Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
21. okt 2009

ahojte 😉 😉

minkak,tesim sa s vami ze vam to tak kraasne vsetko vychadza a ide...len si pekne uzivaj ze si mozes oddychnut kym kraasne spinkaju, ale oni budu urcite aj potom poslusne, ved uz v brusku posluchali 😉 😉

ja si uzivam este chvilky kludu-xixixi, lebo od zajtra blazninec, pre torty , kozmetika, nechty a podobne veci, v piatok k nasim pomoct co to nachystat,a v sobotu uz keby bolo tak 20.00 uz sa bude tancovat v plnom prude... 🙂 🙂 🙂 🙂 len lucas este trosku sopli sem tam zakasle,ale hadam to prejde..

drobec s tm varenim , nervy moje zlate...xixixixi ja som dnes spravila zeleninkovu polievku a granadir ale co budem zajtra varit tak to zas netusim........ 😖 😖 😖 😖 😖

kacenka83
21. okt 2009

ahojte... tak my mame dnes zapecene ryby so zemiakmi, ale kym som na to prisla to tiez trvalo...

minkak super, ze sa dari kojit a este obe naraz 🙂

baby moje starsie dieta uz druhy den nespi na obed, zato v noci konecne spi poriadne, uz sa o druhej nedriape von, ze sa chce ist hrat, len mi to pride skoro na jeden spanok... no mozno je to v tom, ze som ho zacala oducat od dudla tak radsej spat nejde 😒 ale v noci spal bez neho, takze celkom uspech 😉
...pustila som mu dvd so znakovanim tak sa chytil, uz mi znakuje knihu, hotovo, ciapku a kacicku 😉

moje mladsie dieta to je tiez kapitola sama o sebe, v noci sa budi kazdu pol hodinu, podla mna to hlad nie je, lebo cez den pekne vydrzi tie svoje tri hodiny a aj pekne spi, tiez potiahne tri hodiny pravidelne cez obed, UM som mu skusala dat ci po nom bude dlhsie spat a ani mi ho neprehltol takze vyzeram asi takto 🙄

lucaska super, ten zhon zvladnete a potom sa uz len baviiiit 🙂

a kupili sme topanky, KONECNE 😀

mami.sk
21. okt 2009

ahojte 😉
kacenka - my sme dnes boli s Miroslavou72 na nakupy,tiez sme zhanali zimne topanky 😉

ja som chcela malej kupit nejake take co by sa jej hodili k tej chutnej cervenej bundicke 😉 no aky problem??? vyskusali sme niekolko parov a zistili sme ze mala ma vysoky nart a tak sa jej skoro ziadne nedali obut 😒
no nakoniec sa nam podarilo kupit v keramoprojekte v zdravotnej obuvi krasne cervene cizmicky Protetiku 😉
juj, taka som spokojna 😀
aj mirka kupila malej krasne topanocky takze sme pri nakupovani boli spokojne 😀
inac velky problem s topankami, minuly tyzden este nemali a tento tyzden uz nemaju 😝
a v Druzbe v zdr. potrebach vraj minuly tyzden predali 150 parov detskej obuvi 😕 😕 😕

drobec.zz
21. okt 2009

kacenka, tak to mas to co ja pri romankovi, tiez cez den vydrzal viac a v noci len pil, respektive asi si skor cuckal, a dodnes ho volam moja cicka, horsie je, ze to cuckanie mu ostalo dodnes, ale v noci stale vstava a pocuckava si flasku s mliekom, len zakrici mliecko a tatinko uz koji 😀 😀 😀 , on si chudacik skusa nocne vstavanie a potom rano do prace, takze ja kojim tomiho a on romiho 😉

nas tomasko si cucka rucicku o dusu, ked ju vytiahne z perinky, takze to tiez taky cuckac bude 🙂

minkak, urcite budu poslusne, ved maju dobry vzor, veroniku 🙂som rada, ze vam to ide 🙂

lucaska, tak uz budes dancovat, ti normalne zavidim, ale tie zhony nie, to najlepsie je ist niekomu cudziemu na svadbu, sa zabavis, najes a .... ale v rodine musis aj pomahat a tie behacky... 😖 lucaskovi prajeme skore uzdravenie, nech je do svadby fit a nech vytancuje mamku aj nevestu a samozrejme babku a vsetky druzicky 😉

mami, tak je super, ze ste nakupili, nechcete ist aj s romankom nakupit, mne sa tak nesce ☹

mami.sk
21. okt 2009

drobec - daj 😀 😀 😀 zoberiem maleho a ideme 😀 ake ma cislo Romanko?

drobec.zz
21. okt 2009

mami, no tak by sa mu zisla asi zimna 27,28 mas nejake dobre tipy, kam rovno ist???

mami.sk
21. okt 2009

my sme boli v keramoprojekte v zdrav. potrebach a maju tam krasne topanocky 😉 ja mam rada Protetiku tak som tam kupila, a bola som prekvapena ze mali dost tych topanok 😉
v inych obchodoch - napr. v Juzanke nam hned povedali ze detske na zimu uz vobec nemaju 😝
tak skuste tam v tych zdr. potrebach, urcite kupite 😉

ivaz
21. okt 2009

Drobec, v družbe v zdravotníckych 27-28 určite nemajú a v kerame neviem, tam sa mi nič nepáčilo. Tieto čísla je problém zohnať. Veľa šťastia.

drobec.zz
21. okt 2009

no to som si aj myslela, zrejme stavim na net a objednam z domu,budem behat ako blba po meste a aj tak nic nekupim, tu su vzdy tie romiho cisla vypredane, ci jar, ci leto, ci zime ☹ ☹ ☹

dahlia23
21. okt 2009

mami.sk, v kerame majú topánky aj v tých zdravotníckych potrebách? to som nevedela, ale vďaka za tip. ja som stále chodila do družby,tam tiež majú protetiku. ale zimné sme teraz kúpili v humanicu 🙂

inak, baby, neviem, či sledujete program MC Srdiečko, ale zajtra máme opäť Eko Klub, tentokrát sú témou moderné látkové plienky a potreby pre mamičky. budeme mať aj veci na ukážku a budeme radi, keď prídete povedať Vaše so skúsenosťami s látkovkami, prsnými vložkami, mooncupmi,... zraz je o 16.30 😉

siska_br
21. okt 2009

joj, dievcata, aj ja si prosim kupit topanky - mami, ked uz to zbieras 😉

kacenka83
21. okt 2009

s topankami to je riadna bieda, ani nase cisla nemali a ak mali tak mi ich kubko neobul... ale nakoniec mame krasne, kozusinkove, sice bordove, ale su smrncovne 😀

jej dahlia, zajtra je eko klub? som myslela, ze az o tyzden, no uvidim ako mi to vyjde, minule to bolo fajn...
siska ides?

dahlia23
21. okt 2009

kacenka, hej, zajtra je eko klub. tak vás čakáme. 🙂

mami.sk
21. okt 2009

v kerame su aj zdr. potreby ale predtym je predajna so zdrav. topankami 😉 asi so to zle napisala, v zdr. potrebach topanky nepredavaju ale v tej predajni predtym 😉

drobec - ja som planovala tiez kupit z netu ale som rada ze som tak neurobila, lebo Terezke boli kvoli tomu vysokemu nartu maloktore topanky dobre 😝 by ma porazilo keby som kupila topanky a ona by ich neobula 😝

ivaz -asi sme mali stastie lebo v celom meste nic a ked som tam videla tie chutne cervene cizmicky tak som hned vedela ze ich kupim 😉 Terezka bude ako taky maly mikulasko 😀

dahlia - ja som kupila jesenne / nase prve 😉 / topanocky v lekarni na Sihoti, tam maju tiez Protetiku a povedala som si ze uz budem len tam kupovat, lebo okrem super cien / v Druzbe aj kerame min. o 3-4 eura drahsie na ten isty model 😝 / bola super obsluha 😉
taka mila pani, ochotne poradila, malej vyskusala, no max. spokojnost 😉
no si predstav ze im nejakym omylom vobec nedodali zimne topanky ☹ tak som musela hladat inde a nastastie uspesne 😉

newyorkgirl
21. okt 2009

ahojte maminy 🙂 tak aj nase dieta ma vysoky nart a nozka mala 24-25 takze cosi zohnat hruuuuza hlavne s teniskami a tak...

idem si ja pozriet cosi pred spanim este, skolu som prezila buduci tyzden volno, robime prace...

dahlia23
22. okt 2009

my bývame na soblahovskej, tak do družby to mám cez cestu. ale keď hovoríš o tých cenách, viem, že dlho mali v kerame topánočky drahšie než v družbe. o dobrých 8-10 eur. jedny čižmičky som dokonca v družbe kúpila za 150 skk a v kerame ich mali za 830 🙂 to som bola vtedy dosť prekvapená. bolo to na začiatku zimy, asi nejaký výpredaj alebo čo, ale na to, že sú tie 2 predajne na skok od seba bol ten rozdiel neskutočný... 😖

mojkamirka
22. okt 2009

ahojte, tak my sme včera kúpili čižmičky v Družbe, a to sme mali šťastie pretože z troch modelov nam len jeden vliezol na nohu, tiež máme vysoký nárt 😀

siska_br
22. okt 2009

kacenka - ja by som aj sla, len by mi bolo treba skocit aj do toho kerama - tiez este nemame zimne pneumatiky, volako si to musim zorganizovat, aby sme stihli...chystas sa do MC?

amatula
22. okt 2009

ahojte

joj lucaska ako ti zavidim..uz mate sobotu tu svadbu...aj ja by som sla 🙂

drobec v juzanke v altero maju toooolko zimnych topanociek chlapcenskych...a su celkom fajn 😉 aj ja tam asi pojem kupit....len este chcem ist kuk lebo maju mat v inersporte super goratex snehule..su pekne..vo stvrtok 29..
hehe a ako si si ma pockala v utorok 🙂 😀 az vystupim 🙂

drobec.zz
22. okt 2009

amatula, lebo ja som tvrdila manzelickovi, ze si to ty a on ze nie, tak sme cakali, hoci som sa cudovala, ze co ty tu v nasich koncinach a som mu zdialky ukazovala maleho macka a potom na nete 😉 a tie goratexy su snehule alebo topanocky, my snehule mame, ale topanocky by som brala, tak ak pojdes, tak popozeraj a potom nahlas a aj cenu ak sa ti da🙂 vdaka

no ja by som sa na eko prednasku urcite pridala, ale mne sa este velmi neda a dnes mame za sebou perny den same vysetrenia, tak asi nee 😒

inac pre tie deticky neskutocne ceny topanok, oni vedia, ze dietatku musi clovek kupit, pomaly drahsie budu ako na nas 😠

mami.sk
22. okt 2009

caute baby 😉

my sme dnes uz konecne prezuli aj pneumatiky na aute takze sme do zimy perfektne pripraveni 😀 😀 😀

boli sme aj na 10 - mesacnej poradni a vsetko mame dobre tak som spokojna 😉 mala vazi 8,5 kg, mne sa to zda dost malo ale aj podla dr. ani viac nemoze vazit ked je furt v pohybe 😀 😀 😀

inac dnes bolo tak krasne, my sme presli min. 12 km - od nas za mosty k dr., spat domov a potom od nas do Kubrej do Slovexu - Gabo uz cerpa dovolenku pred RD tak sme sa isli prejst este aj s nim 😉

takze mam nachodene na tyzden dopredu 😀

mami.sk
22. okt 2009

a k tym cenam detskych topanok? no comment 😝 😝 😝
presne aj ja vravim ze vedia predajcovia, ze dietatu tie topanky kupis tak si dovolia davat take ceny 😝
detske topanky stoja skoro tolko ako pre dospelych, len s tym rozdielom, ze dospely ponosi aj 2-3 sezony a u detskych len dufame aby aspon jednu sezonu vydrzali a nozka tak rychlo nenarastla 😀

amatula
22. okt 2009

he he zuzka predsa som to bola ja..a ze co vo vasich koncinach..ved ja som tam furt..ved tam mam pol rodiny 😎 😉 🙂
tie snehule maju cenu okolo 25 eur..a prave ze vyzeraju ako topanky...take cool..ale chod omrkat to altero!!! to mas tam u vas a tam su super ceny..okolo 20eur 😉 my mame odtial vela bot a nestazujem si 🙂

mami krasnu vahu máte 😵 ziadne malo

boze ja som dnes trochu triedila oblecko detom..tolko handier malich..nemate niekto zaujem 😅 co ja s tim budem robit

dannynka
autor
22. okt 2009

mami-krasne miery mate 😵 s Terezky bude modelka 😵

amatula popredavaj..... 😀

siska_br
22. okt 2009

no aj my sme uz konecne obuti, v kerame sme ukoristili uplne posledne 21-tky. ved to je hrozne, to je jak lov na mandarinky pred dvadsiatimi rokmi. co sa dnes uz maju rodit len deti s velkymi nohami alebo co? no ci som chcela, ci nechcela, vyvalila som za ne 34 euro. fuj. fakt nevedia, co za tie pidi veci pytat. ale konecne som zohnala take, ake som uz dlho zhanala - teplucke, kozusinkove...fuj ale cert to ber aj s tymi prachmi

mami - no Terka podla mna urcite nevyzera podvyzivene, 8,5 kg je podla mna fajn 🙂

mami.sk
22. okt 2009

amatula -hod vecicky na mimibazar 😉 aspon daco za ne dostanes a mozes nakupit chalanom na novu sezonu 😀

baby - ved aj mne sa nezda Terka podvyzivena, len holt uz by vraj mala na svoj vek vazit viac 😉 vraj do 15 mesiacov musi vazit aspon 10 kg , aby ju mohli zaockovat MMR vakcinou 😝
dnes dostala Prevenar a poslednu Hexavakcinu a dostala 38 horucku a stale len place, odkedy sme prisli od lekara 😒
stretli ste sa s tym uz???

siska_br
22. okt 2009

mami - chudatko, neviem presne preco, ale citala som, ze tato tretia davka je najhorsie detmi znasana...ja sa ju uz druhy mesiac snazim oddialit a dohodla som sa s dokim, ze mu to nepichne naraz ale s odstupom. kludne ju mozu boliet nozicky, ak placka, urcite si jej dala cosi od teploty - teda aj od bolesti, ja som natierala octanom okolie vpichu (nie na ranku)... drzim palceky, nech ju dlho netrapi ☹ my sme oba ockovania odteplotovali a oplakali ☹

ale no, ved za 4 mesiace hadam len to kilo a pol priberie Terezka...toho by som sa isto nebala. ked ona je taka akcna, nema sa to kedy na nej ukladat 🙂

mami.sk
22. okt 2009

dala som je cipok, doteraz mala horucku len pri zubkov 😝
a neviem ci nema aj hnacku, sice nema riedku stolicu ale dnes uz 6x 😕 😕 😕
zeby kombinacia ockovania a zubkov???

amatula
23. okt 2009

mami my mse vsetky ockovania tak prekonali..neboj bude ok 😉

danny predam nechces 😀

mojkamirka
23. okt 2009

mami, môj drobec tiež zle znášal tretiu dávku, deň po očkovaní dostal teplotu a za vyše dvanásť hodín nechcela klesnúť z 38 až 39 dolu, vždy som ju zbila len na polhodinu na 37 aj to iba zábalmi a kúpeľmi vo vlažnej vode. Na ďalší deň chvalabohu už teplotu nemal. Nožky nemal červené, no na dotyk ho boleli, dávala som mu na to tekutú alpu. Hlavne aby malá veľa pila a nemala dlho vysokú teplotu, lebo to vraj poškodzuje mozog. Ale to isto vieš aj ty. držím palce, nech ste skoro ok. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre