Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

miroslava72
18. jún 2009

Ahojte

Amatula,boli sme to my...mali si nas okriknut....a k akemu mudr. chodis pod sokolice?

No ja veru tiez uverim tomanovej az ked budu eura na ucte.....uz tolko krat slubili....

Muci,to mas v brusku veru riadneho tajnostkara,ked sa nechce ukazat 😀 😀 😀

Minka skore uzdravenie prajem....a vy tiez este neviete co to bude?

mucilienka
18. jún 2009

ahojte kocenky,

miroslava, chce nas jednoducho prekvapit...😀

my sme mali taku krusnu noc - vcera dosiel MM, ze mu je nejako divno - a do rana sme hnackovali a vracali obaja.. mala sa zatial drzi... poviem vam, to je tusim horsie ako porod... 😝 tak sme na nutenej diete, MM si zobral dovolenku, tak sa malej venuje, ja som na totalku KO, celu noc na wcku, to je sila... ale asi to ide vzduchom, lebo aj baby u gyndosa vraveli, ze boli deturence chore....

amatula
18. jún 2009

ahojte

mmiroslava aj som chcela,ale som bezala..bo by som to nestihla 😒 chodim k dr.Hossovi...obvodak...

muci...aj mi sme to mali..je to vzduchom,,hnusna chronta ☹ 😒 davaj si smectu a vela cucoriedok....ine nic nemozes.....nemala by si!! 😒

pekny den prajem

mucilienka
18. jún 2009

amatula, no ja to mam uz druhy krat pocas tehu - smectu mame doma na tri balicky pre istotu.. len mi to nejako nezabera.... 😢 dala som si aj pigi caj, tak uvidime.. cokoladu ja nemusim, z toho ma napina, tak len ozaj vydrzat, kym to prejde...

erka12
18. jún 2009

muci smecta je na hnacku dobra,ale zabera neskor,aspon ja mam taku skusenost 😉 pre deti sa da kupit hipp napoj,len neviem ako sa to vola a mne to raz super pomohlo 😉

amatula
18. jún 2009

no muci ak je to to co sme mali aj mi tak musis!!pit vela cajikov...a smectu ona zabere neskor ale pomoze...a cucoriedky nemas tie su fakt jednotka na gastro!!
ale ti verim ze ti to nechuti mne bolo tiez fest zle a ked mas do toho tehu 😒 ☹
drzim palce!!

mucilienka
18. jún 2009

erka dakujem, ked bude aspon manzel mobilnejsi (ze bude moct opustit wcko na dlhsiu trat), tak ho poslem do lekarne, nech volaco zadovazi.. mala sa zatial drzi... som jej povolila cokoladu, tak sa vytesuje 😀

erka12
18. jún 2009

muci,mne misko raz hnackoval a zjedol asi viac horkej cokolady a z hnacky bola poriadna zapcha ☹

minkak
18. jún 2009

Ahojte 😉
Ivaz no Veronika mala brusnu chripku min.tyzden,takze hnackovala ako muci ☹ tak sme sa trapili do toho sopliky a teploty a ja s MM asi angina 😖
ale uz je lespie,uz len trolilinku sopliky 😉 tak sa uz vytiesame 😉

no muci ten prispevok to by bola uuuuuuuplna bomba,aspom by som to mala ako doteraz,len na dve deturence 😉 lebo 4 apol na dve je fakt smiesne ☹
ale som sa dopocula,ze aspon MD budem mat 9 mesiacov to som nevedela,tak aspon nieco 😉 ked uz prispevok je len na jedno ci uz pri dvojkach, trojkach..... 😠

muci drzkajte sa !!!!!!a tie cucuriedky su velmi dobre 😉 😉 😉

miroslava veru nie ,ani my nevieme co cakame-deturence su stale roztancovane.....nejako sa to nedalo pozriet,tak ale hlavne ,ze mame vsetko v poriadku!!!!!!

martinano
18. jún 2009

ahojte
muci,ale u teba to mozu byt take tie neskore tehu nevolnosti,ak by to pretrvavalo mala by si ist k dr.a nechcem plasit,ale dobre by bolo odporucit nemocnicu infuzie a potom to prechadza.aj priberas,alebo nie? je dolezite sledovat tento stav.sa mi to zda,ze by to mohlo byt ono,ked smecta nezabera.drzim palce nech si skoro fit.
teda minkak uzili ste si riadne ☹
ale uz budete aj vy fit, drzime palceky a babatka anko tancuju tancuju?
s tym prispevkom by to bolo fajn

martinano
18. jún 2009

a pridala som nejake foto 😉

minkak
18. jún 2009

Matka kraaaasne fotecky 😉 krasny traktorik,od koho dostal?
a ta zelena voda juuuuuuj,uz aby sa aj kupat dalo 😵
no tancuju,tancuju,jedna radost nastava riadna divocina,uz neviem vecer v posteli na ktoru stranu si lahnut komu sa skor uhnut,brusko sa mi uz cele vlni ,ked tak vyvydzaju,je to sranda 😵 😵 😵

martinano
18. jún 2009

mirka dakujeme
dostal od nas akoze na den deti, chceli sme ho na vianoce,ale vtedy uz neboli a teraz ich dostali, tak sme kupili 😉
to uz bude mat asi na vsetky sviatky tento rok 😀
tak je to vesele take s tymi drobcami no pekne na koniec to budu dvaja futbalisti 😀

mami.sk
18. jún 2009

ahojte 😉
po dlhom case nestiham citat 😀 😀 😀

muci - dr. Kockovsky 032/6581616, skoro sa vyzdravte 😉 veru tie hnacky a zvracanie nie je nic moc 😉
dnes som bola na internom v nemocke na sono a vedla mna sedela jedna pani co tam prisla s hroznymi hnackami / dokonca ju hospitalizovali/ tak dufam ze sme cosi nechytili ked vravite ze sa to siri vzduchom 😝 😝 😝

no mala je asi imunna ked je kojena , nie?

no a boli sme aj na poradni a uz mame skoro 7 kg 😉

mucilienka
18. jún 2009

;

mucilienka
18. jún 2009

ahojte kocky,

ten predchadzajuci prispevok je od malej 😀 cely den som prelezala.. teraz som sa trochu najedla a veru mi je zasa zle.. dufam, ze to nebude zasa na celu noc...
martinano,
dufam, ze nie... no uz som pribrala +5kg, tak hadam to bude v poriadku... mala sa drzi zatial - si nahovaram, ze ma dobru imunitu, vsak som ju 27 mesiacov kojila...

mami, dakujem za ciselko, zajtra sa ozvem, nech o mne vedia... no, ked sombola chora ja a malu som kojila, nikdy neochorela - vraj su protilatky v mliecku...

martinano
18. jún 2009

muci,tak potom si myslim,ze je to ok, to by si nepriberala a ked len tazko, neboj mala to nedostane ma dobru imunitu 😉
drzim paclce nech ti je co najskor dobre, hned od teraz 😉

mami.sk
19. jún 2009

ahojte baby 😉

dnes sa chystame na hrozny hic tak spm zvedava, lebo zatial je zamracene 😒

inac od dnes do nedele je vikendova akcia na fotky vo fotolabe cez internet min 100 ks, format 10 cm za 5 centov fotka 😉

minkak
19. jún 2009

Ahojte 🙂
martinano no dobre ste mu vybralimusi byt cely vyteseny 😵 😵 😵
Muci,ze marusku pozdravujeme 😀 sikulka 😵 a ja ,ze co to??? 😀 dufam,ze je Vam lepsie!!!!!!!drzkajte sa! 😉

mami ja som sa chystala cely tyzden ,ze si objednam fotecky cez DM a vcera mi prisiel ten mail z fotolabu,tak skusam,skusam od rana stale to blbne.....uz mi to aj vyhodilo,ze skuste znovu,tak nacitava mi to zase,tak uvidime,necham to nech si to natahuje a idem hajky za malou,snad to tentokrat vyjde 😉

zuzanamv
19. jún 2009

Ahojte,
sme sa dlho neozvali, nejako nestíham, veľa roboty. Ale nesťažujem sa, horšie by bolo, keby robota nebola.
Nechystá sa nejaké stretko?

Ja sa dnes teším na pokojný večer, nemám robotu, Maťko je u babky, muž má akciu z roboty a Veronika už spí 😉

martinano
19. jún 2009

caute ja kym sa na tohto kona dostanem nikde nikto ☹

minkak
19. jún 2009

Matka ,aaaaale co by......ja som sem az teraz kuk 🙂

stale sa trapim s tymi fotkami celyyyyyy den to skusam 😝 och na nervyyyyyyy 😠

Zuzka tak mangelik ma akciu ,tak aj ty by si chcela,zeee? 😅 no ved ja som za mozme stretkovat,my uz sme zdrave takze uz mozme 🙂

zuzanamv
19. jún 2009

Mirka, no jasnee, chcela by som sa stretnut,
Pozeram, ze ma byt skaredo cely tyzden, tak jedine niekde vnutri.

martinano
19. jún 2009

jej baby caute
aj ja som tu 😉
mate mat skaredo no nic moc tu leje uz dva dni 😠

minkak
19. jún 2009

heeeej cely tyzden????? 😕 ☹

no ved verde to isti 😀 snad sa este zmestime 😀
ja mam stredu volnu 😉 tusim 😅 musim to ist mrk 😉

no matka nam az teraz zacalo prsat tak je fajn vzdusik 😉

zuzanamv
19. jún 2009

No, ved minule sme sa do verde skoro nezmestili.
Ja by som bola aj za Juzanceka, tam je vacsi priestor, len ci by prisli aj baby z mesta.

martinano
19. jún 2009

minkak len tu ked prsi pride to od mora a pride vzdy aj riadna zima teraz je vonku asi 6stupnov 😠

minkak
19. jún 2009

Zuzka no mne je v podstate jedno ja sa prisposobim aj ked vo verde sa mi teda viac paci,neviem no....a si myslim,ze babam sa nebude chciet ist na juh a este ked bude prsat....
vsak pockajme....uvidime....
ale bola som to mrk mam to volne akurat tu stredu 😉

matka no pekne,pekne-ufff 😒 mne ukazuje teplomer16 😉

martinano
19. jún 2009

minkak mas plny diar?zacalo leto,tak je plny program,ze?
no tu je to tak
a nahorsie je,ze vsetci odchadzaju na dovolenky ☹
ale dnes som zistila,ze kamoska s malym tu zostava neidu nikam,tak sa celkom tesim 🙂
a zabudla som uz mam miesto v skolke pre matka, tu 😉

minkak
19. jún 2009

matka tak ,tak a boli sme chore,tak musime podobiehat,tak uz som aj s kamoskami dohodnuta a prislo par kamosiek z anglicka na dovcu tak sa mame stretnut...
no a este mam resty,treba nam ist na opacky dvoch babatiekuz skoro 4 mesacnych 😅 sa az hanbim,no ale ked sa nam nedalo.....

no waaaau gratulko k skolke a to odekedy od septembra?a Ty co ?no teeeeeda 😕 ved Ti bude smutnoooo 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre