Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
2. aug 2008

ahojte kocky veru my este nebalime, ale uz zacneme, troska som pokukala v skrinkach ze co asi kde je, ale voooobec ma to nelaka, zvlast ked viem ze si mozme zobrat tak 1/5 tych veci co mame a zvysok rozdelit na skladovanie medzi nasich a svokrovcov 😀 takze ziadna sranda, ale boli sme v kaufe na krabice od bananov, tak mozme zacat 😅

dannynka
autor
2. aug 2008

minka len cakaj aby si netusila nespravne 😀 😀 😀 ...neni to nic dolezite ale nechcem predbiehat tak uz dost o tom... 😀
a Veronika?neboj ona sa nauci 😉
a ako sa inak mas?

minkak
2. aug 2008

ahoj new 🙂 no musi to byt makacka ani si to neviem predstavit.....
a kolko tam chcete vlastne ostat?

dannynka
autor
2. aug 2008

new-tak teda uz balis....ozaj kedy odlietate?som to tu tusim prehliadla a nechce sa mi hladat 😅

dannynka
autor
2. aug 2008

ozaj baby jedna otazocka..nemate niekdo nahodou znameho elektrikara v slovenskych elektrarnach,potrebovali by sme nieco s elektrikou spravit 😅

minkak
2. aug 2008

danny ved nebojim,niekedy to trva menej niekedy viac ale ked ide spat hned sa pyta do postielky takze zaklad je 😉
no tak asi som si myslela nespravne ☹

dannynka
autor
2. aug 2008

minka he he netreba predbiehat udalosti... 😉 a konat rychlo potom sa clovek casto zmýli 😅

minkak
2. aug 2008

no tak si to naznacila ine by ma asi fakt nenapadlo 😀

newyorkgirl
2. aug 2008

29.8 letime a veru to balenie bleee no ale co mi zostava, ideme na pol roka zatial a potom sa uvidi, uz bude bytik hotovy na juhu tak uvidime no ci sa nam tam zapaci ci ako 🙂

newyorkgirl
2. aug 2008

danny a ten elektrikar musi byt z elektrarni? 😀 lebo ja poznam elektrikarov aj v rodine mame aj kamoskin tato ale ziaden nerobi pre ZSE teda 😀

dannynka
autor
2. aug 2008

minka-uz to neries 😅 😅 😅 😀

new-tak to mas zachvilku tu,boze veru ti nezavidim..mne dalo tolko prace stahovat sa po Tn nie to este z Tn do zahranicia 😖 😝
ale drzime palceky aby si to cim skvor zvladla 😅

dannynka
autor
2. aug 2008

minka a ty nepoznas nejakeho elektrikara?hmm co som vyssie pisala? 😅

dannynka
autor
2. aug 2008

new-no estse neviem na 100-pro ale predpokladam ze asi ano 😝

minkak
2. aug 2008

new,neboj nakoniec to zvladnes sup-sup
a kde na juhu?
danny ,veru nie,nepoznam a preco to musi byt priamo odtial?

dannynka
autor
2. aug 2008

minka-no este to neviem na 100-pro ale predpokladam 😉

minkak
2. aug 2008

no danny mozno sa tu este niekto najde 😉
kde su vsetky babule?

dannynka
autor
2. aug 2008

minka neviem..idem ja uz bruu bo je moc hodin.. 😔

newyorkgirl
2. aug 2008

ja som sa zacitala citam o kvetinach izbovych na nete nejake infosky, bo pestujem jednu jednorocku a chcem z nej urobit viacrocku 😀

maminkatn
3. aug 2008

dik za privitanie minkak uz som domka a v pond.nastupujem do roboty bolo nam fajn ale doma je doma ...sa tesim ze som tu zo svojimi 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanamv
3. aug 2008

Ahojte,
my sme sa včera vrátili z takej neplánovanej minidovolenky na Spiši. Boli sme u kamarátov na chate, trošku partizánske podmienky, voda len na dvore v studničke, ale bolo nám super. Veronike je dobre všade a Maťko bol tiež spokojný, celý deň vonku.
Akurát cesta bola trošku namáhavá, aj keď ja som ju znášala snáď ešte horšie ako deti, tie boli v pohode a ja som len čakala, kedy ich prejde trpezlivosť. 😕

Zajtra začíname prípravku na škôlku v MC, tak som zvedavá!
Pridám ešte nejaké fotky.

erka12
3. aug 2008

ahojte,
hlasime sa z oravy, je nam tu super 😉
a co nove, nestiham citat dozadu,tak mi to zhrnte v kocke 😉

dannynka
autor
3. aug 2008

jeeej erka ahojky a ako sa vam paci na orave 🙂

erka12
3. aug 2008

ahoj danny,
je nam fajn,ale uz sa tesim domov 😉 zo stareho bytu sme sa prestahovali,ale novy este nie je dokonceny,tak musime pockat na orave 😉
uz sme tu tyzden 😉 nemusim varit,upratovat,nic,ale som viac unavena ako ke dsom s nimi sama 😉

erka12
3. aug 2008

a co nove 😀

dannynka
autor
3. aug 2008

erka tak aspon nejaky cas sa nemusis o nic starat 😉

no tu co nove...ani neviem..jedine musis prestudovat...no jedna vec ma napoadla..meggi uz ma babetko 😵

erka12
3. aug 2008

tak si idem precitat spat par stran,co ste popisali,keby som sa uz dnes neozvala,tak dobru nocku 😔

dannynka
autor
3. aug 2008

erka oki....ja tu este chvilocku postrasim... 😅

kacenka83
4. aug 2008

ahojte, kde ste? nejako to tu viazne...

dannynka
autor
4. aug 2008

kacenka tu akurat si idem kavicku spravit 😉

kacenka83
4. aug 2008

ja som zjedla stvrtku melonu takze u mna kava asi neskor 🙂
co dnes robite? my sme boli plavat a kubko spinka, navecer niekam vypadneme, teraz nam je lepsie doma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre