Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
12. okt 2009

mami,tak dufam ze vyberiete sedacku v ktorej bude terezke pohodlne......... 😉 😉 😉 😉

minkak chvalabohu mam 2 tyzdne na zotavenie do 24-teho....xixixixixixi

kala- 😅 😅 😅 😅 😅 no veru este sa mam na koho vyhovarat...... 😝

ja si zas az tak nepamatam tie casy podpultoveho tovaru...............len som sa vzdy smiala ked nam mamina hovorievala ako ked dosli do obchodu banany a granko bolo to v minute prec.......... 😉

kala12
12. okt 2009

mami my mame 0-18, vlastne je to ako 9-18,len tam je este aj taka vlozka.Maly ma v sedacke este aj vlozku,takze je mu tam dobre,ale na zimu ju vyberiem, lebo by sa tam naobliekany nezmestil. Pekne si vidi na svet okolo. Ale pravdupovediac, nejako sa mi tie rozdelenia podla vahy nezdaju, Terezka bola doteraz v tej do 18 kg,ale bola jej uz LTT. My sme uz kupovali 15-36, lebo 9-36 by bolo zbytocne, na zimu by sa tam v bunde nevopchala.

siska_br
12. okt 2009

kala - ano ano, boli sme vcera v kaufe...mandarinky som tiez stretla, akurat samikove nektarinky nemali, pruser ☹ joj, veruze to bolo velice praktis s tym vajkom, my sme ho tiez frkli do kosika a vybavene, teraz ho vlacime na rukach a je uz tazky ako slon...presne v nedelu sa mi erik vyhrazal, ze na nakupy uz len s maducou, ze uz samika nevladze tolko vlacit...musime opat otestovat, ci uz bude pekne vediet sedkat v nakupnom kosiku - v tej priehradke na sedenie deticiek, posledne sa mu tam moc nepacilo

lucaska - ja som sa prave chcela opytat, ci uz mate svadbu za sebou, podla novej fotecky v pase - mmch je kraaaasna 😵 😵 😵

mami - aj my sme povodne chceli evolvu, dokonca nam ju v predeti objednavali, aby sme ju mohli oskusat, ale ked som ju videla na zivo, hned ma presla chut, samko v nej bol uplne strateny...veru veru, ked chces kupit dobru bezpecnu a nie sialene drahu autosedacku, je to hotova veda 😝

ivaz
12. okt 2009

My sme dnešné doobedie strávili v laugu. Filipka som prvý krát skúsila dať do detského kútika a veľmi sa mu páčilo. 🙂 No a ja som v pohode vyberať. 😉 😉 😉 Máme zálusk na autosedačku. Filipkovi je do 18kg už dávno malá, ale keďže som musela ležkať domka, tak sme sa nedostali na nákupy. Kala, vy ste akú vybrali? Pre deti nebola ani noha a tak som predavačku okupovala sama. 🙂 Preskúmala som autosedačka a aj kočiare.😉
Mandarínky bez kôstok, juj musím skočiť do kauflandu.
Lucaska, krásne foto. 🙂 🙂 🙂

lucaska
12. okt 2009

siska,jednu uz ano, ale to bolo len na urade gratulacie a potom take chatove posedenie ale nakoniec to bola riadna divocina.................. 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ivaz,daakujem........tak filipko uz je velkac ked sam zostal v kutiku......a ty ako????

kacenka83
12. okt 2009

ahojte, tak mandarinky su aj u nas oblubene, ja az ked som sa nadlabala som zistila, ze som mala zacat jednou aby som zistila ci mi samko nezareaguje, ale tak nastastie v pohode... 🙂

baby aj nas caka kupa autosedacky, ideme kupit kubkovi, on ma teraz 9-25 a chcem jemu kupit uz vacsiu a samko chvilku pobudne v tej jeho, kubkovi vyhovovala tak snad bude aj jemu... som aj pokukovala po tej concord co maju zlacnenu, ale sa mi nazivo vobec nepacila ako bola robena tak musim zacat vyberat, lebo kym sme kubkovi kupili to bolo nadlho...

a v predeti som sa minule otocila skoro medzi dverami, lebo mam pocit, ze od radosti uz nevedia co pytat za oblecko a podobne... ale sa neni co cudovat ked nemaju v tn a okoli poriadnu konkurenciu...

ivaz a po akom kociku si pokukovala?

lucaska krasna fotka 😵

siska co zajtra, budete v juzke ze by som sa stavila pre to dvd? mam auto takze aj ak by prsalo by som asi zbehla...

a prihlasila som kubka na tigrikov, 28.10. zaciname tak som zvedava ci sa mu bude pacit, doma stale zapina radio a tancuje 🙂

siska_br
12. okt 2009

kacenka - sama neviem, erikovi zomrel stryko, pohreb vraj zajtra, ale vcera este nevedeli kedy, povodne som chcela ist s nim, ale ak bude taketo pocasie, tak ma budu musiet so samikom ospravedlnit, nerada by som s nim v dazdi obiehala okolo cintorina...takze asi pojdeme, ved ti dam este dnes urcite vediet, dobre?

a oblecenie je v predeti nenormalne drahe 😝

ivka - veru, ktory kocicek sa ti popacieva?

amatula
12. okt 2009

ahojte

neviete mi poradit kde v TN narazaju cvoky....robia to vobec niekde 😕 potrebujem na jednu bundu narazit...a neviem kde 😒

ivaz
12. okt 2009

Lucaska, ja si momentálne užívam tehu. Klop, klop, klop. A Filipka som chcela otestovať, či to v škôlke zvládne bez maminy. Vôbec som mu nechýbala a ešte som ho odtiaľ musela úplatkom dostať.

Kacenka, ja som robila len prvotnú obhliadku. Pravdu povediac nemám predstavu. Všetky vaničky sa mi zdali malé. Ale keďže pre Filipka som vzhľadom na zdravotný stav kupovala kočiar až keď sme boli domka z nemocnice a to som zobrala prvý ktorý sa mi pozdával. Teraz začínam v predstihu. Dajte typy s ktorými kočiarmi ste boli spokojné. Ja mám doma šporťák PEG-PÉREGO ATLANTICO a na ten nedám dopustiť, ale hlboký som predala už pred dvoma rokmi.

Amatula skús v brašnárstve.

kacenka83
12. okt 2009

ivaz takze tehu zatial v pohode?
my mame Peg Perego Centro s novorodeneckou vlozkou z ktorej je neskor fusak, ja som maximalne spokojna, samko sice v hlbokom ani nebol, lebo 4,5mesiaca bol v satke a potom isiel do sportoveho, lebo nic nevidel, tam som mu dala jednu cast z fusaka aby sa mu tam zmensil priestor a nelietal mi tam a je spokojny... ma dost velky priestor aj na sedenie, ale asi su podobne tie kociky kedze mas tiez PP pre Filipka, my sme ho uz od 1,5roka nepouzivali, odvtedy len sem tam golface a aj tie uz nejake 4 mesiace prekracujeme v spajzi...

amatula
12. okt 2009

ivaz ale kde 😨 prosim ta..kde v Tn?

kala12
12. okt 2009

ivka my sme sa veru nahladali,kym sme vybrali tu spravnu sedacku. Rozhodovali sme sa medzi STM a Recaro, v podstate su obidve dobre,aj v testoch aj v hodnoteniach ,ale my sme nakoniec vybrali tuto http://www.matko.sk/baby-shop/autosedacka-stm-i... Este som mala v zalohe STM starlight,ale tam bola Terka uz natesno.
Dost som sa bala pri tejto kategorii upevnovania, lebo tu uz sa zapinaju deticky len bezp.pasom v aute,ale super, Terezka je celka stastna,ze moze byt zapasana tak ako maminka a tatinko. A hlavne je priestranna,ale zaroven tie bocnice okolo hlavy ju istia.

mami.sk
12. okt 2009

kala - veru dobre vyzera ta autosedacka 😉

siska - zajtra nie je cvicenie na fitloptach, ze? ja len ze si sa s Kacenkou bavila ze tam zajtra budes 😕 alebo sa nieco zmenilo?
a tu Evolvu som tam v sobotu okukavala, tiez sa mi zdala taka divna ale chcela som tam malu posadit aby som videla ako sa jej sedi ale zial po pol hodine cakania sa k nam predavac nedostal lebo tam bola sam, ale mozno nabuduce
mne sa aj Concord pozdava, ale dolezite je ako sa tam bude Terezke sedakat

amatula - brasnarstvo je v TN v tej budove kde je Cegys / kde sa robi gyn. sono ponovom/, pri Arnice lekarni, aspon ked som bola tehu a bola tam na sono tak som to tam videla 😉

ivaz - my mame kocik ATLANTIC espiro, minulorocny model a sme s nim velmi spokojni, aj vanicka sa mi zdala najvacsia z tych vsetkych kocikov / Terezka je narodena v decembri tak som chcela aby mala pohodlie aj taka naobliekana 😀 😀 😀 / a aj sportak je super, ma otacacie predne kolieska a v cene je aj fusak 😉
a tohtorocny model je este lepsi, lebo sa da nakliknut aj autosedacka a mala by sa dat aj rucka otacat 😉
keby som mala znovu kupovat tak zase kupim tento 😉
akurat treba zmerat rozpatie zadnych kolies, lebo do jedneho vytahu sme sa nezmestili 😒

amatula
12. okt 2009

mami no super..dik hned to pojdem okukat..lebo som kupila Bobovi novu zimnu bundu v RICO-baby..a bola v super zlave preto ze tam chíba jeden cvok.(nahradny bol v bunde vo vrecku 😉 )....a potrebujem ho tam dat narazit 🙂

joj auto sedacky..mi uz nastastie budeme kupovat len podsedak ked Mato zdedí sedacku po Bobovi 🙂

amatula
12. okt 2009

a siska ty mas foto kde su tvoji chlapci v rovnakych trickach...neobjednavala si to nahodou tu----http://www.bess.sk/
lebo som tam zrovna drobcom objednala mikiny..ze ci je to spolahlive a dobra kvalita 😕 ??

mami.sk
12. okt 2009

amatula - som rada, dufam ze to tam este to brasnarstvo je 😉

my sme chceli kupit bundu na zimu, ale tento vikend bola na navsteve svagrinka a doniesla malej k meninam kraaasnu cervenu bundicku 😉
a este ked sa mala narodila tak moje kolegynky jej doniesli krasnu dlhu 3/4 vetrovku nadhernej fialovej farby a k tomu aj oteplovacky 😉 ale sa mi to zda na tuto zimu velke tak dufam ze jej to bude dobre na buducu zimu 😉

lucaska
12. okt 2009

ahojte, jeeej kacenka tak dufam ze sa vam na tancovani bude pacit.............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amatula,ja som si uz par krat objednavala cez bess , rychle dodanie a kvalita triciek bola stopercentna bavlna,ja som bola vzdy spokojna aj teplacky mame odtial........ 😉 😉 😉 😉

siska_br
12. okt 2009

jezis, mami, este ze ta mam...no ja by som zajtra fakt do juzanky dofutasila a strasne sa cudovala, kde ste vsetky...dakujem, ze si nam usetrila cestu 😉 kacenka, zajtra necvicime, ja som na to zabudla jak na smrt...takze dvd bud o tyzden, alebo kedykolvek v meste, ako ti vyhovuje...my sme zacinali asi od nejakeho 7-8 mesiaca, ked to uz samko vnimal, a chytat sa zacal okolo 10.-teho 🙂 dodnes to dvd zboznuje 😵

amatula, ano objednavala som to z bessu...bolo toho viac, cosi bolo lepsie, cosi sa ozmolkovelo a napis zosuchal...tak neviem poradit...ale dodali vzdy rychlo, to je pravda

amatula
13. okt 2009

bre ranko

no pocasie otras som myslela ze nas rano odfukne cestou do skolky 😕

no tak uvidim co to bude z toho BESS....ja som len take mikiny na skusku...ved do skolky dobra 😉

mami.sk
13. okt 2009

caute 😉
no vonku starsna zima a ten vietor 😝 😝 😝
bude to s detmi vonku zaujimave 😝
my sme vcera vybehli tak na 1,5 hod po dazdi a skoro cely cas som volala s kamoskou a ked som prisla domov tak ruka uplne odmrznuta ☹
zeby sme uz cizmy a zimne bundy vytahovali? 😀 😀 😀

siska - nic si z toho nerob, ja som strasna odkedy som doma, total vypadky , uz sa mi aj mm smeje 😀 este ze ste sa v tejto kose tam netrepali 😉

kacenka83
13. okt 2009

siska no dobreee 😀 ale ved snad sa stretneme skor ako zacne samko rozpravat, ak bude po kubkovi tak mame este moreee casu 😒

tak my sme sa vychystali von a zacalo prsat... no vsak preco by som si nenatrenovala vychystanie dvoch deti, vsak? 😝

mne sa v bess tiez pacia veci, este som nikdy odtial neobjednavala, pokukujem po tych ich nalepkach na auto 🙂

yuya
13. okt 2009

ahojte kočky, keďže sme dnes spriadali plány na stretko na fejse, ja že sem kuk, či sa to tu spomenulo, aby ste aj ostatné vedeli a čítam tu veľkú novinu... ivka, gratulujem k tehu 🙂 , to je fajn, že aj cez tie počiatočné problémy už pekne pokračujete, tak držím palce, aby už to bolo len a len v poriadku!
a čo sa týka stretka - tak holky navrhujú piatok vo verde o 16tej...

mami.sk
13. okt 2009

ahoj yuya 😉
stretko planujete tento piatok???

lucaska
14. okt 2009

ahojte, yuya sikulka............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aj som to sem chcela napisat ale chcela som pockat na minkak....... 🙂

babulky stretko v piatok 16.10 o 16.00 vo verde..... 😉 😉 😉 😉 😉

mami.sk
14. okt 2009

to je super, my sa na stretko pridame ak sa nic dovtedy nestane 😉
a hlavne ked nas neodfukne 😀 😀 😀

mami.sk
14. okt 2009

minkak - aj ty sa chystas?? dufam ze nam tam nezacnes rodit 😀

minkak
14. okt 2009

mami,no ak sa mi dnes nenechaju v nemocke-tak pojdeme 😉 😵
dnes tam mam poradnu 😉
poobede dam vediet-co a ako....ked nedam som tam 😉
pacenko a pekny dnicek Vam prajem 🙂

amatula
14. okt 2009

no my na stertko prideme teda este som to neprebrala s mm ale myslim ze hej 😉

minkak teraz som kuk foto..ty brdo to brusko ide dole proti 38tt...myslim ze uz to pride 🙂 myslim na vas a drzim palce...

siska_br
14. okt 2009

kacenka - my mame aj tu nalepku na auto, akurat sme sa este za rok, co ju mame, nedostali k tomu nalepeniu na auto 😔

v piatok sa snad aj my pridame, klop-klop...katka, mozem ti doniest dvd - ak pridete

minkak - som velmi zvedava, co vy dnes na poradni..dnes mi erik hovoril, ze sa chysta aj za tvojim muzikom, tak som mu hovorila, ze mas dnes poradnu, tak hned skonstatoval ze sa teda mozno ani neuvidia 🙂

mami.sk
14. okt 2009

minkak - tak sa drzte 😉 som zvedava ako pochodite, ja myslim ze potiahnete do toho 20. oktobra 😉 aby si este mohla prist na stretko v piatok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre