Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
13. júl 2008

ja sa najviac bojim, ako to zoberie Romanko, a Misko pride o vela, o rozpravanie Romiho a tak,takze toho mi je luto najviac a jemu tiez, ja by som to sama nejako vydrzala, horsie s romim 😉

adusa
13. júl 2008

jasne, len hod do IP kedy a prideme niekedy doobeda 🙂 . Na plane mam len Banovce aj to len jeden den, len este neviem ktory 😅

mucilienka
13. júl 2008

drobec, ja si myslim, ze nakoniec aj to tehu sa vyriesilo k spokojnosti - miskovi by to bolo asi luto, a tebe tiez.. a sama toho budes mat vyse hlavy... maly je aj tak dost zivy...

drobec.z
13. júl 2008

bambulky, idem ja spinkat, nech som zajtra cula, posledny den s mangelickm ☹

minkak
13. júl 2008

lennie tak prepac,ze som ta zase nepotesila ,ale to sa snad este zmeni....take dlhodobejsie predpovede su ....

drobec no flakala som to tu lebo som sa zacitala do caskov,dobieham 😀 cez dovcu nebolo kedy 😀
MM uz ide zajtra do prace-fnuk-fnuk 😢 ☹ 😒 ach jaj ☹

drobec.z
13. júl 2008

muci ved hej, ale buduci rok v juli som na rade do Kosova ja, tak dufam,ze dovtedy nieco poriesime, lebo neviem si predstavit, ze od nich odidem ja na pol roka ☹

mucilienka
13. júl 2008

drobec, tak toto nemozu mysliet vazne???!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamina babatka do kosova??????????????? 😠 😠 😠 to je co za pakaren? 😠 😖

adusa
13. júl 2008

Drobec ved to sa tazko aj cita 😕 🤐 😔

minkak
13. júl 2008

no veru je to des 😠 😠 😠 ,bodaj by vam hned po navrate vyslo to tehu ,alebo cez dovcu??? 🙂

mucilienka
13. júl 2008

minka, kuki som fotky.. ale vam zavidim tu vodenku... 😵 veronka je kucerava ako ovenka... 😵 ja v nej vidim stale zdenka, aj ked ma farbu vlaskov po tebe... 😉

minkak
13. júl 2008

no to teda je ,strasne sa tesim ja som vzdy chela mat vlnite vlasy a tak som si priala aby raz moja dcera mala farbu po mne a vlnite vlasky a modre ocka k tomu 😉
a ta podoba to sa stale este meni...ale vela ludi hovori,ze cely ocko,ale najdu sa aj taky co v nej vida aj nasich
alebo mna

aj maruska je cely ocko a hovori sa,ze prve dcerky su cele po otcoch 🙂 🙂 🙂

mucilienka
13. júl 2008

minka, to mas pravdu.. aj mala je po MM... vcera ma ale jedna pani dorazila, ked povedala, ze Maruska je cela mamina.... 😀 😲 😀

minkak
13. júl 2008

no vidis nakoniec sa budete podobat ako sestry 🙂 🙂 🙂

mucilienka
13. júl 2008

minka, to hej - jedna cierna, druha biela.. modrooka a hnedooka.. uplne ako jednovajecne dvojicky 😀

minkak
13. júl 2008

no ved 😀 😀 😀
ale nejake tie crty tam su ....nezaprete sa aj tak 🙂

kolar14
13. júl 2008

Aj ty si ešte hore ináč ja som Lucia

mucilienka
13. júl 2008

super, ze si sa nam predstavila...

drobec.z
14. júl 2008

dobre ranko vsetkym...
tak hned vidno,ze je tu stalica mirka, uz to tu taha aj do polnoci a nejako sa to tu zacina ozivovat, takze zase bude kopec citania 😉
muci, ja neviem ako to je s tym kosovom,ale teraz s MM ide nasa kamoska, jej muz bol pred rokom a ona ide teraz a ma takeho 2-rocneho chlapceka. ☹ a Maruska cela mamina 😀 😀 😀 😀 ,teta asi potrebuje dioptrie a take trosku silnejsie 😀 😀
mirka, aj ja ti zavidim dovcu, z tych fotiek normalne sala taky klud, to nam by sa zisla taka dovolenka, len ja, MM a Romanko 😉 este lepsie ako pri mory 😉

drobec.z
14. júl 2008

pardooooooooon opravujem pri moriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

kacenka83
14. júl 2008

ahojte, vidim, ze sa tu uz zase ponocuje v plnom prude 🙂
ako bolo na opekacke a kolko bolo ludi? a co nove ste sa dozvedeli?
my sme boli cez vikend v sulove, bolo super, to ticho a priroda, to ja mozem 😀
na plavkove stretko by sme sa aj my pridali, uz sa tam aj tak chystame, len nam to doteraz nevyslo, uz mame aj kolesa nakupene 😀
drobec ja som nevedela, ze do kosova beru aj maminy, to je strasneee ☹

dannynka
autor
14. júl 2008

ahojte,zase ste vcera ponocovali 😀 😀 😀

muci-veru teta asi zle videla aj podla mna je mala cely tato,takisto aj mirkina 😀
drobec-drzime palceky aby VAm to rychlo uslo a aby si bola cim skvor tehu.. 😉

drobec.z
14. júl 2008

danny, to tehu tak rychlo nepotrebujem, ale nech je tati co najskor doma a potom uz cas ukaze 😉 ,ale vdaka
kacenka-zeny v nasej brandzi maju vyhody do 1-roku veku dietata a potom normalne ficia ako ostatni 😉

jurdinka
14. júl 2008

Ahojte,
kacenka a to ste boli niekde na chate? aj ja milujem ticho, hory, a majo rodinku okolo mna. 😉 Inak spominala si ze ste boli s Jakubkom v Tatrach, neporadis na akej chate? Planujem aj ja na jesen vyrazit do Tatier. Uz si zdrava???

adkag- objednala som si manducu 😉 potom mozeme urobit manducove stretko 😉

minkak- mozem potvrdit ze prve dcerky su po otcoch, ta moja je jeho verna kopia 😀 a tatino je patricne hrdy na to 😵

drobec- to je hrozne, nedokazem si ani predstavit opustit take male dieta na pol roka, u vas asi neplati 3 rocna MD, ze?

jurdinka
14. júl 2008

drobec- to ti verim, ze ti bude manzel chybat a hlavne malemu. Moj ked odide na mesiac prec, som z toho chora tyzden a tiez sa vzdy obavam ci ho mala spozna a bude chciet za nim ist..... 😖

kacenka83
14. júl 2008

ahoj jurdinka, neboli sme na chate, ale u manzelovej rodiny, maju tam taku drevenicku kde chodia cez vikendy... a boli sme v tatrach v maji, tatino nam kupil vikendovy pobyt v hoteli, lebo sme mali vyrocie takze sa o nas starali, ale ked sme nemali kubka tak sme byvali v sukromi, mali sme pre seba jedno poschodie na dome, vlastny vchod a vonku zahradu s posedenim a grilom... byvali sme priamo v poprade a vozili sme sa vlacikom kam sme chceli, ale pokial mate auto tak to mate jednoduchsie...
a asi som uz zdrava, tam v tej prirode mi ani neprislo, ze by mi nieco bolo 😎
drobec ale ak tak na misiu neberu oboch rodicov naraz vsak?

drobec.z
14. júl 2008

kacenka z moralneho hladiska neberu, my nesmieme robit ani v nadriadenosti alebo podriadenosti, pretoze by to mohlo byt neobjektivne a na misii treba dost casto zvazovat, tak manzelia nesmu ist naraz spolu, preto chodia po sebe 😉
jurdinka a akej farby si si objednala manducu, my si tiez chceme, ale cervenu a adkag vravela,ze tu farbu nemaju ☹

minkak
14. júl 2008

drobec no budes to mat perne,jurdinka ja si neviem predstavit ani ten mesiac.... ☹ ☹ ☹
MM je dnes prvy den v praci po dovolenke a stale ho obe hladame taaaak nam chyba ☹ 😢
a je nam smutno predsa len 2 tyzdne sme boli stale spolu uz sa tesim zachvilku pride na obed 🙂

drobec.z
14. júl 2008

mirka a co dobre varis???????

kacenka83
14. júl 2008

ja si neviem predstavit ani tyzden ☹
kubkovi tusim idu horne dvojky a je cely nesvoj, uplakany a stale by sa len tulil co mi zase vyhovuje, len keby nemrnkal stale 😒
drobec ja idem kubkov uvarit cuketovy privarok a ja tam mam obed co mi manzelova mamina zabalila, ale mam tam aj patizon tak ten bude asi zajtra

venonna
14. júl 2008

cafte kocky! Hlasim sa (po dlhej dobe 😔 ) z Kysuc - vegetim u mamy 😀
drobec - krasne foto!!! kocky, vsetky ste tam krasne! 🙂
Inak drobec drz sa, myslime na Teba asi vsetky...
Tak sa majte a pevne nervy s detmi doma v tomto uplakanov pocasi... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre