Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
23. júl 2008

tak my sme spinkali len hodinku, takze nic moc, prideme, ale nebudeme dlho, lebo pojdeme skor spinkat 😉

adkag
23. júl 2008

tak bude to stretko ci nie, ked sa takto odhlasujete postupne? kto vlastne pride?

adkag
23. júl 2008

my mame tiez nieco vybavit zrejme,takze ked tak prisli by sme asi neskor,ale mozno stihame,zalezi kedy muz pride z prace

drobec.z
23. júl 2008

tak nakoniec asi nikto nedojde, je ci nie je?
adkag my uz manducujeme, zatial len po byte, ale uspesne a kubko ako?

adkag
23. júl 2008

drobec my sme boli s manducou zatial raz vonku a jakubko tam zaspal a po byte som tiez skusala a napodiv v pohode,som myslela ze po byte sa bude branit,kedze on musi vsetko ochytat a docahovat ked je na rukach,ale bol v pohode.

adkag
23. júl 2008

ked tak citam dozadu,vyzera to zatial zeby mohla prist lucaska, ivaz, drobec a minkak, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa, ohlaste sa. my sme zatial otazni,kedze neviem kedy pride muz a ako dlho budeme vybavovat.

drobec.z
23. júl 2008

adkag stretko je volala som s mirkou tak tiez pride, kto pride pride, kto nie,tak nie. Ideme a hotovo 😉 Ved nas bude nakoniec dost. 😉

adusa
23. júl 2008

aj my prideme 🙂

minkak
23. júl 2008

babulky,mne sa mala zobudila tiez po hodinke,ak by sme mali dorazit na cas 😉
tesime sa 😉

lucaska
23. júl 2008

aj my sa uz chystame...................tak sa na vas tesime................papa

dannynka
autor
23. júl 2008

babulky mi este spinkame...ale ked tak prideme troska neskvor.. 🙂

adkag
23. júl 2008

ok,tak mozno bude celkom hojna ucast nakoniec 🙂 . tak my tiez mozno dorazime.

kala12
23. júl 2008

Ahojky baby,

tak my na stretko urcite neprideme, prave dnes sme sa vratili z nemocnice. Mala bola na infuzkach,lebo mala take grcacky a hnacky, nic mi nechcela jest. Otras, uz to nikdy nechcem zazit, este k tomu to nemocnicne prostredie. Ale personal bol aspon mily.

Pofotte sa pekne,aby sme aj my videli, ako ste sa mali. 😉

venonna
23. júl 2008

adkag, drobec, tak vy uz manducujete??? 😲 🙂 To je super! 😵

lennie7
23. júl 2008

kala tak prajeme terke skore uzdravenie ☹ v tej nemocnici je to fakt otras, tiez dufam ze sa tam uz nevratime ☹ kolko dni ste tam boli?tak aj my nakoniec dojdeme 😀 a zoberieme aj kamosku s malou so sebou.niektore uz poznaju zuzku 🙂

mucilienka
23. júl 2008

kala,
ahoj, ja ze co sa neozyvas - my sme zasa dnes kakali - ale az take sive resp. sivo-zlte kako.. neviete, co to je zac?

adkag
23. júl 2008

aj ja som chcela susedu zobrat ale pridu jej rodicia tak nepojde s nami

dannynka
autor
23. júl 2008

tak ta moja hviezda este haja 🙂
kala-co??chudatko Terezka,prajeme aby ste boli cim skvor fit...a aby VAs choroby sdaleka obchadzali 😉

kala12
23. júl 2008

Lennie tak to aj ja dufam, ze sa tam uz nevratim. Uz len odrodit a koncim z nemocnicou. 😀 Boli sme tam 3 dni.

Muci a mala nevracka? Lebo nasa grcala aj kakala, take sable som hadam ani ja nikdy nevyvracala,kde sa to v nej bralo. Potom uz len peny z nej isli. Ved nemala ani co, ked nic nejedla a nepila.

venonna
23. júl 2008

muci, aj nasa tak, ale len 1 den, potom zasa normal...

mucilienka
23. júl 2008

kala, v pondelok sme mali aj grcacky, ale take.. tiez, ze az.. hadam polrocne mliecko z nej islo.. som sa vynapinala aj ja... co to tak smrdelo.. koberec na chodbe, v kuchyni, v obyvke... velka tepovacka...
a teraz uz len kakci - a najhorsie, ze uz ma strach si aj puknut, co krci, ze ju boli ritka.. tak to zadrziava, a potom jaci, ze boli brusko... ale tiez nic neje a nepije, okrem cicikov... no, lenze aj ja mam len take mlieko ako okena priesvitne, co mi je tak blivno...

mucilienka
23. júl 2008

ozik a nepoculi ste o tom, ze ked je takto detickam zle, ze sa im ma dat za niekolko hltov COCA-COLY? som to nasla na nete... tak neviem....

kala12
23. júl 2008

Muci to s tou kolou je to pravda,aj doktorka v nemocnici vravela,len ju treba nechat vyprchat od bubliniek a po lyzickach davat.

Ja som tiz grcala,ale neprehanalo ma. Myslela somsi, ze to je tiez viroza,ale neni 😀 😀 😀 😀 .

mucilienka
23. júl 2008

kala a co to je? zeby sa ti zmenil pas? 😵 😵 😵 😵

moc by som ti to priala... 😉

audreyd
23. júl 2008

muci, pepsi alebo coca-cola! pravda, ukľudňuje žalúdok 🙂
a čože je tu toľko maródov?! 😲 ešte že sme zmizli na pár dní z toho zamoreného TN!!! hádam nás to tu nedobehne...

nám na takéto stavy najviac zaberá ten nutrolin, smecta, z jedla banány, suchá ryža, horká čokoláda a na pitie silný čierny čaj...

dnes som mala behačky po úradoch 😝 socpoist plus úpsvar. najprv sa mi nechcelo do takého nechutného počka, ale urobila som dobre! asi sa nikomu nechcelo a tie hnusné úrady boli totál prázdne 😀 tak som to nakoniec vyhrala 🙂 adeli bola so mnou v manduce, celé to v poho prespala 🙂 sa jej tam páči, ožužláva tie traky a väčšinou v nej zabuvká 🙂

kala, teda, riadne to terku draplo 😲 ! že nemocka, fuuuj, takého niečoho sa bojím... 😖

tak nech sa stretko vydarí, nabudúce hádam konečne aj my, keď zase nebudeme niekde bludáriť 😀

audreyd
23. júl 2008

jééééééééé, kala 😀 ty si už dva v jednom?! 😵 😵 😵 tak to gratulujéééééééém 😀

mucilienka
23. júl 2008

audreyd,
tak uz mate tu cervenu manducu?

kala12
23. júl 2008

Este to nieje iste,no vyzera to tak. 😀 😀 😀

mucilienka
23. júl 2008

kala, tak blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaame a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa..... 😉 😵 😵 😵

dannynka
autor
23. júl 2008

kala jeeeej ty si uz tehulka?gratulujeme 😵 😵 😵 😵

to moje malinke este stale haja 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre