Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
20. júl 2008

Diky, Lennie.

Babule, to píšete o fľašiach mliečka v noci? Alebo čaju/džúsu/vodičky?
Ja sa budem od pol roka snažiť Veronike posúvať nočné mliečko na ráno, vraj deti od polroka by TEORETICKY už nemuseli v noci papať. Tak uvidíme. Pri Maťkovi mi doktorka hovorila, že by v noci deti ani piť nemuseli, vraj aj obličky si potrebujú oddýchnuť. No, ale v noci sme prestali piť vodičku asi až okolo roka a pol.

drobec.z
20. júl 2008

zuzanamv, my sme doteraz pili 6 flias mlieka v noci a teraz striedame raz caj,raz mliecko, lebo o caji nevydrzi, ale su pripady deti, ktore to proste potrebuju a piju tak casto aj do troch rokov,takze my sme asi ten pripad, ved aj preto Romanko vyzera na 2 roky a nie na rok a pol 😉
adusa, tak som teda rada,ze nie som sama co tolko lochame cez noc, ja mu davam aj mensiu dierku aby tolko nepil, ale jemu to nepomaha, vypije tolko aj cez najmensiu a to si nechcem predstavit, kolko by vypil, cez tu velku 😀 😀 😀
s tymi busmi, to su pravidla tych z hora a chudaci autobusary, oni si to vzdy schytaju, a pritom dodrzuju predpisy ako my v nasej praci, takze ich aj trosku lutujem, ja viem,ze aj dialkove busy, by nemali brat na stojaka a je to len dobre srdce autobusara, ale vraj tam hrozi riadna pokuta,ked ich zastavia, alebo niekto uda a chudak sofer si to musi zaplatit zo svojho a to by sa nepacilo nikomu z nas, keby sme za chyby druhych platili zo svojho, takze sa treba stazovat, na ministerstvo,nech zmenia zakony a nie na soferov 😉

maminkatn
20. júl 2008

ahojte kocky 😀 😀 ja som dnes vecer mrtva 😒 boli sme na skalke na puti aj s mmaj cvnuckou aj dcerou a utahana som ako kon tam aj naspet sme sli peso a este sme sa stverali na tu skalu a aj do tej jaskyne samo ze malinka gabika bola v kociku ale aj ona nieco presla po hradzi ale stalo to za to 😀 bolo tam naroda a naroda som si nemyslela ze tam xodi tolko ludi ale aj cas sa ako tak vydaril a aj som opalena 😉 😉 😉 malinka mala krasny zazitok co potom ze my dospeli sme grogy 😝 😝 😝 aj nasi muzi dostali zabrat teda mm a moj syn xi xi uvidim ako to zvladnem zajtra v rob.po 2 tyz.dov.upratujeme po maliaarox kuxynu velku ako svet 😝 😝 😝 😝 tak teda hura do roboty 😝 😝 😝

zuzanamv
20. júl 2008

Fíha, 6 fliaš mlieka?
To mne malá teraz pije 5x 200 a to za celý deň, nič iné okrem mlieka, len dnes sme začali s príkrmami.
Tak to sa ti dosť často budí, musí to byť fuška.

dannynka
autor
20. júl 2008

ahojte....aurat sme sa vratili od nasich,ako pise mamina boli sme na puti a bolo super...vratili sme sa az o 14-tej tak mala isla spat az o 14-30 😅 ,tak som zvedava kedy pojde spat vecer 😀 😀 😀 Teraz momentalne pozera rakosnicka a na spanie veru nevyzera.. 😀 😀 😀
lennie-tak to by nahnevalo aj mna 😠 😠 😠 neviem ako tie topanky vyrabaju 😠
zuzka-idem kukui fotto 😉

drobec.z
20. júl 2008

zuzka , kazdu hodinu, ked potiahne dve, tak oslavujem a som az prespata, krasne fotocky 😉 kde ste to vlastne boli na dovci, krasny zamocek 😉 a mala je nadherna 🙂

dannynka
autor
20. júl 2008

zuzka krasne fotto 😵 😵 😵 😉

zuzanamv
20. júl 2008

Drobec, my sme to tak mali s Maťkom, kým bol ešte kojený, aj hodina spánku bola super. Ale keď som ho odstavila, tak odrazu prespal celú noc. Tak sa čudujem, že aj pri fľaškách sa ti tak často budí.
Inak, keď som odstavovala, tak som postupne predlžovala tie nočné intervaly, keď sa zobudil, skúsila som ho uspať inak ako mliekom, a postupne sa prestal tak často budiť.

Ten zámok, to sú Smolenice, pri Trnave. Patri to SAV, otec tam pracuje, tak vybavil. 🙂

drobec.z
20. júl 2008

zuzi, mne viac potiahol, ked som kojila ako teraz a vobec sa mi to z flias nevylievalo aspon bola vyhoda a netrebalo v noci zarabat 😀 😀 😀 ale on vidi v obchode krabicu mliecka a hned chce, ale to ma asi po nas, ja a moj brasko vypijeme za den 1-2litre mlieka kazdy, takze my sme taky mlieckari a on je po nas 😀

minkak
20. júl 2008

ajojte kocky 🙂
zuzka tak vitaj doma--krasne fotecky 🙂 aj sponecka 🙂 😉 a ako bolo na tej svadbe?
stretko snad pati-len ivaz vtedy spominala ,ze radsej v sredu--tak 23.7-16:00?OK?

babenky kto teda moze?nezmenilo sa nic?

drobec tak teda uspech 😉 😵 no super 😵 tesim sa s Tebou 😵

danny,maminkatn tak to ste teda mali turu...a fotecky?

my sme dnes viac menej lenosili a boli sme na nakupy v kaufe danny,stretli sme tam tvojho M
a v DM kde som si kupila nejake prkotinky tak sa vytiesam 😵

jurdinka
20. júl 2008

Ahojte,
drobec, zuzanamv- a mne sa vsetci cuduje ked Ninku v noci kojim skoro kazde 2-3 hodiny, dokonca mi sesternica tvrdila ze Ninka nie je hladna/smadna ale vraj je to o navyku a psychike dietata a vraj ju nemam v noci kojit...........som rada ze viem ze aj ine deti potrebuju v noci pit. Ona tak malicko papa cez den tak som rada ze aj v noci si trosku cucne, aj ked som rano dolamana a nevyspata.

dnes som balila muza na sluzobku, zajtra odchadza na 3 tyzdne- drobec budeme smutit spolu, uz ma chyta depka ☹

dannynka
autor
20. júl 2008

minka..fotky nejake mam,tak vlozim az ked mala zaspinka..a fotil aj Gabikin krsny tak fotto od neho budem mat v tyzdni... 😉

minkak
20. júl 2008

ozaj ,este ma napadlo boli ste niektora na pohode?my sme si to uzili na balkone-s dalekohladom 😀 aj piatkovy ohnostroj bol pekny,inak super,ze boli aj tie kamery na nete-obcas som mrk aj tam

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jurdinka ahoj tak aj vy budete same ☹ ujde vam to ako voda 😉

zuzanamv
20. júl 2008

Minka, svadba bola super.
Veronika sa na všetkých usmievala, a už o pol 7 večer zalomila, tak som jej zapla vysielačku na izbe a mohli sme sa s mužom baviť! Super!

Dúfam, že sa stretko vydarí lepšie ako keď sme sa minule stretli len dve! 😉

maminkatn
20. júl 2008

mno baby ja vam teda poviem ye mam dost 😝 😝 😝 len dufam ze budem vobec v noci spat a tie fotky su uzasne ...nie som taka stara..si myslim ale urcite aj kazda z vas by mala dost a to ma tesi ze som to tam vobec vyslapala bo mam troxen problemy s klbami ale co uz babka s dedkom neurobi pre vnucku ... sportom k trvalej invalidite 😖 😖 😖

drobec.z
20. júl 2008

baby, inac, dneska so mnou skoro bachlo o zem, len som rozmyslala komu zavolam,aby sa mi postarali o romiho, lebo mi bolo tak zle, bolia ma oblicky, nic nemozem zjest, je mi na grc a strasne boli hlava a to som este dnes musela do roboty, ale romco sa tam aspon vyhral 😉
mirka skoro ste strazili romiho vy, nikoho cislo nemam 😀

jurdinka
20. júl 2008

minkak ja som si uzivala pohodu tiez doma, hudbu som pocuvala na terase celu sobotu, a ten ohnostroj ma zobudil na kojenie 😉
inak rozmyslam ze buduci rok by sme tam vyrazili aj s malou.....to uz bude behat a uzije si to aj ona

minkak
20. júl 2008

zuzka tak ste sa fajn zabavili a fotecky?

drobec a co si nezavolala????? 😠 ty drnda jedna!!!!

dannynka
autor
20. júl 2008

uz som vlozila fotto..ukecala som mangela aby krmil malinku....tak ja som mohla vkladat 😀

drobec.z
20. júl 2008

mirka, nakoniec som nechcela otravovat, mozno budem nutena ist k nasim alebo miskovcom, ked mi tak bude, ale horsie je to s odsoferovanim ☹

erka12
20. júl 2008

ahojte,
danny krasne foto 😀
drobec to poznam,ked mi je zle,alebo niekam potrebujem a nemozem,lebo nemam kde chalanov nechat ☹
idem si precitat,co ste popisali,nech som v obraze,snad nezaspim pri pc 😉

drobec.z
20. júl 2008

danny, krasne foto 😉

minkak
20. júl 2008

drobec si ty trdielko-dorazim Ta!!! 😠 😉

danny pekne fotecky 😉

ahoj erka 🙂

zuzanamv
20. júl 2008

Minka, klasika, foťák sme nejako nestíhali vytiahnuť.
Ale keď kamaráti pošlú, tak prihodím.

Drobec, no to znie blbo. ☹ Nech to skoro prejde!

Dannynka, pekné fotečky, super výlet!

Erka, vy sa ako máte? Už papáte mrkvičku, či len mliečko?

dannynka
autor
20. júl 2008

tak hlasim ze malinka je uz v hajanoch 😉 a ja si idem napustit asi vanu ale este sa tu ukazem... 😉

erka12
20. júl 2008

zuzka zatial len mliecko,ale cez tyzden chcem ist k dr.odvazit filipka a tak,lebo neviem ci mu to moje liecko staci,nejaky je stale hladny😉

zuzanamv
20. júl 2008

No Erka, ved už má nárok, už sa blížime k polroku. Strašne to uletelo.

erka12
20. júl 2008

veru zuzka srasne to leti,len ja mam teraz toho dost,tak si myslim,ze aj preto je taky nepokojny 😉
no dobre zienky,idem ja,dobru nocku 😔

zuzanamv
20. júl 2008

Erka, to verím. Miško je ešte dosť maličký. Potom keď prídeš nabudúce, napíš, či už zaspáva sám.
Dobrú noc

erka12
20. júl 2008

zuzka este som predsa tu,nezaspava sam,ale uz to neriiesim,lebo neviem ako ☹
tento tyzden uz musim zacat balit,lebo do konca mesiaca sa musime vystahovat a novy byt este nie je hotovy,tak ideme na neurcito na oravu 😉 aj sa tesim,aj neviem,lebo neviem do kedy tam budeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre