Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

jurdinka
31. júl 2008

ja mam bazen v zahrade na trave, takze vypustam -skor moja dcera vypusta, lebo ju strasne zaujima zrovna ten uzaver, 😉 do travy a v zahrade je tak sucho ze to hned vcucne.........a ja davam len za 2 vandliky vody, jej staci ked sa trosku ospliecha ,nemusi to mat plne 😉

venonna
31. júl 2008

No ved, staci len trocha vody, na to staci vanicka. Bazen budem asi pouzivat, ked bude este vacsia alebo ked pridu viacere deti k nam...

newyorkgirl
31. júl 2008

baby to tu nikto nerodil v CERVENEJ sale, len ja? 😀 ta je uplne vzadu az, kde je operacka na cisarske to len tak naokraj ze je tam este dalsia sala o ktorej tu tusim nikto nepisal 😀

my uz aby sme pomaly balili o dva tyzdne pride tatino svihame na vychod na svadbu a hybaj do anglicka, tak chcem vidiet ako to zvladame, este je nejake stretko? 🙂

adkag
1. aug 2008

ahojte, dnes je tu nejako ticho,co ste vsetci na plavke?

my sme chori,teda jakubko,ma hnacky, aj celu cervenu ritku a ohadzanu chudatko. tak je na diete,dnes papal len ryzu samotnu,nastastie ju ma rad, a chodi cely den holy,nech sa mu ta ritka vetra.esteze je teplo.

chcem sa spytat, nemate niekto doma vstavanu skrinu? my by sme potrebovali objednat,ale nemam prehlad o tom kto to robi tu v okoli trencina, tak ak by ste vedeli poradit, bola by som vdacna.

inak dnes nam montuju kuchynsku linku,tak som zvedava,ako bude vyzerat nakoniec 🙂

audreyd
1. aug 2008

adi, tak so vstavanou skriňou sme si užili toť nedávno 😝 ceny u výrobcov total brutal!!! kukali sme konamdor, divendoor, hilkovič, rolldor... nacenili nám to na cca 70.000 😲 😲 😲 nakoniec nám to spravil kamarát za cca polovičnú cenu a sme spokojní 😎 pokukaj radšej nejakých samostatných výrobcov, tieto špecializované firmy sú nehorázne drahééééééé 😝

adkag
1. aug 2008

audrey,to su strasne palky 😲 . no pokukala by som len neviem praveze o nikom a nikoho nepozname, v tom je problem,preto som sa pytala ci nahodou niekto nemoze niekoho odporucit. ale skusim sa este popytat znamych, mozno budu vediet o niekom.

venonna
1. aug 2008

adka, v IP mas kontakt, skus...

kacenka83
1. aug 2008

ahojte 🙂
new ako ide balenie? neviem si predstavit, ze by som balila niekam do zahranicia, stacilo mi stahovanie v ramci trencina 😀
adi tak kubkovi skore uzdravenie, nieco zjedol, alebo schytal nejaky virus???
pridala som par fotiek z plavarne, bolo nam super, kubko sa sice musel rozkukat, ale nakoniec sa mu zapacilo 🙂

audreyd
1. aug 2008

adi, tento náš ti to asi nespraví 😝 je od nás, od topoľčian a predražilo by sa ti to dosť na doprave (my sme si to priviezli sami)... ale počítaj orientačne tak, že 1m vyjde približne na 10.000Sk!!! aj s vnútrom... záleží však aj na tom, z akého materiálu to chcete (sklo, drevotrieska), aké rámy (oceľové, drevo, hliník), vnútro (drôtený program, drevotrieska...) či chceš aj dno skrine, chrbát... jo je to veľa, som netušila, aké je to drahé ani ja 😝
skús ešte týchto http://www.kerak.sk/ majú reklamu v pardone, že "lacnejšie už nenájdete" 😀 ja som im dvakrát písala, no neodpísali mi ☹ možno keď im zavoláš 🙂

maminkatn
1. aug 2008

takze cafko babulky ja uz domka z dov.cela opalena az spalena akurat nohy mam biele ale tie ak da pocko doopalujem aj domka takze vsade dobre domka naj. 🙂 🙂 voda super som sa vymrozila aj v teplej aj vo virivke a aj na masazi som bola takze okik akurat moja koza to nezvladla a ja supem aj na tvari a aj na bruxu vyzera to suprovo na tvari aj v oboci mam suxu kozu hruza kremujem a kremujem ☹ ☹ ☹ silne slniecko tam bolo ale uplne voda super 11 bazenov s teplou az horucou vodou proste raj pre male deti ale aj pre nas a v plav.bazene troxa xladnejsia voda ale bola uzasna tam sa mi pacilo najviac a este aj na masazi zaplat.som sice 250sk ale v tn sa plati 200 takze ziadne predrazenie a masiroval ma taky pocerny madar a uzasne vedel to moj xrbat si prisiel na svoje..vtedy som este nebola spalena 😉 😉 a virivka...raj na zemi 😀 😀 😀 a ani nie moc draho 150sk n cely den ,,,ale vsade dobre doma najlepsie,, som rada ze som domka medzi svojimi 😀 😀

adkag
1. aug 2008

babenky dakujem moc za rady ohladne tych skrin.

audrey uz som tiez pozerala v pardone tu reklamu,tak mozno skusim zavolat.

kacenka, vobec netusim, ci zjedol alebo virus,ale skor to druhe,lebo dneska som aj ja poobede dost behala,tak asi to mame spolocne volaco,len ja nie tak moc ako kubko,predsa len on ma menej obrannych latok.
super,ze sa vam pacilo na kupalisku,bolo vela ludi? fota su supis.

audreyd
1. aug 2008

adi, no zo stredy na štvrtok som myslela, že vyvrátim aj vianočnú večeru 😝 mne bolo príííšerne zle a mala som aj riadne behačky... neviem, asi je niečo vo vzduchu. jedla som to čo aj adamko a jemu nič nebolo, takže zo stravy to asi nebolo... na druhý deň musel s nami ostať doma aj tatinko, lebo ja som sa nevládala ani z postele zdvihnúť ☹ poobede už bolo lepšie a dnes som už ani nevedela, že som bola out 😖 neviem čo to bolo za pliagu, ale totálne ma na 24 hodín odrovnala 😝 možno ste natrafili na niečo podobné...

adkag
1. aug 2008

fiha audrey, esteze ti to rychlo preslo. ja som nevracala ale tie hnacky. a jakubko tiez,on to ma este horsie.snad mu to cim skor prejde,dnes papal len ryzu a banan, to by ho malo zapiect,tak snad to pomoze.

lucaska
1. aug 2008

ahojte,tak ako tu zijete????? my sme sa dnes vratili z tatier, bolo super, lucasko bol uplne fantasticky...........

audreyd
1. aug 2008

lucaska, vitajte späť 🙂 a kde ste presne boli? čo všetko ste pochodili?

lucaska
1. aug 2008

audrey boli sme na Podbanskom, boli sme na strbskom plese trosku na vylet, jeden den sme boli v poprade v aquaparku, jeden den mal manzelik na hriby, boli sme na permone.....a tak vyletiky po okoli....................

audreyd
1. aug 2008

lucaska, boli ste aj v tatralandii? čo je lepšie - poprad alebo tatralandia... tam sme boli ešte za slobodna a v popradskom sme neboli... asi vybehneme na pár dní na liptov, tak nech sa orientujem 🙂 inak tatry my môžeme, my sme také svište tatranské 😀

lucaska
1. aug 2008

audrey aj my mozeme tatry uz sme boli piaty rok.......................audrey my sme tiez do tatralandu chodili ked sme este lucasa nemali, mne osobne sa pacilo viac v tatralandii ako v poprade, ale aj v poprade bolo dobre,,,,,,,,,,ale hitom leta tento rok je besenova zevraj je to tam dost dobre prerobene ale to uz sme nestihali, mozno este vybehneme ked bude pocko.......... 😉

audreyd
1. aug 2008

ja si bešeňovú pamätám ešte ako vybagrovanú jamu plnú pupkatých dedinčanov v pásikovaných trenkách 😀 mala som cca 10 rokov, z bešeňovej mám krstnú 😀 v "novej" bešeňovej som ešte nebola, ale tá voda asi nie je moc dobrá pre tých našich drobcov, či hej?!

lucaska
1. aug 2008

no ved to ja sa tiez bojim tej vody a nielen pre drobcov ale aj pre nas, uz som pocula ze vela zien malo problemy z tej vody..................a kam do tatier sa chystate???

audreyd
1. aug 2008

zatiaľ liptovská teplička a výjazdy kade-tade 🙂 kuk do l. jána, kuk na š. pleso a tak...

lucaska
1. aug 2008

tak nech vam vide pocko a nech si to tam uzijete................. 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
1. aug 2008

ahojte 🙂
lucaska,maminkatn vitajte doma-tak vam teda bolo krasne 😎 🙂 😵
adka nech sa kubkovi rychlo vyzdravie-ja beham cely tyzden ☹ aj take krrrrrce som mala, ale uz je lepsie 😉
my sme boli vcra aj dnes na chalupe 😎 tak sme sa vykupkali v bazene 🙂

kacenka pekne fotecky 🙂
new tak uz sa neviete dockat,ze? 😉

dannynka
autor
2. aug 2008

ahojte babulky kto tu? 🙂

minkak
2. aug 2008

ahojte 🙂
ako ste sa dnes mali?nas prisli pozriet svokrovci a potom sme isli spolu na chalupu-bolo nam fajn 🙂
Veronika dostala od nasich aj od svokrovcov lopty-taka nahodicka,tak uz ich mame aspon 5 🙂 a plus este kopec malych 😀 no mozme predavat 😀
danny a ty si ako oslavovala?co si dostala?

dannynka
autor
2. aug 2008

ahoj minka-no oslavovala som dnes vo svojom narodeninovom darceku..kuk fotto v albume co som teraz pridala 😀

dannynka
autor
2. aug 2008

a este jedným..ale ten az ked pride pravy čas 🙂

minkak
2. aug 2008

kraaasne fotecky 🙂 takze si dostala bazenik aj my mame podobny 😉

este jednym???nejake velke tajomstvo?kedy odhalis??? 😉

dannynka
autor
2. aug 2008

minka no dostala som si ho sama vybrala 😀 aje super..dufam ze zajtra bude lepsie pocasie ako dnes a budeme sa moct znova kupkat 😉
minka nechaj sa prekvapit. 🙂
ozaj a ako Veronika a zaspavanie cez obed v postielke?Teda myslim ci uz zaspava sama 🙂

minkak
2. aug 2008

no necham,budem cakat ty tajnostkarka 😉 a kedy ho odhalis?kedy bude ten spravny cas?
tusim spravne??? 😵 no nebudem vyzvedat!!!pockam 🙂 😵
Veronika no zaspava,nepolavla som aj vecer aj aj poobede ju tam dame aj ked niekedy prejde aj hodinka kym zaspi.....vykecava ,hra sa.....chodim tam a zase odidem......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre