Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
3. júl 2008

Aj my mame horko,muz bol este preparkovat auto,lebo vraj hlasili na nos vichrice a my sme stali rovno pod stromom.

lucaska
3. júl 2008

ano ma byt vichrica v noci , alebo nad ranom.......... 😒

mucilienka
3. júl 2008

ja som uz preventivne vytiahla hore zaluzie, mame vonkajsie, to je kravina ako rampa.. ked je velky vietor, mi to vadi, lebo to trieska...
😝 😠

lucaska
3. júl 2008

muci ja som zas vsade pozastierala aby som tak tie blesky nevidela........ tak to nedomysleli s tymi vonkajsimi to by ma porazilo........ 😒

mucilienka
3. júl 2008

lucaska, to poraza aj mna... ale tak co uz.. ked budete vy davat niekedy na rod. dom, budete vediet, ze taketo eeee.... 😝

kala12
3. júl 2008

my by sm sme zase take chceli, ale hlinikove, na dialkove ovladanie.

Muci a vy sa chystate stavat? Ved vy uz domcek mate,nie?

mucilienka
3. júl 2008

kala, my mame hlinikove, ale bez DO... kravina ako rampa.. mozno pre efekt...
hej mame, ale ... chceli by sme este cosi-kdesi... potom napisem, ked zosnujeme plan... 😉

lucaska
3. júl 2008

no to niekedy clovek az casom pride na to ze niektore veci su neprakticke........

kala12
3. júl 2008

baby idem uz spat , nejako sa mi ziva...papa

mucilienka
3. júl 2008

kala, tak dobruuuu... ja som neodolala tej kofole, tak uvidim dokedy budem cucat do stropu.... 😝

lucaska
3. júl 2008

muci aj ja som dala kofcu.......... 😉

lucaska
3. júl 2008

kala dobruuu noooc

kacenka83
4. júl 2008

dobre ranko 🙂
vidim, ze to tu v noci zase zilo, ja som zalomila este pred desiatou, lebo predosla noc bola strasna, kubka budil soplik, kasel a este aj to jeho cestovanie a sadanie si 😒
lucaska uprimnu sustrast ☹
vidim, ze ste rozoberali domy, ja zatial len snivam o nasom domceku, neviem ci sa nam to niekedy splni, no pokial som na materskej tak nic take nehrozi, ale trosku sme si urobili radost a kupujeme zahradku aj s chatkou, buduci tyzden by uz mala byt nasa tak sa tesim 🙂
inak aj nas kubko sa strasne rad nosi, v klokanke mi vzdy zaspal, ale on je zase aj strasne rad v kociku, vzdy sa moc tesi ked ho tam dam tak dufam, ze nebude lenivec a nebude sa chciet vozit do siesich rokov 😲

audreyd
4. júl 2008

ahojte, muci aj môjmu drahému sa páčia tie "výmeníkové stanice", ja ich tak volám, tie kocky domy 🙂 ja ich moc nemusím, ale nakoniec sme našli kompromis! ten katalóg s ním som ti nedala, nemám ho doma ☹ ale predstav si niečo medzi domom bez strechy a so strechou šikmou, no na to potrebuješ dobrú fantáziu 😀 ešte sa mi celkom páčil jeden, je tam záložka - v tom najnovšom katalógu (zelený), je tam aj veeeľa takých kockatých feši baráčikov 🙂

konečne zapršalo, nejako sa mi motá hlava, asi mám zase nízky tlak 😝 ledva prejdem z izby do izby 😖 a to už mám kávu za sebou 😕

mucilienka
4. júl 2008

ahojte dievcence, to je ale uprsane rano.. my uz ficime zasa na slunce seno... vidim to dnes minimalne na tri reprizy pri tomto pocasi 😀
audreyd, mne ta kocka nepresla.. veeelmi sa mi paci toto...

http://prodom.sk/index.php?id=2&rd=278

ale zatial mi to nepreslo... zatial sme sa dohodli na tomto:

http://prodom.sk/index.php?id=2&rd=205

vsak uvidime, kam to este posunieme... MM by bol za bungalow, ale ja straaaasne protestujem, bo sa mi to nepaci.... 😝

audreyd
4. júl 2008

muci, ten prvý sa mi viac páči 🙂

my sme sa zatiaľ zhodli na niečom medzi týmto http://prodom.sk/index.php?id=2&rd=275

a týmto http://prodom.sk/index.php?id=2&rd=274

len to má jednu strechu šikmú, druhú plochú, je to biele, má to rohové okná a priznaný krov... takže je to vlastne úplne inakšie 😀

mucilienka
4. júl 2008

audreyd, tak to si teda fakt neviem predstavit 😀 mne sa tiez viacej pacia tie sikme strechy, ale MM je nejako na klasiku, vsak uvidime.. 😉

mucilienka
4. júl 2008

hot news z miestneho rozhlasu:

ak by ste hojky nemali zajtra co robit, u nas v dolinke je program Dolinka CUP, futbal pre manzelov, hry pre deti a relax pre maminky, teda ak vyjde pocasie...

a to nie je vsetko, mame zajtra skutocne "kulturu za pětset" - o 19.00 je program Happy Day a koncert skupiny "Bozi sramot" , kto poznate viete, kto nie, je to gospelova kapela... a potom disco... hra nejaky DJ, co som jeho meno zabudla... takze... 😀 ?

adkag
4. júl 2008

ahojte, Muci tak to zajtra budete mat bohaty spolocesnky a kulturny program 🙂 . vy sa zucastnite?

erka12
4. júl 2008

ahojte,
adkag pisala som ti ip a tento konik ☹ neodoslal a sprava je fuc ☹ napisem vecer 🙂
ja mam depku z pocasia,ved sme boli stale von a dnes sedime doma ☹

adkag
4. júl 2008

ahoj erka, juj potvora konik,to vie nastvat ked clovek napise volaco a zrusi ho to 😠 .
no my tiez neviem co budeme robit v tomto pocku, doobeda sme sa tarali po meste, s malym na rukach lebo sme isli autom,tak mam dost,cela spotena som dosla domov.a to ma este aj v lekarni v priore vytocili,predavacka sa tam vykecavala s nejakou teuskou,ja som tam cakala s malym na rukach + s taskami s nakupom a maly este aj plakal a im ani netrklo zeby mohli aspon obsluzit a potom kecat,tak som odisla 😠 .

erka12
4. júl 2008

lucaska co to citam,uprimnu sustrast 😢

erka12
4. júl 2008

adkag to potesi ☹ poznam to ked som v obchode,misko mi chce zdrhnut,filipko odmieta pobyt v kociku a tetusky sa vykecavaju ☹

adkag
4. júl 2008

no presne tak, a este ma vie viac vytocit ked zeny takto,co mali deti a nevedia pochopit ake to je ☹ . inak jakubko tiez odmieta pobyt v kociku, uz ani nemozem ist s kocikom do mesta, lebo mi place,tak ho potom nesiem na rukach a druhou rukou tlacim kocik.akoze fakt zabava. tak rozmyslam nad nejakym nosicom - manducou alebo babysatkou,len ktovie ci aj tam mi vydrzi.

erka12
4. júl 2008

idem ja,aspon trosku pozbieram hracky,lebo niet kam stupit,misko vsetky harcky co mame porozvlacal po byte 😉
pekny aj ked ked uprsany den vam prajem a pevne nervy 😉

lucaska
4. júl 2008

ahojte, tak to je fakt hrozne pocko, my sme doobedu boli trochu nakupit v tescu, aby nam nebolo dlho,......a poobede asi pojdeme k babke........ 😉

erka dakujem........

adkag tak to poznam aj ja uz som par krat odisla z obchodu lebo to vykecavanie predavaciek ma vytaca....

audreyd
4. júl 2008

čaute, nie je zajtra náhodou splanekor? 😕

adkag
4. júl 2008

audrey,co je splanekor?

kacenka83
4. júl 2008

ano, zajtra je splanekor, minuly rok sme chytili az koniec, alebo bolo strasne teplo a ja som sa gulala 😎

audreyd
4. júl 2008

netradičné plavidlá na váhu 🙂 kto pôjde kuk? ak nebude úpek, tak my pôjdeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre