Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
21. júl 2008

adusa, zavolaj, aspon sa zoznamime, len nech pride 😉

dannynka
autor
21. júl 2008

adusa veru cim viac mamiciek tym lepsie 😉

drobec.z
21. júl 2008

danny, to je super, z MC?

dannynka
autor
21. júl 2008

drobec ano.. 😉
a idem vlozit este jednu troska som sa pohrala s fotkami... 😵 😵 😵

dannynka
autor
21. júl 2008

kde ste vsetky?co uz spite? 😲

lucaska
21. júl 2008

danny ako pokracuje mc????

adusa
21. júl 2008

Danny ona je este len tehulka, a v septembri bude babatko 🙂

dannynka
autor
21. júl 2008

lucaska celkom fajn,uz je nieco vymalovane krasnou marhulkovou farbou 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
21. júl 2008

adusa to nevadi...a ozik dostala si odo mna ip?

adusa
21. júl 2008

dostala som, donesieme, vsetko bude 🙂

dannynka
autor
21. júl 2008

adusa-oki budem moooc rada 😵 😵 😵 😵

ozaj a ako sa mate?Dnes sa mi volajako ani spat nechce ked som si poobede schrupla s GAbikou 😀

erka12
22. júl 2008

ahojte,
meggi gratulujeme a prajeme vela zdravicka,mliecka,...

na stretko moxno prideme,dufam, dnes sme boli miska ockovat,tak uvidime ako na tom bude a este sme s nim boli aj na urologii, tak to som mala dost ja a nie chudatko moje misko 😉

erka12
22. júl 2008

a ozaj ja som nezaregistrovala kedy je to stretko,teda o kolkej?

lucaska
22. júl 2008

ahojte, erka a co mu robkali na urologii??????? chudatenko malinke.................

stretko je v caffe verde o 16.00............................... 😉

drobec.z
22. júl 2008

ahojte babky, tak ja som nakoniec nesla nikde, mozno pride svagrik a ja pojdem tam az neskor 😉 ovsem ak mi nebude moc blbo ☹ Vsetky vas pozdravuje Misko a vraj si mame uzivat krasu a vsetky vyhody,ktore nam tu ponukaju, lebo tam to je strasne pre tie deti a pre vsetkych ☹ Vraj ked dal detom pera a ceruzky,tak z radosti tancovali chudatka ☹ 😢 takze zajtra v cafe verde a juzanky, co idu peso tak pri parte o 15:30 😉

drobec.z
22. júl 2008

co dnes vsetky buvate s detmi? Ja by som tiez mala, noc bola tazka,ale mne je po spanku este horsie, uz som sa aj kavickovat naucila a tu zrazu nikto ☹ Dnes mi volal kolega z prace,ze sa nasli nejake peniazky pre nas, tak v oktobri ideme opat skakat, tak sa vytesujem a pisal mi MM,ze 11. septembra ho ten jeho finsky a irsky sefo pusti hadam domov 😉 😉 😉 tak sa vytesujem dvakrat a este mi aj manduca prisla,tak do tretice vsetko dobre 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. júl 2008

drobec tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉

lucaska
22. júl 2008

drobec tak dnes mas super spravicky,................som stastna s tebou, ze manzelik priiiiiiide........... 😉

drobec.z
22. júl 2008

danny, ako sa mate? no to este nie je iste, co si ti cudzinci zmyslia,ale dufame, hlavne, ze oni chodia domov kazde dva tyzdne a letecky, tak ho hadam pustia po 2 mesiacoch 🙂

drobec.z
22. júl 2008

lucaska a maly je chory? Co mu je? My sme tiez v piatok rano raz zvracali, ale to sa romanko len vecer a v noci prejedol a predtym poobedde prehladol, tak nastastie len z toho 😉

dannynka
autor
22. júl 2008

drobec mame sa celkom fajne....rano sme vstavali o 9-15 tak to hovori za vsetko 😀
a vy sa ako mate?Tebe je uz lepsie a Romanko ako?

lucaska
22. júl 2008

drobec uz v pohode,dnes sme boli na kontrole...........mal trosilinku chytene hrdlo...............
akosi vela deti tu zvracia, to je obdobie............... 😖

drobec.z
22. júl 2008

danny, my ako to pocasie, raz tak raz tak, romanko vstava skor ako inokedy a nema az taky kludny spanok, ale sa ani necudujem, ved to ma zo mna, vcera na plavani videl chlapa s kamerou a misko ho stale kameroval, tak mu zacal chybat,tak plakal o dusu ☹ ale inac je zlaty, ale vidno,ze mu tatik chyba ☹

dannynka
autor
22. júl 2008

lucaska-tak prajeme Lucaskovi aby ho vsetky choroby obchadzali 😉

dannynka
autor
22. júl 2008

drobec-to si veru neviem predstavit,mi to pride luto ☹ ☹ ☹ ,uz aby tu bol september a mali ste aspon na tyzden tatinka doma....a Romankovi posli ako malu utechu aspon božtek od Gabiky.. 😉

lennie7
22. júl 2008

ahojte 🙂
meggi gratulujemeee, tebe aj Kristinke veeela zdravicka 🙂 krasne meno ste vybrali 😉
tak mi zajtra na stretko prideme, pridame sa k vam peso ak bude pekne.
kolko deticiek vracia, dufam ze nam sa to vyhne ☹

jurdinka
22. júl 2008

ahojte,
kocky vy ste tu hotova zohrana partia........ 🙂 nebude naozaj vadit ked prideme aj my s Ninkou???
prajeme vsetkym chorusikom skore uzdravenie 🙂 dufam, ze nas to obide
drobec super ze ti manzelik pride v sep., moj pride sice o 3 tyzdne ale mam depky, chyba nam........... ☹ a ani sa necudujem ze malemu chyba, Romanko si to uz uvedomuje ze tatino nie je doma, Ninka to zatial este tak nevnima........vzdy dufam ze ho spozna a bude chciet za nim ist....

kacenka83
22. júl 2008

ahojte 🙂
vsetkym co sa necitia dobre zelame aby boli co najskor fit, ako citam, je vas tu dost 😒
jurdinka baby urcite uvitaju radi kazdu novu tvar, my sme len radi, ze sa rozrastame 🙂 😉
drobec mas to tazke a romanko tiez, ani som nevedela, ze to uz bude takto vnimat ☹ drzte sa, september je tu o chvilu 🙂

minkak
22. júl 2008

ahojte babulky 🙂
drobec same dobre spravicky 😵 ,veru ja som dnes buvala s veronikou,bolela ma hlava-tak som zalomila 😉
jurdinka jasne,ze prid 😵

adkag
22. júl 2008

ahojte,

drobec tak super spravicky na dnes, dufam,ze sa muzikovi ozaj podari prist v tom septembri. ja len citam co pises a vzdy mi je hrozne luto ze je prec ☹ .

my neviem nakoniec ci prideme, mam dost prace do roboty a terminy,vsetko na poslednu chvilu, takze ozaj neviem, ale mozno sa nam zadari. radi by sme vas videli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre