Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

s.i.m.k.a1
19. sep 2009

Ahojte baby 🙂
Ja som sa tu uz dlho neukazala a dnes ma napadlo, ze by som mohla za vami behnut nakuknut ;)
Minkak ty uz si v 35.tyzdni??? Fiiiiiha, to taaaaaak rychlo ubieha ;) ja si pamatam, ked si bola v 14.tom :D drzim palce ;) a co vlastne budes mat, vies?? Ako dopadla nasa tipovacka :D
Lucaska, nevideli sme sa nahodou raz asi pred mesiacom v tej cukrani Dr.Life co je na ihrisku??

Nasa mala mala pred dvoma tyzdnami 6.980g a 65cm ;) v pavuku lieta strasne rychlo, zboznuje hlinu, stale chodi do kvetinaca :D Uz ju ani v postielke nemozem nechat, bo sa postavi na nohy a tam kuka a ked sa jednou rukou pusti tak padne a vacsinou si udre hlavicku a potom place. Ja nechapem, ako ten cas rychlo leti a ake tie deti robia pokroky :D Ete len teraz sme sli z nemocky a niesli sme ju v perinke a ona si uz sama sedi, plaxi sa a beha v pavuku :D To je neuveritelne :D

A baby, co ste davali jest detom, ked mali tak 7 mesiacov?? Nasa mala papa skoro vsetko co my... Najradsej ma pribinacika abo lipanka... a zboznuje melonovu stavu :D ale zje vsetko co jej dame, nevybera si :D

Heh uz som hadam aj dobehla to zameskane, co som tu nebola, ale neni cas :D

Papa zatial, budem sa snazit chodit sem co najviac ;)

miroslava72
20. sep 2009

Jeej kocky,ale ste tu toho popisali...mala som co robit kym som vsetko precitala.
Akosi nic nestiham....trosku som zacala pracovat na dohodu...tak som trochu mimo teraz...a cez vikend musim dobehnut co cez tyzden nestiham...ale poviem vam,ze je to teraz uz uplne ine...take uponahlane...esteze je to len na chvilu...este si rada uzijem dovolenku 😉

Jarmok,no parada 😀 ...tam som tiez chodievala este so synom...a kolotoce tiez museli byt...
Lucaska a bola tam aj centrifuga....lebo na tu sme vzdy chodili...super pocit... 😀
ale neviem ci by som si este teraz trufla 😒

paknu nedelu 🙂

mami.sk
20. sep 2009

ahojte 😉

terezka ma horucku 39, zacalo to v noci a dnes cely den 😕 zase to iste ako ked isiel prvy zubok 😝 ja uz to vidim ako my vsetky zuby odteplotujeme 😝

baby a v TN nebyva ziadny jarmok? iba tie Hradne slavnosti co su v lete???

mami.sk
20. sep 2009

halooo, kde ste vsetky?

u nas je to dost desne, mala place zo sna od bolesti a horucka stale 39 😝 😝 😝

minkak
20. sep 2009

ajooooojky kocky 🙂

simka dakujem 🙂 ale to si asi pamatas az 16tt ked som to sem dala-lebo skor sme to nikomu nehovorili 😉
my sme zacali v 6 mesicikoch s prikrmami-takze v 7 sme sa este len tak rozkukavali pomalicky-zeleninka a taaak 😉
veru ten cas riadne leti-krasne miery mate 😉

fiiiiha miroslava-tak je z Teba uz pracujuca mamina-no teda 😉

mami to mi je luto-drzkam palceky nech su teplotky rychlo prec!!!!!!!!
jarmok tu je tusim bud.vikend 😉

My sme boli vcera s Lucaskou v NM-bolo tam na paraaaadu 😵 -krasne je to pocko -len nech este dllllllho vydrziiii!!!!

amatula no ako pise Lucaska-ja som take nocne vtaca 😀 muci zatial nie ,ty ju nemas na FB?

new Ty len pekne oddychuj-vsetko pocka 😉

martinano
20. sep 2009

tak tu ste
herecky ste boli vcera v nm ani ste sa neozvali a ja po meste chodila ☹

mami.sk
20. sep 2009

dzina - akurat som si pozrela tvoj album a som sa musela pousmiat 😉 terezka hned po narodeni dostala tiez tu cervenu ciapocku 😉 tak som si zaspominala lebo vyzerala presne ako Alexandra 😉

martinano - este ste v TN?

minkak - som citala na FB ze zajtra 36tt...krasne ste vydrzali 😉

minkak
20. sep 2009

matka no pekne teda-tak to sme sa mohli stretnut,ale ked si tak dlhsie nepisala....stale si rozlietana ,no kto mohol vediet-no to je skoda teda
no vsak ale kocky to tu pisali vcera ze idu....no nic uz.... ☹

mami dakujeeeeeeem 🙂 este drzimeeeeeee!!!!!!!!!do oktobra musiiiiiiime!!!!!!!!!!
to je prva meta!!!!!!!

martinano
20. sep 2009

minkak fakt pekne pani moji
mmi my sme v nm, u nasich, takze mne tu jarmok hucal cely vkend

martinano
20. sep 2009

no dlho som nepisala,akosi nemam kedy a ked sem vecer sadnem piseme si s manzelom
jaaaaj a na fb sa nemozem dostat, to bude tymto pc, takze za spravy dakujem odpisovat budem az z mojho pc

s.i.m.k.a1
20. sep 2009

minka tak v 16 🙂 a vydrz do terminu;) potom nam tu napis ako porod prebiehal ;)
mami aj vy teplotujete?? my kasleme, mame sopliky od dnes a tiez sme mali teplotu :( boli sme na pohotovosti rano a nastastie nam dr. povolila vychadky, len s detmi sa nemame stykat zatial :D no zajtra idem malu prelozit ku druhej dr. , teraz ju mame u nedasovej a ideme ku opoldusovej (to je moja dr.) takze ete ta nam zajtra hadam povie co a ako. drzte sa!! srzim palce, nech sa skoro vyliecite 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amatula
21. sep 2009

caute caute

nejak nestiham..

len som chcela..vcera sme boli vo Forstingeri na M.R.Stefanika..za maxom a maju super akciu reflexny set pre deti zo 16 eur na 5 aj cosi...je tam vesta-pekná!.refkexne pasky,odrazko a nazehlovacky na oblecko....
je to suepr ak chodite v šere po tme na bike,lyze 😉

papa 🙂

newyorkgirl
21. sep 2009

ahojte, moc toho nepooddychujem uz sme tiez prekonali sopliky a horucky to z tej zmeny ako vzdy to Nikolku chytilo, tak ale po 2 dnoch je po tom zda sa... vcera som vyvarala muzikovi bryndzove halusky a este sme s Nikou piekli barbinove kolaciky co si vybrala v obchode a pysne ich niesla peso az domov z mesta, ale su take sladke ze asi skoncia v kosi 😀 asi jej skor pozriem nejake barbi dekoracie jeditelne na ebayi lebo toto bola hruza, jahodova poleva samy cukor, mne bolo vcera akurat zas zle, tak mam nedobrovolnu dietku no lebo nic mi nejde do bruska, tak neviem z coho babusko narastie veru ani vitaminy moc nedavam bo zaludok to nezvlada, boze nech to prejdeeeee uz, dnes mame tatinka doma tak snad sa mi podari si poobede ist lahnut 😀

mami.sk
21. sep 2009

ahojte 😉

martinano - ty z z NMV? teraz som uz v obraze 😀

simka - my teplotujeme zo zubkov, nastastie mala ani nekasle, nema ani sopliky len tie horucky 😝 teraz mala 39,2 😝 minule to trvalo 3 dni tak neviem co bude 😕

new - neboj, babatko si zoberie co potrebuje 😉 ja som pribrala len 3 kg v tehu a Terezka mala 3,75 kg ked sa narodila a tiez som sa velmi bala ci bude v poriadku a zda sa ze je 😉 najlepsie bude ked sa pokusis aspon nieco zjest, u mna si mala z coho brat ale ty si ako prutik tak lepsie ked nieco do seba dostanes 😉 aj mne pomahalo ked som si pospala cez den 😉 len to nejako zvladnut 😔
ja som vyvarala bryndzove halusky v sobotu a veeelmi chutili aj muzovi aj segre co bola na navsteve 😉 tak som bola rada ze som dobre navarila 😉

siska_br
21. sep 2009

ahojte dievcata

akosi nestihame, stale kdesi sme, vyuzivame krasne dnicky, aj teraz sme pred chvilkou prisli z plavania...

mami - juj, tak vy taketo teplotky? snad su to len tie zubocky, chudatka malicke bobaciky, tolko sa nam vytrapia...

ze 3 kg pocas tehu...teda, si frajerka, ja som si vykrmila statocnych 22 kg 😝 fuj, bola som ako bravcek, aspon styri brady som mala, ale nastastie pokapali same. mnam ze bryndzove halusky, ste mi narobili chutky mnam, zeby tento tyzden aj u nas? 😵 😵 😵

new - juj, sa poriadne vytrapis, toto babatko ti dava poriadne zabrat teda 😝

minka - 36 tt 😵 😵 😵 😵

mami.sk
21. sep 2009

siska - no len 3 kg, ale ja by som sa rada zbavila tych spred tehu 😀 😀 😀 a ty si kde prosim ta tych 22 kg mala??? 😨 😨 😨 si ta nedokazem predstavit 😕

lucaska
21. sep 2009

ahojte, simka nie to sme na 99 percent neeboli mi..........

mami , juuj chudatko terezka ju pekne trapia tie zubky, nech vam cim skor prejdu teplotky.........ufff ze 3 kg tak ja som bola ina gula 25 kg , no ale ved mi aj kila ostali, ale co uz s nimi potvorami ked sa ich nemozem zbavit...... 😖 😠 😠 😠

minkak,tak si uziiivaj matersku ............ 😉

new,a ty sa drzkaj,mne byvalo do 4 mesiaca rano zle a potom uz som mala kraasne a ukazkove tehu...

newyorkgirl
21. sep 2009

jaj babule ja som pri nike pribrala 18kg a teraz to uz veru nemam v plane, lebo mi to trvalo kym sli dolu 😀 ale to ma vobec netrapi veru skor nech uz sa mi polepsi a viem nejako fungovat lebo domacnost dostava zabrat uz aj mazelik si vsimol, dneska som si chcela pospat a nic z toho nebolo bo sme sli do mesta sa vyvetrat tak zajtra hadam 😅 ale teraz ma uz taha len mi konci jedna aukcia o tristvrte hodky tak cakam 😀

s.i.m.k.a1
21. sep 2009

mami a kolkaty zubok vam ide?? drzim palce, nech to coskoro prejde.
my sme dnes boli prehlasit malu od nedasovej ku opoldusovej a mam teraz dobry pocit na dusi 🙂
lucaska tak nic.. :0 bo tam kricala jedna na chlapceka ze lucasko, tak som si myslela, ci si to neni ty ;)

martinano
22. sep 2009

mami pochadzam z nm, teraz sme tu u nasich

drobec.zz
22. sep 2009

ahojte, ale ste toho popisali 😉

mami, tak to som este nepocula, zeby niekto pribral len 3kg 😀 😀 😀

no mne uz praskli dvoje nohavice, co som si obliekla a zohla sa a praskli, tych posledných 8 kg mi ide velmi tazko dole, ale casom to zide 😉 my sme dnes boli na poradni a Tomasko pribral za dva tyzdne 700g, takze vidno,ze dobre papka 😉

new, neboj, ja som tiez zo zaciatku nepriberala, este som pochudla a nakoniec som mala 22 kg naviac a to som aj posledny mesiac schudla, tie prve mesiace, to sa moze chudnut, neboj, babatku stacis zatial ty, ale vitaminky by sa mu hodili, tak nech ti to prejde co najskor. 😉

mami.sk
22. sep 2009

ahojte 😉

tak my uz nemame horucky 🙂
o 17 ked som jej merala tak mala 39,2 ale o 20 vecer uz bola Terezka bez teploty 😉 celu noc som ju kontrolovala lebo som sa bala aby jej nevybehla, kedze som jej uz ani cipok nedala a super. akoby sa nic nestalo, dokonca sme dnes boli aj na tych fitloptach ked uz nema teploty 😉

simka - praveze to je druhy zubok, a pri prvom to bolo presne takto ☹ tri dni horucky, bez inych priznakov a po tyzdni sa objavil zubok. tak teraz cakam kedy sa zjavi, ked nas tak potrapil 😒
uz mam fakt ze toto budeme zazivat pri kazdom zubku 😝

drobec - veru len 3 kg, nepovedala by si, ze? no ked priratam aj tych 7 kg co som schudla v prvom trimestri tak spolu som vlastne pribrala 10 kg 😀 a to tretie kilo som pribrala posledny tyzden pred porodom ked som uz lezala v nemocke 😉
chvalabohu, keby som pribrala viac tak neviem, neviem.....
intrenista mi verit nechcel v 8 . mesiaci ked sa ma pytal kolko som pribrala v tehu a ja ze nic 😀

mami.sk
22. sep 2009

inac som volala rano so siskou kvoli cviceniu a Samko mal rano zase horucku tak isli k dr.
😝

mami.sk
22. sep 2009

halooo, kde ste vsetky??? 😕 😕 😕

newyorkgirl
22. sep 2009

drobec ty 22kg neveriiiiim kde? chudaaaa si bola jak toto vid fotky z plavky 🙂 ja sa davkujem espumisanom a mi trochu pomaha neviem preco mam stale a zo vsetkeho taky nafuknuty zaludok.... 😒

amatula
23. sep 2009

ahojte

milujem toto pocasie 😵

new to poznam zazila som pri dvoch tehu 😒 a pri oboch mi bolo spatne do piateho mesiaca....ale fakt spatne aj z jedla aj celkovo som bola ako po opici cele dni 😒 jednu vyhodu to malo ze ani pri jednom som nepribrala viac ako 12kg 🙂

siska_br
23. sep 2009

ja som tehul nevolnosti nepoznalo, len sem-tam mi bolo trosku spatne, ale to som sa potom az tak tesila, ved to bolo na zaciatku, ked som este ani brusko nemala ani nic, tak som sa vytesovala, ze som fakt tehoska 🙂 ale nezavidim new teda...

mami - no ako, uz ste zubkovani?

newyorkgirl
23. sep 2009

no sak ja pri Nike som mala rano nevolnosti a brala som to OK ze vsak si telo zvyka na babatko tak to stoji za to, ale den som mavala OK ale teraz mi je zle fakt stale no, nezvraciam ale taky pocit na zaludku akoby sa mi chcelo no, tazko sa to opisuje uz to ani nejdem viac rozoberat 😀 tam ideme varit obedik mexicky gulas tak sa tesim, ked tak bude uradovat zas espumisan aby som to prezila no a tatino nam ide na poobednu tak som s Nikou do vecera sama a treba ju aj do vane dostat, snad zvladneme 🙂

minkak
23. sep 2009

Ahojte kocky 🙂

drobec tak Ty takto nohavice praskas 😅 no neveeeriiiim 😅 Ty 😕 krasne papkate-len tak dalej!!!! 😵

mami super,ze uz bez teplotky-tak uz bude hadam coskoro aj zubok vidiet 😉

siska dnes sa nasi mangelickovia spoznali 😉

new och-och no nic moc teda,ale snad Ti to coskoro prejde-drzkam palceky a tam ako chodis do poradne -priblizne tak ako tu?

Ja som bola v pondelok na prietokoch vsetko mame v poriadku-vahy 2460 a 2410 😵 tak sa tesime!!!
Dnes som bola na poradni-tak uz mam aj papiere vypisane aj odovzdane na socialke -tak od nedele som uz na MD 😵 mozem zacat dovolenkovat 😅
bud.tyzden uz mam znovu poradnu a aj do nemocky sa uz pojdem ukazat asi,nech ma uz aj tam poznaju 😅

pekny dnicek Vam prajem 😎 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre