Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
20. aug 2008

idem aj ja haji dobruuu noooc

zuzanamv
20. aug 2008

tak dobruu!

minkak
20. aug 2008

jeeeej babulky tak som vas nestihla ☹
my mame dnes 8 vyrocie 😵 a 3 vyrocie svadby 😵 a veronika ma 22 mesiacov 😵
tak mame rusno....prisli aj nasi gratulkovat 😵
veronika je takaaaa rozjasena,blazni sa ,predvadza sa......no je to tu blazinec 😵 teda nie teraz samoska ,ze uz spi,ale tak celkovo 😉

newyorkgirl
21. aug 2008

dobre rano, kde ste vsetky? my vynimocne az teraz vstavame to zas bude den 😀

lucaska
21. aug 2008

ahojte, dnes sme bez kavicky????????? 😖

minkak , tak ste mali rusnu noc................. 😀 😀 😀 😀

new a ty ako ???? kedy cestujete za manzelikom??????

drobec.z
21. aug 2008

ahoj kavickarka, tak dame kaficko? 😉

lucaska
21. aug 2008

ja ze si sa aj ty uz na mna vykaslala......................... 😒 😅

ty si daj kaficko, ja hrozno...........moze byt............

dannynka
autor
21. aug 2008

ahojte aj ja tu idem si tiez spravit kavicku 🙂

drobec.z
21. aug 2008

okej, ako sa mate? ja hrozne, dnes som chcela ist do kubrej, ale nic z toho, lebo mi baterka odisla na aute, tak som nazlostena 😠 , lebo ani z plavania nic, aj do tesca som mala ist, tak nic z toho a volala som kolegom a oni ako naschval vsetci na sluzobke v Roznave, tak najskor mi mozu prist pomoct az zajtra, podla toho kedy pridu, tak som nakoniec z toho taka smutna ☹ lebo bez auta a mangelicka to nie je ono, s mangelickom nic neurobim, tak cakam, co s autom 😢
ale mam aj dobre spravy, Romanko sa dnes zase vykakal do nocnicka, sice raz do plienky, ale nevadi, ved kazdy nejako zacinal a raz sa aj vycikal a doniesol mi to ukazat az do kuchyni, zrejme aby som to zase na seba nevyliala ako vcera 😀 😀 😀 a velmi sa radoval, az tlieskal 😉
a vy co nove, ako lucasik, uz dobre???

drobec.z
21. aug 2008

a to som este zabudla, ze vcera vecer mi prislo tak zle, ze som nic co som zjedla asi cez den neudrzala v sebe a v noci hotovy kolaps, len som lezala na posteli a nie a nie sa postavit, no fakt, zase mi to zacina, ked sa vali, tak vsetko naraz ☹

lucaska
21. aug 2008

boze drobec, a to si sama s malym a z coho ti byva tak zle?????................... ☹

nooo lucas , ako sa to vezme , dnes konecne zjedol trochu polievky ale kasle, lebo mu dala sirup na vykasliavanie tak to musi vykaslat.........aj teraz buva a stale kasle............ 😢
a mne tiez neni bohvie ako...................taky den na prd.............

tak super ze kakate do serblika, mne sa lucas dnes rano tiez pytal na serblik ale az ked sa vykakal do plienky potom chcell ist na serblik............ 😀 😀 😀

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, asi tie zmeny pocasia, raz je tak a potom tak, ja neviem, 😉 ale pozitivum je to, ze si uz lucasko uvedomuje, ze kaka, aj my sme tak zacinali a vobec by mi nevadilo, kebyze sa este nepyta, ved aj tak je este maly a ma cas 😉 co planujete po obede?

lucaska
21. aug 2008

asi ani nic moc, ked mi neni bohvie ako len niekde na piesok, a musim skocit na postu a do sporitelne... 😉

a vy??

drobec.z
21. aug 2008

ja musim ist do mesta, uz mi dosla aj krupica, tak zrejme tam a mala som ist dnes k dokimu poobede a zajtra rano tiez k druhemu, ale kedze neni auto, tak dnes nee, az zajtra rano, takze ja asi mesto, lebo mi tam treba ist uz cely tyzden a odkladala som to, takze dnes urcite a kedze neni auto, neni ani plavanie ☹

lucaska
21. aug 2008

je to hrozne bez toho auta.................... 😒

drobec.z
21. aug 2008

lucaska vcera som videla tvojho svagra na 4-kolke, romi kukal ako o dusu, teda myslim,ze to bol on, ked sme isli z ihriska okolo obeda 😉 to nas teraz take drzi, motorky, auticka, bagre, zeriavy a vsetko take.... 😉

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, nevies, eckmannova robi aj buduci tyzden? asi budem musiet za nou skocit 😉

lucaska
21. aug 2008

asi ano, uz mala dovolenku............... 😉 ved jej cink.........

drobec.z
21. aug 2008

no budem musiet 😉 no kde su ostatne divozienky? a co planuje sa niekedy dalsie stretko, ci o tom este rec nebola? 😲

lucaska
21. aug 2008

tak mozme dat niekedy stretko, ak bude chciet donesie stvorkolku a romco moze obdivovat, aj lucas vcera lozil po stvorkolke...............a odkial ho poznas????

lucaska
21. aug 2008

drobec o stretku nebola rec, kedze sme tu stale len mi dve tak si mozeme len mi dohodnut stretko.... 😀 😀 😀

dannynka
autor
21. aug 2008

baby ved vy pisete ako o zivot 😀 😀 😀

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, tak to bolo dobre, ja len, ze po predposlednom stretku sa hned na druhy den dohodlo dalsie, ktore bolo nakoniec o mesiac, a kedze som bola bez netu, tak aby som nieco nepremeskala 😉 ozaj, kedy mate ist na tu svadbu? a uz si sa rozhodla?

lucaska
21. aug 2008

18.oktobra je svadba a isli by sme tam na cely tyzden..............este nie stale mam dilemu kvoli tej ceste.....

lucaska
21. aug 2008

danny co nestihas????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska no nestiham bo si smazim cukinku..dostala som chut tak som si ocistila,obalila a mam tu maminku tak mi troska pomaha vysmazat.. 😉

lucaska
21. aug 2008

noo, lucasko vstava idem sa venovat..............

a idem sa napit od vcera vecera som nepila, asi preto mi je tazko....ja by som jedneho potrebovala co by ma kontroloval ci pijem............. 😅 😉

papa vecer

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska pa pa,a pekny dnik prajem 🙂

drobec.z
21. aug 2008

lucaska pekny datum svadby maju, ako my pred piatimi rokmi 😉 😉 18. oktober, lenze toto 5 vyrocie oslavim zrejme sama 😉 a s tym pitim mas pravdu, aj ja potrebujem kontrolu a pri tych mojich mnozstvach kav, ktore pijem, by som potrebovala este viac vody, 😉 idem ja vesiat pradlo 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

drobeca ty si este tu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre