Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
22. feb 2010

jeeeej Ivaz gratulko k Tomaskovi 😵 😵 vel zdr vicka a maminke mliecka prajeme 🙂)) a tesime sa na miery a fotto maleho fešáka 🙂) 😉

newyorkgirl
22. feb 2010

no kocky tak nas caka teda cesta, drzte palce bo sme kasel a teploty chytili, tak snad to prezijeme, do toho berieme kocik aj cest.postielku, tak batoziny mame teda 😝

dneska som este stihla ivaz aj s malickym kuki, lebo som im niesla next, no krasnucky je naozaj drobcek maly...
a aj meggi som stihla, takze skoro vseeeeetky vas hadam 😎

mojkamirka
23. feb 2010

ahojte,

ivaz srdečne gratulujem k Tomáškovi, krásne meno ste vybrali

drobec.zz
23. feb 2010

ivaz aj my gratulko, prajeme vela stasticka a Tomaskovi do zivota vela radosti a lasky a zdravicka, vitaj medzi nami 😉 velmi pekne meno, mate vkus 😵 😵 😵

mami.sk
23. feb 2010

new - stastnu cestu 😉

kala12
23. feb 2010

Ivka blahozelaaam k Tomaskovi, nech Vam chrustik robi len radost 😉.

didi83
23. feb 2010

Ahojte kočky,

pripajam sa do tejto temy, bo s manzelom sme po skole zostali byvat v BA, potom sme isli docasne do PB a teraz si hladame byt v Trencine. Manzel tam ma pracu a celkom sa nam to mestecko paci, tak skusime stastie tam. Trosku sa vsak bojim toho, ze okrem manzelovych kolegov tam nikoho nepoznam, tak dufam, ze si najdem nejake kamosky ci uz prostrednictvom tohto webu alebo cez materske centra. Chodite do nejakeho MC?
A podla Vas - v ktora lokalita v TN je ta najlepsia? 🙂🙂🙂🙂🙂
dakujem moc

Janka

erka12
23. feb 2010

ivka, gratulujeme, super.

new, a vy ste uz aj letite spat, teda akosi nestiham sledovat 😉 drzte sa 😉

didi pre nas je najlepsia lokalita zamostie 😉 v centre mesta je materske centrum,tak chodim s chalanmi rada,teda uz dlhsie sme tam neboli a este je rodinne centrum juzancek na juhu 😉

kala12
23. feb 2010

diddi vitaj,

co sa tyka lokality, kedysi by som sa bila za zamostie, pretoze som tam vyrastala, ale teraz,ako mamicka na MD zacinam prichadzat na to, ze okrem rodiny a znamych tam nic nie je...(a to sa tam chystame za nejaky cas - srdce nas taha naspat).Teda ak neratam lidl lidl a drahy uspech...sice je to blizko do mesta, ale to je asi jedina vyhoda,co mne je v podstate jedno, kedze do mesta casto teraz nechodime a ked, no tak cez partizansku to mam tiez kusok a v ramci peknej prechadzky, ked je pekne pocasie..takze mne sa velmi paci na juhu, je tu vsetko, co potrebujes a hlavne pre mamicky z detmi je tu kopec aktivit- juzancek, neposedko, ihrisko za juzankou, velke sportove ihrisko, len tie kopceeeee...ale zvyknut sa da, ja som toho prikladom, ked sme sa sem nastahovali, tak som nadavala ako pohan 😀 😀 😀 ....to je moj nazor, co sa tyka byvania v byte v TN .Alebo este aj soblahovska. Ale pokial niesi origos trencanka, tak si zvyknes kdekolvek, pretoze nemas s cim porovnavat 😉 Pokial byvanie v RD, tak tam je to v podstate jedno, staci ta zahradka, moze to byt kdekolvek.. 🙂

ivaz
24. feb 2010

Kočky, ďakujeme. Včera sme dorazili domov. 😵 Tomáško sa narodil vo štvrtok 18.2 o 1:37 hod. Meral 49cm a vážil 3000g. Je to dobručké bábätko. Pekne papá spinká ... 😉

Didi, vitaj medzi nami. Ja pochádzam z PB. V Trenčíne bývame 10 rokov. Verím, že sa vám tu bude páčiť. Každá lokalita má svoje klady a zápory. Záleží len na vás aké prostredie hľadáte. Päť rokov sme bývali na juhu a teraz bývame na Soblahovkej. Máme kúsok do mesta, do práce. Čo je super. Auto a MHD využívam len do obchodných centier. Ale postrádam detské ihriská. V tejto lokalite je len jedno lepšie vybavené ihrisko, ktoré obsahuje preliezky húpačky a šmykľavky.

siska_br
24. feb 2010

jej, ivka, uz ste vsetci doma 🙂 velmi blahozelam k zdravemu babatku, stastne ste to dokopali, krasne mieri ma chlapcek, na to, ze sa narodil o dva tyzdne skor, vsak? blahozelam este raz...co Filipko, tesi sa Tomaskovi?

didi, vitaj, ja som tiez takmer cerstvo pristahovana, byvam tu druhy rok, privykam..ak by si cosi potrebovala, kludne pisni 😉 my sa stahujeme spoza mostov na sihot a uz sa hrozne moc tesime 😵 😵 😵

siva19
24. feb 2010

Ivka-Gratulko veliké🙂))Vela zdravíčka a mliečka🙂
ja som bola kuki kamku v nemocke tiež má malu v pondelok som bola možno som ta a videla 😕 ale nezdá sa my 😅

Didi-Vitaj 🙂

chymenitta33
24. feb 2010

Ivka-to som tuki ja chym...lebo som u kamky koníkujeme FB kujeme máme v tom mix koho je čo 😀 😀

drobec.zz
24. feb 2010

ahojte, dlho som nebolla, net mi brava MM a ked uz ho mam, tak sa mi nechce alebo nestiham 😒

ivka, aj ja ti este takto gratulko, tomasko je krasny, a neboj, tomaskovia su velmi kludne a pokojne babatka, to mu ostane 😉 ale je taky drobucky, to aj filipko bol taky? a sa mi trosku podoba na neho,a ako Filipko sa tesi vsak, tak sa drzkajte a vela mliecka a sil 😉

didi vitaj, ja som tiez len pristahovalec, my sme byvali v podnajme pri nemocnici a tam boli vtedy sami stari ludia, blizko vsade, ale teraz som rada, ze som na juhu, kedze moje deticky maju vela kamosov a maju kam chodit na ihriska, ono vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, zalezi na com ti viac zalezi...

my sme momentalne v BJ, Romanko lyzuje a ja s nim, Tomasko uz na obed papka polievocky, tak zatial si ho uzivaju babka s dedkom a my sa mozme venovat Romankovi 😉 Uz je z neho velky lyziar, tak som velmi hrda 😉Tomasko uz vazi 8,5kg a 75cm a obzera sa po kazdom jedle, a ked mu nedame, tak je zle, tak uz musime potajomky vyjedat 🙂 🙂 ja som isla v piatok do bj na aute a dnes som prisla na to, ze si jazdim v pohodicke bez obcianskeho, tak uzas, ale hadam by sa policajti zlutovali nad dvomi krpcekmi v aute 🙂 🙂 🙂

new, dufam,ze ste to zvladli v pohode, ani som s tebou velmi nebola, len tak na kuk, kedze som letela...

amatula
24. feb 2010

ahojte
tusim to tu znova ozilo 🙂

ivka v kolkatom tt si vlastne rodila ved uz skoro na konci nie....strasne je krasny take drobatko aj Matko bol taky uplne mi ho pripomina tie tenke rucicky 😵 ja v 38 tt.

drobec super ze Romanka bavi lyzovanie..my uz asi tento rok koncime..asi sa to roztopi ale ved toho bolo dost tak na rok 🙂
aj nas MAto tak vsetko papal ked bol mensi ale odkedy prisiel na chut sladkostiam uz vobec tak nepapa..a moji rodicia mu radi dopraju sladke 😒

mami.sk
24. feb 2010

ahojte 😉

ivaz - tak to je super ze ste uz doma.... nakoniec vseko dobre dopadlo 😉

didi - vitaj medzi nami 😉 my s manzelom sme tiez pristahovalci, ani jeden nie sme z Trencina ale uz by sme nikde inde nechceli byvat, tak sa nam tu paci..... teraz byvame Pod Sokolicami, pri Maxe a sme tu velmi spokojni... vsade blizko 😉
no teraz sa ideme stahovat, ak vsetko dobre dopadne tak by sme mali ist Za mosty a dufam ze aj tam si zvykneme 😉 pre mna je dolezite ze je to blizko do mesta kvoli prace 😉
no ale cas nakoniec ukaze ci sme sa dobre rozhodli 😉

didi83
24. feb 2010

ahojte kocky

dakujem za privitanie...Dnes sme boli v BA a predali sme byt / dufam, ze bude vsetko ok a o dva tyzdne mame peniaze a potom mozeme pozerat byty v TN... vidim, ze kazda lokalita ma svoje pre a proti...
Ja som bola najskor dost proti Juhu, ale muzovi kolegovcia vravia o vsetkych tych vyhodach, ze je tam vela mladych rodin a pod... Tak sa mi uz zacina pacit aj tam 🙂, ale paci sa mi aj na sihoti a oblast pri Fakultnej nemocnici - no bojim sa najma toho, ze tam budu len starsi ludia.... No a za mostami som sa kuk este nebola 🙂
Dufam, ze sa nam v TN bude pacit tak ako vam 🙂

ivaz
25. feb 2010

Amatula, Tomáško sa narodil v 38tt. Na to že nás už od 33tt strašili pôrodom, sme to dotiahli pekne ďaleko.😉

Drobec, Filipko mal o kilo menej, takže pre nás je Tomáš veľký chlap, ale máš pravdu, keď ležal medzi ťažšími váhami, bol to taký chrústik. Hovoríš, že Tomáškovia sú dobré detičky, 🙂 to si ma potešila. My sme sa rozhodovali medzi Tomáškom a Lukáškom. Ale aby obe deti mali v priebehu pár dní narodeniny aj meniny, vyhral Tomáš. Doktori sa smiali, či chceme ušetriť na darčekoch. 😀

Siska, Filipko je zatiaľ ukážkový braček. Je to môj veľký pomocník. 🙂 Pekne sa o bračeka stará a je nadšený z každého jeho zvuku a úškrnu. 😉

Mami, ak plánuješ chodiť do práce s poza mostov autom, tak je to o dršku. Ten most je katastrofa. 😠

Didi, pri nemocnici je síce veľa starších ľudí, ale aj tu už dochádza ku generačnej výmene. Myslím, že podobne je na tom aj Sihoť I a II.

mami.sk
25. feb 2010

ivaz - asi budem do prace chodit pesi 😉
aj teraz chodievam pesi a je to fajn, aspon sa prejdem a som trochu na cerstvom vzduchu 😉
budem to mat asi tak daleko ako z Kukucinky takze to nejako neriesim..auto budeme pouzivat asi len do Tesca, Lauga alebo Maxu 😀

ale my nie sme nejaki nakupni maniaci tak to je tak raz do mesiaca 😉

drobec.zz
26. feb 2010

ivaz, tak to som nevedela, ze Filipko sa narodil taky malicky 😉 a je super, ze sa o braceka stara, neboj budu partaci a budu sa spolu hrat 😉 no aj nas Romanko ma rozdiel narodenin a menin mesiac a aj Tomasko mal byt Petko, ale tiez by mal tak mesiac, tak nakoniec zvitazil tatinkov Tomas a ma rozdiel pol roka 😉 mne Romanko tiez pomaha a ked bol tyzden u nasich a ja som bola jednodetna, tak som nic neurobila, som bola bez Romanka ako bez jednej ruky, odkedy mam ich dvoch, tak aj viacej stiham, lebo Romanko sa zahra s Tomaskom a nevola mna a cim budu rast, tym to bude lepsie, len skoda, ze to skolka trosku narusi, ale po skolke sa budu hravat spolu 😉

didi ono je pravda, co pise ivaz, ze sa vsetko meni, my ked sme sa pristahovlai pred 3 rokmi do nasho vchodu, tak Romanko tam bol jedine dietatko a teraz ma aj Romanko aj Tomasko partakov, je ich tam asi 10 deti a to len v nasom vchode a este aj vo vedlajsich sa narodili deticky a pristahovali, tak ich bude hotova banda ked vyjdu na ihrisko, to sa stale obmiena 😉

mami, nosa aspon poprechadzas, ja som tiez vzdy z juhu chodila do roboty na biku az na sihot, lebo v TN sa clovek dostane skor peso alebo bicyklom ako nejakou dopravou kvoli tym zapcham, uz by to mohli nejako poriesit, hoci ked sme boli teraz v Budapesti, tak vam poviem zlaty Trencin, Blava a KOsice, to tam to bolo hotove bludisko a v meste sme sa zdrzali aj dve hodky, kym sme sa dostali tam kam sme chceli 😒

amatula, ja som sa ta ani nestihla opytat ako dopadli skusky, dufam,ze uspesne, a ze obcas ked pojdem cez prechod, tak mi zastavis 🙂 🙂 🙂

amatula
26. feb 2010

ahojte
mami aka pekna fotecka 🙂

drobec neboj isto ti zastavim 🙂 😵

nasi drobci maju rozdiel v narodeninach 5 dni takze jedna torta to istí min.do 18 😀 😀 😵

ja keby som si mala vybrat lokalitu tak zamostie...alebo tá tichsia cast Juhu 🙂 Halašu,Novomeskeho......Rd domy jednoznacne Inovecka a okolie za kauflandom tam je krasne 🙂

newyorkgirl
26. feb 2010

ja pozeram ze tu sami pristahovalci teda, malo povodnych trencanov 😀 my sme zas odstahovalci 😅 tak babule sme skoncili s Nikou na antibiotikach nakoniec predsa, tak sa ideme liecit, co uz 😖

mami.sk
27. feb 2010

ahojte 😉

amatula - ty uz mas po skuskach??? a uz aj jazdis??? ja som mala uz 4 roky vodicak kym som zacala jazdit sama 😔
a teraz som uz dlho nesla autom lebo stale idem pesi alebo MHD, uz musim niekam zajst aby som nezabudla 😀 😀 😀

mojkamirka
27. feb 2010

ahojte, ja som tiež relatívne čerstva trenčanka, bývam na sihoti a som spokojná, také kľudné sídlisko.

baby pridala ste niektorá fotky na FB z posledného stretka vo štvrtok?

ivaz
1. mar 2010

Ahojte, vie mi niekto poradiť opravára umývačiek riadu. Naša umývačka má tesne cez dva roky a tak sa rozhodla štrajkovať a to sa mi vôbec nepáči. Mám kontakt len na jedného opravára, ale s tým nemám dobré skúsenosti. Tak budem vďačná za každé odporučenie.

newyorkgirl
1. mar 2010

ivaz mozem ti zistit jedneho kvalitneho instalatera mladeho od maminy, myslim ze aj jej robil umyvacku, my sme ho mali normalne na vodu zapajanie na byte, ti poslem IP ked mi da cislo...

carrie84
1. mar 2010

Caute baby 🙂
Rada by som sa k vam pridala 🙂 Akurat dnes sme zistili, ze cakame chlapceka, tak sa z toho vytesujem 😀
Prednedavnom sme sa vratili s drahym do rodneho mesta a zatial sme v podnajme. Ale planujeme stahovanie do Soblahova. Chcem sa spytat, viete mi niekto poradit cvicenie pre tehulky? Co som nasla na nete, tak to je na Dlhych honoch - mate s tym skusenosti?

newyorkgirl
1. mar 2010

carrie vitaj 😉
cvicko je v druzbe hore ako byvali domace potreby v stredu o 17tej tusim? chod sa pozriet, ja som chodila k Zuzke Duncovej co to vedie aj do nemocky pondelky cvicit a na predporodnu pripravu 🙂

ivaz
2. mar 2010

New, budem vďačná za kontakt.
Carrie, tak ako písala new. V Družbe býva cvičenie pre tehuľky v stredu o 17 hod. Ja som tam chodila a bolo to fajn. Ešte býva cvičenie v nemocnici – pondelok o tretej a myslím, že aj štvrtok.

lucikatn
2. mar 2010

ahojte. nenajde sa tu niekto z okolia Trenc. Stankoviec??????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre