Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci, no to je tak na ...,ked nevies ci to otvoria alebo nie a ktovie kolko narubu to clo ☹

lucaska
15. júl 2008

minkak, od rana sme bez teplotky, tak to bolo nakoniec z toho ockovania, ale zo zubkou........... 😉

mucilienka
15. júl 2008

drobec vsak to..
jedna baba mi pisala, ze posielala rodicom telefon za 10 dolarov - cca 200 korun a vyrubali jej clo 500 korun!

drobec.z
15. júl 2008

ved som to citala, mozno ich do zajtra napise viac, ale zase to bolo pred 7 rokmi, ktovie ako to je teraz

mucilienka
15. júl 2008

drobec, to je dilema, vsak?

drobec.z
15. júl 2008

muci ani nevrav, a ktovie ako to je ked sa to berie so sebou do lietadla, ja som pocula,ze cez tu polsku spolocnost to trva aj 6 tyzdnou,lebo to ide lodou a vies ktovie ci sa to aj nestrati ☹

newyorkgirl
15. júl 2008

kocky ja som poslala hadam aj 20 balikov a isli vsetky 5-7 tyzdnov a ani jeden sa mi nestratil 🙂

newyorkgirl
15. júl 2008

a ani clo som ziadne neplatila nikdy 😀

minkak
15. júl 2008

lucaska tak super 😉
a co peta ako?

lucaska
15. júl 2008

minkak ani sme odvtedy neboli spolu, stale maju akesi navstevy kazdy si ich chce uzit.............

minkak
15. júl 2008

no tomu verim,kolko tu budu?
a co ten krst?

adusa
15. júl 2008

Muci ja si myslim ze ked Ti to svagrinka kupi a potom tam v tom papieri napise ze je to dar, nebali by dat platit clo 😕 . Ved to mohol byt aj jej kocik ktory uz pouzivala a potom Ti ho dava. Ved ako to oni mozu vediet? Nekupujes to predsa priamo z tej firmy. Ja som raz objednala CD tu na sk priamo z amazonu a vtedy som clo platila na poste. Ale to je iny pripad. ALe ked to ta polska spolocnost dovezie praimo pred Tvoje dvere, tak vlastne nasinci s tym nemaju nic spolocne. Ja si myslim ze by si clo neplatila 😨

mucilienka
15. júl 2008

adusa a ako to je ked by si to zobrala do lietadla ako batozinu navyse?

adusa
15. júl 2008

Joj, tak to neviem 😕 , viem ze tak to brala mamacat (v usa fore) pre sestru. Napis jej IP, ona bude vediet na isto ako to je.

drobec.z
15. júl 2008

adusa,krasne fotocky, v akom programe to robis?? 😉

adusa
15. júl 2008

Dakujem, to vdaka Anicke 🙂 . Robim v paint shop photo pro.

drobec.z
15. júl 2008

no fakt nadherne a ta s tym farebnym autickom, uzasne 😉 😉 😉

minkak
15. júl 2008

veru aj ja sa pridavam adusa pekne fotecky 🙂

minkak
16. júl 2008

dobre ranko 😵
ako ste sa vybuvali?
my sme sa trosku budili rano teploa 37,5,ale je strasne umrkana,len by sa nosila....

drobec aka bola noc?uz odisli ?ci az na vecer?

pekny slnieckovy dnik vam prajem 😎

drobec.z
16. júl 2008

mirka a nevidis jej ziadne naliate dasienka? chudatko veronika ☹ posielame jej velke pusinky na uzdravenie 😉 MM uz dnes o deviatej nastupil do lietadla, mali sme este posledne 3 hodinky na telefonovanie, vsetci chalani sa smiali,ze vkuse volame, ale on im vysvetlil, ze to je laska 😉 tak teraz mi leti v lietadle po svete 😉

minkak
16. júl 2008

Zuzka,drzkajte sa 😵 😵 😵 zachvilocku je tu ujde to ako voda 😵

adkag
16. júl 2008

ahojte,

drobec tak uz ozaj odisiel ☹ . aj my by sme iste volali aj neviem kolko by sme p[retelefonovali keby drahy isiel na tak dlho,ja fakt neviem ako by som to zvladla, ta obdivujem.

manduca je uz vraj na ceste, volali mi, ze im prisli peniaze az v pondelok poobede, co nechapem kedze som ich v piatok vkladala priamo na ich ucet. poslali ju vcera, tak zrejme zajtra konecne dorazi.alebo idem mrknut do schranky ci nahodou ju nemam na poste.

drobec.z
16. júl 2008

adkag, ja som ti vravela, mne sa uz tiez take podobne stalo, vlozila som v piatok na ucet priamo a ono to tam bolo dokonca az v utorok, asi si medzitym odskocili bobaciky na vikend 😀 😀 😀 , no co uz musim to zvladnut, najprv si poplacem a hadam mi o dva mesiace dojde, dnes mi hovoril, ze ak ho velitel pusti,tak by mohol prist aj na 10 dni,tak to ma drzi pri zivote a stale si vravim,ze je to uz za dverami 😉 normalne ti zavidim,ze uz budes manducovat 😉

babenky, tak mozno do konca tyzdna aj pekne pocko vyjde takymto cinom, ked uz dnes je celkom dobre a pojdeme na stretko na plavku 😎 😎 😎 juj,to by bolo

lucaska
16. júl 2008

ahojte, dnes sme bez kavicky????????????? 😀 😀 😀 😀

drobec.z
16. júl 2008

ahoj lucaska, ja dnes len o nanuku? ako zijete, maly uz OK? snad bude v piatok a cez vikend pekne,tak sa uvidime na kupku 😎

dannynka
autor
16. júl 2008

lucaska ahojky......aj ja kavickujem aj s mangelom a mojou maminkou a v trube sa mi pecie kakaova strudla mnaaam 😵 😵 😵
inak dnes sme boli kuki tie priestory na vychodnej a je to tam suprove 😉

drobec.z
16. júl 2008

danny a je to tam stale otvorene? 😉 kedy otvoria to kupko za mostami? 😉 a bude nakoniec to MC na juhu?

lucaska
16. júl 2008

ahojte, tak to dufam ze bude pekne a pojdeme na kupko.................. my sme dnes boli v maxe na nakupy....
maly uz v pohode...................... 😉

ja som az teraz kuk ze budete na vychodnej medzi 10-12, keby som vedela tak dojdem pozret......

dannynka
autor
16. júl 2008

drobec-no ono to tam neni stale otvorene,my sme tam boli kuk lebo Lubo pisal ze tam bude....musite sa s nim poradit.. 😉
lucaska nevadi.ved este bude ta moznost urcitre ist to tam kuk 😉

dannynka
autor
16. júl 2008

a to kupko za mostami veru neviem....musim sa poinformovat kedy presne ho otvaraju..a potom dam urcite vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre