Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dienka
27. mar 2009

ahojte 😉
mimi100, amatula a mami.sk vitajte 🙂
k nam pridu dnes nasi, zajtra ideme lyzovat, moja mamina ostane s dankom doma 😵 Takze varim im na zajtra obed a chcem este aj kolacik upiect, aby sme si zobrali so sebou.
New, Dannynka mate pekne poprerabane. New pekna linka, jednoducha, moderna. Ja pokukujem do buducna po nejakej v kombinacii seda a cervena, popr. bordova 😕
Ivaz skoda, ze sme sa nestretli ☹

dannynka
autor
27. mar 2009

ahojte ,kto na kavicku alebo cajik?
muci-dakujeme za tipy,ak budem mat cas pojdem kuknut 😉

dienka-aj ja som Ta videla predvecerom za mostami pri papine z auta,isla si aj s kamaratkou smerom k papine 😉

amatula
27. mar 2009

dienka kam idete lyzovat????
aj mi lyzujeme uz aj daliborko 😉
rozmyslame aj zajtra ale mm ide na sluzobku tak sa mu nechce 😒

dienka
27. mar 2009

dannynka boli sme sa doobedu prejst, ale len take kolecko sme si dali, lebo fukal hnusny vietor 😒
amatula ideme do semmeringu, stredisko stuhleck. ja som tam uz raz bola, len moj muz a ocino este nie, tak chcu vyskusat 😉 Super, ze maly uz lyzuje. My sme Lauriku zacali ucit v 3 a pol roku a uz leti ako vichor. Samozrejme ide tiez 🙂

amatula
27. mar 2009

jeje tam bol mm pred mesiacom.... 😉 🙂
na rok planujeme Alta Badiu alebo nieco v Tyrolsku....vraj je to tam super.....

mi sme zacali s drobcom tuto sezonu,,najskor trucoval ale uz mu to ide super..len este nevie dobre brzdit....tak minule na Kubinskej skoncil v krikoch 😀 😀 😀 😒

dannynka
autor
27. mar 2009

dienka veru,aj dnes este pofukoval ale uz nie taky hnusny ako predvcerom 😉 Inak zevraj zajtra ma byt 15-stupnov no som veru zvedava 😅 😅 😅

mami.sk
27. mar 2009

ahojte,
tak konecne som sa dostala aj k pisaniu lebo doteraz som len citaaala a citaaala 😀
to kym vsetko stihnem tak aj zabudnem co som chcela napisat 😀

minkak - rodila som v TN, 19.12. sa ta moja Terezka narodila. mala som perfektny porod, za 4,5 hodiny som bola vybavena 😀 muz to skoro nestihol 😀

muci- a maju v Takku aj na malinke babatka? skoda ze ja si nemozem kupit ziadne tricko ani tuniku lebo nic neobleciem 😝 musim pockat asi az kym prestanem kojit, inac to nevidim 😀 ale musim manzelovi kupit nejake rifle 😉

som pisala ze tu bola moja mamina a tak sme boli vzdy s kocikom vonku / prisla na dovolenku a ja som ju skoro ustvala 😀 😀 😀 / a tak sme pobehali aj obchody a mama nakupila asi 10 veci a ja NIC ☹

inac baby co sa mi dnes stalo 😝
isla som maminu odprevadit na vlak, Terezka zaspala / co sa este doma cez den nikdy nestalo na viac ako 10 min/ a tak som ju spiacu narvala do kocara, jasne ze sa zobudila. tak som ju chcela trochu pohojdat aby zase zaspala a zistila som ze mam DEFEKT 😝 😝 😝
vlak isiel o 20 min, rychlo som vybrala Terku z kocara, sup do autosedacky, dieta reve, mama nervozna ze nestihne vlak, listok nekupeny, volam muzovi ci nemoze odviezt mamu - //robi nedaleko stanice a my byvame pri maxe takze blizko//, muz je na Juhu sluzobne, rychlo hladam kluce od auta, beriem dieta , mamu - ta po nakupoch v Trencine tazke tasky jak hrom, rychlo startujem, nemozem sa dostat z vedlajsej na hlavnu, musim sa otocit na kruhaci pri maxe, pridem konecne na stanicu a kukam - rychlik uz na nastupisti a ja nemam kde zaparkovat 😝 😝 😝
rychlo posielam mamu kupit listok, ani nevie poriadne kde - ma dost blby orientacny zmysel, nestihli sme sa ani rozlucit a len som sa modlila aby stihla kupit listok a nastupila do dobreho vlaku 😲
no som jej volala tak vo vlaku sedela ale ci v dobrom to neviem lebo bol taky hluk ze som nic nepocula 😝

tak taky som ja dnes mala fofr 😀 😀 😀 a dotrepem sa domov a moje drahe dieta furt place. tak som ju nakojila a strcila som ju uplne hotova do postielky a si predstavte ze uz pol hodiny spi 😀
tak som stihla aspon precitat co ste popisali 😉 a dufam ze bude este aspon hodinu spat 😉

mami.sk
27. mar 2009

juj, ja som stala na lyziach 2 x v zivote, v 7. triede a na gympli na lyziarskom vycviku 😀
no ale strasne by som chcela lyzovat, muz mi uz dlho slubuje ze ma zoberie, tak hadam buducu zimu 😉

danny, aj ja sa tesim na zajtra, som sa tiez docitala na nete ze ma byt tak teplo tak uvidim. dufam ze predpoved tentokrat vyjde 😀

amatula - maly je borec 😉

dienka - prijemne lyzovanie. a kam to idete? kde sa tu v okoli da dobre zalyzovat?

inac akurat zabehol moj muz z roboty a doniesol mi sprej na defekt 😀 😀 😀
vraj aby som nemusela nabuduce stresovat 😀

tak uz len pockam kedy sa Terezka zobudi a idem pobehat s kocarom, aby som nevysla z cviku 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

mami-no pribeh ako s nejakeho krimi serialu 😅 😅

amatula
27. mar 2009

no skôr z telenoveli 😀 😀

mami si si uzila 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

amatula-alebo. 😅 no ono sa niekedy zadari a hned je blbec den..... 😅 inak ten defekt potesi.....mne sa tak raz stalo ked som isla dolu juhom....a zrazu len mekke koleso a co teraz,tlacit do kopca s vyfucanim kolesom aleboist dole a dajako sa dostat domov?a spiace dieta v kocari 😅

mucilienka
27. mar 2009

mami.sk, nie az od velkosti 92... ale maju aj panske rifle za 9.99Eur, a celkom slusne vyzerali.. a velmi pekne panske tricka a kosele, za smiesne ceny...

ja som dneska nejaka hotovson, tusim idem s malou zalahnut... tak dobruu 😅

amatula
27. mar 2009

no klop klop...ja mám nafukovacie kolesa a ten kocik mali obaja a ani raz som nemala defekt a ani nepustalo nic 😎 a vsetci ma strasili ze budem mat s nafukovacimi problem

a co sme druhemu kupili sportovi tam su umele a uz su sama diera a kaz 😅

lucaska
27. mar 2009

mami.sk,tak to bol dnes den,ale v pohode ste to stihli........................ja uz som straasne dlho nestala na lyziach,ale straasne ma to bavilo,je to uzasny super pocit...............

muci,my sa chystame poobede do tesca tak tam pojdem kuk 😅 😅 😅 😅 😅 nieco na seba by som aj potrebovala,pre lucasa ani moc nie ale ako sa poznam zas nakupim lucasovi a ja nic 😝 😝

mami.sk
27. mar 2009

juj babenky, vam poviem ze telenovela 😀a mamina nedviha telefon tak dufam ze sa neodviezla do Bratislavy 😀 😀 😀

no manzel sa mi rehal, ze stacilo dofukat pumpickou koleso a mohli sme ist. no a co mna to v tom strese napadlo 😀
mu vzdy vravim ze odkedy som na MD ze som hrozne ohlupla 😀 😀 😀

inac nemate nahodou niektora velkostnu tabulku na oblecenie pre deticky?
sme dostali pre malu krasnu zimnu bundicku a oteplovaky, velkost 90/ ze vraj na buducu zimu/ ale mne sa to zda dost velke na rocne babo / aj ked my s manzelom sme vysoki a aj mala sa zda ze bude/ a nikde nemozem zistit ake su priblizne velkosti u deticiek v jednotlivych mesiacoch.

mami.sk
27. mar 2009

no tak mamina je v dobrom vlaku 😀 a telenovely je koniec 😀 😀 😀

amatula
27. mar 2009

http://second-hand.sk/content/view/10/11/

vsetko je na webe............ 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

ake sme vsetkx pohotove 😀 😀 😀 😀

lucaska
27. mar 2009

😅 😅 😅 😅 😅 treba mat prehlad................ 😝 akosi tu pridriemavam 😖

mami.sk
27. mar 2009

no dievcence, ze ja som vas nenasla skor 😀 😀 😀
ultra rychle ste , veru 😉
super, takze 90tka by mohla byt aj na 2 rocky ako tak pozeram 😀 to by som sa veeelmi potesila lebo na 1 rok uz mame dost zimnych bundiciek 😉

neuverite ale to moje dieta este spi 😉 zazrak..to moja mama by mala castejsie chodit 😀

mami.sk
27. mar 2009

no a ja by som uz tak isla vonku, je super vzduch a aj slniecko vykuka 😀
a teraz bude mala potvorka spat 😀

mimi100
27. mar 2009

caute, dnes je vonku ozaj super ja som bola s malou doobedu asi 1,5 hodky vonku a ked sme prišli domov som jej pustila Pat a Mat, že ja dovarím obed a ona mi pri tom posediačky zaspala aj s flašou od jupíka v ruke , muž sa smial , že je jak malý opilec 😀 😀 😀
mami. sk, no to je ozaj príbeh jak z telenovely to je zákon schválnosti to čím viac sa snažíš tým viac sa nedarí
muci dakujem za typ na nákupi, niečo tehu by sa mi aj zišlo lebo po malej mám tie veci dosť zničené a muž ten sa stále sťažuje že nemá čo nosiť tak ho niečim prekvapím 😅
ked ste písali o tých druhých detoch že su určite lepšie tak v to pevne dufam lebo mne sa Katka budila v noci každé dve hodiny a celu noc mi prvý krát prespala ked mala 1,5 roka, ked som ju prestala kojiť, tak pevne dufam ,že to bude teraz inak
inak baby zajtra je na dlhých honoch burza detského oblečenia a potrieb pre deti, dá sa tam celkom dobre na drobcov nakupiť 🙂 🙂 🙂

mimi100
27. mar 2009

a zabudla som prepáčte že stále nemám fotku alestále mi to tam nejde uložiť, vypisuje že má velky objem a ja som taký PC antitalent to neviem urobiť 😒 😒 😒 musím už konečne nahovoriť mm nech mi to okukne

mucilienka
27. mar 2009

baby, jasne, ze je medzi nami dobre 😀 mozete lutovat, ze ste nas nenasli skor... 😀 😀 😀

mami.sk,

no 90tka by som povedala, ze je tak na 1 a 1/2 roka, moja mala ma teraz 92-98 a to ma 2 a 1/2 roka.. obaja sme skade ruka, skade noha - skoro dvojmetrovi a mala je taka ista, 12 kilovy chrustik... ale tak co uz, bude taka fajta aj podla doktora, ze lucaska ???? 😀 😀 😀
(lucaska je totiz sesternica mojho manzela, a aj so segrou su ako modelky dlhe, tak dufam, ze to mala podedi 😀 )

mami.sk
27. mar 2009

muci, dufam ze to vyjde tak na 2 roky, lebo co by som robila s oteplovackami a zimnou bundou v lete? 😀 😀 😀
ja mam 180 cm a mm 187 cm tak si myslim ze Terezka nebude ziadny trpaslik 😀

mucilienka
27. mar 2009

mami, skusite ponosit uz cez zimu co pride, a odlozis pre druhe.. mne svagrina nanosila toooolko veci z USA, niektore mala nemala vobec na sebe, lebo sme netrafili velkost do rocneho obdobia.. tak dufam, ze budem mat aspon 5 dcer, co to poderu.... 😀
no, ja mam 176cm a MM skoro 200cm, ale mala je cely MM, takze to bude do ich rodiny asi celkovo...

mami.sk
27. mar 2009

muci, mas pravdu, vsak z toho sa nestriela. len to dostala od mojich kolegyn a je to krasne. fialova s kriklavou zelenou. no proste chutne 😅

mimi - skus si zmensit velkost fotky. ja som tiez musela zmensit 😀
ak mate digitalny fotak tak k nemu byva instalacne CD kde je program na zmenu fotiek 😉 a tie fotaky co nemaju CD staci ked pichnes cez kabel fotak do PC a samo si nainstaluje program 😉

mucilienka
27. mar 2009

mami, mimi, aj fotky by ste mohli popridavat... 😉

mne manzel zobral vyvencit malu, tak nezvyk, sediet za PC a len tak vypisovat... 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre