Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

augustovka
22. mar 2010

Ahojte Trenčanky otvarame v blizkosti Trenčína novy salon kde budeme ponukat ultrazvukovu liposukciu ak mate zaujem o blizsie info prosim napiste 🙂

cestovatelkaandrea
22. mar 2010

Ahojte, poradite mi niektora dobry obchod s detskou obuvou v TN? Na velku noc pridem z Holandska s manzelom a drobcom domov na SR a radi by sme mu tam kupili nejake topanocky na jar a sandalky na leto. Nechcem behat po meste ako splasena, tak preto sa pytam popredu. Nech viem kam mam vbehnut. Dik 😉

ajulienka81
23. mar 2010

Ahojte kocky, je nas tu nejako malo, uz sem nikto nechodi?

ajulienka81
23. mar 2010

cestovatelkaandrea - tiez sa chystam kupit topanocky, ale zatial som este nezistovala, kde su dobre obchody, rozmyslam, ze skusim kupit od firmy RaK z Banoviec, tie su certifikovane. Nemate niekto s nimi skusenost? alebo kde by sa dali kupit a ake topky pre dieta, ktore sa este len stavia, same nebeha?

drobec.zz
25. mar 2010

ahojte, a co tu tak ticho???? no teda, to uz nas asi naozaj ten FB zamestnava 😀 😀 😀 😀 a asi aj to pocasie, ked je tak pekne, tak sa po vonku beha 😉 alebo velkonocne pripravy 😨

ivaz
25. mar 2010

Drobec, naozaj je vonku krásne. Ja sa nemôžem nabažiť slniečka. Len škoda, že je Filipko chorý a tak sa liečime domka.
Cestovatelka, ja najradšej kupujem topánočky Protetiku v Družbe v zdravotníckych, ale mali sme aj pár úlovkov z Južanky.
Ajulienka, pre detičky, ktoré sa stavajú je najlepšie doma behať v ponožkách. Od firmy RaK sme mali len papučky. Vôbec netuším kde v TN predávajú tieto topánočky.

drobec.zz
25. mar 2010

juj ivaz, tak sa drzte a liecte, a ako sa ma Tomasko🙂 hod fotocky, nech sa pokochame 😉

my sme mali od RaK aj topanocky aj papucky, ale kupovala som ich v ZA, ale boli supis, pre taketo malicke deticky boli super, len tu v TN som ich nevidela, ale banovce su za rohom, tak sa da aj tam skocit, popripade cez net objednat 😉

dufam,ze nam to slniecko bude este dlho svietit, aspon do dalsej zimy 😎 😎 😎

ivaz
26. mar 2010

Drobec, Tomáško pekne papká, má už 4,5 kg a dvojitú bradu. Pokúsim sa stiahnuť fotky a hodiť na FB. Len od včera soplíkujeme. To je hrozné pozerať ako sa taký malí človiečik trápi. Tak pekne odsávame a zvlhčujeme noštek. Ale vy už určite papáte zeleninku a ovocie. Ako vám to ide?
Ajulienka z ktorého kúta TN si? A akú máš starú ratolesť? Alebo ich máš viac?

drobec.zz
27. mar 2010

Ivaz, tak to je super, ze Tomasko tak pribera, o chvilku predbehne aj Filipka 🙂 uz sa tesim na fotocky a dufam,ze vas sopliky co najskor prejdu 🙂

No nas dlhanik sa tiez zacina konecne zagulatievat, papka uz naozaj vsetko, klasicku krupicu tu miluje a vcera papkal zemiakove halusky so syrom, tak to len tak krical, ked sme mu nedavali, jogurt zje rychlejsie ako romanko a zjest na desiatu dve jablka a jednu mrkvu, tak to je pre neho hracka, len mliecka sa nejako nechce vzdat, aj ked spapka na obed polievku a za tym este ryzu s kuracim masom, tym mlieckom sa doje, takze pribera jedna radost 😀 a este som rada, lebo mu nemusim mixovat, najprv som mu len vidlickou roztlacala a papkal take a teraz normalne velke kusy popapa, takze aj ked vonku zaplace, tak uz mu mozeme dat hocico, dufam,ze mu to papkanie vydrzi aj nadalej 😉

ajulienka81
27. mar 2010

Ahojte, dakujem za odpovede ohladne topanociek. takze tie z RaK maju aj v meste v obuve v Centrum-e, ale su tam drahsie ako ich predavaju v banovciach. ale mamina mi zohnala tie papucky tiez za dobru cenu. Tie kozene asi kupim priamo od nich (da sa aj cez net). dnes sme ich uz aj skusili na doma a bola to komedia, sa jej nozky nejako horsie ukladali v bezke🙂

Ivaz - byvam na Kvetnej, mala ma 10 mesiacov.

drobec, to vas maly uz take normalne jedlo papa? aj krupicu? ja to este nedavam, ani mliecne vyrobky...som z toho magor🙂 neviem, co mozem a co nie... 😒

drobec.zz
27. mar 2010

Ajulienka, to ja mam takych pazroskov, ono teraz davam skor ako pri prvom, ale aj pri Romankovi som davala po svojom a nie podla tych tabuliek a je z neho riadny chlapisko, ono pri druhom uz budes lepsie vediet. Nas Tomasko je taky, ze pohnes ustockami a uz pyta a krici a ked mu nedame, tak je zle a jogurt jedol uz v 5 mesiacoch, nie uplne cely, ale ked jedol Romanko tak aj on ho chutnal a teraz zje aj 2 za den 🙂 A ako sa vola malicka??? Tak to je super, ze ste zohnali, no v Centrume maju trosku drahsie ceny 😒

ajulienka81
28. mar 2010

Ahojte,
drobec, asi je to tak, ze pri prvom to clovek viac sleduje a kontroluje, co zje. Ale nasa mala (Danielka) je este stale dojcena, takze to mame trochu posunute s tou normalnou stravou. ale super, ze vas Tomasko tak lubi jogurty, ma dobry zaklad🙂 my sme doma tiez taki jogurtovi, takze dufam, ze aj dceru naucime🙂
dnes je celkom pekne (aj ked chladnejsie ako minuly tyzden), tak sme sa trochu presli a chystame sa domov (sme u rodicov).
Vy ste mali aky vikend?

miskamisko
28. mar 2010

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradit nejakeho velmi dobreho gynekologa v oblasti Novej Dubnice? Dakujem moc

dannynka
autor
28. mar 2010

ahojte 🙂
Ivaz skore uzdravenie Tomaskovi prajeme 🙂

ajulienka-ja mam rodicov na kvetnej a som tam casto ekd tak mozme stretko dat 😀

miroslava72
29. mar 2010

Ahojte kocky-stalice i tie nove.

Kedze sme uz skoncili s kocikovanim a Melisska uz radsej chodi na svojich nozkach,tak ideme predavat kocik.
Je to Peg perego uno 2008 mocca. Ak by ste mali zaujem alebo viete o niekom komu by sa hodil,napiste do IP.

Pekny dnik vsetkym. 🙂

miroslava72
29. mar 2010

Este foto:

adkag
29. mar 2010

Ahojte,nejako je tu ticho,ja tiez moc nestiham,ked som pri pc,tak bud nieco robim,alebo pozeram facebook. a predtym prerabali tuto stranku,tak som sa na nu nedostala.
Lucinkatn, ked pojdes okolo nas a budeme na dvore,tak sa pristav. teraz sme dost casto na dvore,ked uz je pekne, a este aj budeme,lebo tam amme kopec prace cez leto,kym to tu dame do poriadku :o).

erka12
1. apr 2010

ahojte,
nebola som tu snad 100 rokov. aj konik sa zmenil 😀
ajulienka,aj ja byvam za mostami,daj do albumu nejaku foto,nech ta spoznam...
idem si precitat,co mate noveho 😀

amatula
1. apr 2010

ahoooj
prajem Vám Veselu Velku noc......slečnam vela šibačov a šibačom Velkuuu vyslužku ...ja mám naštastie to pohlavie čo je vo vyhode 😉 😀

martinka30
2. apr 2010

ahojte všetci tu ako sa mate moc tu nechodím len sem tam ale budem je tu niektorá z dedin kostolna až štvrtok??? pa 😀

martinka30
5. apr 2010

a to ste tu teda dlho neboli co je s vami .Prajem peknu velkui noc 😒

didi83
6. apr 2010

Ahojte kočky,

prednedavnom som pisala, ze by sme sa mali stahovat do Trencina.. Zajtra by sme mali ist podpisat zmluvu a ak vsetko dobre dopadne, tak sa stahujeme - ale az v auguste... 🙂 Vybrali sme si byt na Sihoti - ma krasny vyhlad aj na hrad, blizko skola a skolka.. Tak dufam, ze to vyjde a o chvilu budu z nas Trencania 🙂

giza
12. apr 2010

Ahojte vsetky!

som vas kuk i tu trosku a koho tu nevidim?? stare zname ale i rodinku blizku 🙂 🙂 😉 ....

Miskamisko - neviem o niekom dobrom v Dubnici (nie je to mne znamy region), ale v Tepliciah pani Katarina Kotlebova je vyborna a vrelo odporucam!! 😉
Ajulienka - najlacnejsie RaKy som kupila v priore v Johnovi Garfieldovi (cize i v maxe) a najlepsie v akcii, ked je 1+1 par za to Euro.. 😉 a som velmi ocenila vzdy tie ich papucky na pracku a spicka nezavreta- to boli tutovky.(ale to asi vies)....inak odporucam skor v Juzanke v obuve sem tam nakuknut - su dobre ceny aj kvalita je obstojna...na namesti ako spominas je to viac ako predrazene, tam idem v krajnej nutnosti (cize ked horiiii a nikde inde nemaju, atd...) 😉

mami.sk
12. apr 2010

ahojte 😉

giza - v maxe maju papucky RAK? ja som tam minule zhanala a povedala mi predavacka ze nemaju 😕 😕 😕 ja kupujem presne tie s prackou a spicka volna...su super 😉
ja kupujem v obuvi oproti ODE / myslim ze je to Obuv Partizanske/, tam som zatial vzdy kupila, stoja 8 eur 😉

ajulienka81
13. apr 2010

mami.sk, ano maju ich aj oproti ODE, aj papucky, aj tie usnove, ci kozene..tiez ceny trosku nadsadene, ale tak da sa. najlepsie je asi kupovat priamo od nich, len ako som uz pisala, este som tam nedostala. ale da sa aj cez net, len je to bez vyskusania a plati sa samozrejme postovne.
Giza, vidis, ten John Garfield ma nenapadol, najblizsie pozriem tam.

miroslava72
13. apr 2010

V Maxe papucky v Garfielde urcite nemaju...predavacka mi povedala,ze to oni nedrzia. 😒

siska_br
13. apr 2010

v Maxe maju Raciky u Batu, kupili sme ich tam po 7 cosi...a tiez najradsej na pracku s otvorenou spickou, akurat ze je to asi podpultovy tovar, posledne sme uz otvorene ani nezohnali ☹

giza
14. apr 2010

To teda čumím babeny, že nemajú u Garfilda, ako mne sa tam poštastilo ich kúpiť najlacnejšie ešte pred 2. rokmi (videla som ich tam ešte pred rokom), ale priznávam, to je v obchodoch dááááávna doba 😅 😅 😅 ...takže aktuálne dúfam, že sem prispeje človek (kamarát), ktorému som dala echo o tom čo tu píšete, že v obchode oproti ODE takéhoto tovaru nieto...tvrdil, že je, ale možno niektorá z vás mala smolu na danú veľkosť papučky či topánky....tak dúfam, že sa vyjadrí (a hlavne že ma nezapre mlčaním 😉 😀 )...

mami.sk
14. apr 2010

ahooooj siska 😉 veru tieto papucky su podpultovy predaj 😔 u Batu sme ani raz nekupili, len oproti Ode, ale aj tak treba riadne nahanat ak ☹

a ako sa vam dari? my sa uz konecne stahujeme, vsetko vyslo tak ako sme chceli takze do 3 tyzdnov by sme uz mali byvat na novm bytiku 😉 juj ale sa uz riadne tesim 🙂 a vam sa ako byva?

siska_br
14. apr 2010

jaj, mami, tak to sa velmi tesim s vami, super, za chvilku ste v novom, hura uz sa moc tesim, ako sa prideme okupat do bazena 😵 drzim vam palce, nech vsetko zvladnete...my sme este stale tak akosi bojovo, muzo zufalo nestiha tak vsetky tak akosi platame ako sa da, ale pride mi to tu tak velke, ze sa pomaly hladame 🙂 byva sa nam skvele, vcera uz konecne prisla aj postel tak huraaaaa...ak by ste cosi pri stahovani potrebovali, len daj vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre