzkajte sa 😉 😉 😉

mami.sk
30. sep 2009

no pozerala som spravy tak ten rodicovsky nam schvalili vyssi 😉 zatial vo vlade, este to musi schvalit parlament ale myslim ze s tym uz problem nebude 😉

aspon nieco 😉

siska_br
30. sep 2009

matka si si iste, ze obe hovorime o tejto?
http://www.babyport.sk/index.php?page=shop.prod...

lebo na tom prvom linku boli v spodnej casti stranky aj sedacky vyssej vahovej kategorie, pri ktorej je mozne podsedak odobrat ale pri tejto urcit nie 😉

ivka - velmi na vas budeme mysliet!

mami - no ano, samik uz od 7. mesiaca kaka do nocnicka 🙂 nastastie si nepotrpi len na vlastny, islo to aj do erarneho 😅

oooo a dnes nam prisla stolicka, jupiiii, ideme montovat 😵

erka12
30. sep 2009

ahojte,
siska,to je mi luto,co ste zazili ☹

martinano
30. sep 2009

vlalu ja to poznam malemu sme poriadili aj dvd do auta idu mu rozpravkly ,ale vydrzi nic ine mu nezostava
siska ja uz viem ak mas tuto farebnu kombinaciu to je tohto rocny model, asi su inak robene my mame minulorocny, urcite sa da
recaro su vraj tiez dobre

minkak
30. sep 2009

ahojte kocky,eeej ale ste toho popisali tie zazitky z nemocky....no nemam slov 😒
ja som bola dnes u svojej dr.na poradni poslednykrat-poslala ma hned odtial do nemocky na CTG-spravili mi tam hned aj prietoky-vsetko mame v poriadku-bud,tyzden tam idem znova-trosku uz mi naznacili,ze mozno si ma tam uz aj nechaju....no tak uvidime co nas caka 😉
no este chviiiiililinku a je to tu ten moj oktober!!!!!!!!!!!!!!!taaaaaaak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!! 😵 😵 😵

ivaz drzkajte sa -budeme na Vas mysliet!!!!! 😉 hlavne nech ste rychlo a v poriadku domka!!!! 🙂

mami.sk
1. okt 2009

minkak - tak uz je tu oktober 😉 si sa dockala 😉 takze buduci tyzden idete nato???? 😉 😉 😉

siska_br
1. okt 2009

erka - dakujeme 😔

minkak - aj my velmi gratulujeme, ste pomalicky v cieli, krasne ste to babulky do oktobra dotiahli, ste uplne perfektne!!!

drobec.zz
1. okt 2009

no minka, tak ste uspesne dosli do ciela-oktober a konecne mozes balit do porodnice 🙂

my sme stale v Bj, dnes mi napravali stavce, tak uz mam OK, este sa da klb a oblicky dokopy a budem zdrava maminka 🙂 inac som u nasich, ale ked som bola sama s detmi doma, tak som si viac oddychla ako tu, tak sa uz tesim kedy dojdem na smrekovicu za muzickom, len my a deti a priroda, to bude pohoda 😉

siska a samko sa aj pyta???

minkak
1. okt 2009

ahojte 🙂
dakujem babulkyyyy 😵

mami no neviem-mozno-uvidime co bude 😉 ved mangelik ked tak Vam tu napise... 😵
no drobec veru uz by bolo na case zacat balit 😀
drzkam palceky nech uz to mas vsetko konecne OK 🙂 Kedy idete za tatinom zajtra?pekne si to tam uziteee 😵

drobec.zz
1. okt 2009

minka, v sobotu rano budem cestovat, nechcem zajtra, lebo pojde vela aut a stravu mame od soboty obeda, takze na obed uz budeme vsetci spolu, sa tak tesim, sa mi zda, ze sme bez neho vecnost ☹

amatula
2. okt 2009

ahojte

zas máme krasne pocko 😎

drobec a ty normalka takto hodis deti do auta a sama krizom cez slovensko 😕 klobuk dole...wau 😨 🙂

siska Samko uz na nocnik normalka..?. 😕 ked som to citala hned som ho aj ja uz vytiahla 😅 aaa máme dva uspesne pokusy 😎

siska_br
2. okt 2009

drobcek - a kam idete? konecne ta dovolenka? joj, snad vam uz klapne, uz by ti aj oddychnut trosku bolo! krasni si to uzite teda vsetci styria!

k tomu nocnicku - zacala som ho davat na nocnik od kedy vedel sam pevne sediet, t.j. asi od 7. mesiaca, vzdy rano, ked sa zobudil. na prvy sup sa hned vycikal a asi dva dni na to aj vykakal, dosiel na to akosi sam, a odvtedy troni kazde rano. vacsinou sa vykaka aj vycika, ked mu treba kakat, posedi na nom, ked nie, hned vyskoci...a ked nahodou nie a v priebehu dna na nom vidim, ze ide kakat, tak ho rychlo supnem na nocnicek - tolko uz vzdy vydrzi a je to...naucil sa to nejako sam, nemam na tom nejake zasluhy 🙂

amatula
2. okt 2009

ale plienky este nosí..hej??
tak to bude este dlha cesta 🙂 😉

siska_br
2. okt 2009

jasneeee plienky nosime stale 😉 odnaucat zacneme az ked tomu bude trosku rozumiet 😉 ale som rada, ze s kakou nam to ide 😵

amatula
2. okt 2009

to na jar v lete pojde pekne samo akurat bude mat na to vek 😉

mami.sk
2. okt 2009

ahojte 😉

aj ja som Terezku posadila na nocnik okolo pol roka, sedela uz skor ale nemalo zmysel ju tam davat kym bola len kojena 😉
no a ked som ju tam posadila tak mi hned zdrhla kedze sa uz vedela aj postavit 😀 tak zacnem az po roku, roku a pol...este uvidim ako bude 😉

vlalu6it
2. okt 2009

mami--a nasa mala ma uz pol roka a stale este nesedi,,ale za to sa uz od 5mesiacika nenormalne ako vychor plazi po celej izbe,,,je ako rambo s tymi rukami a ritkou sa odraza,,strasne jej to ide rychlo,,ale ten krok aby si uplne sama sadla,,este nespravila,,ale mylsim,,ze to bude co nevidiet 🙂

vlalu6it
2. okt 2009

minka--super ,,ze je vsetko ok,,uzi si este krasny kludny oktober,,pekne si oddychuj,,jeho,,uz onedlho,,tesim sa s vami 🙂

siska--super si to rozpisala o tom nocniku,,,hned ako sa posadka,,zacneme to skusat 😉

martinano--aj my ideme kupit v najblizsej dobe taky navigacny budovany do naseho auta a tam dostanes aj 2televizoriky,,,chceli sme to uz minuly rok,,ale strasne je to drahe,,a tento rok je aj nieco v akcii tak zvazujeme,,alebo,,neviem ci este nepockame,,vsak 6mesacne babo este aj tak tv kukat nemoze,,,a do tej doby to pojde snat aj cenovo dolu a bude to v poho 😅

vlalu6it
2. okt 2009

amatula-ahoj,teba este nepoznam 🙂

amatula
2. okt 2009

vlalu osobne ne ale uz tu pisem dlho..len som zmenila foto 😉

drobec.zz
2. okt 2009

amatula, no som sa naucila hadzat do auta romiho ked bol manzelicek dlhodobo prec a ostalo mi to aj pri dvoch detickach, mm sa stale boji nechat mi auto, lebo vraj nalozim deticky do auta a zdrhnem 😉 😉 no ani by som sa neodvazila, ale deticky su zlatucke a pocuvaju 😉

siska, no odchadzame z BJ konecne na Smrekovicu za manzelickom a v utorok sa vraciame domov, tak nech vyjde pocasicko 😎 😎 😎

no nas Romi nikdy nechcel sediet na nocniku, on ho nosil na hlave, pchal tam nohy, hadzal lopticky, ale sadnut nie a nie, ale aj tak sa zacal okolo roka a pol pytat, aj ked som sa obavala, ze to bude az v 3, ale kazdy ma nejake obdobie 😉 😉 😉

mami.sk
2. okt 2009

caute 😉

ja som zacala soferovat pred dvoma rokmi aj ked vodicak uz mam 5 rokov a taka som teraz rada 😉 si neviem predstavit zeby som musela vzdy cakat na mm keby som chcela niekam ist 😕

vlalu6it
2. okt 2009

amatula,,aha,,prepac,,asi som nejak mimo,,,

mamenky --ja uz nesoferujem vobec,,,tu v tally som mala tolko havariek a posledna bola posledna,,a je konic,,uz nec´hcem auto ani vidiet,,necham to na schopnejsich,,ja antitalent.....

a to si neviem v trencine predstavit ako sa tam budem raz pohybovat,,ja pochadzam z maleho mestecka,,kde prejdem a vybavim vsetko popiesky,,ale tn,,to bude problem,,,ach jo

mami.sk
3. okt 2009

ahojte 😉

vlalu - nic sa neboj, odkedy som doma s Terezkou som zistila ze TN nie je az taky velky ako som si myslela 😀 😀 😀
ja vsade chodim pesi 😉 aj na JUH od nas, aj do mesta, aj do nemocnice , aj za mosty...no proste vsade 😅
okrem Tesca a tam chodim aj tak malo 😀
auto pouzivam len ked idem mimo TN 😉

newyorkgirl
3. okt 2009

ahojte babulky, ja sa moc nestiham ozyvat, ale si vas aspon pocitam sem tam 🙂 som bola vcera u Dr. ale len sa ma vypytoval a ma moje papiere poslat porodnym babam ako ja ich volam lebo to nie su gynekologicky origos ale cosi ako porodne asistentky, k tym budem chodit v tehu na kontroly a testy tak vraj sa mi ozvu uz by bolo na case na prve vysetrenie ze jo 😀

mami.sk
3. okt 2009

jej new, to som uz pocula ze v UK maju taky system s porodnymi asistentkami 😕 a rodit chces tiez tam??? alebo prides domov do TN?

amatula
3. okt 2009

ahojte
drobec no to hej ze s detmi autom ale teda s Trencina do Bardejova!tak to uz hej to ta obdivujem!!!
ja sa priznam ze az teraz v zime idem na vodicak 😅 chcem ist v zime chcem sa naucit na lade asnehu..lebo u nas snehu byva dost a stupanie 😅 12% a nech prve nerozbijem nase auto 😕 😀

no a Dalibor pojde do skoly zachvilku a to tiez bude potrebovat vozit 😒

zajtra je svetovy den zvierat..väcsina zoo maju dake akcie

newyorkgirl
3. okt 2009

mami, tak system sa mi nepaci ale som uz zvyknuta z USA viacmenej prve tehu tam a do 16tt som nikoho ani nezaujimala ze som tehu takisto ultrazvuk bol iba jeden v 21tt a finito potom v 27 som priletela domov a tam mi zas robil dokladne vysetrenia a UZV pri kazdej navsteve... rodit chcem tuna, dufam ze to tehu nejako prezijem ale porody su tu celkom v poho, ziaden problem s epi alebo cisarskym necakaju zbytocne dlho ako u nas

davate sa ockovat niekto proti svinskej chripke? mne to lekar prave odporucil tak sa davam radsej, nechcela by som ju v tehu chytit a brat lieky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre