Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

augustovka
16. sep 2008

a nepocula si nahodou ako to pichaju tu v tn a ci su tu na to aj odbornici alebo ci pichaju len tak zboku

lucaska
16. sep 2008

ahojte, tak to je pocko................. 😠 😠

augustovka, ja sice skusenost nemam ale kamoska mi povedala ze ona nikdy viac by si nedala pichnut, ono to je asi rozne.............. 😉

augustovka
16. sep 2008

lucaska a nevies preco uz by si to nedala pichnut?

lucaska
16. sep 2008

tak to veru neviem..............ja som to moc neriesila............. 😉
som pozerala v pase, malinky ak sa narodi v termine, bude strelec asi??????? to je moja segra strasny tvrdohlavec........... 😅

augustovka
16. sep 2008

no mala je uz akosi nizko tak dufam ze vydrzime do novembra,ja som skorpion a som tazka povaha 😀 😀

lucaska
16. sep 2008

do novembra ma este trosku casu, ale uz by si to mala asi rada za sebou a malinku pri sebe..... 😉

dannynka
autor
16. sep 2008

ahojte... 🙂 🙂

pridala som par fotto 😉

a vsimla som si ze preberate epi,veru ale s tym ja skusenosti zatial nemam 😅

lucaska
16. sep 2008

danny, prave som kuk foto............kraaasna je gabuska....................... 😉

dannynka
autor
16. sep 2008

lucaska dakujem,a akurat som sa dozvedela ze s GAbiki je zase medialna hviezda,je v trencianskych novinach odfotena 😀 😀 😀 😀 😀 ,

augustovka
16. sep 2008

no dufaam ze to vydrzime a mala sa nebude tak ponahlat 🙂

lucaska
16. sep 2008

danny, tak to je ina hviezda akosi casto je v tych novinach............ 😅 😅

dannynka
autor
16. sep 2008

lucaska a mozem ja za to? 😅 ani neviem kedy ju cvakli,az teraz som sa to dozvedela,bo si pisem z maminou....doteraz som o tom ani netusila 😅 😝 😀

augustovka-neboj urcite vydrzite 😵

maminkatn
16. sep 2008

mno to asika sa im tam minula zalubila....xi xi..zdravim na trencine,,,,teda som si nemyslela ze z nasej zabky bude medialna hviezda,,,,ani ja som to nevedela ale moja svokra ju tam uvidela a tak mi hned dala vediet,,,, 😀 😀
dobre spravy sa siria ryxlo..... 😀 😀 😀

lucaska
16. sep 2008

danny no pekne , gabuska medialna hviezda a ani o tom neviete........... 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn no mate doma hviezdu....asi je fotogenicka,,,,,,,,,,,,, 😉

dannynka
autor
16. sep 2008

lucaska tak tak 😝 😀

no nic idem ja haji lebo sa mi rano nebude chciet vstavat,pa pa a bruu 😔 😔 😔

venonna
16. sep 2008

cafte, len nakukujem... nestiham vas... 😔
augustovka, nechcela by si vyskusat epino balonik? Sice nemam vlastnu skusenost, ale pri druhom by som sa hadam aj dala nahovorit...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

audreyd
17. sep 2008

ja mám s epi vynikajúce skúsenosti a stálo mi to za bezbolestný a pohodový pôrod, resp. až dva 😀 ale pokiaľ som počula, tak tu v tn tým nie sú príliš nadšení 😖 asi s tým nemajú dobré skúsenosti a mali aj prípady, že to rodičkám nezabralo 😕 závisí to od šikovnosti a skúseností anesteziológa... ale doba pokročila, možno sa to zmenilo 🙂
inak ten balónik vyzerá zaujímavo 😵 možno by to stálo za pokus 😉 žeby pri treťom?! 😕

dienka
17. sep 2008

Augustovka ja sa pripajam k Audrey, prvykrat som rodila s epiduralkou v Poprade, druhy krat nie, a teda uz by som bez epi veru nesla. Danko mi dal riadne zabrat.

dienka
17. sep 2008

Erka na tych oteplovackach je napisana velkost 6 😕 , to neviem co znamena, lebo nie su na 6 rokov, tak radsej kukni rozmery 😉

erka12
17. sep 2008

ahojte,
dienka skusim pomerat miskove nohavice 😉

erka12
17. sep 2008

danny,pekne foto 😵

dienka
17. sep 2008

Dannynkavidim, ze aj Gabiku chytilo kreslenie tak ako nasho Danka 🙂 A musim sa pochvalit, Danielko sa uz pyta, doma uz vobec nenosi plienky, len na von, kedze je teraz strasne zima.

kacenka83
17. sep 2008

ahojte babulky, som tu len na skok, akosi nestiham to tu sledovat a uz vobec nie prispievat...
vedeli by ste mi poradit, zhanam pre kubka satku na krk, namiesto salu, je to taky trojuholnik, vzadu na suchy zips, alebo cvocku, neviem si spomenut ktora firma to robi, zatial som fyzicky pozerala len v juzanke a tam nic take nemaju... pripadne nejaky internetovy obchod?
diky moc 🙂

zuzanamv
17. sep 2008

Ahojte,
Ja tiež nestíham, nabrala som si veľa roboty, aby som sa náhodou nenudila, sama doma s jedným dieťaťom. 😉

Kacenka, ja mám také nákrčníky z Tchiba, značka TCM. Svokra mi ich doniesla z Viedne. U nás som to nevidela. ☹

minkak
17. sep 2008

ajojte kocky 😵
konecne nam zacali kurit!!!!! h u r a 😵
zuzka a ako matko v skolke?
danny no teda tak mate doma hviezdu 😉 a v akom clanku to bola,ked ani nevies kde ju to cvakli?
dienka tak super,ze danko sa uz pyta 😵

lucaska
17. sep 2008

minkak ahojky aj ja sa tu vytesujem ze kuuuuuuuria.............. 😅 😅 😅

dannynka
autor
17. sep 2008

ahojte. 🙂
aj ja ceeem aby kurili a tu nic 😠 😝 😅

minkano predsa v juzanceku,na otvoreny,ved kup trencanky a uvidis 😉 je tam aj s kamoskou Terezkou a Ninkou 🙂

lennie7
17. sep 2008

kacenka, v juzanke na 1-poschodi co je ta bizuteria, vedla tej kaviarne tak tam maju satky macko pu za 70 Sk, nie su sice na suchy zips ani trojuholnikove ale ja ju prelozim napoly takze je z nej trojuholnik a uviazem vzadu malej za krkom. 😉

zuzanamv
17. sep 2008

Minka,
Maťko stále rovnako. Síce neplače, ale veľmi sa nezapája a hrá sa sám.
Celý deň nič nepovie, až sa ma včera učiteľka opýtala, či doma rozpráva! A to sa mu doma pusa nezatvorí!
Ale pomaličky sa to zlepšuje. Hlavné, že tam chodí rád.

dannynka
autor
17. sep 2008

minka huraaa aj u nas uz kuria 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre