Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
29. júl 2008

caute kocenky,

ja mam predpisanu prestavku pomedzi malovanim - ideme papat a buvat, teda ta mladsia cast... tak som nazrela aj sem...

sisa, ja tiez mozem povedat, ze v Trencine rodit - aj 10x - bola som nadmieru spokojna... 😉 a tiez je v tn-nemocnici ARO pre malicke deticky, keby bolo nahodou treba... a vtedy ked je "nahodou" treba, ide o kazdu sekundu.. ja som rozmyslala aj takto...

co mate inak nove?
ja som ostrihala Marusku na kratko strojcekom, az mi mamina nadavala... no, ale malicka je spokojna... je to taky chlapcek s nausnickami.... 😀

audreyd
29. júl 2008

treba prepnúť prehliadač na explorer, s mozillou ti to nepôjde...

adkag
29. júl 2008

ahojte,

venonna, co sme my cez net objednavali autosedacky tak to by ti do piatku asi nestihlo dojst,jedine zeby mali nasklade,my sme cakali okolo 3 tyzdnov,ale zase za opytanie nic nedas. a s tou babypoint sme aj my spokojni, kubko vo vajicku byt nechcel a v tejto sa mu paci,je super polohovatelna,takze nie je problem ani ked zaspi.

venonna
29. júl 2008

kocky, dik za rady, ja skusim objednat tuto
http://www.autosedacky-online.cz/autosedacka-ra...
popri Romr a Maxi-Cosi tiez vraj vysla v testoch dobre a je od nich teda lacnejsia... tak uvidim, co mi napisu 😉

venonna
29. júl 2008

ozaj, sisa, ja sa tiez pridavam - rodit v TN je fajn 😉

mucilienka
29. júl 2008

venonna,

a nie je lepsia ta babypoit sedacka? je az do 25kg a len o 1000 korun drahsia - v Sk

meggi
29. júl 2008

čo sa týka TN, tak sa pridávam k dobrým skusenostiam - je tam teraz mladý kolektív doktorov a vačšina je naozaj fain a sestričky su tak pol na pol, záleží od nálady... Ja som povodne pri Karolinke chcela íst do Ilavy, ale som rada, že som nakoniec zostala v TN... V Ilave dokonca ževraj nepriložia bábetko hned k prsníku a potom bývaju problémy pri kojení - ale to mam iba od jednej mamičky, tak neviem, či je to pravidlo - ale ona sa na to stažovala...
čo sa týka autosedačky - ja mam babypoint a som faaaakt spokojná - je super...
Akurát mi Kristínka zaspala a Karolinka sa kupká - dnes dala Karolinka dost zabrat, lebo nechcela spinkat, ale asi jej idu zubky, lebo bola taká nervozna...
Zajtra ideme na prvú prechádzku 🙂 a v sobotu máme krštinky 🙂

sisa.b
29. júl 2008

holky, dakujem velmi pekne za rady 🙂 ja sa tiez viac priklanam k TN, lebo tam maju celu databazu o mne a mojich potomkoch. ale asi aj tak pojdem pozriet najskor.

co sa tyka toho bazaru, tak uz som stihla aj nieco pokupit 😀 som zvedava, kedy to dovezu. a v ramci TN vozia zdarma.

meggi - gratulujem k babatku 🙂
aj ja uz chcem... je nenormalne teplo a v praci ani dychat nemozem ☹

sisa.b
29. júl 2008

meggi - mas nadhernu perinku pre Kristinku, kde sa da zohnat? 🙂

minkak
29. júl 2008

ahojte kocky 🙂
my sme sa dnes boli trosku bicyklovat-poviem vam dost 😅 to je ina makacka po takej dobe,min.rok bola veronika este malinka,predtym som bola tehotna,no fuuuu a tento nas blaznivy juh..... 😝

dala som aj fotecky zo vcera,Veronike sa paaaaacilo 😵

kacenka sme ta videli aj som na Teba krcala,ale si ma asi nepocula

megi a karolinka uz OK?

kacenka83
29. júl 2008

jej minkak, to ma mrzi 😒 a kde si ma videla? ak som bola sama tak bohvie kde som mala zase myslienky 😎
sisa ja trencin odporucam, som bola fakt moc spokojna, aj ked, ja som prisla a do hodiny a 40 minut bol kubko na svete takze ja len z mojho rychleho pohladu 🙂 jedine tie sestricky na novorodeneckom, niektore, by mohli zmenit pristup, ale dalo sa, ked uz mas drobca pri sebe 😉

sisa.b
29. júl 2008

kacenka, tak to si mala super. ja som pri malej trpela vyse 12 hodin a pri malom nejakych 6 hodin velmi silnych bolesti po odpusteni plodovej vody 😒 dufam, ze teraz sa to este skrati aspon na polovicu 😀

adkag
29. júl 2008

ahojte,

meggi bambulky su obe nadherne. vy to beriete supom hned takto krstiny 🙂 .

tusim nas je viac co mame tu babypoint autosedacku.

co sa tyka porodnice,ja moc dobre spomienky nemam, na doktorov ani nie,ale skor na sestricky, aj porodne asistentky,ale zalezi aj od pristupu,porodu a tak. napriklad mne jakubka neprilozili hned po porode k prsniku az po dost dlhej dobe, mozno po 6 hodinach alebo aj neskor.ale nastastie teda s kojenim sme problem nemali a ani potom az doteraz, dufam,ze to nezakriknem a nebudu dalej nejake problemy.

sisa.b
29. júl 2008

kacenka - fotecky nemaju chybu. to plavanie musi byt fakt super 🙂

sisa.b
29. júl 2008

tak to fakt pozeram, ako sa vsetko zmenilo za tie roky... 😲 ze prilozenie k prsniku...
ja som babence vytlacila, hned ich brali prec, a prisli mi ich na par sekund ukazat s informaciou ako su velke. a to bolo vsetko. videla som si deti az na dalsi den. 😒

audreyd
29. júl 2008

tak ja som dnes v tom bazáriku oplieskala 1400sk!!! už to mám doma 😀 supeeer!!!!

sisa.b
29. júl 2008

jak to, ze uz to mas doma? ☹

minkak
29. júl 2008

no mne teda malu prilozili hned 😉
a potom sme boli spolu len my traja 😵 az potom ju zobrali - a po par hodinach mi ju potom uz na izbu doniesli

kacenka videla som ta pod juzankou asi aj s mangelom si isla,my sme isli po ceste na bicykoch 😉

adkag
29. júl 2008

minka tak to je super, mne jakubka doniesli na par minut,len co sme sa odfotili spolu a hned ho brali prec. potom ho doniesli az na izbu po tych cca 6 hodinach,uz teraz neviem presne ale skor to iste nebolo.
audrey to co si davala ten link je bazarik? ja som myslela ze nove veci. pozerala som zatial len zbezne.

zuzanamv
29. júl 2008

Aj nam Veroniku nechali na tie 2 hodinky na sale, kym som musela lezat. Bolo to fajn, aj sme prikladali.
Potom sla so mnou na izbu a az na noc ju zobrali, nech sa vyspim. (Aj tak som nespala a kecali sme so spolubyvajucou). 😉

audreyd
29. júl 2008

adi, hej, bazárik 🙂 ale veľmi pekné vecičky 🙂 dovoz v rámci TN a okolia zdarma 😉
sisa, ty si sa na kedy dohodla, že ti to donesú?

sisa.b
29. júl 2008

ja som sa este nedohodla. pytala som sa ich este vcera, ze preco mi to nezobrazuje a ci nemozem v tn vyzdvihnut veci osobne a odpisali mi to s tym explorerom a ze v tn dovezu zdarma. tak som si objednala, ale asi budem cakat, kym im korunky nabehnu na ucet, lebo som to uz aj platila. nevedela som, ci za dobierku nebudu chciet nieco naviac...
dievcata, zacinam sa na porod tesit. hlavne v tychto horucavach si prajem, aby uz bol november 😝

kacenka83
29. júl 2008

mne doniesli kubka na izbu tusim az po 9 hodinach, vraj kvoli tomu, ze ho skor nevidela doktorka... ale prilozili mi ho hned ako bol obleceny a bol s nami
minkak to uz som asi nevnimala, vobec som ta nezaregistrovala, prepac
sisa plavanie je super, deti si vodicku fakt uzivaju

audreyd
29. júl 2008

sisa, ak si z tn, tak neplatíš žiadne poštovné ani za donášku 😉

plávanie tiež vrelo odporúčam 😀

sisa.b
29. júl 2008

ale su tam dva sposoby platby - priamo na ucet alebo dobierka. ja som dala platbu na ucet, ak by chceli este cosi za dobierku... ale uz mam mail, ze zajtra mi to prinesu, tak sa moc tesim 🙂 vraj som si vybrala velmi pekne vecicky.

chodite sa kupat na krytu? pocula som, ze su tam nejake kurzy. len si neviem predstavit, ako taky drobcek plava 🙂 ci mu nie je zima, atd... niekedy mam aj ja problem s tou vodou 😀 a mala by som aj seba zas nahnat na nejaky pohyb, lebo som uz strasne siroka. plavanie je asi jediny sport, co si uzivam 😝

audreyd
29. júl 2008

sisa, myslím, že väčšina chodí do hupsu (www.hups.sk) alebo do dubnice 🙂

sisa.b
29. júl 2008

dubnica bude asi lepsia - uz asi rok v dca byvame... len pracujeme stale v tn, doktorov mam v tn, trvaly pobyt mame v tn... dubnicu zatial moc nepoznam a asi nebude mojou srdcovou zalezitostou ako trencin.

inak ta pani z bazariku je fakt moc ochotna. uz sa ponuka, ze pozhana babatkovske vecicky 😀 musim najskor pozriet, co nam bude chybat. nieco som si este nechala po detoch...

minkak
29. júl 2008

kacenka nehnevam sa co si 🙂 ja len tak,to bola bleskovka ako sme prefrcali 😀

venonna
29. júl 2008

fiha, cafte kocky, tu tio frci.
No, zavazne som objednala tu autosedacku a teraz uz len dufat, ze do piatku pride 😀
muci, ja som sa pri vybere rozhodovala na zaklade tychto diskusii:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
a
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
tak cafte, ja idem spat 😉

venonna
30. júl 2008

dobre ranko 🙂 kde ste? nespite!!!
Kocky, idem na radu - chcem kupit plavacie koleso pre najmensich (s tymi otvormi pre nozicky) - mate s tym skusenosti? Je to dobre? Alebo su lepsie rukavniky? A kde to v TN kupim? V draciku? V Juzanke? ...
vela otazok, co? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre