Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
28. aug 2008

babenky, tak ja by som na stretko mohla iba v utorok, pondelky a stvrtky plavame takze to nee, a v stredy to nie,to ja mam stale pracovne povinnosti a vybavovacky 😉
co to tu takto stagnuje 😲 haloooooooooooooooo zobudte sa 😉

minkak
28. aug 2008

halooooo tu som ja a kde je zvysok???
co sa deje????
OK ja v utorok mozem
tak teda v utorok???co babule???
venonna hej do Kosova 😉

lucaska
28. aug 2008

ahoojte, ja som len nakukla a pojdem do hajan, lebo mi je strasne zle v poslednej dobe dost casto..........

my v utorok nemozeme................... 😒

drobec.z
28. aug 2008

no tak sa zase urobi kto kedy moze a rozhodneme sa podla vacsiny 😉
lucaska, nie si tehuuuuuuuuuu 😲 😲 😲
mirka ja tu, 😉
ano do kosova 😉

minkak
28. aug 2008

drobec dovolila som si skopcit tvoj textik pre venonnu 😉

drobec.z • 1d, snž • 11. aug 2008 o 21:45

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte dievcata, neidem teraz nic pisat ohladom konika, ale obraciam sa na vas, ktore by ste chceli pomoct: ako viete Misko je teraz v Kosove a stale si piseme a pytam sa ako to tam vyzera. Vcera bol u jednej rodiny co maju prijem 60 eur na mesiac maju dvoch 5 rocnych chlapcom, mamina je chora a maju 3 tyzdnove dietatko a jedno im pred rokom umrelo, lebo nemali peniaze na lieky. On kupil tym chlapcom loptu a oni chudatenka ani nevedeli co to je. Nosi im jedlo, ktore dostavaju oni a aj ostatni chalani, lebo maju len chatrc a muz maka v lese,ale aj tak im to nestaci. Ked mi to povedal, tak mi bolo tazko a chcem im pomoct. Tak ak by ste niektora chcela podarovat nejake veci ktore nepotrebujete, alebo hracky alebo nejako pomoct, tak mi dajte vediet, misko by im to vzal a dostali by to ako darcek na vianoce. Ja chcem aj nieco kupit pre to male. Je tam vela takych rodin, takze je vsetko vitane. Ak by ste niektora mohli pomoct, tak sa mi ozvite cez IP. Fakt budem rada, lebo im to pomoze a budu vdacni. Je tam vela takychto a este aj horsich rodin, ale my sami im nedokazeme pomoct. Takze vopred Dakujem.

minkak
28. aug 2008

lucaskaaaaaaaaaa a cozeeeeeeeee????????? 😉 😉 😉 😉 😉

ale nie tak sa dobre vybuvkaj papa

drobec.z
28. aug 2008

mirka, uz som sa zlakla, ze ty si tolko napisala, a ze kedy si to stihla 😀 😀 😀

minkak
28. aug 2008

ha-ha-ha 😀 😀 😀
ale ta rychlost ako som to nasla,hmmmmmmmmm?????????,

minkak
28. aug 2008

babule a co takto v piatok,mozte??????????,

drobec.z
28. aug 2008

juj mirka tak to by ta nikto v tom neprekonal 😉
ja v piatok mozem 😉

drobec.z
28. aug 2008

tak musime aj tak pockat, lebo poslednu dobu sa tu moc bab neukazuje, tak to bude tazke dohodnut 😉

minkak
28. aug 2008

no asi tak...
asi si este vsetky uzivaju posledne dni volna 😉 snad sa tu uz coskoro ukazu 😉

lucaska
29. aug 2008

ahojte, drobec tak to by som si nedovolila vas snazilky obehnut a byt tehu.................. 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie , musim ist znova na nejake vysetrenia, ja to mam vacsinou z tlaku.....................ale nikdy nehovor nikdy ale na 80 percent som tehu neni.................... 😉

venonna
29. aug 2008

minkak, esteze Ta mame, takeho organizatora 🙂 ja v piatok asi mozem, ale este sa spytam nasej Helci 😉 😀

lucaska
29. aug 2008

v piatok mozeme aj mi..................... 😉

minkak
29. aug 2008

super babulky tak sa nas par zhodlo,takze piatok o 16-ej 😉

drobec.z
29. aug 2008

Takze v piatok 5.9? o 16:tej na inoveckej ak je pekne a ak nie,tak ostava stale cafe verde????

drobec.z
29. aug 2008

a lucaska, ja by som sa ani moc nenahnevala, kebyze ma obehnes, ved teraz by sme si to vymenili, ty by si mala starsie a ja mladsie babenko, nemusim mat ja vzdy starsie 😉 Inac tie percenta pomaly ale isto znizujes az sa dostanes k nule 😀 😀 😀

lucaska
29. aug 2008

drobec asi znizujem, kedysi by som povedala ze uz nechcem dieta,ze budem mat len lucaska.........teraz uz som v stadiu ked pripustam moznost ze este niekedy ano................ 😅 😅 😅

drobec.z
29. aug 2008

no vidis lucaska, tak to je dobre, a ked uvidis take male, ja ti donesiem ukazat nase, ak bude 😒 ,tak hned pojdete robit, len aby to nebolo naopak a neuzkazovala si mi ty vase 😉 😀 😀 😀

bambulky, ktora nemate na nedelu program, tak tu je jedna z alternativ:
http://www.akdubnica.sk/letecky-den/plagat.pdf
super, treba kuknut, letecke dni su naozaj nezabudnutelne, sice neviem ako dubnica, ale sliac a kuchyna stoja kazdy rok za to 😉

lucaska
29. aug 2008

drobec zas tak skoro to neplanujeme.............................. 😅

drobec vdaka za typ na nedelu, uvidime ako zajtra zvladneme bojnice..................

drobec.z
29. aug 2008

takze sa chystate do bojnic? supis, teda ja vobec neviem co porobim, sice zajtra ma na skok prist romiho krstna, tak ani nic svetoborne asi vymyslat nebudem, ale nedelu by som si dala povedat, len neviem ako by to bolo s romiho spankom tam 😉

lucaska
29. aug 2008

ano mali by sme ist do bojnic.....................a tiez zrovna riesim lucasov spanok na tom leteckom dni, neviem ako by sa tam vyspal a poobede po spanku sa tam neoplati uz asi ist.................. 😉

a co romco---???? ako??? zaspava pekne sam????

drobec.z
29. aug 2008

hej cez den zaspi sam, vecer je to horsie, ale uz ma nemusi drzat za rucku, objima zajacika, ale musim byt pri nom, tak ja zatial riadim v skriniach alebo robim na PC, horsie je to teraz v noci, uz mi v noci nechce pit caj a ja nestiham stale ohrievat mlieko, niekedy sa zobudim az na jeho plac a to nie este utekat do kuchyne a hriat mlieko, z vecera som doteraz davala mlieko a krupicu potom od jednej do stvrtej caj a nadranom zase mlieko ale teraz chce stale mlieko,tak dufam,ze to bola zatial len nejaka fanta ☹ no s tym spankom to je horsie, lebo tam bude hluk a zase my uz o pol dvanastej papkame a o dvanastej spinkame,takze neviem 😉

minkak
29. aug 2008

lucaska a kedy idete?my ked sme boli min.tyzden tak baby spali cestou v aute takze to bolo OK
ale my sme isli z PU takze to bola inaaaa cesta....sama zakruta....
a ved ten program na tom let.dni vyzera zaujimavo aj doobeda 😉
drobec tak si mala pravdu 🙂 😉

drobec.z
29. aug 2008

no mirka, aj mala, ved vies povolanie za nezaprie 😀 😀 😀 veronika uz buvka?

minkak
29. aug 2008

no snazi sa idem prave mrk.....este sme sa zamotali pri aute a v pivnici,ked sme isli od Teba takze sme trosku neskor papali.....
no veru povolanie sa nezaprie 😵
inak teda to s tym mlieckom mas teda....jajaj neviem si to ani predstavit ,stale vstavat a prevarat jejej vsak by ma asi porazilo,chuda moje ,chod si k nemu trosku lazkat nech nacerpas energiu 😉

lucaska
29. aug 2008

drobec a co si odhalila???????????????

minkak do bojnic chceme ist tak okolo deviatej-desiatej tam si aj pospi ked bude unaveny.............ja som myslela na tom leteckom ze by si asi nepospal, ked tam bude hluk.............. 😉

drobec.z
29. aug 2008

mirka, uz neskoro na spanie, kava a redbull to zaistili, a okrem toho periem uz druhu pracku a chystam sa este jednu a aj som riadila, pustili nam na chvilu teplu vodu, teda budem musiet ist dole precitat, a chcem porobit, kym romi spinka, aby som sa mu mohla potom venovat 😉 sice hneva ma to pocasie, ale hlavne, nech neprsi ☹

lucaska
29. aug 2008

babule a chystate sa v pondelok na otvaranie juzanceka?????????????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre