Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

audreyd
1. júl 2008

aďka, nebolo, ale 8 hodinová cesta autom zdolá aj koňa 😝 kinedryl ho trošku utlmil a spinkal dlhšie ako obvykle 🙂 nebol nervózny a lepšie tú cestu zvládol celkovo... 🙂

adkag
1. júl 2008

tak to hej,to je pravda, 8 hodin cestovat to je hruza a hlavne teraz v tom teple. a adelka v pohode prespala celu cestu?

audreyd
1. júl 2008

adeli bola najvzornejší cestovateľ 😵 spinkala skoro stále, akurát posledných cca 20 km pred trenčínom začala revať ako tur! asi toho už mala chudiatko plné zuby 😝

adkag
1. júl 2008

tak to verim. ale je to neprijemne soferovat ked dieta tak place,uz som to parkrat zazila,mala som dost veru aby som kdesi nenaburala. ale nastastie maly vacsinou v aute zaspi a teraz sme mu dali uz vacsiu autosedacku,tak ked nespi,moze kukat na svet 🙂

erka12
1. júl 2008

no asi dovolenkujete,ked nikde nikoho 😉

mucilienka
2. júl 2008

ahojte dievcata,
ale to tu teda poriadne drieme... 😅

audreyd
2. júl 2008

tu je nejaké ticho! žeby pred búrkou? 😕

adkag
2. júl 2008

ahojte,co vas slniecko vsetky vyhnalo von? my sme bnoli v mitticiach na kyselku s bratom, maly bol v siedmom nebi,lebo plastove flase to su jeho velke kamosky, a tam ich bolo neurekom a aj ludia mali spestrenie pri nom 😀

dannynka
autor
2. júl 2008

adka-vidis si mi dala dobry tip na kyselke sme uz dlho neboli xi xi 😀

erka12
2. júl 2008

ahoj danny,ako?

kacenka83
2. júl 2008

ahojte 🙂
tak my sme sa vratili od dr., vraj to je lepsie, ale antibiotika musi kubko brat 7 dni takze do soboty a tak ani ist von moc nehrozi, lebo je vsade slnko a tak trcime doma 😒
no a kde mame nase stalice? napr. co je s lucaskou?

dannynka
autor
2. júl 2008

erka ja tu az teraz...musela som dat GAbiku spinkat 😉

dannynka
autor
2. júl 2008

kacenka-tak prajeme Kubkovi aby bol cim skvor zdravucky 😉

kacenka83
2. júl 2008

danny dakujeme... mozem si buduci tyzden prist pre tie plechovky napr. na kamienky ked budete?

dannynka
autor
2. júl 2008

kacenka oki....kludne len mi daj vopred vediet aby som sa nabalila 😀 😀

mucilienka
2. júl 2008

kacenka, IP

tak ja mam za sebou nakupy v meste, celkom uspesne, az na jedny satky, co som kupila malej a su jej male, ale vymenime... 😅
stretla som aj verku s malym Petkom a Michalkou a aj lennie s Nikolkou.. vraj boli kuki v meste... 🙂

a som vam babule zabudla napisat, ako sme v pondelok dopadli u dokina... tak sme boli, okrem toho, ze mi 3 hodiny prsalo na chrbat, co sme boli akurat cez tu najvacsiu burku - z domu sme isli ked svietilo slniecko... 😠 tak nam doki dal taky laktozovy sirup Duphalac - a mala sa po nom uplne bez problemov vykakala, ale keby ste videli to mnozstvo... 😲 povedal, ze uz ma poriadne zanesene crievka, ze vraj je to psychologicke a ona to teraz zadrziava vedome... tak tento sirup ma pomoct spravnemu fungovaniu - aby crievko posuvalo potravu a nie hromadilo, ako si to zvyklo tym, ze mala nekakala.. tak uvidime...
a uz sme vcera, a dnes trosku lepsie papali.. tak uvidme... este to pitie.... zadovazila som stoprvy poharik na pitie, tak mozno.... 😅

kacenka83
2. júl 2008

muci a z akeho dovodu by to malo psychicku pricinu? akoze to ma spojene s niecim neprijemnym a teda to vedome zadrziava?

audreyd
2. júl 2008

ja som niekde čítala, že deti niekedy zadržiavajú stolicu preto, že majú nejakú zlú skúsenosť - bolesť a pod. alebo že majú nejako zafixované, že akoby strácali kus seba a nechcú sa toho vzdať 😖 ale je to nepríjemné ☹ hádam to čoskoro prejde 😉

audreyd
2. júl 2008

baby, kto prídete zajtra na prezentáciu nosičov do MC? 😉 o 17,00h 😎

mucilienka
2. júl 2008

kacenka, tak ako napisala audreyd - mohla mat 2-3 x tvrdsiu stolicu, z toho, ze menej pije a potom si to tak zapamatala ako neprijemnu skusenost a uz to islo...

kala12
2. júl 2008

Ahojte baby,tak som vas konecne docitala. Mali ste aj stretko, krasne fotky. Kedy bude dalsie?

Muci bola si na nakupoch? A maju cosi v meste? Ja potrebujem topky na promocie, ale v takom teple sa mi veru po meste lozit nechce.

Inak aj moja mala ma teraz take obdobie nejedenia, aj na dovolenke malo jedla, len same melony a broskyne do seba tlacila. A pokracuje v tom stale, na obed zje max. 5 lyziciek polievky. masomi odmieta tiez.Len dufam, ze to je tym teplom a prejde ju to.

Choremu Kubkovi skore uzdravenie prajeme. Je to o drzku s malymi detickami stale trcat doma. My zase zdrhame z domu,lebo nam zacinaju zateplovat barak a stale tu ktosi, cosi trieska, bucha. 😖 😖 😖

lenki33
2. júl 2008

ahojte baby ja som tiez z TN, chcem sa vas opytat kam chodite k pediatrovi a ako ste spokojne??

mucilienka
2. júl 2008

lenki, vitaj medzi nami...
ja chodim k dr. Gavendovi - maximalne som spokojna... este sme chore neboli, mame "iba" problemy s nepapanim a nasledne aj s kakanim...ale poradil dobre, kakame... 🙂

mucilienka
2. júl 2008

kala, no kupila som, ani neviem ako - manzel ma v piatok narodeniny, tak som zhanala darcek hlavne jemu - kupila som tasku - manazerku, zmesti sa tam aj laptob, a este som dostala na vyber topanky v tej istej hodnote za 1,-sk - v Priore v Garfielde.. maju tam celkom dobry vyber topanok, hoci ja som si vybrala slapky - vsak aktualne na leto...

audreyd, dala som na tvoju radu - kupila som Figo napoj (inak hnusny umely presladeny humac), ale islo mi o flasku a stupel - a div sa svete! mala vypila z neho 2dcl harmancekoveho caju!!!!! 😵 dakujem! 🙂

erka12
2. júl 2008

muci aj my mame figo flase, ale mame v nich obycajnu vodu,to co tam davaju to je riadny... ☹
lenki chodime k chudemu a som velmi spokojna 🙂

audreyd
2. júl 2008

muci, super!!! my sme na fľaše z rajca 🙂 harmančekový čajíček je tiež proti zápche 🙂 vidíš, možno jej vadilo, že jej to pomaly tečie, tak radšej vôbec nepola, ako by sa mala namáhať, detto ako adam vtedy 🙄

lenki, tu sú asi samí "gavenďáci" a priaznivci chudého 😀 asi dvaja naj doktori tu v tn 🙂 😵

newyorkgirl
2. júl 2008

ahojky kocky tak my sa pomaly doliecujeme z nejakej hnusnej choroby, to bola okrem salmonelozy teda nasa premiera, ze sme skoncili na antibiotikach a este mame obe trochu nadchu...

tak Figo flasky letia, aj my uz mame 3 a chuti nam ci uz cajik alebo voda z nich 😀

drobec.z
2. júl 2008

ahoj lenki, vitaj, mi chodime k Dr. Eckmannovej v Juzanke a som nadmieru spokojna 😉

lenki33
2. júl 2008

hmm, ved prave aj ja chodim ku gavendovi, nie ze by bol zly, ale nie je to ono
drobec a ta Eckmannova je aka,ona je aj homeopatka?? skus mi prosim trochu blizsie popisat asi radsej do IP diky
Na gavendovi mi dost vadi to ze mi nikdy nepovie svoj nazor, povie mi informacie ktore si clovek moze precitat aj v casaku, ale nepovie svoj nazor to je jedno ci pozitivny alebo negativny, ja skratka chcem pocut nazor 🙂

dannynka
autor
2. júl 2008

ahojte babule..na noc to tu nejako oziva 😀 😀 😀

lenki-ja chodim k dr Chudemu amozem povedat ze je to super dr,som s nim nadmieru spokojna...a viem o com hovorim..lebo som k nemu chodila ako pubiska 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre