Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
17. aug 2008

a samozrejme aj Filipkovi 😵 😵 😵 😵 😵

prajeme vela zdravicka stasticka a veeeeeela darcekov 🙂 😉

jurdinka
17. aug 2008

ahojte,
aj mz sa pripajame ku gratulacii Nicolke a Filipkovi, prajeme im vsetko najlepsie 🙂

kacenka83
17. aug 2008

aj my prajeme Nicolke a Filipkovi vsetko najlepsie 🙂
... potom ocakavam fotky torty aj s receptom, aj nam sa to blizi tak potrebujem inspiraciu 😉

lucaska
17. aug 2008

vsetko naj naj prajeme Nicolke a Filipkovy, vela darcekov a nech ich maminy posluchaju......... 😉

drobec.z
17. aug 2008

posielame sladke gratulácie obom oslavencom, a prajeme vela stasticka, zdravicka, lasky a kopec novych zazitkov 😉
kavickuje niekto? Teraz ked som uz aj ja zacala kavickovat, tak zrazu nikto? 😀 😀 😀 😀

lucaska
17. aug 2008

ahoj drobec, ja kavickujem............... 😀 😀 😀
ako sa paci prazdninarke????aj ste pochodili vylety???

drobec.z
17. aug 2008

ale lucaska, ani sa nepytaj, uz aj lutujem,ze ju tu mam, ona je moc pohodlna, nic sa jej nechce, vsade autom a strasne rada Romanka hneva a s jedlom je strasny problem, ona nic nechce, vkuse len telka a pokec na nete, ona sa uz hraje na dospelu, ked jej to vyhovuje a na druhej strane na dieta, napriklad minule s nim vosla do tej helikoptery v juzanke, mna skoro na mieste treplo, ked som ju tam zbadala a chce sa vozit v kociku, ale na piesok si ta biele tricko a nohavice 😉 jej sa tu vsak paci, mohla uz ist domov ale nechcela, ved jej tu je dobre, ja na nu az tak nekricim 😉 a ona sa na mna nevie nahnevat aj ked jej kadeco poviem 😉 takze sa jej tu paci 😉 vylety len tak po troske, lebo jej sa nechcelo,ona radsej bude pozerat cely den telku, take blbosti 😀 😀 😀

lucaska
17. aug 2008

ved minule sa mi zdalo ze ked som sa ta pytala ci je tu este ze sa netvaris nadsena.......... 😀 😀 😀

dannynka
autor
17. aug 2008

ahojte 🙂 aj ja kavickujem 🙂

drobec.z
17. aug 2008

lucaska ved to, bol po nu moj ocino a ona,ze chce ostat,mne by ani nevadila, keby nezlostila maleho, kym ona rano dlho spi, tak on je ako anjelicek a este mi aj do oci klame, ze ho nezlosti, dnes ho drzala za ruku a tahala odo mna, ja som to videla len v zrkadle a tvrdila mi ,ze nic nerobi a uci ho same somariny, ako skocit z 3 schodika a plut a vyplazovat jazyk, no uzas, dievca sa asi nudi a asi ju uz aj puberta chyta, mam taky dojem ☹ a s jedlom, navarim, co si povie, a ona mi povie,ze to nechce, tak ma ide rozdrapit, ale co uz, vydrzim, ved mi aj jej mamina povedala,ze to nebude lahke, ona najradsej by len chodila po obchodoch a nakupovala blbosti 😀 😀 😀
danny vitaj, ako sa mate? uz som ta dlho nevidela 😉

lucaska
17. aug 2008

drobec, tak mate veselo-........................ 😀 😀 😀 😀

danny ahoj............

drobec.z
17. aug 2008

lucaska, pekne foto 😉 to fakt ste uz kupili malemu postel?ci to len akoze 😀 😀 😀

lucaska
17. aug 2008

to ĺen si tam vyliezol akoze................. 😀 😀 😀 ale uz ma postel v izbicke svojej ale spava este s nami....

drobec.z
17. aug 2008

jaj, uz som sa zlakla, ze sa rozhodol spinkat sam 😀 😀 😀
babky poradte mi nejake pekne miesta na vylety na slovensku, ked pride mangelicek, tak chceme trosku pochodit, taka nahrada dovci 😉

dannynka
autor
17. aug 2008

lucaska super fotto.....ze by novy ukryt pred mamou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
17. aug 2008

aj ja som vlozila par fotto 😉

lennie7
17. aug 2008

ahojte babulky, dakujeme za gratulacie 😵 😵 fotky vlozim neskor 😉
aj my prajeme Filipkovi vsetko najlepsie k narodeninkam, veeela zdravicka a kamaratov 🙂 a nech rodicia posluchaju 😀

dannynka
autor
17. aug 2008

lennie tesime sa na fotto 🙂

drobec.z
17. aug 2008

danny pekne fotky a tu horucku na nej vobec nevidno 😉 a co vam je, ste chorucke?

dannynka
autor
17. aug 2008

drobec...no veru nevidno..tie fotto som robila v stvrtok okolo 23-00 😀 😀 😀

tak sme pre istotu isli piatok k dr. bo sem tam aj pokaslievala a ten povedal ze asi len nejaka viroza,dal nam len panadolovy sirupcek... 😉 a uz vcera bola GAbika fajn...teplotka uz nebola... 😉

a vy sa ako mate?

jurdinka
17. aug 2008

kocky, poradili by ste mi nejake pekne ihrisko v TN na fotenie??? Chcem urobit par zaberov z malej ale neviem sa rozhodnut, ze kde............dik

lucaska, dannynka- pekne foto 😉

drobec.z
17. aug 2008

danny, my celkom dobre, len keby sme tu mali tatika, moc nam chyba, odkedy odisiel tak aj romanko zacal hovorit tati, a vkuse bozkava jeho fotocky 😉
babky chcem vas poprosit, ktora mate nachystane veci tak mi ich mozte aj nosit, aby som vedela, co potom popripade dokupit 😉 ktora by ste chceli nieco dolozit, tak mozte nejake farbicky, pera, malovanky alebo lizatka alebo take malickosti, co nie su velmi drahe 🙂

lucaska
17. aug 2008

ahojte, drobec a kam si chcete robit vyletiky chcete take jednodnove alebo chcete ist niekam na dlhsie????

audreyd
17. aug 2008

čo tak čičmany? na jesennú romantiku ako stvorené 😀 je to toť za rohom 😉 ticho, pohoda, voňavý vzduch, ovčí syr, krásna príroda... 🙂

jurdinka, ihrisko tu na beckovskej je pekné na fotenie 🙂 my máme odtiaľ fakt krásne fotky 🙂

kacenka83
17. aug 2008

maji na inoveckej je pekne nove ihrisko, ostatne zmapovane este nemam, alebo z breziny mame pekne fotky...
drobec co tak tatry? ja by som sa tam aj prestahovala...
a veci nachystane este nemam, ale od zajtra vecera snad uz budem mysliet normalne az bude po vsetkom a zacnem zit normalny zivot 😝

drobec.z
17. aug 2008

my by sme tak, mozno po celom slovensku, taku jazdu, den mozno dva dni v jednom, potom inde, tak privitam kadeco 😉 Od zapadu az na vychod 😉 taky romantikus 😉
kacenka, myslime na teba a drzkame vsetkych 20 na ruckach aj nozkach 😉

drobec.z
17. aug 2008

aby sme si uzili aj my, a aj maly, zabudla som napisat, ze aj Romanko pojde s nami, takze take vhodne pre vsetkych aj na relax, aj na srandu, proste all in one 😉

lucaska
17. aug 2008

drobec a co takto tatry???

lucaska
17. aug 2008

jaj kacenka ma uz predbehla, drobec v rakusku je nejaky rozpravkovy park.... 😉

drobec.z
17. aug 2008

lucaska aj to, ale to len tak dva dni, chceme pokukat aj ine, Misko je z Liptova on a ja mame tatry schodene, ale vzdy sa radi stavime a na buduci rok ak to vyda, tak sa tam chystame na dovcu, chceme viacej naraz popozerat, ak by sa dalo, ked je moznost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre