Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
16. júl 2008

danny a to MC bude ci to nie je este iste????????

dannynka
autor
16. júl 2008

drobec akurat mi brasko povedal ze tu plavku za mostami otvarat nebudu 😒 ☹

lucaska
16. júl 2008

danny apreco??????, ved uz len cakali na jeden papier............. 😠

dannynka
autor
16. júl 2008

lucaska ip 😉

drobec.z
16. júl 2008

no to je smola, uz som chcela ist kuk tam, kde si stravila svoje mladi 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. júl 2008

drobec tak snad nabuduce leto mozno... 😀 😀 😀

drobec.z
16. júl 2008

ale je to pocasie brutal, raz tak, potom tak, mna boli kazda kosticka v tele, citim kazdy klb a o chvilu ani ruku nezdvihnem a nic nenapisem co sa mi to tak zhorsuje, alebo nieco na mna lezia, ale MM to neje 😀 😀 😀 , takze zeby angina???a to som dnes uz vypila 4 litre vody a vkuse ma smadi, to je asi z toho smutku 😢 prave mi pisal mangelickov kolega,ze uz stastne pristali v Pristine-Kosovo, tak aspon,ze su v pohode tam 😉

dannynka
autor
16. júl 2008

drobec...myslime na Teba..neboj zvladnes to...budeme sa snazit ti sprijemnovat cas...aby ti to co najrychlejsie ubehlo 😉

lucaska
16. júl 2008

drobec, tak super ze stastlivo pristali............... 😉

lennie7
16. júl 2008

ahojte 🙂 aj my sme boli kuknut na vychodnej tie priestory a vyzera to tam super 🙂 😉
danny preco sa nebude otvarat to kupko?

audreyd
16. júl 2008

ahojte, tak my sme späť zo sveta 🙂 čo nové v TN, hááá?! 😀

drobec.z
16. júl 2008

ahoj audreyd a fotky budu? 😉

lennie7
16. júl 2008

audreyd kde ste boli? 😕

lucaska
16. júl 2008

ahoj audrey

audreyd
16. júl 2008

drobec, nebudú ☹ ja akosi nedávam fotos do albumu...
lennie, slovinsko, taliansko a potom toť za rohom na dlhšie v čičmanoch 🙂

kacenka83
16. júl 2008

ahojte 🙂
my sme sa dnes vybrali von a skoncili sme v meste, sme sa potulali a kopec ludi je v meste, sama anglictina, nemcina a cestina... som si kupila vlnu, chytil ma tvorivy duch, vcera som malovala a dnes som sa rozhodla, ze nieco uhackujem... len ci mi kubko dovoli
inak kubko je presnidavkovy, chutia mu tusim vsetky okrem cistej jablkovej a ja presnidavky tiez mozem takze urcite sa nevyhodia...
a co s tou plavkou, fakt sa nebude otvarat? uz definitivne? tam bolo super, taka rodinna, malo ludi...

jurdinka
16. júl 2008

kacenka-co pekne si malovala? ja som Ninke kreslila windowkami zvieratka a mam ich po kuchynskej linke, v sklenennych vitrinach ponaliepane, a malej sa to strasne paci , len hlavku vykruca za nimi 🙂

lennie7
16. júl 2008

audreyd vy ste teda cestovatelia 🙂 deticky ako zvladaju cestu? 😉
baby inak vcera mi kamoska hovorila ze ked boli pred dvoma tyzdnami na kupku bol tam taky mensi chlapec S KIAHŇAMI 😨 😨 😨 😖 som kukala ako puk 😲 ze aj mamicky chodili za tou jeho mamou ale ze ona tam zostala az ju nakoniec plavcik upozornil nech odide tak odisli az okolo piatej 😠 a ten chlapcek ze sa este chvalil ze "aha ja mam kiahne" 😀 😀 😀 tak uz neviem co si mam mysliet, niektory ludia su vhodny fakt do blazinca 😒 🙄

kacenka83
16. júl 2008

jurdinka aj ja malujem farbami na sklo, pozri do albumu, dala som na chvilku foto, dalsie dam neskor, nemam odfotene

kacenka83
16. júl 2008

lennie to je vrchol 😠

adkag
16. júl 2008

ahojte, ja som si akurat pospala s drobcom, som po vcerajsom vykecavani sa na skype akasi unavena 😝 . drobec este taha, uz by aj mohol vstat lebo bude buntosit vecer ale sak to uz bude s tatinkom tak mi je to jedno 😀 .

drobec to vazne s tymi peniazmi? to je sila ze takto,ja ze ked to vlozis na ucet mas to hned tam a nieze sa ti tulaju cestou 😠 .

skoda ze sa to kupko neotvara, isla by som tam pozriet,iste by tam nebol taky natresk ako v meste.ale tak co budeme si musiet aj s meskou vystacit. este by som sa niekedy chcela ist do uherskeho brodu pozriet na kupalisko a plavaren,kamoska vravela ze je tam super, len neviem kedy nam to vyjde. lebo to jedine cez vikend s tatinkom a on ma soboty pracovne na stavbe, teraz nam idu menit okna, davat dlazbu a stierkovat,takze roboty je pozehnane.

adkag
16. júl 2008

lennie s tymi kiahnami to je hruza,fakt ti ludia su niektori uz prasteni.nehovoriac o tom ze aj tomu dietatu s kiahnami asi nie je najlepsie na slnku a v chlorovej vode 😠

adkag
16. júl 2008

kacenka idete zajtra plavat?

kacenka83
16. júl 2008

adi zajtra plavat ideme, som ta hladala na skype, lebo som nevedela ci sa plava... takze sa plava normalne?

adkag
16. júl 2008

kacenka co ja viem tak hej,nemal by byt problem.ide aj elvira?

kacenka83
16. júl 2008

adi neviem, som sa jej este neozvala, ale keby nesla tak by mi uz asi davno dala vediet... vy idete?

adkag
16. júl 2008

kacenka idem na skype

minkak
16. júl 2008

ahojte babulky 🙂

zuzka tak uz su tam,hlavne ,ze mas infosky 😵 tak super 😵
audrey tak vitaj doma 😎
kacenka tak to je dobre ,ze kubkovi chutia 😉 a pekne si to namalovala,krasne fotecky 🙂
lennie tak na to fakt uz nemam slov 😒 🤐

my uz dnes bez teploty aj naladicka sa uz zlepsuje takze super 😵 😵 😵
uz sme sa boli aj na chvilocku vyvetrat von 😵

adusa
16. júl 2008

Minka tak konecne bez teploty 😝 , a hlavne ked je nalada lepsia urcite je to radost hlavne pre Teba 😉 .

O Uherskom Brode o kupalisku som aj ja pocula len same chvaly, bohuzial sme sa tam este nedostali 😔 A tu zas babenka z rodiny mi vravela, ze rozbory vody na trencianskej plavarni su dost hrozne. % mocu vo vode su nejak moc vysoke 😕
No a este co Lennie spominala... 😖 😠

minkak
16. júl 2008

adusa,tak-tak,lebo som uz doobeda plakala aj s nou od zufalstva-doobeda bola este dost umrkana potom od11:40 do 12:30 spala zobudila sa s veeeelkym placom akurat bol MM na obede,potom spala este od13-16-ej
a uz bola uuuuplne spokojna-tak sa tesiiime 😵 😵 😵

My chodievame do Uh.Brodu je tam super uuuplne vsetko-mam aj nejake fotecky v albume 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre