Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
14. júl 2008

drobec,hrachovu polievku a segedin uz sme spapkali a ideme buvkat
kacenka aj Veronika je umrnkana a len by sa stiskala
venonna tak tebe teda je ked vegetis u maminy-veru to pocko nic moc

drobec.z
14. júl 2008

vennona a ja, ze co sa tak dlho neozyvas, daj mi prosim do IP mail na teba 😉 uz som si objednala manducu, cervenu, zajtra by im mala prist, tak sa tesim, nebudeme dovolenkovat,ale manducovat 😉

drobec.z
14. júl 2008

minka, tak hrachovu som uz davno nemala, MM sa vzdy smeje, ze ja ked ju zacnem jest,tak neprestanem, lebo mi tak zachuti, jem ju aj cely tyzden a vydrzala by som aj mesiac. 😉 ked som bola tehu,tak som ju vela jedla, asi sa pozvem k vam na veceru 😀 😀 😀

mucilienka
14. júl 2008

caute kocenky, vidim, ze ste uz naobedovane.. aj my.. ale este pozerame zajaca 😀

lennie7
14. júl 2008

ahojte babulky 🙂 drobec drzkaj sa, neboj zvladnete to ☹ 😉
muci tak co vybrali ste kocik?ten co si prave pozerala bol kraaasny ten cierny 🙂

mucilienka
14. júl 2008

lennie, ano vybrali... ale bola som ho len vyskusat, lebo svagrina je v USA, a tam je o 2/3 lacnejsi 😉 len to ten predavac nemusi vediet 😀

lennie7
14. júl 2008

no jasnee 😀 to uz budete mat kolko kocikov 4 ? 😀 😅

mucilienka
14. júl 2008

no, stvrty 😀

minkak
14. júl 2008

drobec kludne prid alebo ti poslem cez IP 😀
ahojte muci a lennie 🙂
tak muci 4 kocik?a aky to je?

drobec.z
14. júl 2008

mirka, posli cez IP 😉

minkak
14. júl 2008

mas to tam 🙂 😀

drobec.z
14. júl 2008

mirka dakujem, normalne som sa prejedla 😀 😀 😀 dobra si kucharocka 😉

jurdinka
14. júl 2008

drobec- aj ja som vybrala cervenu, zajtra alebo pozajtra im maju prist, takze pockam a tesim sa na manducovanie 😵 😵

kacenka- inak aj Ninke idu horne dvojky, prava sa prererezava a lava asi pojde zachvilu tiez, sranda ze jednotky su v nedohladne, bude srandovne vyzerat. a nosime a tulime sa cely den, preto som aj objednala tu manducu, takto budem mat aspon ruky volne a budem moct nieco spravit

drobec.z
14. júl 2008

jurdinka, ja som volala s tou pani a vravela mi,ze zajtra,tak som zvedava, ak nepridu, tak budem mat tu prirodnu 😉 😉

jurdinka
14. júl 2008

veronna- pozrela som tvoje foto a vidim, ze aj vy sa manducujete, 😉 mame skoro rovnako stare kocky, rada sa tam tvoje Helenka nosi?? ja som to este s malou neskusala tak dufam, ze sa jej tam bude pacit 😵

minkak
14. júl 2008

zuzka dakujem,no tomu verim,ze si sa prejedla, lebo si to je zjedla neuveritelne rychlo 😀 😀 😀
musis pomalicky papkat 😀

jurdinka
14. júl 2008

drobec- ja som tiez tak uvazovala, pockam do zajtra, ale radsej by som mala cervenu, je taka vesela farba 🙂

drobec.z
14. júl 2008

mirka 😀 😀 😀

lucaska
14. júl 2008

ahojte, ako to tu dnes zije................... 😉

minkak
14. júl 2008

babulky bola som este vesat na balkone pradlo a na letisku uz sa riadne stavaju stany--chystate sa niektora na pohodu???
uz mam vsetko pospratavane idem este na sekundu za malou hajky 😔 ,papa

kala12
14. júl 2008

Ahojte baby, co nove? Ja ani nemam cas vas citat. Stale sme v pohybe, behame sem a tam. A to pocasie,otras. Hlava ma boli,chce sa mi spat a je mi zle. 😝 Cakam,kym mala vstane a zase letime prec. 🙂 🙂

Lucaska ako sa mate?
Tak drobec, uz sa pripravujes na cas bez tatinka? Tusim som vas vcera videla.

meggi
14. júl 2008

Teda tu to vážne žije 🙂 Nestíham sledovat, to je super 😉
Ja som bola dnes na sone a je všetko v poriadku, bábo ma asi 3200g a možem už čakat za nejaký ten týžden... V štvrtok idem ešte na poradnu, tak uvidíme...
Konečne mi zaspinkala Karolinka, lebo nejaký náš "milý" sused tu od rána vrrrrta a nemohla zaspat - ked sa zobudí, tak vybehneme vonku, lebo dnes sme boli doobedu iba chvíločku, kedže pršalo...
Jééé - že Pohoda? Ja budem mat Pohodu v porodnici 😅 - to zas bude vzrušo 😀
My sme papali bravčové so šampionmi a ryžou. ´Karolinka mala tekvičku so zemiačikmi - tá jej chutí 🙂

lucaska
14. júl 2008

meggi tak sa ti to kraaaati............. 😉

kala mame sa fajn, stale sme vonku , na plavke a tak ale toto pocko ma dnes vytaca........aj mna dnes boli hlava asi tlak.............a teri ako????

kala12
14. júl 2008

Meggi tak uz za chvilku budes mat aj druhu babulu pri sebe. A ako to budes riesit s kocikom? Kupujes surodenecky, alebo board? Mne sa paci aj taka pridavna sajdka, minule som to videla v meste, ale 4000 sk sa mi zda byt dost na tu chvilku.
Aj u nas sa stale vrta, bucha, uz od rana, lebo nam zatepluju panelak.

Lucaska Terezka je zlata, idu nam zuby, stale kaka a taku ma skaredu ritku,chudatko moje.

Baby vraj plavka za mostami sa ma otvarat. 😀 😀 😀

mucilienka
14. júl 2008

kocenky, mam otazocku, neviete kde by sme na SK zohnali taketo balls?

http://www.amazon.com/Intex-49600E-100-pcs-Ball...

maminkatn
14. júl 2008

ahojte... 🙂
pisem z maminho nicku kedze sme u nich....
kala-o tej plavke to som pocula,zevraj ju maju otvarat tento tyzden ale vstupna by malo byt take iste ako na mestkej ale aspon ttam bude menej ludi.. 😉
meggi-tak super miery babenka malinkeho...uz aby si mala babulku na svete... 😵 😵 .Ozaj a co meno?uz ste sa rozhodli?

adkag
14. júl 2008

muci tie lopticky mavaju v tescu a niekedy aj v akcii, ale teraz naposledy ked som bola som ich nevidela.asi treba vystihnut. dokonca mavaju aj taky bazenik na to,zabku.

adkag
14. júl 2008

inak sa tu tusim rozbieha manduca, tak veru aj stretko by sa hodilo potom 🙂 .

no skoda ze som nevedela ze tak skoro im pride ta cervena, mne nevedela vobec povedat termin ked som jej pisala, ale som rada aj za prirodnu,je mi jedno farbu,hlavne nech rychlo dorazi lebo v tom kociku je to u nas hruza.

meggi
14. júl 2008

No, meno zatial ešte stále zvažujeme - už sa rozhodujeme medzi Kristínkou a Emkou, ale možno ešte nejaké tretie do termínu vymyslíme 😅 uvidíme...
Kočík som zatial ešte žiaden nekupila ale chcela by som asi nejaký surodenecký, lebo moja pešo zatial nevydrží dlho a ja bývam vačšinou vonku. To prídavné sedadlo som videla - len do zimy sa mi to nezdá praktické. Skor rozmýšlam nad Phill and Teds - ten by som aspon na prechod do mesta používala a ked malé vyrastie, može to mat ako športiak trojkolku - je lahučký, zmestí sa mi do výtahu a teraz maju v Južanke na neho akciu alebo aj tento sa mi páči - len ten by sa mi nezmestil do výtahu - tak neviem... http://www.plusshop.sk/index.php?page=6&itm=28094. Ale stále zvažujem, či kupit či nekupit...

dannynka
autor
14. júl 2008

ahojte babule kde ste vsetky? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre