Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
18. sep 2008

babule co spíťe 🙂

kala12
19. sep 2008

Ahojte baby.

Neporadite, kde by som zohnala pekne topanky pre Teri? V celej Blave nemali jej cislo 😠 😠 😠 . A ked aj ano,tak neboli pekne.

mucilienka
19. sep 2008

yuya dakujem pekne,
tusim budem musiet objednat cez net - lebo nikde nic... a neviete ci nie je nieco v Juzanke?
len sa bojim, ze mi nebude pasovat farba - lebo kocik je tak zvlastne cerveny - aby som to nemala potom take ako papagaj - z kazdej farby nieco - lebo ten nas swift nema nanoznik, takze to nezakryjem....

kala12
19. sep 2008

Muci tak kup cierny, tym nic nepokazis.

A v Juzanke nic moc nieje, vypredavaju tovar, je to tam z polovice prazdne.

ivaz
19. sep 2008

Kala, my sme sa dnes obuli v družbe v zdravotníckych potrebách. 🙂 Bol to horor presvedčiť moju ratolesť aby si vyskúšala topánočky. 😠 Predavačka už pomaličky aj nervy začala strácať. Ale už máme nožičky v teplúčku. 😉 Obdivujem ťa, že zvládaš nákupnú turistiku.
Muci aj my sme minulý rok zháňali fusak a poviem ti v Tn je to hrôza. 😖 Objednali sme cez net.

dannynka
autor
19. sep 2008

ivaz ahojky ako sa mate s Filipkom? 🙂

ivaz
19. sep 2008

Už dobre, včera sme boli kuk v mc a stretli sme meggi s dievčatami. Majú sa k svetu. 🙂 A čo blšák na juhu, aký mal úspech?

ivaz
19. sep 2008

Teraz som kukla na stránku južančeku a blšák je dnes. Ako je mi len dobre na materskej, keď nemám pojem o dátume. 😀

dannynka
autor
19. sep 2008

ivaz presne tak dnes o 15-naastej zaciname..ak stihnes mozes dojst kuk.. 🙂

audreyd
19. sep 2008

kala, tiež odporúčam družbu 🙂 adamovi tam vždy dobre kúpim. teraz som mu tam kúpila dvoje na jeseň a sestra kúpila neterke tiež krásne dievčenské 🙂

minkak
19. sep 2008

ahojte kocky pekny vikendik prajem 😵
ako sa mate?

dannynka
autor
19. sep 2008

minkak napodobne aj Vam pekný vikendik 😉

minkak
19. sep 2008

danny dakujeme,co mate nove?

drobec.z
19. sep 2008

Ahojte, tak ja som uz opat sama, vsetky veci sme poodnasali a smeruju do kosova, vsetci sa s mangelicka smiali,ze ci tam narobil tolko deti, ze ich musi teraz odievat 😀 😀 😀 alebo,ze ci som ho vystahovala a ked zbadali, ze berie aj kociar, tak si mysleli, ze ide aj Romanko s nim 😉
my sme boli vcera este v turcianskych tepliciach v aquaparku, bolo super, to vam poviem, za 3 hodinky sme sa tam riadne vyjasili 😉

minkak
19. sep 2008

zuzka ,neboj rychlo vam to ujde 😉
tak mali aspon show 😀 ,no ale ako to tam pomoze 😉 stalo to za to 🙂 dobre ste to vymesleli 😵
som zvedava ake budu reakcie tych ludi 😉
tak ste sa na zaver este pekne zrelaxovali,super 😵

dannynka
autor
21. sep 2008

nikdo na kavicku? 😀

lucaska
21. sep 2008

ahojte,ako vikendujete??????

to je pocko,poriadne sa ani von neda ist, ale hadam sa coskoro este vycasi.......... 😉

dannynka
autor
21. sep 2008

jeeeej ahoj lucaksa uz som myslela ze som tu sama 😵

no veru pocasie o nicom,dneska budeme asi doma...ved von sa ani moc neda ist a navyse GAbika sopli... 😒
a vy ako?

lucaska
21. sep 2008

no uz neviem , co tu mame doma robit, v lete cele dni vonku a teraz taketo pocko........

ide nam dalsi zub tak je lucas trosku jedovaty........ale inak pohoda..... 😉
a co gabuska prechladla???

dannynka
autor
21. sep 2008

veru to pocasie na dve veci,a ako naschval teraz zacina slniecko vykukať 😀

Lucaskovi od nas posli pusinku nech mu zubadlo cim skvor vyjde von 😉

no veru neviem ci prechladla,mozno nieco aj odomna chytila ked som teraz tiez trosku usoplena,a veru ani sa nedivim ked je taketo pocasie 😠 😠 😠 😠

dannynka
autor
21. sep 2008

akurat rozmyslam ze idem daco upiect ale este neviem co,teda nejaky kolac 😀

lucaska
21. sep 2008

pridi aj mne upiect nieco, v poslednej dobe malinko pecem , naposledy som minuly tyzden na rychlo upiekla pernik................. 😉

tak sa liecte a nech vam cim skor prejdu sopliky........

dannynka
autor
21. sep 2008

no oki,len mi musis poradit co,nechce sa mi do obchodu a preto musim vymysliet nieco s toho co mam doma.. 😀 😀 😀

a dakujeme 🙂

lucaska
21. sep 2008

neviem co mas doma:........................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
21. sep 2008

no ved to musim skuknut,ale zatial to vyzera na toto

http://www.varenie.nadhlad.sk/recept.php?r=7_ba...

minkak
21. sep 2008

ahojte 😵
dannynka robis mi chute 😅 tusim take spravim aj ja 😉

dannynka
autor
21. sep 2008

minka ved sprav aj ty nieco 😀

moja hviezda je uz hore,tak idem rychlo daco upiect kym ju mangel postrazi... 😉
pa pa vecer 😉

drobec.z
21. sep 2008

ahojte, tak my sme tiez usopleny, ale ani by som sa necudovala, lebo ked sme boli odviezt tatinka, tak sme hodinku stali vonku vecer o osmej a k tomu este prsalo, a MM mi pisal, ze on uz aj teplotuje, takze Romanko zatial len sopliky, ale dufam,ze to co najskor prejde, lebo v noci nemohol spat a cez den len pol hodku, takze sme tiez taky mrzuty ☹ Ale som rada, ze mu zatial chuti a dufam,ze to nic horsie nebude 😉
vsetkym usoplenym prajeme skore uzdravenie a zubatym, nech zubadielka nehnevaju 😵 😵 😵 😵 a samozrejme vsetkym krajsie pocasicko 😎 😎 😎 😎

dannynka
autor
21. sep 2008

drobec,veru je nas tu marodov... 😉 Tak aj Romankovi prajeme aby bol cim skvor oki.. 😉

uz mi tu pomalinky zacina rozvoniavat babovka,a aj mangel vylizoval misky 😀 😝 😀 😀

minkak
21. sep 2008

ahoj drobec 🙂 tak uz aj vy?,nasa veronika zacala soplikovat v piatok,takze uz sme vsetci....chudatenko tiez nemohla v noci dobre spat,zle sa jej dychalo,ale cez den ma naladicku dobru.
tak sa vsetci pekne liecte,to pocko je otras 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre