Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

liviaf14
14. dec 2010

@potokin ja som si volala k detskému dr. cca mesiac pred termínom, či nás vezmú. to si treba dopredu zistiť, v pôrodke sa ťa budú pýtať, ku komu budete chodiť. my chodíme k dr. chudému za mostami, ale ten berie iba zo svojho obvodu nových pacientov, má toho veľmi veľa už.
ďalší dobrý dr. je v starej poliklinike mudr. gavenda, ale ten minulý rok tiež bral iba zo svojho obvodu. ja som chcela s malým k nemu, ale nevzal nás.

besna
15. dec 2010

Ahojte kocky,
pridavam sa k tomuto skvelemu foru... TN je naj mesto :o))))
Buduci rok cakame asi dievcatko 3.3., tak hladam kamosky na kocikovanie po starej sihoti :o)) Je tu niektora s podobnym terminom zo sihote? 😉

luban
18. dec 2010

Ahojte, ja po dlhom hladani dobreho pediatra som konecne nasla lekarku, ktorej sa moja mala neboji. Ma novu ambulanciu nad lekarnou Ave Maria. Vola sa Mudr. Monika Menhertova. Je celkom mlada, ma asi 38 rokov a ma to tam pekne. Nas vzala hned a co ma super, ze sa da k mej objednat cez internet a nemusime cakat v cakarni. Chudy a Gavenda uz neberu, maju toho vela a ani svojich moc nestihaju. Som sa sem votrela, ale ja som uz vyse rokov zhanala pre malu spokojnu a milu lekarku. Snad budeme spokojne aj nadalej. Pekne sviatky dievcata, 🙂

potokin
19. dec 2010

@luban si ma potesila ze dotycna pani doktorka beria pretoze aj ja som nad nou uvazovala. lebo ma trapi ku komu bude s nasou malou chodit. pojdem sa tam bud tyzden spytat ke dpojdem z poradne ci vezme aj nas. aj tebe krasne sviatky 🙂

cicimotinka
19. dec 2010

@potokin
@luban
my chodíme tiež k pani doktorke Meňhertovej a sme veľmi spokojní...doporučila som ju aj švagrovej a tiež si chváli...pekné priestory, milá pani doktorka aj sestrička...

luban
19. dec 2010

Ano, ma pekne priestory, myslim, ze aj telka je v cakarni a aj detsky kutik. Potokin dufam, ze budete s nou spokojne a hlavne nech su nase deticky zdrave a cim menej navstevovali lekarov 🙂 Cicimotinka, ja som ju nasla za zvlastnych okolnosti. Na pohotovosti 🙂 Mala bola na jar chora, a akurat ona sluzila a ked som videla, ze mala sa jej neboji a nereve ako najata hned som sa jej spytala, ze kde robi. Ona v tom case si tam otvarala novu ambulanciu. A sme tam ... dufam, ze ju skoro nebudeme potrebovat, iba ak na kontrolu 🙂))
Pekneee a carovne sviatky prajem.

potokin
21. dec 2010

tak som sa dnes po poradni zastavila u pani doktorky Menhertovej bola velmi mila zapisala si nas a dohodli sme sa ze jej zavolame ked pojdeme z porodnice aby nas mohla prist pozriet domov. tak sa z toho tesim 🙂 dakujem vsetkym za pomoc a rady

mariettka27
10. jan 2011

Ahojte dievčatá,prosím vás,neštudujete tu niektoré externe na vsemvs?hľadám kontakty na toto stredisko,som druháčka..Ďakujem veľmi pekne za odpovede.Pekný deň 🙂

dan28
11. jan 2011

Ahojte!
Hladam si kamosku na kocikovanie a vymienanie si nazorov ohladne deti.Som z TN a zo sidliska Juh a mam rocného synceka.Ked sa chcete so mnou kamarátit tak piste!!!

pluto33
11. jan 2011

@dan28 ahoj ja mám syna o zhruba o sedem mesiacov staršieho a som zo Zablatia.Ak chceš môžeme dat stretko.

pluto33
11. jan 2011

@potokin ahoj už sa ty to bliží daj vediet ako to všetko dopadlo

dan28
12. jan 2011

@pluto33 ahoj dakujem že si odpísala.Koľko km je od TN Zablatie?Okolie TN ešte nepoznám.

pluto33
12. jan 2011

@dan28 podla toho odkial cestuješ z juhu kusok a chodi sem trojka

silkos
13. jan 2011

Ahojte, nájde sa na Juhu nejaka maminka s cca. 3 ročným dieťatkom?

kalistra
18. jan 2011

ahojte, pisala som uz aj do inej diskusie, ale opytam sa aj tu, ci chodite niektora v TN na zumbu a kam. Chcela by som zacat a neviem sa k tomu nejako odhodlat.

anitab
18. jan 2011

@kalistra videla som info, ze Zumba sa cvici aj na KC Stred Dlhe hony, osobne nemam skusenost 🙂

potokin
18. jan 2011

@kalistra neviem ci sa zumba necvici v keramoprojekte vo fitku aspon tam som na to videla reklamu🙂

anitab
18. jan 2011

ahojte, mat skusenosti so skolkami Zablatie - Zlatovce/Detske mestecko - Orechove?? pripadne aj ine aj ked by som uprednostnila oblst Zamostami....rada by som maleho dala len na pol dna, mozno len docasne, potom aj na cely, v Zlatovciach v DM mi povedala riaditelka, ze ona take "neuznava", ze dieta si ma hned zvykat na cely den a basta...je to je nazor, ja by som rada taku skolku, kt je dobra a umoznuje deti davat aj len na pol dna....

ake mate skusenosti? neviem, ci to je len moj postreh, ale mam pocit, ze deti je vsade vela a skolky sa tak aj"spravaju" - "sak deti mame vela, snazit sa nemusime, my si vyberame"

kalistra
18. jan 2011

@potokin dakujem kocky, popozeram...aj ked by ma potesila aj niekoho osobna skusenost 😉

pink_lady
18. jan 2011

@kalistra v kerame, juzanke i na zabrani...ja som bola par krat na zabrani, celkom fajn bolo, len mi to prislo drahe hodne...

liviaf14
19. jan 2011

@anitab ja som čítala na stránke mesta, majú tam odkaz ohľadne termínov zápisu do MŠ, že MŠ v Istebníku na Medňanského umožňuje oboznamovanie so škôlkou prostredníctvom návštev rodičov s deťmi a čo som poznala detičky (teraz sú to už školáci), chodili aj na 4 hodiny si zvykať do tejto škôlky 😉

liviaf14
19. jan 2011

@anitab
www.trencin.sk/21346 prečítaj si to tu, je tu popísané o MŠ na Medňanského , Istebník 😉

anitab
19. jan 2011

@liviaf14 dakujem za tip, pozriem to, skusim zavolat..a celkovo nevies, kt MS maju dobru a horsiu povest?

liviaf14
20. jan 2011

@anitab o tej povesti veru neviem........

fely
21. jan 2011

Ahojte,
brzy budu muset koupit dceři botičky, ale v Trenčíně jsme krátce a tak nevím, kde se tu v TN dají nějaké koupit. Byla jsem se podívat v deichmanu, ale tam v tu dobu neměli moc na výběr ☹ Kde jste nakupovaly? Děkuji předem 🙂

anitab
21. jan 2011

@fely ahoj, ja mam dobre skusenosti s Protetikou, najdes ju v zdravotnych pomockach v Druzbe, oproti nemocnici....osobne si myslim, ze dietatu stacia pevne topanocky az ked zacne chodit, nie stavat sa pri nabytku obcas, ale ked uz zacne podnikat kroky do priestoru...

milluska
1. feb 2011

Ahojte babenky, mozem sa pridat??

josie3331
1. feb 2011

ahojte, je tu nejaka podobne tehotna, ktora chodi alebo chce chodit na predporodnu pripravu?

aaadinka
10. feb 2011

@dan28 ahoj, ja mam 10 mesacnu kocku a sme z juhu,kludne sa mozme stretnut...🙂

lussitka
10. feb 2011

ahojte maminky z TN 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre