Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivinecka113
24. júl 2012

Ahojte. Prosim Vas, neviete mi niekto poradit dobreho detskeho psychologa v Trencine alebo kde v Trencine sa nachadza Psychologicko-pedagogicke centrum? Vdaka.

frick
25. júl 2012

@ivinecka113 Ahoj myslím že niekde na Štefáničke ale kde presne to netuším.

ivinecka113
27. júl 2012

Dakujem, uz som nasla to Centrum. Je na Kukucinovej.

k_a_j_k_a
29. júl 2012

@novotnajanka ahoj. Isli by ste zajtra, pripadne v utorok von?

vani
31. júl 2012

ahojte tehulky/mamičky atď. chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s kontrolami zo sociálnej poisťovne tu v Trenčíne ? chodia tehotným, či nechodia ? Nechcem špekulovať, to nie, len ideme na krstiny a ja som krstná mama, tak potrebujem jednu sobotu ísť mimo mesto a neviem, či sa oplatí riskovať .(. Ale zasa krsniatko mám len jedno....

beruska141
2. aug 2012

baby, kde v trencine varia aj pre celiatikov? nejaka restika, viete poradit? 😖

maribell
2. aug 2012

ma tu niekto termin v auguste? 🙂 ..

sandrika1986
2. aug 2012

@maribell : Ahoj, ja mám termín v auguste 🙂

maribell
2. aug 2012

@sandrika1986 ..to sa mozno stretneme v porodnici 🙂

sandrika1986
2. aug 2012

@maribell : Možno áno 🙂 Toto bude môj druhý pôrod, dúfam že bude tak rýchly ako bol aj ten prvý...

frick
2. aug 2012

@vani a ku ktorej doktorke chodíš?Mne Kubalová povedala že jej pacientkám ešte nikdy kontrola neprišla ale u niektorých báb som počula že na tvrdo chodia hlavne takým ktoré majú vychádzky ale tie mali iných doktorov.Ťažko povedať ako je to teraz ja som rodila pred rokom a bola som na pn celé tehotenstvo a nikto neprišiel a to som si platila aj dnpo

vani
3. aug 2012

@frick ja chodím tiež Kubalovej a práve ona ma upozornila, že teraz sprísnili kontroly. Že práve jej pacientke prišli v deň svadby, tak neviem.

frick
3. aug 2012

@vani no veď to som nevedela lebo tieto zmeny sú od januára lebo už vraj aj na očr môže prísť kontrola takže preto.Mne to hovorila rok dozadu. No a aspoň vychádzky ti nemôže dať? tak neviem držím ti palce aby ti neprišla keď to aj riskneš.A hlavne sa tým nikde nechváľ lebo ani nevieš kto ťa natre.

vani
3. aug 2012

@frick ja neplánujem labzovať, ja sa príliš bojím, že by sa mi to vypomstilo, tak budem radšej poctivo sedieť doma .)

ewisam
10. aug 2012

@vani znie to mozno blbo, ale skus sa nejak oklukou opytat na poistovni ak je to este aktualne... mne ktosi pred rokom spominal, ze staci nahlasit zmenu pobytu, kde sa budes zdrzovat a malo by to byt ok

maca215
10. aug 2012

@beruska141 ahoj moj muž je celiatik a chodili sme do regal pub to je za mostami pri intraku, potom vraj v D- centre robia pizzu... no vždy ked sme boli niekde na obed tak sme povedali či sa to neda spraviť bez muky a v pohode nebol nikdy problem 😎

vani
10. aug 2012

@ewisam akože ak by som išla niekam na víkend, nahlásim zmenu pobytu a bude to ok ?

ewisam
10. aug 2012

@vani no malo by byt...ale neviem na 100%

vani
10. aug 2012

@ewisam to je zaujímavé, poinformujem sa. ďakujem

ewisam
10. aug 2012

@vani a nemyslim si ze chodia cez vikend, skor by som ich cakala cez tyzden pocas pracovnej doby.... cez vikend by im musel ktosi dat tip

vani
10. aug 2012

@ewisam ja som práve počula, že chodia aj cez víkendy....

miska1
14. aug 2012

Ahojte Trencanky, mate niektora skusenosti s plaveckymi kurzami pre deti od 3 rokov v Trencine? Neviem sa rozhodnut, ci prihlasit syna do kurzu ktory organizuje Marlin (mestka plavaren) alebo ROSA - Sona Pastierikova (Juh).

novotnajanka
15. aug 2012

@miska1 Ahoj,dcéra mala v máji 3 roky a chystáme sa chodiť plávať od septembra na Juh na Novomeského-tužim tak sa tá ZŠ volá.Už dve maminy mi ju odporúčali, tak vyskúšame a snáď sa nesklameme.No a možno sa tam aj stretneme🙂)) 😉 😉

irine
16. aug 2012

Ahojte mamičky, neviete, kto by mal záujem o výmenu miesta v MŠ na Juhu, ul. Halašu (mám rozhodnutie o prijatí) za miesto v MŠ na Dolinách, Detské mestečko? Aj v priebehu školského roka. Sťahujeme sa koncom roka a nechcem malého prevážať cez celé mesto, vďaka .

miska1
16. aug 2012

@novotnajanka Ahoj, dakujem za odpoved a tip, to asi bude u Soni Pastierikovej. Ja Sonu poznam, trenovala som u nej, bola perfektna, len neviem, ci kurz robi ona, ale iny instruktor...
Uz si dcerku aj prihlasovala?

novotnajanka
16. aug 2012

@miska1 Ešte nie,sesternica nastupuje teraz na tú školu ako učiteľka, tak mi to bude asi vybavovať ona.Ale až 27meho.Keď tak ti dám potom info.

novotnajanka
16. aug 2012

@irine to by si mala najlepšie,keby si do toho zapojila riaditeľky na oboch škôlkach.Nemám síce skúsenosti ani s jednou,ale ja som niečo podobné riešila na Východnej a tam mi vyšli maximálne v ústrety a keď niečo učiteľky vedeli,tak dali info.Držím palce

fely
17. aug 2012

Ahoj maminy, nevíte o nějakém bazára, secondhande s detským oblečením v Trenčíně? Jeden nám teď zrušili a nevím, kde by mohl být další....
Poradíte?

viva27
18. aug 2012

@fely ahoj, jeden je v južanke, a videla som aj na mierovom námestí vedľa kostola 🙂

m.a.r.t.i.n.a
24. aug 2012

Ahoj kočky, viete mi prosím poradiť, kde v Trenčíne nájdeme nejaké záujmové krúžky alebo niečo podobné, pre 4ročného škôlkára? Ďakujem pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre