Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
8. júl 2008

no lucaska, ved ja si myslim, ze vyzerame aj lepsie a to popri tych detoch je super a keby sme este kazda mala vlastnu maskerku, kadernicku a osobneho trenera, tak ideme na top 50 hollywood 😀 😀 😀 😀

mucilienka
8. júl 2008

drobec je to tam na chvilu... mi neuverite, mala si vypytala prave jest masko s ryzou.. tak dusime... 😀

drobec.z
8. júl 2008

muci, to je pekneeeeeeeeeeeeeeeee 😉 , tak teda, ta maruska je iny vymyselnik a nekukate kravku??? 😀 😀 😀

lucaska
8. júl 2008

muci cooo????o desiatej masko s ryzou.............????

drobec 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
8. júl 2008

muci to vam kto maloval????

mucilienka
8. júl 2008

drobec, kukame... vsak tam cosi jedol ten maly - kralika, a ona si na to spomenula, tak sa veru poriadne natlacila... a vypila dve flasky caju.. 😲 co si dnes vybrala v dmke, tak mozno... 🤐
lucaska, jedna baba z MMB, to mame pre svokru k narodkam....

lucaska
8. júl 2008

muci super darcek , kraaaaasny................. 😉

adusa
8. júl 2008

Babenky poslite aj mne ten receptik na resanky, prosiiiiim 😵 . Uz neviem kto ho sem originalne dal 😅 ..., myslim ze muci

Este som sa chcela spytat, Muci Ty mas v albume nejake stretko na NEJAKOM mieste, vyzera to ako kaviaren spojena s hernou pre deti. Vyzera to super. Kde to prosim Ta je? Ja tuzim len po jednom, aby som si v klude POSEDIACKY mohla vypit kavu alebo pivko a mala by nemala sancu ujst zatial na druhy koniec TN 😝 😅

maminkatn
8. júl 2008

muci veru nevytiekol len ked som dala vela plnky a mali sme ix presne 64 ks teda fakt dost a aj manz.sa pacili 🙂 😀

mucilienka
8. júl 2008

aduska,
mas to v IP...

no, je to Verde (opravte ma, ak sa mylim) na rohu nam. sv. Anny, hned vedla vratneho a vchodu do dvora, kde je Guiseppe...

adusa
8. júl 2008

Muci to je ina bleskovka, dakujem mooooc 😵

drobec.z
8. júl 2008

adusa, to bolo kafe verde na nam.sv Anny, super 😉

drobec.z
8. júl 2008

muci si ma predbehla 😀 😀 😀

mucilienka
8. júl 2008

babyyy, mala stale cuci na TV, ona je tusim na tom zavisla... mi dnes poobede spala 4 hodky, tak asi tak skoro este nezaspi.. som ju musela budit...

maminkatn
8. júl 2008

a to cesto sa da urcite pouzit aj na nejaky inaksi kolacik ked vyskusam dam vediet 🙂 🙂 🙂 a to ja urcite vyskusam a to stretko...to by bolo celkom fajn ja by som sa kludne pridala aj ked som tu nova

lucaska
8. júl 2008

muci nie giusuppe ale giacomo......... 😉

mucilienka
8. júl 2008

lucaska, dikes za info, ty to vies najlepsie 😉 odkedy tolko nekavickujem a nerestaurujem stracam prehlad... varim mi len jeden sefkuchar - ja, a obcas moja mamca 😀 a to si meno nezmylim... 😀

adusa
8. júl 2008

Dik, urcite tam pojdeme niekedy 🙂

drobec.z
8. júl 2008

idem ja brumkat, lebo dnes rano som mala budicek o 4 a tak som trosku mimo, dufam,ze dnesna noc bude kludna 😉

lucaska
8. júl 2008

drobec dobruuu noooc

dannynka
autor
8. júl 2008

tak babulky aj ja uz som tu..prave som vysla z vane...a vytesujem sa dnes sa mi podarili vyhrat hned dve aukcie na MMB 😀 😀 😀

dannynka
autor
8. júl 2008

drobec bruu nocku 🙂

mucilienka
8. júl 2008

danny a co si vydrazila?

dannynka
autor
8. júl 2008

pekne oblecko ppre Gabiku 😉

drobec.z
9. júl 2008

Danny, tak ty si sikulka, Gabca bude kocka 😉
ja som v piatok nakupila oblecko pre Romca v cechach, brasko ma povodil po super obchodikoch, nehorazne zlavy, tak to som fakt cumela a este aj ta ochota predavaciek, baby ja odteraz len k nim na nakupy, normalne,ze 70-90 zlavy, supravicka tricko+vesta na romca 92 velkost za 129 ceskych a to v origos detskom obchode a ine, ja som kupila plavky zlacnene z 1400 na 350,- no proste uzas 😉 a najviac ma prekvapkalo strazene parkovisko za 10Kc na cely den v centre zlina, no ja som uplne mimo 😉 berme si priklad

kacenka83
9. júl 2008

dobre ranko 🙂
my sme sa prave vratili od dr., mam nejaky virus v hrdle a nose, vraj je toho vela 😒 ☹
inak keby ste vedeli aky narcis je ten nas kubko, o stvrtej v noci som sa zobudila a kubko stal v postielke a pozeral sa na seba v zrkadle, ma take svoje na kolotoci v urovni oci ked sa postavi 😀
jurdinka aj ja mam pocit, ze stale varim to iste, preto som zacala s polievkou, mal ju prvy krat a davala som lyzickou, ziadne jedlo mu nedavam z flasky, aj pitie uz trenujeme z hrnceka, najlepsie mu to ide zo slamky, alebo len tak z poharika
no a inak varim asi stale to iste, vacsinou mam zaklad cuketu a aby bol dlhsie zasyteny tak mu striedam ryzu, zemiaky a cestoviny a pridavam mrkvicku, kalerabik, brokolicu, karfiol, hrasok a spenat plus kuracie masko... ale moje mu aj tak najviac chuti, len ja mu robim len s kuracim maskom tak mu davam obcas kupovanu vyzivu kde je jahnacie a morcacie...
a zltok mu nedavam do prikrmov, ten papa s chlebikom a troskou masla, ide sa za tym utlct...

drobec.z
9. júl 2008

kacenka, ze narcis 😀 😀 😀 ved on uz teraz vie,ze je fesak a baby sa budu o neho byt 😉

kacenka83
9. júl 2008

no veru drobec, baby sa o neho biju uz teraz, aj take 50-nicky, mali by sme mu to jeho ego trosku skresat, lebo kto s nim vydrzi? ale zase, ja by som bola tiez namyslena keby nic ine nepocujem len jeeej, ten je krasny, zlaty, na spapanie, ako babika a pod.... 😀 😝

jurdinka
9. júl 2008

kacenka- 😅 😅 musela som sa smiat, u nas je to to iste........ale co narobime ked mame take krasne deticky 😵 😵 a s tym jedlom je to to iste, stale tocim to co ty dookola.
Inak idem podla prirucky kvoli alergiam, mame to v rodine, tak ak mozem chcem malu toho usetrit, aj ked sa tomu mozno nevyhneme. Preto aj stale kojim a to skoro kazde 3 hodky aj cez den , aj ked je uz pomerne velka a nemuse som tak casto. Jej aj tak MM zatial najviac chuti........... 😵

muci a dala by si mi linka na tu kocku z mmb co tak pekne kresli, nechala by som sa inspirovat.............dakujem

erka12
9. júl 2008

ahojte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre