Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
27. sep 2008

ahojte 🙂
drobec kraaaasnucke fotecky 😉 😵

dannynka
autor
27. sep 2008

kacenka,ja som tu mala vcera mamu tak mam navarene 😀
no do teplic asi dnes nie,manžel si zmyslel ze pojdeme k svokrovcom poobede ked sa mala zobudi,mozno zajtra 😉

drobec krasne fotky,akeho mas doma velkeho plavca 😵

drobec.z
27. sep 2008

tak ahojte, konecne pekne pocasie, a prave teraz ked nam idu asi zubky a sme cely zasopleny ☹
no plavec je riadny, ked som dlhsie pozerala tie fotky, tak Romanko na nich vyzera v pohode, ale my ako keby sme ani dych nevedeli lapit 😀 😀 😀
prajem pekny zvysok vikendu vsetkym a este viac slniecka. 😎 😎 😎

lucaska
27. sep 2008

ahojte, drobec kraaaasne foto............ 😉

tak my sme mali dva dni uplny des, bola som s lucaskom v nemocnici, ma laringitidu...........no hroza , ked sme tam dosli prrvu noc bol na iske a ledva ma za nim pustili az potom ked videli ze nebude s nimi spolupracovat a ze ja som uplne mimo , tak som tam bola s nim...............potom uz sme boli spolu na izbe, ale chvala bohu sme mali vacsinou stastie na dobre sestricky a doktorka bola tiez super.............

drobec.z
27. sep 2008

lucaska, coze, no to je sila, tak ste si to "uzili" no hruza des ☹ a uz ste okej?

lucaska
27. sep 2008

este celkom nie, este kaslikuje trochu ale pustili nas domov, lebo tam to bolo pre neho hrozne, keby nieco tak mame hned dojst a v pondelok ideme este do nemocnice na kontrolu.......dufam ze to mal prvy a posledny krat lebo zevraj to mavaju deti do 3 ale niektore aj do 6 rokov......

zuzanamv
27. sep 2008

Fuha,
Lucaska, to ma mrzí! Tak hlavne nech ste rýchlo ok a neopakuje sa to!

kacenka83
27. sep 2008

lucaska to sa zle cita, nie este to prezivat ☹ drzte sa, hlavne nech sa to uz nezopakuje...
prave som dala tortu do chladnicky, zajtra mame oslavu tak hodim aj fotky do albumu, som zvedava ci si to kubko nejako uzije, ale asi my ako rodicia viac, vsak? 🙂

dannynka
autor
28. sep 2008

dodatocne vsetko naj Kubkovi k prvemu rociku 😵 😵 😵

audreyd
28. sep 2008

lucaska, teda... 😖 toho sa desím, že keby ideme náááhodou (nedajbože) do nemocky, kto to bude horšie niesť, či ja, jedne drobec alebo druhý drobec... 😖 držte sa...

gratulujeme všetkým oslávencom 🙂 nech sa vám choroby všetkého druhu vyhýbajú 🙂

lucaska
28. sep 2008

ahojte, dakujem,tato noc uz bola v pohode, kaslik ho chytil rano o 6.00 ale len na chvilku....

kacenka, kubkovi prajeme len to naj naj naj a nech si uzije oslavu........

audrey, bola vedla nas na izbe jedna mamicka, ta mala sedemtyzdnove babatko s nim tam bola a doma mala 2,5 rocne dievcatko tak bola uuuuplne hotova chudatko............ 😢

lennie7
28. sep 2008

kacenka vsetko naaaajlepsie jakubkovi, nech je zdravucky a nech ma veeela kamaratov 🙂 😉
lucaska, drzte sa, laringitida je strasna ☹ my sme ju mali uz 2 krat 😖 ☹ ale chvalabohu sme nemuseli koli tomu do nemocky.pomaha varit slanu vodu.
vonku je konecne kraaasne 😵 😵 zeby konecne to babie leto 😅 😀

minkak
28. sep 2008

ahojte 😵
kacenka pripajame sa kubkovi prajeme vseeeeetko len to najlepsiek 1.rociku 😵
peknu oslavu a tesime sa na fotecky 🙂

lucaska drzkajte sa 😉 a nech je rychlo zdravucky 😉

drobec.z
28. sep 2008

kacenka aj my sa pridavame ku gratulaciam a nech nam kubko vlozi do IP kusok torticky, nech aj my ochutname 😉
no babie leto by uz konecne mohlo prist, ale nemuselo by odist 😀 😀 😀

zuzanamv
28. sep 2008

Ahojte,
my máme hrozný deň za sebou. Ráno sme sa vybrali do kostola, ja s malou peši s kočíkom, a muž mal prísť za nami s Maťkom autom, lebo sme mali pokračovať k svokrovcom.
Tak ja už pred kostolom, občas som sa obzrela hore na križovatku, či už idú. Už som ich aj videla, otočila som sa naspäť a zrazu počujem škrípanie bŕzd a ranu. Úplne som dýchať prestala. Tak som sa tam rozbehla, úplne vydesená. Tak našťastie sa nikomu nič nestalo, ale náš predok auta na šrot a to druhé auto zboku. Môj muž nedal prednosť, nevidel to druhé auto. Zrejme ho oslepilo slnko, a to auto bolo strieborné, tak mu úplne zaniklo.
Maťko mal z toho viac menej srandu, tešil sa, že bude auto opravovať.
No, mali sme našetrené peniaze na nové okná, tak asi pôjdu na nové auto, lebo ktovie, či to pôjde ešte opraviť. ☹
Je mi z toho nanič, ale stále si opakujem, že hlavne, že sa nikomu nič nestalo. A som rada, že som taká fanatička na pripútanie a autosedačky, že moje deti nikdy v živote nešli v aute bez sedačky a nepripútané! Ani nikdy nepôjdu.

mucilienka
28. sep 2008

ahojte,

jooooj zuzana, tak to bola nedela... no, musel to byt zazitok, ale mas pravdu, hlavne ze sa nikomu nic nestalo...
ja razim podobnu teoriu aj prax ako ty - bez sedacky a bez priputania ani k svokrovcom na dolny koniec dediny.. clovek nikdy nevie... a potom by som si to vycitala....

erka12
28. sep 2008

zuzka, to je smola,ale hlavne ze ste ok 😉

dannynka
autor
28. sep 2008

ahojte,
zuzka,viem o com hovoris,ja som mala nehodu prednedavnom a tiez mojou vinou....a cely predok auta bol 😝 ☹ ,tiez som mala mamu,brata a malu v aute ale chvalabohu nikomu sa nic nestalo....a ako by povedal otec,ze kaslat na auto su to iba plechy,hlavne ze nam sa nic nestalo..
inak aj nasa GAbika mala z narazu "srandu" vobec neplakala,ba naopak sa rehotala ako mi neskvor mama povedala ktora sedela vzadu vedla nej.... 😉
Hlavne ze ste vsetci zdravucky a O.K 🙂

minkak
28. sep 2008

ahojte,zuzka tak to mi je luto,ale hlavne ze su v poriadku auto sa nejako snad spravi 😉

kacenka no aka bola oslava? 😵

lucaska a vy ako?uz lepsie aspon trosicku?drzim palceky aby bola aj tato noc v pohode 😉 😵

lucaska
28. sep 2008

ahojte, zuzka-veru kaslat na auto hlavne ze manzelik a maly su v poriadku.................... 😉

minkak,zatial pekne spinka, cez den v pohode len ked sa nahana tak ho chyti kasel, ale on neobsedi.... uvidime co v noci,dufam ze bude vsetko o.k, zajtra ideme na 10.00 do nemocky............. 😉

audreyd
28. sep 2008

čaute babule, spravte si vlastnú nálepku do auta 😀

http://www.dietavaute.sk/

dannynka
autor
28. sep 2008

jeeej adreyd dakujeme za Tip,aj ked uz jednu na aute mame s GAbikinim menom ale asi dam spravit aj dalsiu 😀

audreyd
28. sep 2008

danny, zadarmo nech aj črevá potrhá 😀 😀 😀 ja som si dala spraviť dve 😅

dannynka
autor
28. sep 2008

audreyd tak tak,akurat rozmyslam ze aj ja dam spravit este jedni..pre druhe mimi 😀

lucaska
28. sep 2008

audrey vdaka za link, uz aj ja som odoslala nalepku............... 😉

minkak
28. sep 2008

lucaska tak sa zajtra drzte 😉 potom daj vediet ako ste dopadli 😉
audrey dakujeme 😵 aj my uz sme si spravili "nasu nalepku" 😵

dannynka
autor
29. sep 2008

dobre ranko 😉

všetko naj k dnesnim meninkam teda Miškom a Miškam,vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
drobec-samozrejme to odkaz aj tvojmu Miškovi 😉 a ze ho pozdravujeme 😉

minkak
29. sep 2008

ahojte 🙂
aj ja sa pripajam,dnes je veeela oslavencov takze vsetko len to najlepsie 😵 😵 😵

drobec.z
29. sep 2008

dakujem velmi pekne Miskovi oznamim, urcite sa potesi, chudacik vsetky sviatky oslavi mimo nas, narodky, meniny, vyrocie svadby a este aj vianoce a novy rok a nakoniec aj romankov 2.rocik, takze je z toho smutny, ale dakujeme 😉
kacenka ako dopadli oslavy??

audreyd, nalepka supis, dakujeme za link, potesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

dienka
29. sep 2008

Zuzka hrozne, hlavne, ze su chlapi ok. Aj my mame podobny "zazitok", dokonca sa nam to stalo uz 2 krat. Su to soky.
Lucaska ako ste dopadli v nemocke? Dufam, ze maly bude coskoro fit, prajeme vela zdravicka.
Erkinmu Miskovi a vsetkym ostatnym oslavencom vsetko naj k dnesnym meninam 😉
Audrey aj ja som uz poslala nalepku, dik za tip 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre