Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
3. júl 2008

no veru flakaju to baby 🙂

lucaska
3. júl 2008

kala mame sa v ramci moznosti, len tie noci su hrozne, ale ved to poznas..............

lucasko je v pohode len by chodil stale papa a ked nieco nedostane tak sa jeduje ale hadam ho to prejde..... zubky mame stale este len naliate........ 😉

stretko bolo naplanovane na 22,jula ale asi chcete skor??????? 😉
a co sa tyka tych nosicov, tak ja tam lucasa neudrzim , som zvedava co bude v tatrach, ale hadam ked bude unaveny tak tam vydrzi......... 😉

muci co s tym zoznamom aj si daco vybrala??????

adkag
3. júl 2008

vierka tak nakoniec si sa rozhodla pre odrazadlo? my mame trojkolku a maly je strasne rad v nej,len ja ho musim tlacit 🙂

venonna
3. júl 2008

adka, ake kila??? 😲 Nelieci Ta pohlad na mna??? 😀

audreyd
3. júl 2008

ja mám aj šatku, ale som mantavá ju viazať 😖 za najväčšiu prednosť týchto nosičov považujem to, že sa hodia aj k tatinom 😀 ten môj by si napr. na seba šatku nedal, ani keby boli na nej futbalové lopty povyšívané 😖 😝

venonna
3. júl 2008

adka, nam trojkolku pozicali susedia 🙂 este pohladaju tyc a do obchodu sme motorizovani!!! 😀

adkag
3. júl 2008

lucaska, preco mate hozne noci? vierka,no tych par kil co zostalo navyse po porode. kazdy mi vravel ze ked po polroku budem kojit pojde to rapidne dole a mne to ide akurat tak rapidne hore 😝

lenki33
3. júl 2008

caf venonna, aj si sa dozvedela nieco nove?? alebo si zistila,ze este potrebujes nutne k zivotu dalsi nosic??? 😀 vlastne nie to az na tom satkovom stretku 😉 inak na nosime.sk uz su fotky zo stretka

venonna
3. júl 2008

audreyd, mne je smiesna uz len predstava, ze by som to MM navrhla, ze si ma uviazat malu do satky 😀 😀

kala12
3. júl 2008

Lucaska veru velmi dobre to poznam, aj teraz po case. 😢 😢 😢 😢 😢 to je fajn,ze Lucaskovi chuti.Nasa Terezka je teraz vegetarian extremista.Len ovocie, dnes bola u babiny, tak poojedala maliny a ribezle. Taka bola zasr.... A maso mi stale vypluva. 😠 😠

adkag
3. júl 2008

vierka aj my uz chodime na trojkolke na kratsie trasy 🙂

audrey tak to ani nas asi ale on ani babyvak si nedal a klokanku asi raz,takze u nas to je za jedno.

venonna
3. júl 2008

caf lenki, svoje poznatky z prezentacie som opisala vyssie. Ale po okukani ostatnyc nosicov som sa aj ukludnila, ze som si nevybrala zle, ked mam manducu. Myslim, ze som cas netratila 🙂
A kde su tie fotky? neviem ich najst...

drobec.z
3. júl 2008

ahoj kala, mirka isli tak vsade do tatier k dedkovi a potom boli aj v kosiciach, pozriet rodinku a tak si cestuju po slovensku, aj mne pisala,ze sa maju super 😉 a aj pocasicko im vychadza 😎
adkag ja mam tu G5 satku
http://www.noseniedeti.sk/L1g.htm

lucaska
3. júl 2008

kala ja som myslela papa-ako prec niekde von........s papanim je to teraz trochu horsie v takomto teple , vecer aj mlieko vynechava a cez den moc toho nezie, ovocie ako teri....... 😉

adkag s lucaskom vsetko o.k, len v piatok zomrel svokor........... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

adkag
3. júl 2008

lucaska tak to mi je luto 😢 .

drobec idem pozriet,mozno sa inspirujem 🙂

venonna
3. júl 2008

drobec, ja mam G28 🙂

kala12
3. júl 2008

drobec a vy ako sa mate? Uz sa tesite na dovcu? Ja by so este isla. Ukecavam mangela,ze ci by sme este nesli do Chorvatska alebo Talianska autom. Inak ten stan nam bol upne zbytocny, lebo ked pieklo slnko, tak v nom bolo ako v saune. Radsej si kupte nejaky lacny slnecnik. To sa asi viac vyuzije.

drobec.z
3. júl 2008

lucaska, my sa tiez pridavame, uprimnu sustrast 😢

audreyd
3. júl 2008

lucaska, úprimnú sústrasť 😢 keby sa to stalo mne, až tak by som zase nesmútila 😅 😅 😕 🙄 🤐

adkag
3. júl 2008

audrey,to sme na tom podobne 😅 🤐

drobec.z
3. júl 2008

kala, my sa mame tak divne, o tyzden sa rozlucim s mangelickom a odchadza nam prec na pol roka 😢 😢 😢 na dovcu sa tesim ideme asi 30-vsetko rodina, sesterky s rodinkami a nasi, tak to bude parada, len moj Misinko tam bude chybat ☹
vennona, ja som sa vobec nevedela rozhodnut pre farbu, vsetky sa mi pacili, ale moja oblubena je modra, ale bol tam mangelicek, tak som to nechala na neho 😉

adkag
3. júl 2008

drobec,tak to bude poriadna dovolenka, taka rodinna 🙂 . skoda ze nemoze ist aj manzelik s vami, teda na pol roka prec, to budete riadne dlho bez neho ☹

lucaska
3. júl 2008

dakujem........ja som si myslela ze to zvladnem ale zobralo ma to teda riadne, esteze mame lucaska...........ale co uz zivot ide dalej a neostava nam nic ine len spominat na to kraaasne......

adkag
3. júl 2008

lucaska, to je pravda, nic nenarobime, fakt zivot ide dalej aj ked clovek by ho kolkokrat najradsej zastavil ☹

kala12
3. júl 2008

Drobec ja viem, ze odchadza. Este minule sme sa o tom bavili s nim aj s Marikou na kamienkoch. Ale neboj, pol roka ubehne ako vodaaa. 😉

Tak budete mat taku rodinnu dovolenku.To je parada, ale u nas by sme sa asi po troch dnoch pozabijali,keby nas ilo v takom pocte 😀 😀 😀

lucaska
3. júl 2008

a co to stretko????

kala12
3. júl 2008

Audre keby to tak svokor cital? A byvaju svokrovci blizko teba?

drobec.z
3. júl 2008

lucaska, on bol chory, alebo na starobu? ja som niekedy mavala traumy, ze mi umru nasi a vkuse som plakala, ze si to neviem predstavit a pritom oni este ziju, ale ked mi umrela babka, ja sa volam este po nej a bola som s nou stale, tak som sa na pohrebe zrutila, normalne ma museli kriesit a dokonca som potom nemohla ani romca nakojit, tak dostal len odstriekane a este stale doteraz si predstavujem,ze zije ☹ ja sa neviem z takychto veci spamatat

adkag, na stretko by som doniesla satku a mozes skusit, nam este aj teraz romco obcas posedi, sice som skusala len v byte, ale on uz beha a ked je unaveny,tak som neskusala, ale budem musiet,ked teraz budem sama 😉

inac babky, musim sa pochvalit, dnes sme konecne kupili cyklosedacku,tak cez vikend budeme skusat, zatial v nej romco sedel doma a pacila sa mu, horsie s tou prilbou, ale mame aj my tak ked uvidi, tak hadam bude chciet aj on 😉

kala12
3. júl 2008

Drobec no ja si neviem predstavit to tvoje sidielko,ako niekde obsedi 😀 😀 😀

audreyd
3. júl 2008

kala, na môj vkus až príliš 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre