Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
19. jan 2009

kacenka ako sa citis?babo uz o sebe dava urcite vediet vsak? 😵

ivaz
19. jan 2009

Kacenka kuk sem http://nomiland.eu/kat/180/didakticke-pomocky-a...
U nás ešte aj dnes majú úspech labyrinty. 😉
Zabka, gratulko k dievčatku, čo pôrod v pohode?

kacenka83
19. jan 2009

ivaz super, dakujem 🙂

danny ja sa citim dobre, aj ked teda uz citim, ze nosim vacsiu "zataz"... co sa tyka kopania, nie je to take strasne, lebo je otocene tak, ze mi kope tam kde to necitim takze obcas stresujem, ze som ho uz dlho necitila...
a ty ako? uz chystas vybavicku? ja som akurat dnes objednala autosedacku, ale okrem toho som nic ine nekupovala, ani nechystala...

dannynka
autor
19. jan 2009

kacenka-ja ho mam praveze otocene tak ze ho citim vzdy ked sa pohne 😀 ,len skoda ze je v takej polohe ze nevieme pohlavie 😅
co sa tyka vybavicky tak par vecí uz mam,inak aj ja som akurat dnes posielala peniazky za autosedacku skrupinku 😀 ,aspon viem ze to neni skoro ked aj ty objednavas 😉

audreyd
19. jan 2009

kačenka, u nás jednoznačne vyhráva cesto!!! obyč cesto na koláč kysnuté, s tým by sa adamko hral aj dva dni, keby to cesto, chúďa, vydržalo 😀

baby, predávam škrupinku chicco, keby ste mali záujem 🙂 po jednom dieťaťi 🙂

erka, myšlienky som mala úúúúplne inde, preto šok 🙂

kacenka83
19. jan 2009

danny a aku autosedacku si objednala? ja som objednala tuto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3772400 v tej farbe kde je fotka aj s nanoznikom... my sme objednavali uz teraz, lebo sme od toho isteho brali aj cestovnu postielku, ktoru potrebujeme skor ako vajicko...

audreyd neskoro, uz mame objednanu, keby viem skor... ale to si zase ty nevedela, ze zhanam 😉

dannynka
autor
19. jan 2009

audreyd-mala si sa ozvat troska skvor 😅 ,moja je uz na ceste do konca tyzdna by mala byt doma 😉

dannynka
autor
19. jan 2009

kacenka-ja som objednavala z netu uz pouzivanu po jednom dietati,ale taktiez z nanoznikom a strieskou za rozumnu cenu,v neutralnej farbe teda sedo zelenej 😉

erka12
19. jan 2009

ahojte

martinano
19. jan 2009

erka pozerala som dnes co som ti slubila, tu u nas v hrackarstve nemali, pozriem este v meste, musim ist nieco pokupit,tak este pozriem,ak si teda nezohnala 🙂

dannynka
autor
19. jan 2009

ahojte 🙂
ja som akurat dovarila menu na zajtrajsi obed a tak mozem vklude veceriat 😉

martinano
19. jan 2009

dobru chut 🙂

erka12
19. jan 2009

ahoj martina,
uz sme nezhanali,ak by sa ti podarilo kupit,to by bolo super,ale ked nie nevadi,vymysllime nieco ine.aj tak vsetky hracky,ktore filipko dostane si privlastni misko a da mu jeho stare 😀

dannynka
autor
19. jan 2009

martinano-dakujem 🙂

erka-no Misko je teda prefikany bratcek 😀

erka12
19. jan 2009

danny,teraz ma take obdobie,ze vsetko je jeho,to je ina bitka o hracky a potom sa ulutosti a da filipkovi,nie auto,ale drevenu kocku,a tvari sa aky je super bracek 😀
dnes sa cely den hasterili o plastovu krabicu na kolieskach,kazdy v nej chcel sediet a spolu nie,tak to bolo cely den a vecer sa filipko nastval a vliezol do druhej,ktora bola plna hraciek,ani neviem akosa tam dostal 😀

dannynka
autor
19. jan 2009

erka- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak mas doma aspon o zabavu postarane 😉

dannynka
autor
19. jan 2009

no nic vela hodin idem ja hji..pa pa a bru 😔

erka12
19. jan 2009

danny dobru 😔

martinano
19. jan 2009

erka pozriem neboj, dufam,ze zozeniem, tiez sa doma nenudis 😉
danny dobru

erka12
19. jan 2009

martina s mojimi chlapmi sa veru nemam cas nudit,ved staci,ze filipko niekam odbehne,z detskej do obyvacky a misko hned spusti zahrannu akciu s vrtulnikom,ze ho ide najst,najradsej mam a vzdy sa nasmejem,ked dama filipka do ohradky a misko privlecie vrtulnik,lano/to ma nejaku dlhu hrkalku/ a hra sa na poziarnika sama,a hovori mu,chyt sa popruhov,vytiahnem ta von 😀 😀 😀

erka12
19. jan 2009

idem si aj ja lahnut,dobru

lucaska
19. jan 2009

erka tak to musi byt ina radost ich sledovat...............sa tu smejem.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
20. jan 2009

dobre aj ked asi troska mokre ranko prajem 🙂

kala12
20. jan 2009

ahojte,
no asi uz mame po snehu. ☹

Danny co porabas? Ja varim, trosku som popratala, este ma caka zehlenie prvej varky veciciek, uz aj periem dalsie. Musim takto po etapach, lebo to nemam kde susit. ☹

Erka mali musia byt podareni, som zvedava, ake sidla budu tie moje. 😀 😀 😀

kala12
20. jan 2009

Este k tym hrackam , aj my mame taku drevenu vkladacku krtka, ale to uz nas nebavi. Teraz nas fici plastelina a male drevene kocky. Pri plasteline dokaze presediet cely den, pekne si ju rozvalka na placku a vykrajuje kolaciky.
Vyhoda je, ze je to taka zvlastna hmota ktora ani moc nespini a lahko sa perie.

dannynka
autor
20. jan 2009

kala-ahojky,ja som si navarila vecer tak som teraz nachvilku dosla kuk,lebo este neviem co budeme robit,zachvilku musim vybavit dolezity telefon 😵 😉

zabka
20. jan 2009

AHojky pekny slnecny dnik vam prajeme 😵 😵

dannynka
autor
20. jan 2009

zabka aj my napodobne,len aby nebol aj uprsany nejako sa nam vonku pomraca 😝 😅 😒

kala12
20. jan 2009

no danny, ty sa mas, ze si stihnes vecer navarit.To ja som rada, ze po celom dni mam vecer chvilku casu pre seba. 😉 Muz okupe malu, dame ju spinkat a ja sa kludne ulozim na gauc a trosku si z muzom pokecame, kedze cely den je v praci.

Zabka ahoj, ak sa mate? Malicka poslucha? 🙂

dannynka
autor
20. jan 2009

kala no mne sa tiez moc vecer nechcelo.ale inak fakt nemam kedy...ked sme doobedu a aj poobede von a cez obed ak mozem chodim spinkat s Gabikou 😅 😅 😅 😅
teraz akurat zvazujemci pojdeme na chvilku von,kedze sa tam zatial ukazuje pekne slnieckovo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre