Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
23. júl 2008

baby co blaznite, ved to este nie je iste. 😉

audreyd
23. júl 2008

muci, nakoniec som sa zakukala do tej prírodnej 😵 kočík máme červený a už sa mi zdalo tej červenej nejako príliš 😅 hádam nemusím byť za každú cenu ako báthoryčka 🙂 ale aj tak je tá červená môj favorit 😵

mucilienka
23. júl 2008

audreyd, ja som teraz kazala priviest svagrinej z usa to organic Ergo - cokoladove...tak som zvedava...
kala a kedy ides dr.?

mucilienka
23. júl 2008

baby a neviete, ci nema dr. Chlapecka dovolenku?

kala12
23. júl 2008

Muci v piatok. A vy co? Snazite sa, snazite. 😀 😀

mucilienka
23. júl 2008

kala, aj ja chcem ist v piatok chlapeckovi, ale tehu asi na 99,9% nie som... ☹ preto sa pytam na tu dofcu

minkak
23. júl 2008

jeeeej baulky tak vy ste stretkovali tu,kala tak ste boli v nemocke-juuj hlavne,ze ste uz doma 😵

na stretku bolo super bolo nas veeeela a casnicky nestastne 😒 ale nam bolo fajn 😵

kala tak zeby --gratulko 😵 to sa vam rychlo zadarilo 😵 super tak daj v piatok vediet 😉

mucilienka
23. júl 2008

ahoj minka, a co boli nestastne?

dannynka
autor
23. júl 2008

ahojte,na stretku bolo super.... 😵 😵 😵 😵

minkak
23. júl 2008

muci no bolo nas fakt dost,tak sa im to asi nepozdavalo bola tam ina zostava casniciek.....
idem dat fotecky 😉

drobec.z
23. júl 2008

kala, tak aj ja gratulujem a nech vsetko dobre dopadne, ja som ti hovorila, ze si donesiete ma dovolenciatko, hadam mala Kretka alebo zeby Kretko 😀 😀 😀 a malickej drzkame palceky nech je zdravucka a nech pomaha maminke. 😉
my uz buvkame,ale v kociariku, v manduce sme skoro zaspinkali, teploty 39,4, takze nizsie ako vcera to sme radi a zubok uz len tak tak presvita, tak hadam o chvilku bude vonku 😒

audreyd
23. júl 2008

kala, my sme si z kréty adama doniesli, som hovorila, že je plodnáááááááááá 😀 keby dievčatko, tak možno grétka 😵 😵 😵 čo ty na to? 😉

minkak
23. júl 2008

no veru audrey to je velmi pekne meno 😉

drobec tak teplotkujete ☹ drzime palceky nech je rychlo vonku 😉

idem na tie fotky...

kala12
23. júl 2008

Baby tak na stretku vas bolo neurekom. Skoda, ze sme nemohli, dufam,ze nabuduce nam to vyjde. 😉 😉 😉

Audrey alebo aj Kvetka moze byt 😀 😀 😀 😀 Len nechcem predbiehat, dufam, ze vsetko bude O.k.

drobec.z
23. júl 2008

kala a bola si uz u dokiho alebo sa len chystas? A ak chalan,tak ako? Kvetko?? 😀 😀 😀

kala12
23. júl 2008

Drobec este som nebola, v piatok idem. Chcela som uz skor,aleked som mala tie trampoty s malou. ☹ ☹

Idem si lahnut, zase mi zacina byt zle, migrena sa ozyva. A som nevspata z tej nemocnice. papa

minkak
23. júl 2008

tak fotecky su uz tam,pozeram ,ze uz aj danny dava 😉
drobec a ostatne fotografky....kedy date?

drobec.z
23. júl 2008

mirka, ja nedam, aspon nie teraz, maly mi stale pomrnkava, a cakam, kedy sa misko ozve, o takom case uz napisal ☹

dannynka
autor
23. júl 2008

minka-spravne si si vsimla,len ja nemam moc potociek bo som dosla neskvor.. 😅
Gabika je uz chvalabohu v hajanoch a ja dovaram šošovičku na zajtra a žemlovka uz je hotova tu rozvoniava... 🙂

minkak
23. júl 2008

drobec este stale sa neozval?neboj sa ,ozve sa co chvila 😉
a fotecky daj ked budes mat cas,len som zvedava,ale vydrzim 😀

danny pekne fotecky si dala,tak ti gabika pekne zaspinkala,ked tak dlho spala poobede 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

minka-no ved som sa aj divila,ale bolo na nej vidno ze je unavena...asi to vyliezanie po schodikoch jej dalo zabrat 😀

dannynka
autor
23. júl 2008

minka- a Tvoja Veronika uz spinka?

mucilienka
23. júl 2008

no kocky vidim, ze vas bolo fakt neurekom, ale hlavne, ze bolo dobre...

dannynka
autor
23. júl 2008

muci no veru bolo hojne xi xi 😀

minkak
23. júl 2008

danny ano veronika isla 19:50,my uz o takomto case vzdy spime,okolo tej 20-ej ju vzdy uz ide MM uspavat
obcas sa sice trapia aj dlhsie ale su tam 😉

lucaska pekne fotecky 😉

mucilienka
23. júl 2008

minka, ale niektore maminy a deticky nepoznam.. adusu som spoznala aj anicku z tych prekrasnych fotiek co adusa ma v albume.. ale napr. taku maminu v bielom tricku a v bledomodrej bluzke nepoznam, a ani terezku - to iste nie je kalina...

dannynka
autor
23. júl 2008

lucaska pekne fotto 😉

minka-tak to mate fajn,Gabika to ma akesi cele posunute... 😅

lucaska
23. júl 2008

muci mamina s terezkou je od nas z juhu....................

mucilienka
23. júl 2008

lucaska dikes...a ktora je jej mamina?

dannynka
autor
23. júl 2008

muci ta mamina v bielom tricku sa vola Zuzka,a ma malu Terezku ktoru mam aj ja v albume s Gabikou 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre