Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
14. okt 2009

ahojte babulky 🙂 ja dneska bezim do skolicky, tak vy idete stretkovat v piatok... to ja mam zrovna konecne prvy ultrazvuk v piatok poobede sak uz na case koncim 11TT tak dufam ze bude vsetko oki, v nedelu mam narodky tak prva fotecka bude moj darcek 😀 bezim ja teda do vecera budem kaput kym to tam odsedim 😅

ivaz, az najdes nejaky suprovy kocik daj vediet, ja som sa dnes rozhodla ze my urcite kvoli vetrisku kupime taky kde sa da bud prehodit rucka alebo otocit sedacia cast, strasne tu fukoce a nechcem aby babu do tvaricky, ludia to tu riesia tak ze daju babu pred hlavu deku alebo plastenkou ho zakryju, ale tak to ma z toho houby z tej prechadzky, takze u nas 2 hlavne podmienky tato a este polohovacia rucka vyskovo kvoli malej-velkej sestricke co bude chciet vozit a takych kocikov je strasne malo tu v UK uz som rozmyslala aj nad bumbleride flyer si dat z usa doviezt 😖 nastastie mame casuuuu len chcela by som to v zime vyriesit lebo budem asi kupovat z aukcii a na jar a v lete sa ceny splhaju vyssie....

minkak
14. okt 2009

No kocky,tak som domka,dalsia poradna o tyzden 😉
tak uvidime.....
tak v piatok snad teda dorazime,ak si nic neudeje 😅
siska tak sa asi stretli 😉
New tak sa drzkaj-potom pridaj fotecku 😉

drobec.zz
14. okt 2009

no Mirka, ale ta tvoja vysnivana 15 je zajtra, tak to este dnes stihnes dojst do porodnice, ved mne tiez rano vravel ze nic a v noci sme uz sli 😉
stretko, no my este uvidime 🙂

my sme vcera boli na nakupy a Romanka sme prvykrat nechali v laugu v detskom kutiku, tak tam bol skoro dve hodky, pani si ho chvalila a on bol nadseny, teraz ho tam budeme davat stale, ved to sa neda nakupovat ked je stale pri nas a hlavne ked to su take velke nakupy, teraz nosime so sebou tomaska a Romanko sa aspon pohraje 😉

new, teda, ale ti to bezi, ani sa nespamatame a budes aj ty rodit, tak potom hod fotocku zo sona 😉

siska_br
14. okt 2009

minkak - no teda, tak ty spat domka 🙂 ano, muzikovia sa dnes stretli...ten tvoj sa vyjadril, ze mate este casuuuu 😀 😀 😀

new - ja keby som kupovala opat kocik, urcite by som kupila len taky s preplopnou ruckou, to mi na tom nasom hrozne moc chyba, inac sme spokojni...mojim vysnivanym je bugaboo, ten splna vsetky moje kriteria, az na tu cenu 😝 😝 😝 tesime sa na prvu fotku 🙂

drobec - tak vy uz mate tiez velkaca, ked uz sam zostal v detskom kutiku

mami.sk
14. okt 2009

ahojte 😉
no minkak - to bude urcite toho 20teho 😀 teda take ukazkove tehotenstvo a dvojicky , ja som stale v nemom uzase 🙂

ja som na chvilku vybehla von s malou a akurat co som zmokla 😝 vyfukalo ma a z prechadzky som nemala nic 😠
hadam v piatok bude krajsie 😉

siska_br
14. okt 2009

mami, mi hovor...my sme sa zrovna vratili z von, chystali sme sa na navstevu ku kamosovi tomaskovi busom, cakali sme asi 20 min na autobus - zapcha ako svina, po autobuse ani chyru ani slychu, do toho sa presne oproti zastavky buchli dve auta, vietor mi zlomil dazdnik, zima na hovado, tak sme sa pekne zvrtli a odpratali domov 😝

mami.sk
14. okt 2009

siska - ja som si myslela zeby sme sa tento tyzden mohli stretnut, ale uz to asi nechame na ten piatok,ze?
ja normalne nechapem toto pocasie 😝 taka strasne zima 😝 akurat pozeram spravy a v Tatrach normalne sneh a poladovica na cestach 😝

mami.sk
14. okt 2009

a pozeram ze vsetci uz v zimnych bundach, kabatoch a saly a ciapky 😕 😕 😕

minkak
14. okt 2009

Drobec no vsak uvidime.... 😉 ci este nepockam do toho 20-ho-ze mami 😅
drobec aj my sme boli vcera v Laugu,Tescu,Big-Boxe....vsak sa mi aj zdalo,ze som Miska zahliadla v aute pred Big Boxom 😉 tak to teda bol on 😉

siska no vsak mame 😀 😀 😀

mami uz aj ja zacinam byt v nemom uzase 😀

audreyd
14. okt 2009

ahojte maminy, hlavne južanky 🙂
chceli by ste cvičiť na fitloptách? maminy cvičia, deti sa hrajú 😵 ak by bol záujem, na juhu v tom fitku, kde bol predtým obchod "pre deti" sa cvičí aj na loptách. a ak by bol záujem zo strany mamín, otvorilo by sa tam aj takéto cvičenie. bolo by to v piatok o deviatej alebo o desiatej. cvičí sa tak na plavárni v pondelok a v stredu o deviatej a je to fakt dobré! platí sa 2€ na hodinu. v laugu sa tiež cvičí v piatok o deviatej, ale tam sa už platí 3,80 a nie sú tam také dobré priestory ako na plavárni.
tak ak by ste mali záujem, dajte mi vedieť 🙂 zatiaľ robím len prieskum 😉 ale verím, že čoskoro sa to aj zrealizuje. no a samozrejme vás pozývam cvičiť na plaváreň v pondelok a stredu ráno o deviatej 🙂

drobec.zz
14. okt 2009

mirka veruze bol to Misko, aj on videl Zdenka, len si nebol isty ci aj ty si tam sedela 🙂 Sme boli kupovat Romankovi snehule, tak on cakal a ja som len vybehla narychlo kuk 😉

no to pocasie je des, to nech radsej snezi ako prsi, ved to sa neda za cely den nikam vyjst, hoci my bludime aj s kocikom a Romim po vonku, ked tie moje decka chcu len vonku, tak sme nasadili plastenky a gumaky a bludime ako dazdovky po dazdi 😉

kacenka83
15. okt 2009

drobec aj ste zohnali nakoniec snehule? ja nemam kubka vobec obuteho do takejto zimy, co ma prechodne tak mu v nich bude uz zima, hlavne, ze ich mal obute az rat 😝 daj tip, kde hladat, nechce sa mi zase trencin cely obehat 😒

new to musis mat radost, ked tam mas samych poliakov, ale aspon ze tam mas tu jednu slovenku, ja som na college mala skoro vsetky narodnosti, ale slovenka ani jedna...

audreyd ja by som mala zaujem, ale asi az o rok, neviem si to zatial realne predstavit s dvoma...

drobec.zz
15. okt 2009

kacenka zohnali v deichmane maju kadejake velkosti zatial, tak som rychlo kupila, lebo Romanko minuly rok prechodil vkuse v snehuloch ked bol sneh 😉

miroslava72
15. okt 2009

Vsetko najlepsie,vsetkym Terezkam zelame... 🙂 🙂 🙂
mami,kala a neviem kto este....skratka vsetkym 😵 😵 😵

dahlia23
15. okt 2009

ahojte,
my sme topánky riešili včera. Kúpili sme v Humanicu, majú tam aj snehule, aj čižmičky za veľmi slušné ceny (20-30 eur). 😉

yuya
15. okt 2009

Ahojte, tak sme tu, VIEROSLAVA KAVECKA-2890-46cm-o 8:21, SONA KAVECKA-2400-46cm-8:23. Sme kocky! Sestricka Veronika a rodicia Mirka a Zdenko sa z nas vemli tesia.
Miri, este raz - Gratulujeme !!!

mami.sk
15. okt 2009

jejej, tak to je nadhera 🙂 🙂 🙂

srdecne gratulujem 😉 tak drobec mala vcera pravdu 😀

miroslava72
15. okt 2009

Aj my gratulujemeeeeeee a vela zdravicka prajeme...vsetkym trom dievcatam 🙂 🙂
krasne dievcetka...tak predsa 15-teho... 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. okt 2009

mirka gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mojkamirka
15. okt 2009

jej, aj my gratulujeme a vraj o týždeň ďalšia poradňa 😀, tešíme sa na fotečky 😉

amatula
15. okt 2009

jeziiiss no toto..ja som to vcera pisala ne fejsi ze to uz bude 😵 😵 😵

GRATULUJEM!!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵

siska_br
15. okt 2009

minkak - teda, to ako robis, ze uz v brusku mas baby tak poslusne, ved dnes je 15.-teho!!!! velka gratulacia, dufam, ze vsetko v poriadku a vsetky tri sa uz zotavujete...dievcatka maju krasne miery 😵 😵 😵 nech ste cim skor doma, vsetci spolu po kope

a vcera vraj kopec casu 😅

ivella
15. okt 2009

jeeej,minka,gratulkooooooo tebe aj dievcatkam,super vaaha 😅

amatula
15. okt 2009

babule a co to stretko???platí to ci ako??mne musite dat vediet skôr..ved ja az sa zo snehu vyhrabem 😕 😅 😀

siska_br
15. okt 2009

amatula - ja som za stretko....prinajhorsom sa mozes stretnut so mnou 😀

drobec.zz
15. okt 2009

Ahoj Mirka, tak som rada, ze si ma nakoniec posluchla a ze si si dala povedat, vecer net a rano porod, tak to ma byt a gratulko aj k tomu datumu a hlavne nech sa male krasavice drzkaju a ty oddychuj a naberaj vela sil 🙂)))Asi ako si mi v nedelu vravela, ze ty si si ten datum vsugerovala, tak to ma byt, moj Misko chcel 13 a ma ju a vy tu 15, teda ten tvoj stred 😀 😀 😀 a gratulko aj Zdenkovi a malej, teda uz velkej Veronike 🙂

no my stretko asi nie, mame vybavovacky po lekaroch, co Tomaskovi zabudli ako rizikovemu porobit nejake povinne vysetrenia v nemocke, tak to musime co najskor podohanat, esteze na to dosli po 2 mesiacoch ☹ a este aj ja k tomu od vcera vecera zapal prsnika, som myslela, ze to uz nedostanem, som si uzila pri Romankovi, tak asi aby mi smutno nebolo ☹ neviete nejake osvedcene recepty na zapal prsnika??? nechcem moc atb 😒

amatula, tak dones za kybel snehu aj k nam, lepsi sneh ako dazd 😉

lucaska
15. okt 2009

ahojte, amatula stretko zatial plati............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

no veru mirka si to pekne vsetko naplanovala a aj jej to povychadzalo............. 😉 😉

drobec, ja som chvalabohu zapal prsnika nemala, mozno ti baby nieco poradia, tak sa pekne vyliec nech si co najskor fit.

vsetkym terezka prajeme vsetko len to najlepsie................ 😉

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

siska_br
15. okt 2009

drobec - asi myslis upchaty mliekovod? mas bolestivu hrcku a zacervenany prsnik? ak ano, tak skus kojit tak, aby brada Tomaska smerovala k bolestivemu miestu. teply obklad - prip. tepla sprcha pred dojcenim, studeny obklad, prip. obklad z tvarohu, vinny obklad, kapustny list medzi dojcenim. paralen. do 2 dni by malo byt lepsie. drzim palce, drobcek, pri dvoch detickach to potesi ☹

miroslava72
15. okt 2009

drobec,ja ked som mala zapal prsnika pri synovi tak pomohol babsky recept... vinove obklady.... 😀
ale inac myslim,ze treba len odstriekavat a odstriekavat a......
tepla...viac tepla sprcha a masaz a zase len odstriekat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre