Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.zz
11. dec 2009

baby, co nepisete ? ci spite, ked take pocko 😉

kala12
11. dec 2009

Caute,

Siska.br zumba je parada,spica, perfektne sa pri tom odreagujes, vypotis stres a starosti.K tomu este aj ta hudba....A instruktor,taky cukricek,ze baby ?😀 😀 😀 Podareny,ako to vsetko preziva, ako si pospevuje... 🙂 🙂

Vcera som bola v tescu,tak sa zbierka mojich darcekov rozsirila o zupanik pre terku, spodne gatuse s obrazkom Minnie, a Minovi som kupila pyzamka a body-maju super akcie,no nekup to...a taketo veci sa vzdy zidu.

Este mi treba nieco pre moje pubertalne netere a nejaku drobnost pre MM.

Zjtraidem s muzom vecer zit, po dllllheeej dobe nechavam deti s mamou a deme na vecer,kedze som mu minule vytykala,ze on si chodi po vianocnych vecierkoch, ukonceniach roku uz treti patok,tak ma zjtra berie do Dedinky v Tren.Tepliciach. Tak pekne oslavim narodky, len ma hned zrusil,ze soferujem ja.Ale asi uz zabudol,ze nekojim,tak teraz robi sofera on mne 😀 😀 😀 😀

Este jedna otazka co myslite,ze sa viac vyuzije parny hrniec, ci pekaren chleba? Uz davnejsie uvazujem na tou pekarnou,tak ak mate skusenosti, budem rada za vase tipy..

kala12
11. dec 2009

Jaaj a este nieco/od vcera som kratkovlasa, bolasom u kadernika a on,ze ci nedame na kratko teraz.Tak sme dali,sice som chvilku lutovala,ked som isla domov,ale MM ma chvalil,aj sestra, takze je to o.k.

A sdmes mal krpec prvy uraz ☹ ☹ Sme sa nahanali po stvornozky, on chcel rychlo utiect a nabil su hubku o parkety,chudatko aj krvicka mu tiekla,lebo si ju rozratil o tie dva horne zubky.Terezka ho tak podareno lutovala,ze ,,to nevadi, to sa zahoji,,.Ale uzje to s nim o milionkrat lepsie,uz to nieje len mimiko,ale zacina byt taky ,,socialny tvor,, pekne sa zahra, poblaznime sa... 🙂 🙂

drobec.zz
11. dec 2009

juj kala, tak to je chudatko Milanko, to tak zacina, my sme si tie urazy uzili, tak nech sa drzi chlapina 😉 a prajem zajtra prijemne zitie, ja by som tiez hned sla, ale my ideme na rozlucku buduci tyzden s mojimi kolegami, ale len tak do vecera, tak sa tiez tesim 😉 ja tiez dostanem pekaren ale chcem uz aj taku co pecie bagetu a vsetko, tak som zvedava 😉 a hod foto noveho ucesu, nech sa inspirujeme 😉

no ja mam kupene len pre braska a pre romanka, a ostatne nist, Tomaskovi ani neviem co a to mi vsetci volaju, ze co mu, ale ked my mame vsetko po romankovi, tak ani neviem 😒 ale MM ma dalsi tyzden dovcu, tak popri vsetkom budem zhanat 😉 juj a tu zumbu a ten cukricek vam zavidim, a MM mi povedal, ze mozem cez okno ked kocikujem pozerat ako cvicite a aj na cukrusa ze mozem cez sklo 😀 😀 😀

mojkamirka
11. dec 2009

kala, ja som parný hrniec nikdy nepoužívala, ale pekáreň by som brala hned, len v mojej pidi kuchyni niet pre nu miesta

newyorkgirl
11. dec 2009

ahojte maminy, tak Nikolka uz 3 dni vracia, nie stale ale vacsinou poobede alebo vecer, tak sme dnes skoncili na pohotovosti a doktor mi povedal ze jej mam dat COCA COLU a poslal nas domov... tak som zurila ako cert... este na mna cumel ked som mu povedala ze ona ma 3 roky a kolu v zivote nepila a samozrejme 4x denne paracetamol mame davat, na zvracanie... ludia moji 🤐 ti lekari ma tu dorazaju, uz asi v zivote tu nepojdem na pohotovost... uz mesiac mame cosi na vieckach a az teraz jej cosi dal nas obvodak, to zas 3 dni po celom meste nemozme zohnat v lekarnach... do toho mi ju chceli ockovat nejakou dalsou infanrix aj priorix vakcinou na co som ich pekne krasne zrusila tuna ze sa poradim so svojou pediatrickou na SK, neviem mame nejaky doktorovsky tyzden... hlavne nech sme uz coskoro fit...

dnes mi volali zo skolky, tak od januara vraj mozme zacat chodit tri hodinky poobede kazdy den, uvidime na skusku ako to pojde az bude byvat chora, co ratam ze bude, tak pekne zostane radsej domka so mnou veru 😔

kala12
11. dec 2009

New znie to sice divno s tou colou, ale dobre ti doktor povedal. Aj ja som davala, ked mala Terka vracacie stavy,my sme boli na to aj v nemocnici a tam tiez vravelii sestricky,ze coca-colu, ale vraj pepsi je lepsia, nechat vybublinkovat a po troskach davat pit. staci poldeci.Ozaj to pomaha, teda aspon nam to pomohlo.
New co vasi? To ma mrzi, ze takto dopadli....ja inak nechapem, ze ti zlodeji idu na istotu.U nas,keby otvorili kufor,takl najdu len par hraciek,co povypadavali z kocika a nema ich kto pozberat, nahradne plienky, vlhcene, spodne pradlo pre Teri, keby jej uslo,aby sme ju mali do coho prezliect a kopec inych zbytocnosti 😀 😀 😀

Ja som dnes single, MM je na zurke,tak sama doma cumim na ,,nic,, v telke. A nejako sa mi nehcce spat.

martinano
12. dec 2009

ahojky citala som len posledne prispevky,ale dozeniem
new tak nikolka je chorucka chudatko, no dr.v zahranici dost hroza,ale s tou colou moze byt,nedaj jej to pit, studenu nalej do pohara a davaj jej to lyzickou, je to fakt dobre na take zaludocne potiaze,ono sa to odporuca aj u tehotnych pri tazkych vracackach a u mna zaberalo aj pri crevnej chripke, urcite vyskusaj par lyziciek.zelame skore uzdravenie.
my ok, nejako sa nevieme zastavit, stale nieco 😒

newyorkgirl
12. dec 2009

kala, nasi skoncili v krimi novinach na jojke vcera 😒 urobili o nich v TN reportaz... tak dufam ze sa fakt ludia poucia... stale sa to ale tazko zmieruje s tym clovek...

ja viem ze tehulam kola na nevolnosti hej ale detom... inak kocky uz je zle aj mne od vcera, takze nas obchadza asi nejaka viroza, no v tehu to neni nic moc teda...su to uplne ine nevolnosti bohuzel.... ziadna ulava neprichadza... tatina mame v robote ale je na mobile keby ho potrebujem doma, nika rano vzdy vyzera OK ale cez den sa to zhorsi tak uvidime, boze nech uz nas to prejdeeeeeeee 😔

mami.sk
13. dec 2009

ahojte 😉

my sme sa az dnes vratili z Blavy, nakoniec sme ostali dlhsie lebo sestra si vzala v piatok dovolenku, ja tiez a tak sme boli aspon chvilku spolu 😉
asi by sme ostali aj dlhsie ale dnes nam konci STK na auto tak sme sa museli vratit 😀 😀 😀

stretko uvidime ako budeme stihat, ja by som velmi rada prisla 😉

new - ja som tiez taka nastvana na tu Blavu ze este aj teraz penim 😠 😠 😠
nam na parkovisku nejaky idiot totalne oskrel cele zadne dvere na spolujazdcovej strane 😠 otrasne 😠
a to sme v aute nic nenechavali lebo uz vieme od segry ze tam ti vylomia auto aj kvoli starej autosedacke tak sme malej novu autosedacku vzdy dali radsej do kufra 😔
asi sme zlodejov nastvali ze nemali co ukradnut tak aspon auto poskriabali ☹
sestre minuly rok tiez vykradli auto presne pred Ikeou 😝 a hlavne sa zameriavaju na nebratislavske znacky 😠 sme vcera boli v tej Ikei tiez ale som trpla ze sa nieco stane 😝
tiez nechapem ze tam bolo milion ludi a nikto nic nevidel??????????????ved tam je neskutocny pohyb ludi 😕 😕 😕
MM zhdonotil ze poslednykrat bol autom v BA, sa mu necudujem 😝

no ja idem pocitat co ste tu za par dni vsetko popisali 😉

newyorkgirl
14. dec 2009

mami, ja nechapem ze tam ti policajti cosi nenastrazia a nechytia ich pri cine... ale oni maju svojich komplicov zrejme aj v policajnych radoch a nikto s tym preto nic nerobi bohuzial...

tak v sobotu som bola ako mrtvola, co som mala zaludok na dranc ja, Nikolka OK ako rybka a vcera vecer zas zvracala... zacinam si mysliet, ci nema reakciu na nejake jedlo, mlieko alebo tak... uvidime co dnes a ked tak zajtra zas k dr. uz ma z toho ide rozhodit, do vianoc by som chcela aby bola fit lebo nechcem mat minulorony scenar behanie cez sviatky po nemocnici...

newyorkgirl
14. dec 2009

pridala som fotecky do albumiku tehuloveho sa mi podarilo kupit satku za 17 libier a odsavacku elektricku z 80 na 39 v tescu tak som sa zasobila 😀 aj kocik som pridala, ten caka u babky...

drobec.zz
14. dec 2009

new, to co si mi dala za recept na tie medovnicky, ved u nas sa nestihli ani napiect a uz mi dvaja loptosi pojedli polku cesta 😀 😀 😀 a to nevravim, ako jedia uz upecene, uz robim 4 davku a stale miznu a este aspon 3 budem musiet urobit.... velke dakujem 😉

miroslava72
14. dec 2009

Ahojte
Kocky,super stretko...ako vzdy 😀

amatula
14. dec 2009

suhlasim s Mirkou ....na parááádu 🙂 😵 😵 joj len by som aj dlhsie ostala..ale co uz snad ked bude viac casu 😅 😉

newyorkgirl
14. dec 2009

drobec, tak prepac 😉 fakt aj ja ich pomalicky vyjedam, su uuuuuzasneeee, ja uz ine nerobim 😀 vidis nemusis zdobit aspon 😀

jaj tak vy ste stretkovali predsa len, ja ze co je tu tak ticho 🙂

lucaska
14. dec 2009

na stretku bolo super dakujeme.............................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amatula
15. dec 2009

ahooj

idete niekto na coca cola kamion??stvrtok je myslim...ja by som aj sla len muz má dake posedenie a sama so zlobrami..neviem neviem..este aj domov by som musela ist s busom 😒

mami.sk
15. dec 2009

ahojte 😉

my sme nedosli na stretko, mala ma hrozny sopel, asi jej idu dalsie zubky 😝 tak som sa bala aby nieco horsie nechytila 😒

hodte aj nejake foto nech sa pokocham 😉

amatula - neboj, urobis vodicak a uz budes moct behat autom 😉

drobec.zz
15. dec 2009

amatula, my sme chceli ist na kamion, ale ktovie, ked u nas ja vsetko take nevyspytatelne, ale asi tam bude vela ludi a misko dnes zistil, cez info, ze on nakoniec pride az o pol piatej, ze vraj o tretej este len nejake pripravy ci co zacinaju....

no my sa nemame dobre, mne konecne dosli vysledky a liecba, ktora mala zabrat, tak nezabera a mavam stavy ked len vraciam a odpadavam, tak asi budem musiet ist do nemocnice, je to take o nicom, citim sa ok a zrazu bach a som na zemi, tak radsej vsetko robim po leziacky pre istotu 😀 ale snad bude OK, este zajtra idem na infuzku a potom uvidime, ale najradsej by som bola doma....

je super, ze stretko sa vydarilo, snad dalsie uz aj my prideme 🙂

minkak
15. dec 2009

Ahojte kocky 🙂
aj ja som rada,ze sme dorazili na stretko sice neskoro,ale predsa 😅 bolo super tesime sa na dalsie 😉

drobec drzkaj sa,drzkaj sa ,drzkaj sa!!!!!!!!!!!!!

new,mami no nemam slov normalne.....to je teda fakt otras.....este autosedacku schovavat....och joooo ☹

kala tak Vy ste mali taky uraz?no chudatko malinke ☹
a ako bolo s muzikom vonku-uzili ste si to? 🙂

new drzkajte sa aj Vy nech ste coskoro zdravucke!!!!!!peknucke fotecky,kocik je paradny 😉

Lucaska som kuk k Tebe do albumu ci tam niesu fotecky zo vcera-no ale krasne nove fotecky tam mas! 😵

baby kde je aky kamion?co tam bude?

siska_br
15. dec 2009

ahojte babulky

aj my mame kamion v plane, ja som vedela, ze ma byt 17.-teho na namesti ale nevieme o kolkej...urcite pojdeme velke brm-brm v ramci prechazdky pozriet, hadam cosi uvidime

zuzi - a aku to ma vlastne pricinu tie tvoje stavy? vedia?

mojkamirka
15. dec 2009

ahojte, ono bolo stretko? som na to uplne zabudla. ☹

hm kamion? možno,

amatula
15. dec 2009

ajoooj

tak ja skolu za sebou..siska prva jazda v piatok ale skoro rano to vy este budete spat 😉
kamion asi vylucime lebo uz som fakt utahana zacina to na mna doliehat a chcem piatok cestovat a byt v pohode..

drobec aku mas diagnozu to by aj mna zaujmalo...????hod ip ak nechces pisat cierne na biele

lucaska
15. dec 2009

ahojte, tak ja zacinam mat uz nestihacky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 foto pridam cim skor...... 😝

drobec ty sa drzkaj, nech si cim skor v poriadku................... 😉

kacenka83
15. dec 2009

ahojte, nemate nahodou skusenost s jantarovym nahrdelnikom ci pomaha detom pri zubkoch? som myslela, ze to nejako prezijeme, ale samkovi vysli uz dva a teraz mu idu 4 naraz- horne jednotky a spodne dvojky naraz 😒

lucaska
15. dec 2009
amatula
15. dec 2009

Radka super foto ..si sikulka... 🙂

siska_br
15. dec 2009

lucaska - veru veru...chcela som tiez zobrat fotak, ale ked som sa tak zamyslela, ze ako budem asi fotit, ked to moje dieta na mne stale visi, tak som ho nechala doma. nabuduce to risknem, nech mas aj ty nejake fotecky, ked vecne musis fotit. ale za to fotky stoja za to 😉

matka - tak v piatok? 😵 😵 😵 budem na teba mysliet

kacenka - ja neviem, ja som sice dost alternativna v mnohych ohladoch, ale tomuto nevieeeem ci verim. ale mozno naozaj pomahaju fakt neviem, asi by som sa skor bala, ci sa mi dieta nestastnou nahodou nepridrhne nejako. jedna znama ich ma, ak chces, mozem sa jej popytat, kde ich zhanala a ci u nich pomahaju

newyorkgirl
15. dec 2009

babulky my stale vrackame... uz tyzden to trva teraz tak kazdy druhy den... ja uz neviem co s nou, ma napadlo ci nie je na mlieko alergicka alebo co... zajtra ideme k dr. ale tuna ti lekari sarlatanski az hruza, mam nervy uz dopredu co zas tam budu potit ake diagnozy... tak nam drzte palce 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre