Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
5. júl 2008

naco idete do blavy???

dannynka
autor
5. júl 2008

lucaska ideme si sparvit vyletik.. 😀

lucaska
5. júl 2008

a idete konkretne niekam , ci len tak????

dannynka
autor
5. júl 2008

lucaska- 🙂

drobec.z
5. júl 2008

ahojte,
lucaska krasne fotocky, idem aj ja dat 😉

lucaska
5. júl 2008

drobec, ako vzdy pekneee foto.... aj my sme ficali ma kukurici..... 😀 😀 😀 😀

adusa
5. júl 2008

Pekne fotecky, muselo byt fajn 😵 .

Drobec nebol dnes doobeda Tvoj manzel aj s drobcom na kamienkoch? Nejaky mi je povedomy 😅

lucaska
5. júl 2008

adusa bolo fajn.............a vy ste kde boli nakoniec?????

dannynka
autor
5. júl 2008

ahoj aduska...co ty nemozes spinkat 😀 😀

lennie7
6. júl 2008

ahojte babulky 🙂 tak my sme boli vcera doobeda na splanekore a bolo super 😉 len sme museli pred 12stou odist lebo sme mali poobede navstevu..neviete ktora lodka vyhrala? 😕
lucaska, drobec kraaasne fotecky 😉
inak na tu opekacku v sobotu asi pojdeme len mame zas buducu sobotu navstevu, tak neviem este..
dajte vediet aj ostatnym babam nech pridu 🙂
adusa aj ty prid a zober aj sestru 😉 🙂

drobec.z
6. júl 2008

adusa, bol mangelicek na kamienkoch, teraz som sa ho pytala ci tam nebola nejaka pani s Anickou a on,ze hej, ze kto je to,lebo ostatne baby on pozna 😉
Tak my sme dnes vyskusali cyklosedacku a Romimu sa velmi pacilo, ale tahat do kopca, tak to je riadna fuska, poviem vam, hodim aj foto 😉

lucaska
6. júl 2008

drobec ja by som mala problem v takomto teple vytiahnut hore kopcom seba, nie este maleho...... 😀 😀 😀

lennie7
6. júl 2008

drobec a aku mate sedacku prednu ci zadnu?Vcera som uz dala ako tak dokopy bicykel po 3 rokoch uz len sedacku kupit a mozme jazdit aj my 😀

lucaska
6. júl 2008

drobec super fotecky, a kde ste boli na vylete????

drobec.z
6. júl 2008

lennie, my zadnu, ja potrebujem pohodlie a hlavne tahat hore kopcom a postavit sa a este take 30km tury,takze lepsia zadna 😉
lucaska, zatial len tu po juhu, lebo sme skusali ci bude sediet, ale po obede sa chystame uz dalej, lebo sa mu to pacilo, ale to uz bude dufam tahat mangelicek, mozno skocime tu okolite dediny 😉

drobec.z
6. júl 2008

lucaska, pekne foto v pase, z rodea 😉

lucaska
6. júl 2008

drobec dakujem, ano z rodea konecne aj mna niekto cvakol, lebo vacsinou fotim ja....... 😀 😀 😀 😀

my sa chystame na plavku, ale dnes pojdeme do nemsovej, lebo v Tn cez vikend byva plno........
aby ste to neprehnali, nieze zajdete daleko a vecer svalovica.......... 😀 😀 😀

drobec.z
6. júl 2008

lucaska, tak sa nespal tak ako ja tento tyzden ☹ , uz ma sice nic nepali, ale teraz sa skrabem ako keby som mala svraba 😀 😀 😀 a s tym fotením to mame rovnake, aj ja stale zobrem, nech aj mna odfotia, ale ked je u nas mamina, tak ta foti stale mna. 😉

ivaz
6. júl 2008

ahojte, kto si príde dnes na soblahovskú zakorčuľovať? http://www.trencin.sk/index.php?s-cv-contentID=...
už od druhej nám tu vyhrávajú. 😉

adkag
6. júl 2008

ahojte, my sme boli dnes opekat na inovci,samozrejme autom,lebo kto by drobca vliekol na rukach 😖 . ale bolo super, tie spekacky hned inak chutia ked si ich clovek takto v prirode pripravi 🙂 .
aj my sme boli vcera nakoniec na splanekore sa pozriet ale az okolo 2 a to lodky uz len stali okolo brehu a bol tam program,celkom sranda.akurat jakubko vystrajal,furt musel byt niekde inde takze som z toho moc nemala. boli sme len do 4.

drobec.z
6. júl 2008

tak my sme sme dnesne popoludnie stravili na bicykloch, Romco hned ako vstal, dal prilbu na hlavu a uz stal pri dverach, tak sme hned nakocili na bicykle a sli sme az na sihot a po hradzi cez noviny, kde sme sa zastavili na ihrisku a potom pomaly domov, lebo sme mali defekt, tak sme si aj potlacili bicykle. Ale romi bol frajer, celu cestu sedel v sedacke ako maly cestovatel 😉 😉 nakoniec sme mu napustili na balkone bazenik a teraz plava vo vani s tatom 😀 😀

meggi
6. júl 2008

Ahojte, ja som dnes oddychovala doma, lebo akasi som bola zmorená a tato bol s Karolinkou vonku... Už mi akosi začína tvrdnut bruško, tak dufam, že ešte do terminu počkáme... V štvrtok mam ist na kontrolu, tak uvidíme...
Aduska - vitaj doma 😉
Inak zajtra poobede sa chystám do Južanky , čo takto dat tam stretko... Je to asi dost narychlo - ale vačšina z vas je Južaniek, tak by nemal byt problém sa zmobilizovat... Čo vy na to??? Ja budem rada, ak sa tam aspon z niekým stretnem 🙂

zuzanamv
6. júl 2008

Ahojte,
tak my sme s Veronikou doma s BA.
Maťko bude týždeň prázdninovať s babinou a dedom bez nás.

A ja si tiež oddýchnem len s jedným bábom 🙂

Mali sme sa super, trošku som sa postretávala s kamoškami, dokonca som asi po 4 rokoch bola v kine!

Ak by ste sa zajtra stretávali, pridáme sa!

jurdinka
6. júl 2008

Ahojte, volam sa Maja a rada by som sa k vam pridala na podnet kacenky 🙂 Mam malu dcerku Ninku mame 11 mesiacov a som na MD.Byvame v Zlatovciach a je nam tu trosku smutno lebo tu moc mamiciek na MD nie je. Takze ak by som mohla rada sem nakuknem a obcas prispejem.

erka12
6. júl 2008

ahoj jurdinka,vitaj 😀

dannynka
autor
6. júl 2008

ahojte 🙂
jurdinka-vitam ta tu... 😉
zuzanamv-aj my sme sa dnes vratili z Blavy...xi xi a bolo super 😉 Gabike som na cestu ani plienku nedala a vobec sa nepocikala v aute..ked sa jej chcelo tak povedala a cikala na odpocivadlach 😀
drobec-krasne fotto... 😉

lucaska
6. júl 2008

ahoj jurdinka, super ze si sa rozhodla pridat k nam................. 😉

drobec.z
6. júl 2008

vitaj jurdinka 😉
danny, tak to je super, ze ti Gabika hlasi, nam tiez dnes Romco zahlasil cikanie, ale kym som ho povyzliekala, tak uz cikal na kobercek, ale on je este maly, a mne sa prebalovanie paci 😀 😀 😀
meggi, tak sa ti to uz krati, normalne ti zavidim 😉 hoci ja by som radsej chalana, ale hlavne nech je to zdrave 😉

drobec.z
6. júl 2008

ahoj radka, ako bolo v nemsovej? my sme tiez zvazovali, trosku si nas navnadila, ale nakoniec ani nevieme, kde tam kupko je,a romi nas prehovoril na bicykle 😉

dannynka
autor
6. júl 2008

drobec-tak drzim palceky ked sa ti prebalovanie paci aby si este prebalovala dlhooo..xi xi teda aj pri druhom...a cim skvor 😀

erka,lucaska-ahojjte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre